تفاوت جراحی بینی عروسکی و طبیعی

فرق بینی عروسکی و طبیعی چیست؟

فرق بینی عروسکی و طبیعی چیست؟ اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که به دنبال جراحی بینی خود هستید بهتر است در ابتدا فرق بینی عروسکی و طبیعی را بدانید تا بهتر بتوانید برای فرم دلخواه بینی خود تصمیم بگیرید.

نمونه جراحی زیبایی بینی طبیعی

تفاوت های جراحی بینی عروسکی و طبیعی

در عمل بینی عروسکی مهم ترین موضوع زاویه ایجاد شده بین لب بالا با بینی است. این زاویه در جراحی بینی طبیعی حدود ۹۰ درجه ولی در عمل بینی فانتزی ۱۰۵ درجه خواهد بود. همچنین این تعاریف و زوایایی که داریم بیشتر بر اساس زیبایی خود فرد است که در علوم زیبا شناسی تعریف شده است و در انجام عمل های زیبایی همچون عمل بینی به متخصصان و جراحان کمک می کند.

در عمل بینی طبیعی متخصص در نظر دارد تا این زیبایی ها را به صورت طبیعی و متناسب با صورت بیمار لحاظ کند.

در جراحی بینی عروسکی در صورتی که امکان این کار باشد، نوک بینی را کمی سر بالاتر نسبت به حالت طبیعی ایجاد می کنند و زاویه بینی را با لب بالا بیشتر از زاویه بینی در حالت طبیعی قرار می دهند.
البته باید این را هم در نظر بگیریم که قبل از جراحی پزشک با بیمار مشورت کرده و با علم خود و نظر مراجعه کننده مدل مورد نظر را برای بیمار در نظر بگیرد. چرا که بینی در مرکزیت صورت قرار دارد و تاثیر به سزایی در زیبایی چهره خواهد داشت. از این رو تناسب آن با سایر اعضای صورت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تفاوت بین بینی عروسکی و طبیعی

 

جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی، می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

چند ویژگی در جراحی بینی عروسکی که باید به آن توجه داشت:

اندازه سوراخ های بینی نباید از یک حدی کوچک تر شوند تا عملکرد تنفسی بیمار به مشکل نخورد.
بینی از آنجاییکه در مرکز صورت قرار گرفته است حتما باید با سایر اعضا صورت همخوانی و تناسب داشته باشد.
فاصله بین لب بالا و بینی باید به اندازه ای باشد که فرم بینی به صورت خوکی نشود.
در نتیجه فرم بینی باید به گونه ای باشد که باعث افزایش زیبایی چهره شود. برخی از افراد به دلیل داشتن چهره ای استخوانی و درشت مناسب فرم بینی فانتزی نیستند و بهتر است که بینی خود را به صورت طبیعی عمل کنند.
بهتر است برای انتخاب فرم بینی به دلیل تجربه و آشنا بودن پزشک نسبت به آناتومی چهره با متخصص جراح خود مشورت کنید.
تفاوت اصلی بین بینی طبیعی و فانتزی در قوس بینی و نوک بینی است. جراح باید برای هر فردی با توجه به زوایای صورت بیمار فرم بینی را پیشنهاد دهد و به این موضوع هم دقت داشته باشد که فرم ایده آل برای بیمار چه چیزی است تا نتیجه جراحی کاملا رضایت بخش و مطلوب باشد.

فرم بینی در روحیه فرد بسیار تاثیرگذار است و بعر از جراحی حتما باید مورد رضایت بیمار باشد تا باعث عمل ترمیمی برای بیمار نشود.

تفاوت بین بینی عروسکی و طبیعی

همچنین برای آقایان بسیار مهم است که بینی آن ها فرم فانتزی نذاشته باشد و اغلب آن ها به دنبال فرم بینی به صورت طبیعی هستند ولی بر خلاف آقابان، خانم ها به دنبال فرم بینی فانتزی و عروسکی هستند.

به دلیل تنوع در انواع مدل بینی باید فرم بینی به فرم مدنظر بیمار نزدیک باشد تا رضایت کامل وی را به دنبال داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی، می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.