تکنیک های جدید عمل بینی

تاثیر تکنیک های جدید بر روی عمل زیبایی بینی

علاوه بر داشتن علم و تجربه، تکنیک های جدید عمل بینی بر روی نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار است. جراحی زیبایی بینی همواره در حال به روز شدن می باشد.

جراحی بینی یک هنر است که می تواند مجموعه ای از نقاشی و مجسمه سازی باشد، این هنر را می توان در یک پزشک و در زمان مشاوره یافت.

مطلب پیشنهادی: عمل بینی در اصفهان

تکنیک های جدید عمل بینی

یکی از مشکلاتی که بیماران بعد از عمل بینی با آن روبه رو می شوند، چسبندگی دیواره داخلی بینی است که راه تنفس آن ها را مسدود می کند.

تکنیک های جدید عمل بینی

امروزه با کمک تکنیک های جدید سعی بر آن است تا بتوانند زخم های داخل بینی را به حداقل برسانند. این تکنیک ها باید به صورتی باشند که بعد از جراحی و دوران بهبودی جایی از برش بر روی پوست باقی نماند.

امروزه روش هایی که برای جراحی بینی استفاده می شود مجموعه ای از علم و هنر است. روش های جدید در زمان عمل به پزشک کمک می کند تا بتواند شکل بهتر بینی برای هر چهره را در نظر بگیرد و با برش بافت های اضافی و مقاوم کردن آن ها به تغییر شکل بینی بپردازد.

تکنیک های جدید نسبت به روش های قدیمی جراحی بینی

روش های جدیدی که امروزه استفاده می شود نسبت به روش های گذشته نتایج بهتر و طبیعی تری دارند.

امروزه برای تغییر اندازه بینی، از بین بردن قوز بینی، قوس دادن به بینی و تغییرات سوراخ های بینی تکنیک های جدیدی لحاظ شده است. در تکنیک های جدید بینی را جدا از سایر اجزای صورت نمی بینند و آن را با اعضای صورت مقایسه می کنند و سعی در هماهنگی و تناسب بین آن ها دارند.

تکنیک های جدید عمل بینی

در عمل بینی با روش های به روز شده معمولا از جراحی باز استفاده می شود، به این صورت که ابتدا با ایجاد برشی پوست را به سمت بالا می آورد و با توجه به اینکه جراحی در دید مستقیم پزشک انجام می شود، پزشک جراح به خوبی می تواند بر روی بینی تغییرات لازم را اعمال کند.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *