بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی در تبریز

کسانی که در اولین عمل بینی خود تجربه بدی از نتیجه عمل دارند و قصد انجام دوباره آن را دارند، معمولا انتظار بیش تری برای ترمیم آن خواهند داشت. بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی در تبریز را انتخاب کنند.

برخی از افراد نمی توانند ایراد بینی عمل شده خود را بیان کنند و تصور می کنند بینی آن ها مشکل دارد. چنین افرادی کاندیدای مناسبی برای عمل ترمیم بینی نیستند.

حال باید به این نکته توجه کنند که ترمیم بینی تا چه میزان می تواند رضایت بیمار را جلب کند و باعث بهبود وضعیت وی شود.

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

باید این مسئله را مد نظر قرار دهید که آیا توصیف بیمار از وضعیت موجود بینی اش منطقی و واقع بینانه است یا خیر، در صورتیکه انتقادات وی به جا و منطقی باشد در آن صورت می توان با در نظر گرفتن تمامی شرایط بیمار، عمل ترمیم بینی برای او انجام داد.

همچنین بیمار باید به این نکته توجه داشته باشد که ممکن است بینی او تحمل جراحی دوباره را نداشته باشد، بنابراین باید از جراحی دوباره بینی صرف نظر کند.

برای جراحی ترمیم چه مدت باید از اولین جراحی بینی گذشته باشد؟

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که آیا پس از انجام جراحی اولیه باز هم می توانند جراحی بینی انجام دهند؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که در صورتی که زمان لازم از انجام اولین عمل گذشته باشد، امکان جراحی ترمیمی برای بینی وجود دارد.

معمولا زمان مورد نیاز برای انجام عمل ترمیمی را یکسال در نظر می گیرند به این دلیل که باید فرایند تغییرات بینی از عمل اول کامل شود تا نتیجه آن مشخص باشد.

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

عمل ترمیم بینی تا چه حد موثر واقع می شود؟

از آنجا که عمل ترمیم بینی نیاز به تخصص و مهارت بیش تری نسبت به عمل اول دارد در نتیجه انتخاب یک جراح متخصص و حرفه ای یکی از لزومات این عمل است.

دومین عاملی که می تواند بر روی نتیجه جراحی ترمیم بینی تاثیر بگذارد نوع پوست بینی است.

بهترین پوست بینی برای عمل ترمیم پوستی است که نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم باشد، پوستی که در ناحیه اطراف سوراخ بینی برش های زیادی خورده باشد معمولا برای جراحی بینی زیاد مناسب نیستند.

یکی دیگر از عوامل مهم در عمل ترمیم بینی، صبر و شکیبایی بیمار برای سپری شدن دوره جراحی اولیه بینی است.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی در تبریز و گرفتن ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *