مقایسه عمل بینی باز و بسته در جراحی

افرادی که به دنبال انجام عمل بینی بوده اند بدون شک در مورد این که عمل بینی باز و یا بسته برای آن ها مناسب است تحقیق کرده اند.

با اینکه پزشکان معتقدند که اهداف زیبایی بیماران و ساختار بینی آن ها مشخص کننده نوع عمل است، در این مقاله در مورد تفاوت های عمل بینی باز و بسته گفته شده است.

مطالب پیشنهادی: معرفی بهترین جراحان برتر در تبریز

چه کسانی می توانند متقاضی هر دو نوع عمل باشند؟

بیمارانی که باید پل بینی آن ها ترمیم شودمی توانند نوع عمل بینی بسته را انجام دهند. معمولا عمل بینی بسته برای افرادی که نیاز به تغییرات در حد متوسط دارند مناسب است.

افرادی که می خواهند نوک بینی خود را ترمیم کنند باید عمل جراحی باز بینی را انتخاب کنند. اگر افراد برآمدگی بینی شدیدی داشته باشند و نیاز به عمل سنگین تری دارند باید به صورت باز عمل خود را انجام دهند.

از آنجا که با عمل باز بینی می توان تغییرات چشمگیری در بینی ایجاد کرد، افرادی که به دنبال تغییرات اساسی در بینی خود هستند باید به صورت باز عمل کنند.

 

عمل بینی باز و بسته

مقایسه جراحی باز و بسته بینی

در عمل جراحی باز بینی، جراح بینی را می شکافد و تغییرات را با دید مستقیم اعمال می کند در حالی که در عمل بسته بینی، شکاف در یکی از سوراخ های بینی ایجاد می شود.

در جلسه مشاوره شما باید اهداف خود از ظاهر بینی را به طور واضح برای پزشک توضیح دهید. پزشک دستورالعمل هایی را برای قبل از انجام عمل جراحی به شما می دهد که شامل شروع یک رژیم ویتامینی برای تسریع در روند بهبودی و پرهیز از مصرف برخی از غذاها در روز قبل از انجام عمل جراحی است.

مزایای جراحی باز بینی

باعث می شود که عمل پیوند ساده تر انجام شود.

تمام قسمت های غضروف بینی در دسترس قرار می گیرد و جراح می تواند به دقت عمل را انجام دهد.

جراح می تواند ساختار بینی را به دقت مورد بررسی قرار دهد.

مزایای جراحی بسته بینی

نتایج حاصل از این عمل دائمی است.

تصویر شخصی شما از خودتان بهبود یافته و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد.

مشکلات تنفسی شما برطرف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *