بهترین متخصص عمل بینی در تهران

بهترین متخصص عمل بینی در تهران را چطور پیدا کنیم؟

از آن جایی که در کلان شهرها تعداد متخصصان جراحی بینی بسیار زیاد است در نتیجه پیدا کردن بهترین متخصص عمل بینی در تهران کار دشواری است.

به دلیل اینکه عمل بینی یکی از حساس ترین و پر مخاطره ترین عمل های زیبایی است، بنابراین متخصص جراحی بینی علاوه بر داشتن تخصص لازم، سابقه و مهارت کافی، باید با روش های پزشکی روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و از امکانات و تجهیزات بروز شده استفاده کند تا بتوانید به یک نتیجه مطلوب از عمل دست یابید.

در این مقاله معیارها و ویژگی هایی بیان شده است که می توانید با کمک و ارزیابی آن ها یک انتخاب عالی برای جراح بینی خود داشته باشید.

اگر در مورد انتخاب بهترین پزشک متخصص جراحی بینی سوالی دارید می توانید با ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

تخصص جراح و مدرک تحصیلی

بهترین متخصص عمل بینی در تهران باید پزشکی باشد که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی تخصص داشته باشد. یک متخصص در واقع هفت سال دوره پزشکی عمومی و سپس به مدت چهار سال دوره تخصص جراحی عمومی را طی می کند، پس از آن در زمینه جراحی های پلاستیک و زیبایی به مدت پنج سال دوره فوق تخصصی را می گذراند.
همچنین باید توجه کنید که فوق تخصص جراحی زیبایی، یک گام جلوتر از جراح عمومی است. بسیاری از پزشکانی که دوره جراح عمومی را گذرانده اند در زمینه جراحی زیبایی فعالیت می کنند. در صورتی که متخصص زیبایی پنج سال بیشتر از جراح عمومی در این زمینه درس خوانده و مهارت کسب کرده است.
یک متخصص عمل بینی، انجام این جراحی را با توجه به وضعیت جسمانی و روانی بیمار قبول می کند و در صورتی که بتوان روشی غیر از جراحی را اعمال کرد، به بیمار روش های کم خطر تر را پیشنهاد می کند.

بهترین متخصص عمل بینی در تهران

مهارت و تجربه متخصص جراحی بینی

برای به دست آوردن اطلاعاتی درد مورد مهارت نسبی پزشکان می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

تعداد عمل: تعداد بالای عمل های جراحی که یک پزشک انجام داده است می تواند اولین نشانه برای تشخیص مهارت وی باشد. برای فهمیدن این موضوع می توانید شلوغی کلینیک پزشک را در نظر بگیرید و یا می توانید به صفحه اینستاگرام آن ها سری بزنید.

کیفیت نمونه کارها: می توانید کیفیت جراحی های انجام شده توسط پزشک مورد نظر را بررسی کنید و تا حدودی به مهارت وی پی ببرید.

نظر دیگر بیماران: شما می توانید با حضور در کلینیک و دیدن نمونه کارهای پزشک از نزدیک اطلاعات دقیق تری نسبت به کار او داشته باشید و با پرسیدن نظر بیماران نسبت به کار پزشک اطمینان حاصل کنید.

اخلاق حرفه ای و دلسوزانه پزشک

بهترین متخصص عمل بینی در تهران تنها به دنبال جراحی بینی تمام مراجعین خود نیست بلکه با دقت و دلسوزانه بیماران خود را ویزیت کرده و به آن ها مشاوره می دهد. بهترین پزشک کسی است که فقط به دنبال جراحی کسانی است که واقعا نیاز به عمل بینی دارند. همچنین پزشک به شما کمک می دهد تا از نظر روحی و جسمی آماده شوید. بهترین جراح بینی در ابتدا برای شما بهترین دوست، همراه و مشاور است.

اهمیت این موضوع به دلیل مهم بودن نقش بینی در چهره فرد برمی گردد. زمانی که یک فرد غیر متخصص به جراحی بینی بیمار به خصوص برای بیماران با بینی های گوشتی بپردازد احتمال نارضایتی بیمار و نتیجه نامطلوب عمل دور از انتظار نیست.

تیم پزشک ۲۴ با تکیه بر سال ها تجربه خود و همکاری با جراحان زیبایی تهران، پزشکانی که هم  عمل های موفقی دارند و هم هزینه مناسبی دریافت می‌کنند را شناسایی کرده است و به صورت رایگان به شما معرفی می‌کند.

فقط کافیست با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود. جهت ارتباط بر روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *