نمونه عمل بینی فانتزی در اصفهان

عمل بینی فانتزی در تهران: بهترین جراح + ویژگی های بینی عروسکی

عمل بینی عروسکی در تهران یکی از انواع جراحی‌های زیبایی بینی است که در بین خانم‌ها از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. بر اساس تغییراتی که جراح بر روی بینی اعمال می‌کند فرد می‌تواند به چهره‌ای زیباتر و جذاب‌تر دست پیدا کند.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد عمل بینی فانتزی در تهران اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بدهیم تا بتوانید با آگاهی کامل برای انجام این جراحی اقدام نمایید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی عروسکی در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی عروسکی در تهران به چه صورت است؟

در عمل بینی فانتزی (عروسکی)، بینی بیمار به صورت قابل ملاحظه‌ای کوچک می‌شود و قوس زیادی بر روی بینی ایجاد می‌شود. علاوه بر این، نوک بینی نسبت به حالت طبیعی بالاتر قرار می‌گیرد به این صورت که زاویه بین نوک بینی تا لب بالایی در حدود ۱۰۵ درجه می‌باشد. همچنین جراحی بینی عروسکی در تهران منجر به باریک شدن بینی می‌شود به گونه‌ای که تغییرات اعمال شده بر روی بینی قابل مشاهده می‌باشد.

نمونه عمل بینی عروسکی

از آنجایی که در این نوع از جراحی بخش بسیاری از غضروف بینی برداشته می‌شود در نتیجه بایستی برای انجام آن به بهترین جراح بینی فانتزی در تهران مراجعه کنید تا بتواند نتیجه مطلوبی از عمل بینی را برای شما به دست آورد.

 

ویژگی‌ بینی عروسکی فانتزی

خصوصیات و ویژگی‌های بینی‌های فانتزی عروسکی کاملا قابل مشهود می‌باشد و تغییرات صورت گرفته بر روی بینی به وضوح دیده می‌شوند. از جمله خصوصیات بارز عمل بینی عروسکی در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوک بینی سر بالا

کوچک شدن بینی

قوس روی پل بینی

باریک شدن پهنای بینی

زاویه بیشتر بین نوک بینی و لب بالایی

 

از آنجایی که بخش عظیمی از غضروف و ساختار اصلی بینی برداشته می‌شود از این رو برای جلوگیری از مشکلات تنفسی و یا کوچک شدن بیش از حد بینی و سوراخ‌های بینی بایستی به بهترین دکتر عمل بینی عروسکی در تهران مراجعه نمایید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری گردد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی فانتزی در تهران، با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

کاندیدای مناسب عمل بینی عروسکی در تهران

افراد که دارای شرایط زیر می‌باشند می‌توانند کاندیدای مناسبی برای انجام عمل بینی فانتزی محسوب گردند:

معمولا افراد دارای بینی‌های استخوانی گزینه مناسبی برای انجام این جراحی محسوب می‌شوند، چرا که بینی آن‌ها دارای پوست نازک و غضروفی مستحکم است و در این صورت می‌توان به راحتی تغییرات گسترده‌ای را بر روی بینی فرد اعمال کرد.

عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی

افرادی که تمایل دارند تا با انجام جراحی زیبایی بینی تغییرات عمده‌ای را بر روی بینی و چهره خود مشاهده نمایند. این افراد نیز می‌توانند از جمله کاندیدای مناسب برای انجام عمل بینی فانتزی باشند.

معمولا خانم‌ها تمایل بیشتری برای انجام عمل بینی عروسکی فانتزی در تهران دارند و اکثر آقایان ترجیه می‌دهند تا بینی آن‌ها به صورت طبیعی عمل شود.

افراد با بینی‌های گوشتی گزینه مناسبی برای انجام عمل بینی عروسکی در تهران نیستند زیرا حجم بسیاری از بینی آن‌ها را بافت چربی تشکیل داده است و به همین دلیل اعمال تغییرات گسترده بر روی بینی این افراد می‌تواند نتیجه نامطلوبی را به دست آورد. از این رو پزشکان توصیه می‌کنند که افراد با بینی گوشتی از انجام این نوع جراحی صرف نظر کنند.

 

مقاله پیشنهادی
عمل بینی بدون تامپون در تهران

 

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

بهترین دکتر عمل بینی فانتزی در تهران کسی است که بتواند نتیجه مطلوب از جراحی را برای بیمار خود به دست آورد که این نیز مستلزم داشتن خصوصیات زیر می‌باشد:

 • مدرک و تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد.
 • تجربه و سابقه کافی را به دست آورده باشد.
 • اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه داشته باشد.
 • از علم روز دنیا آگاهی داشته باشد.

همچنین بهترین جراح بینی عروسکی در تهران بایستی علاوه بر آگاهی از منطق ریاضی، از علم هنر و زیبایی شناسی نیز در عمل‌های خود استفاده نماید تا بتواند با ایجاد هماهنگی و تناسب بین بینی و چهره بیمار بهترین نتیجه را برای وی زقم بزند.

 

اقدامات لازم قبل از جراحی بینی فانتزی

نکات و اقدامات مهمی که قبل از عمل بینی عروسکی در تهران بایستی به آن‌ها توجه داشته باشید به شرح زیر می‌باشند:

 • یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از عمل بینی که می‌تواند تاثیر به سزایی در نتیجه جراحی داشته باشد، انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه در این زمینه است.
 • همچنین بیمار بایستی در زمان مشاوره با پزشک خود، در مورد خواسته و توقعاتی که از نتیجه جراحی دارد صحبت کند و با وی مشورت نماید.
 • به مدت حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف دخانیات و الکل و همچنین داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید.

عدم مصرف الکل قبل از جراحی بینی فانتزی

 • آزمایشات و عکس‌های لازم برای عمل بینی را قبل از آن انجام دهید و نتیجه آن را در زمان جراحی با خود به همراه داشته باشید.
 • در روز جراحی به صورت ناشتا برای عمل مراجعه کنید و به مدت حداقل ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در تهران، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت‌های بعد از جراحی بینی عروسکی

رعایت و توجه به مراقبت‌های بعد از عمل نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند باعث شود تا دوره نقاهت سریع‌تر طی گردد. از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهتر است به مدت ۵ الی ۷ روز استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش خودداری کنید.
 • بعد از یک هفته می‌توانید برای کشیدن بخیه و برداشتن آتل بینی خود به مطب پزشک مراجعه کنید.
 • بهتر است در این مدت زمان از مصرف عذاهای خشک و سفت که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری کنید و بیشتر از مایعات و غذاهای آبکی استفاده کنید.

تغذیه بعد از عمل بینی عروسکی در تهران

 • در هنگام استراحت از دو بالشت استفاده کنید تا سرتان نسبت به بدنتان بالاتر قرار بگیرد، این کار باعث می‌شود تا احتمال افزایش کبودی و تورم کاهش یابد.
 • برای تسریع در کاهش کبودی و ورم بعد از عمل بینی می‌توانید از کمپرس یخ بر روی آن استفاده کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع استفاده کنید تا از درد و افزایش التهاب و کبودی جلوگیری کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی طبیعی در تهران، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مقاله پیشنهادی
عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

 

عوارض عمل بینی عروسکی در تهران

عمل بینی عروسکی در تهران نیز همانند سایر جراحی‌های زیبایی می‌تواند از عوارض کوتاه مدت و یا بلند مدتی برخوردار باشد. برخی از این موارد مانند کبودی و التهاب بینی، احساس خشکی و … می‌توانند بدون نیاز به درمان و در کوتاه مدت بهبود پیدا کنند.

اما برخی از عوارض عمل بینی عروسکی در تهران می۲توانند در طولانی مدت نیز ماندگار باشند که از جمله آن‌ها به موارد زیر اشاره شده است:

 • در صورتی که بیمار برای کوچک شدن بیش از خد بینی اصرار داشته باشد و یا پزشک به دلیل عدم تجربه کافی بخش گسترده‌ای از غضروف بینی را بردارد، بیمار می ‌واند با مشکلات تنفسی بعد از عمل مواجه گردد.

عوارض عمل بینی فانتزی در تهران

 • همچنین عدم تقارن در سوراخ‌های بینی، به خصوص در بینی‌های فانتزی که سوراخ‌های بینی قابل مشاهده هستند می‌توانند به عنوان یک عارضه بعد از جراحی محسوب شود.

باید توجه داشته باشید که کاربرد بینی در وهله اول برای تنفس است و پس از آن می‌تواند به عنوان زیبایی برای چهره در نظر گرفته شود. از این رو باید سلامت خود را در اولویت قرار بدهید و تغییرات را به میزانی که به تنفس شما آسیب وارد نشود درخواست کنید.

 

منبع: پزشک ۲۴، healthline

۲ نظر

 1. من بینیم کاملا گوشتیه میتونم مدل عروسکی عمل کنم؟ البته نمی خوام بعد از ی مدت مدلش برگرده یا اینکه مجبور بشم دوباره جراحی ترمیمی انجام بدم

  • پشتیبان سایت 1

   با سلام
   معمولا فرم بینی عروسکی و یا فانتزی برای بینی های استخوانی مناسب است، اما در صورتی که غضروف و بافت بینی شما مقاوم باشد و یا امکان تقویت آن با پیوند غضروف امکان پذیر باشد، این امکان وجود دارد که بتوانید فرم بینی فانتزی را برای جراحی خود انتخاب نمایید. در هر صورت باید به طور حضوری با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید تا معاینات لازم بر روی بینی شما انجام گیرد و در صورت امکان برای جراحی بینی اقدام نمایید.
   البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که، از آنجایی که این جراحی به عنوان یک عمل کاملا حساس شناخته شده است برای اینکار باید به بهترین جراح بینی در شهر خود مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره با پزشک خوب جراح بینی با مشاورین ما در ارتباط باشید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.