عمل بینی طبیعی و عروسکی در اصفهان

عمل بینی طبیعی در اصفهان پر طرفدارتر است یا عروسکی؟

ابتدا به این موضوع می پردازیم که بینی عروسکی چه مدل بینی است؟ در ابتدا باید گفت که تعریف علمی و دقیقی از نوع بینی عروسکی وجود ندارد و این یک اصطلاح عامیانه در بین افراد محسوب می شود.

به همین دلیل در مشاوره باید کاملا منظور بیمار از مدل بینی مد نظرش را فهمید و دقیق اشاره کنند که منظورشان از آن چیست.

مثلا برخی از افراد فقط می خواهند که بینی شان قوس کوچکی داشته باشد و آن را به عنوان بینی عروسکی بیان می کنند ولی بعضی ها بینی که نوک بالایی داشته باشد و باریک باشد را به عنوان بینی عروسکی در نظر می گیرند.

افرادی که به دنبال عمل بینی طبیعی در اصفهان هستند یعنی می خواهند بینی آن ها قوس زیادی نداشته باشد و سوراخ بینی از روبه رو دیده نشود.

عمل بینی طبیعی در اصفهان

پزشک در این جا باید علاوه بر درخواست بیمار، ساختار بینی را هم در نظر بگیرد تا بعد از عمل در کنار نتیجه مطلوب و رضایت بخش ظاهری برای بیمار، مشکلات تنفسی هم به همراه نداشته باشد.

تفاوت بینی طبیعی و عروسکی

در بینی عروسکی مهم ترین تفاوتش با بینی طبیعی زاویه ایجاد شده بین لب بالا با بینی است. در جراحی بینی طبیعی این زاویه حدود ۹۰ درجه و در جراحی عروسکی در حدود ۱۰۵ درجه است.

در بینی طبیعی حراح سعی دارد تا فرم بینی را کاملا طبیعی و متناسب با ساختار صورت فرد ایجاد کند ولی در بینی عروسکی نوک بینی به سمت بالاو کمی باریک تر از حالت طبیعی است.

نکات قابل توجه در عمل بینی عروسکی

  • اندازه سوراخ های بینی از یک حد نباید کوچک تر شوند.زیرا ممکن است از نظر تنفس فرد دچار مشکل شود.
  • از آن جایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است باید حتما تناسب آن با اجزای صورت حفظ شود.
  • فاصله لب بالا تا بینی بیش از حد نباشد تا به اصطلاح عامیانه بینی خوکی شکل نشود.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *