بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان چه کسی می تواند باشد؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است در ابتدا توضیح مختصری در مورد عمل ترمیمی بینی و لزوم انجام آن بدهیم، همچنین بهتر است بدانیم چه کسانی بیشتر نیاز به انجام این عمل را دارند؟

عمل ترمیم بینی عملی است که برای بازسازی و اصلاح ایرادهایی که در نتیجه عمل بینی اولیه به وجود آمده است انجام می شود.

در برخی موارد ممکن است پزشک جراح به نکات ریزی در جراحی بینی توجه نکرده باشد و همین موضوع باعث به وجود آمدن ایرادهای کوچک و در نتیجه آن نارضاینی بیمار شود.

بهترین دکتر برای عمل بینی در اصفهان

بهترین پزشک برای انجام جراحی ترمیمی بینی متخصصی است که به موقعیت قرارگیری غضروف های درون بینی و همچنین ساختار بینی پیش از اولین جراحی توجه کرده باشد.

چه زمانی نیاز به جراحی ترمیمی بینی داریم؟

زمانی که بیمار برای عمل زیبایی بینی اقدام می کند از پزشک خود انتظار دارد تا بتواند تمامی عیب های بینی وی را بررسی کرده و بتواند بینی زیبا و متناسب با ساختار صورت او ایجاد کند.

در زمان جراحی بینی، سوراخ های بینی، پشت بینی و دیگر نقاط در آن تغییر پیدا می کنند.

جراحی بینی عمل بسیار حساس و با اهمیت بالایی است زیرا بینی باید به صورت اصولی بازسازی شود تا بعد از گذشت چند سال با مشکلات ساختاری و یا تنفسی رو به رو نشوند که در این صورت نیاز به جراحی ترمیمی بینی خواهند داشت، که این عمل هم پیچیده تر و هم هزینه بر تر از عمل اولیه است.

چند دلیل برای انجام مجدد بینی:

  • ممکن است بعد از عمل زیبایی بینی نوک بینی افراد به گونه ای که انتظلر داشتند نباشد، مثلا خیلی تیز و یا خیلی گرد شده باشد.
  • به دلیل عدم رعایت تناسب در جراحی بینی ممکن است فاصله زیادی بین سوراخ های بینی ایجاد شود.
  • برخی از افراد تمایل دارند که بینی کوچکی بعد از جراحی داشته باشند و ممکن است بعد از عمل چنین چیزی برایشان رخ نداده باشد و همین باعث نارضایتی بیمار می شود. در نتیجه بهتر است بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان را بشناسید.
  • مشکلات تنفسی که بیمار ممکن است بعد از انجام عمل بینی داشته باشد معمولا یکی از مهمترین دلایل برای انجام جراحی ترمیمی بینی می باشد.
  • ممکن است فرم بینی بعد از عمل بر اثر ورزش و یا تصادف تغییر کند ( شکستگی و کج شدن بینی ) که در این صورت نیاز به عمل ترمیمی بینی خواهند داشت.

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان

چه زمانی بعد از انجام جراحی بینی اولیه می توان جراحی ترمیمی انجام داد؟

یکی از پراهمیت ترین نکاتی که قبل از جراحی بینی ترمیمی باید به آن توجه داشته باشید، مدت زمانی است که از عمل بیتی قبلی شما می گذرد. در نتجه، اگر بینی شما به اندازه کافی آمادگی لازم رای انجام جراحی بینی را نداشته باشد، اینکه بهترین جراح بینی را هم انتخاب کنید ممکن است باز هم به نتیجه مطلوب برای شما نرسد.

بهترین زمان برای انجام عمل بینی ترمیمی، یک سال بعد از جراحی اولیه است. زیرا معمولا بعد از یک سال نتیجه نهایی از عمل مشخص می شود و تورم بینی کاملا از بین می رود.

اهمیت انتخاب بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی در اصفهان

از آنجایی که بینی ساختار پیچیده ای دارد و فرد برای یکبار از عمل بینی خود ناراضی بوده است بهتر است برای انجام جراحی بینی ثانویه نهایت دقت را در انتخاب پزشک جراح ترمیمی داشته باشید.

برای اینکه در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان اشتباه نکنید، می توانید از نمونه کارهای پزشکان دیدن کنید.

شما می توانید برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی ترمیمی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *