عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟

با توجه به تمایل بیشتر افراد به جراحی بینی، امروزه رقابت بین جراحان برای داشتن نتیجه بهتر و رضایت بیشتر بیماران، رو به افزایش است. همچنین افراد نسبت به داشتن عمل بینی طبیعی حساسیت بیشتری نشان می دهند.

بنابراین انتخاب یک جراح خوب و متبحر برای انجام عمل بینی طبیعی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراحان بینی در اصفهان

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی در بیش تر مواقع برای رفع ایرادات بینی، مانند پولیپ بینی، انحراف بینی، مشکلات تنفسی و …. می باشد و ظاهر بینی فرد تغییر زیادی نمی کند. در این نوع عمل بیشتر تغییراتی که صورت می گیرد در قسمت نوک بینی و بر روی قوز بینی است.

عمل بینی طبیعی

در این نوع جراحی، سوراخ های بینی و اندازه بینی خیلی کوچک نمی شود، به گونه ای که عمل بینی بر روی آن به وضوح دیده نمی شود.

ویژگی بینی طبیعی

عمل های زیبایی بینی با هدف مشترک زیباتر شدن ظاهر بینی انجام می شوند. در واقع بینی هایی زیبا هستند که با سایر اجزا صورت تناسب داشته باشند. در صورتی که فرد درخواست و خواسته های غیر منطقی داشته باشد و به دنبال مدل بینی افراد معروف بگردد ممکن است فرد پس از انجام جراحی به دلیل ناهماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت خود از نتیجه آن ناراضی باشد.

در بینی های طبیعی مهم ترین ویژگی آن عدم کوچک شدن بیش از حد بینی می باشد. نوک بینی مانند بینی های فانتزی خیلی سربالا نیستند و قوس زیادی پشت بینی ندارند. همچنین زاویه بینی لب بالا و بینی باید به اندازه مناسبی باشد، البته این زاویه بین زنان و مردان متفاوت است.

ویژگی های موروثی چه تاثیری بر روی بینی دارند؟

برخی از افراد می خواهند عمل بینی آن ها به صورتی باشد که ویژگی های ارثی آن ها در ظاهر بینی شان تغییری نکند، در نتیجه عمل آن ها باید به صورتی باشد که نتیجه آن با با خصوصیات انحصاری فرد تناقض نداشته باشد.

عمل بینی طبیعی

هماهنگی بینی با خصوصیات صورت یک فرد مانند: گرد بودن و یا زاویه دار بودن صورت، طول و عرض صورت، اندازه گونه و چشم ها، مدل چانه و همچنین شخصیت یک فرد در عمل بینی طبیعی بسیار اهمیت دارد.

متخصص جراح بینی طبیعی

جراح می تواند با گرفتن عکس هایی از زوایای مختلف صورت و تحلیل بینی در کنار صورت بیمار، جراحی موفقی در داشتن نتیجه طبیعی برای بینی بیمار داشته باشد به نحوی که جراحی بر روی بینی فرد به وضوح دیده نشود.

بنابراین انتخاب یک متخصص مجرب و خبره در این زمینه یکی از مهم ترین راهکارهای رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب برای بیمار است.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *