عمل بینی ارزان

هزینه عمل بینی ارزان در بیمارستان دولتی تبریز

در حال حاضر متقضیان جراحی زیبایی بینی در حال افزایش هستند. در طبقات مختلف اشخاص برای عمل زیبایی بینی اقدام می کنند، در نتیجه عمل بینی ارزان در تبریز برای برخی از افراد اهمیت خاصی دارد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی تبریز می تواند ارزان تر از سایر جاها باشد.

در ابتدا باید به این مسئله بپردازیم که هزینه عمل بینی به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

عمل بینی ارزان

هزینه عمل بینی کاملا فردی و مختص همان بیمار می باشد زیرا خصوصیات چهره و بینی هر شخص متفاوت است. در نتیجه هزینه جراحی بینی به کیفیت و تجربه متخصص بستگی داشته که این باعث افزایش و یا کاهش قیمت جراحی می شود.

برای اینکه چهره فرد پس از عمل زیبا به نظر بیاید بستگی به این دارد که بینی با سایر اجزای صورت فرد همخوانی داشته باشد.

جراح بینی پس از بررسی بینی و ساختار آن و همچنین خواسته و انتظارات فرد قیمت را تخمین زده و اعلام می کند.

فاکتورهای مرتبط با هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی علاوه بر جراح به نوع بینی، محل زندگی، متخصص بی هوشی و هزینه بیمارستان و تکنسین ها بستگی دارد.

به طور مثال اگر فرم بینی نیاز به اصلاح و تغییرات کمی داشته باشد قطعا زمان کمتری برای جراحی نسبت به بینی که تغییرات بیش تری می خواهد نیاز دارد، در نتیجه هزینه عمل زیبایی کمتر خواهد بود.

همچنین هزینه عمل بینی در شهر ها و مناطق مختلف متفاوت است و این قیمت ها معمولا در شهرهای بزرگ تر به دلیل خدمات بیش تری که پزشک می تواند ارائه کند بالاتر خواهد بود.

مهارت و تجربه جراح بینی یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی بینی می باشد. متخصص ماهر و با تجربه نسبت به جراح کم تجربه تر هزینه بیش تری دریافت خواهد کرد.

عمل بینی ارزان

عمل بینی در بیمارستان دولتی تبریز

در صورتی فرد می تواند در بیمارستان دولتی و یا بیمارستان های تامین اجتماعی عمل بینی انجام دهد که پزشک مرتبط وی در آن بیمارستان فعالیت داشته باشد.

بهتر است بیمار در جلسه مشاوره با متخصص خود در مورد بیمارستان های دولتی که پزشک با آن ها کار می کند سوال کند و هزینه های آن را بپرسد تا بتواند جراحی مقرون به صرفه تری داشته باشد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی با بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی هزینه های عمل زیبایی بینی را پرداخت نمی کند و تنها جراحی هایی که مربوط به درمان مشکلات بینی مانند انحراف و یا پولیپ بینی، سینوس و یا شکستگی بینی باشد را قبول می کند.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های عمل بینی در تبریز و دریافت ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *