عمل بینی طبیعی و عروسکی در اصفهان

از قبیل سوالاتی که قبل از عمل ذهن هر فردی را به خود مشغول می کند می تواند از جمله موارد زیر باشد:

  • عمل بینی طبیعی در اصفهان پر طرفدارتر است یا عروسکی؟
  • عمل بینی عروسکی در اصفهان چه مدل بینی است؟
  • برای صورت من مدل بینی عروسکی مناسب است یا طبیعی؟
  • تفاوت فرم بینی عروسکی و طبیعی در چیست؟

جراحی بینی طبیعی در اصفهان

در ابتدا باید گفت که تعریف علمی و دقیقی از نوع بینی عروسکی و یا فانتزی وجود ندارد و این یک اصطلاح عامیانه در بین افراد محسوب می شود. به همین دلیل در مشاوره باید کاملا منظور بیمار از مدل بینی مد نظرش بیان شود و دقیق اشاره کند که هدف وی از مدل دلخواهش دقیقا چه فرم بینی است!

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد بینی های عروسکی و طبیعی و تفاوت میان آن ها بیشتر توضیح دهیم، تا بتوانیم شما را در انتخاب فرم مورد نظرتان راهنمایی کنیم.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی طبیعی در اصفهان و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا عمل بینی طبیعی در اصفهان طرفداران بیشتری دارد؟

افراد متقاضی باید قبل از عمل و در جلسه مشاوره با پزشک خود در مورد فرم دلخواه و ایده آل خود مشورت کنند و با در نظر گرفتن پیشنهاد پزشک و تناسب بینی با سایر اجزای صورت مدل مناسب برای بینی خود را انتخاب کنند.

مثلا برخی از افراد فقط می خواهند که بینی شان قوس کوچکی داشته باشد و نوک بینی سربالایی نداشته باشد و آن را به عنوان بینی عروسکی و یا نیمه فانتزی بیان می کنند ولی بعضی ها بینی که نوک بالایی دارد و باریک است را به عنوان بینی عروسکی در نظر می گیرند، از این رو باید در مورد نوع بینی که مد نظرشان است به صورت کامل به پزشک خود توضیح دهند.

افرادی که به دنبال جراحی بینی طبیعی در اصفهان هستند، یعنی می خواهند بینی آن ها قوس زیادی نداشته باشد و سوراخ بینی از روبه رو دیده نشود. همچنین تغییرات اعمال شده بر روی بینی به وضوح دیده نشود و در واقع فرم طبیعی خود را حفظ کند.

عمل بینی طبیعی در اصفهان

 

پزشک در این جا باید علاوه بر درخواست بیمار، ساختار بینی را هم در نظر بگیرد تا بعد از عمل در کنار نتیجه مطلوب و رضایت بخش ظاهری برای بیمار، مشکلات تنفسی هم به همراه نداشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی گوشتی در اصفهان

 

تفاوت بینی طبیعی و عروسکی

در بینی عروسکی مهم ترین تفاوتش با بینی طبیعی زاویه ایجاد شده بین لب بالا با بینی است. در جراحی بینی طبیعی این زاویه حدود ۹۰ درجه و در جراحی عروسکی در حدود ۱۰۵ درجه است.

تفاوت بینی عروسکی و طبیعی

در بینی طبیعی حراح سعی دارد تا فرم بینی را کاملا طبیعی و متناسب با ساختار صورت فرد ایجاد کند ولی در بینی عروسکی نوک بینی به سمت بالا و کمی باریک تر از حالت طبیعی است.

 

مطلب پیشنهادی: عمل بینی ارزان در اصفهان

مطلب پیشنهادی: جراحی اقساطی بینی در اصفهان

 

نکات قابل توجه در عمل بینی فانتزی در اصفهان

  • اندازه سوراخ های بینی از یک حد نباید کوچک تر شوند. زیرا ممکن است از نظر تنفس فرد دچار مشکل شود و مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی گردد.
  • از آن جایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است باید حتما تناسب آن با اجزای صورت حفظ شود.
  • فاصله لب بالا تا بینی بیش از حد نباشد تا به اصطلاح عامیانه بینی خوکی شکل نشود.

عمل بینی عروسکی در اصفهان

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی بدون بیهوشی در اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *