عمل بینی مردان

فرم مناسب در عمل بینی مردانه

یکی از مسائلی که در عمل بینی مردانه در اصفهان مطرح می شود، فرم مناسب برای بینی آن ها است. این فرم به شکل صورت بیمار، استخوانی و گوشتی بودن بینی و …. بستگی دارد.

جنسیت جزو عواملی است که در فرم دادن به بینی بسیار موثر است. اغلب مردان نمی خواهند بعد از عمل فرم بینی ان ها از حالت مردانه خارج شده باشد و ظاهری ظریف پیدا کند.

معمولا بینی مردها نسبت به خانم ها ۱۰ درصد بزرگتر است، که این به خاطر وضعیت فیزیکی و عضلانی آن ها می باشد. بنابراین عمل بینی در این افراد باید تا جایی که امکان دارد مطابق با وضعیت فیزیکی و جنسیتی آن ها انجام شود تا رضایت بیمار را به دنبال داشته باشد.

عمل بینی مردان

عمل بینی در مردان

امروزه عمل بینی طرفداران خاص خود را پیدا کرده است، که مردان نیز از این مسئله مستثنی نیستند. حال موضوعی که در این جا مطرح می شود مربوط به شکل ظاهری این جراحی است.

مردان نسبت به خانم ها به حالت های فانتزی تمایل کمتری نشان می دهند و بیشتر طرفدار حالت های طبیعی هستند.

به دلیل ویژگی های فیزیکی مردان، داشتن بینی با نوک سر بالا و زاویه زیاد، ظاهر جالبی برای آن ها نخواهد داشت. بهتر است بینی مردان تا حدودی برجسته بوده و تیغه آن نسبت به زنان کمی بلند تر باشد و همین طور از نظر عرضی پهن تر باشد.

مشکلات بینی در مردان

بعضی از نواقص موجود در بینی، مردان را به سمت جراحی می کشاند. از جمله:

  • داشتن قوز بر روی بینی استخوانی
  • نوک بینی بزرگ و پهن
  • بینی بیش از حد کشیده
  • نوک سر پایین
  • سوراخ های بینی پهن و بزرگ

عمل بینی مردان

عامل اصلی موثر بر فرم و حالت بینی در مردان و زنان، ژنتیک فرد است. معمولا در یک خانواده فرم بینی افراد به یکدیگر نزدیک است. همچنین آب و هوا و منطقه ای که در آن زندگی می کنند بر این قضیه تاثیر می گذارد.

برخی از افراد ممکن است دارای مشکلات تنفسی از جمله انحراف در بینی، افتادگی دریچه تنفس و یا وجود حفره ها و پره های منحرف باشند که بیمار می تواند در کنار جراحی زیبایی بینی، نواقص موجود در عملکرد تنفسی خود را اصلاح نماید.

انتخاب بهترین جراح بینی برای عمل در مردان

از آن جایی که این جراحی بسیار حساس و پیچیده می باشد بهتر است در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را داشته باشید. در کنار زیبایی ظاهری، عملکرد درست این قسمت از بدن باید مد نظر گرفته شود و به خاطر فرم زیبا نباید عملکرد تنفسی دچار مشکل گردد.

عمل بینی مردان

تبحر و تجربه جراح در این زمینه می تواند نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی داشته باشد. بهترین جراح برای عمل بینی مردان کسی است که با بررسی ویژگی هایی مانند نوک بینی، اندازه سوراخ های بینی، وضعیت استخوان و تیغه وسط و … بهترین حالت ممکن را برای بیمار ایجاد نماید.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *