عمل بینی ارزان در شیراز

جراحی بینی شکسته

جراحی بینی شکسته می تواند برای بینی هایی که در اثر ضربه آسیب دیده باشند و غضروف و استخوان آن شکسته باشد، انجام شود. این جراحی نه تنها برای اصلاح ظاهر بینی بلکه برای رفع مشکلات تنفسی بعد از وارد شدن ضربه صورت می گیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی در اصفهان چه کسی است؟

جراحی بینی شکسته

شکستگی بینی می تواند بر اثر وارد شدن ضرباتی مانند تصادف، سقوط، انجام ورزش های سنگین، خوردن جسم سخت به بینی و …. اتفاق بیفتد.
تا یک ماه پس از شکستگی در بینی، فرد می تواند با جا انداختن بینی خود آن را درمان نماید، اما با گذشت یک ماه به این خاطر که استخوان با فرم شکسته شکل می گیرد بایستی برای معالجه، جراحی شود.

جراحی بینی شکسته

نحوه جراحی بینی شکسته

پس از مشاوره و معاینه با پزشک خود، جراح تصمیم می گیرد که با چه روشی بینی شما را جراحی نماید. در زمان جراحی، تمامی ایرادات بینی بر اثر وارد شدن ضربه رفع می شود و در صورتی که مشکل تنفسی ایجاد شده باشد آن را نیز اصلاح می کنند.

علائم بینی شکسته چیست؟

در هنگام وارد شدن ضربه به بینی، عروق خونی دچار آسیب می شوند که همین امر باعث می شود تا بینی و اطراف آن کبود شود. علاوه بر کبودی، تورم در اطراف آن یکی دیگر از نشانه های شکستگی در بینی می باشد.
شکستگی در بینی باعث می شود تا درد در اطراف آن و به خصوص در ناحیه سینوس ها وجود داشته باشد.
ممکن است بینی در اثر وارد شدن ضربه، دچار مشکلات تنفسی شود و به همین علت فرد به سختی بتواند نفس بکشد.
یکی دیگر از علائم شکستگی بینی، خونریزی از بینی است که در این صورت فرد باید سریعا به پزشک مراجعه کند.

جراحی بینی شکسته

جراحی بینی شکسته زمانی مورد نیاز است که بیمار برای درمان دیر اقدام کند و بینی شکسته با همان فرم و به صورت غیر طبیعی شکل بگیرد.

هزینه عمل بینی شکسته

هزینه این عمل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، از جمله این فاکتورها می توان به نتایج آزمایشات، سی تی اسکن بینی، دستمزد جراح و …. اشاره کرد.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از جراحان برتر بینی و هزینه جراحی بینی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *