عمل بینی و کرونا

عمل بینی در مشهد در زمان کرونا

همانطور که می‌دانید ویروس کرونا مدتی است که در اکثر کشورهای جهان شیوع پیدا کرده است. در کشور ما نیز افراد زیادی به این ویروس مبتلا شده اند که خوشبختانه اکثر افرادی که مبتلا می‌شوند ظرف مدت کوتاهی بهبود می‌یابند.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراحان بینی در مشهد

بسیاری از کاربران این سوال را از ما مطرح می‌کنند که آیا در حال حاضر که این ویروس در کشور شیوع پیدا کرده، می‌توان عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی را انجام داد. زیرا برخی از آنها از مدت ها قبل وقت عمل گرفته اند و نمی‌توانند آن را به تعویق بیندازند و برخی دیگر دلایل شخصی دارند که باید به سرعت عمل زیبایی بینی انجام دهند.

در پاسخ باید گفت که این مسئله کاملا بستگی به پزشک شما و همچنین دستورات دانشگاه علوم پزشکی استان شما دارد. به عنوان مثال در شهر مشهد با دستور وزارت بهداشت، مجوز عمل های زیبایی مجددا صادر  شده است (با رعایت کامل موارد بهداشتی).

ضمنا مراکز جراحی که عمل بینی در آن انجام می‌شود، بیش از پیش ضد عفونی و گندزدایی می‌شود و همچنین از ورود افرادی که علائم کرونا (شامل تب، عطسه و سرفه) دارند جلوگیری می‌کنند. بنابراین خطر ابتلا به کرونا در این مراکز بسیار کم است.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما و معرفی مراکزی که با رعایت کامل موارد بهداشتی، عمل زیبایی بینی در آن انجام می‌شود لطفا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *