بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

عمل ترمیم بینی در تبریز به چه صورت انجام می شود؟

کسانی که در اولین عمل بینی خود تجربه بدی از نتیجه عمل دارند و قصد انجام دوباره آن را دارند، معمولا انتظار بیش تری برای ترمیم آن خواهند داشت. بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب از عمل ترمیم بینی در تبریز باید به بهترین جراح بینی در تبریز مراجعه کنید.

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

برخی از افراد نمی توانند ایراد بینی عمل شده خود را بیان کنند و تصور می کنند بینی آن ها مشکل دارد. چنین افرادی کاندیدای مناسبی برای عمل ترمیم بینی نیستند. حال باید به این نکته توجه کنند که ترمیم بینی تا چه میزان می تواند رضایت بیمار را جلب کند و باعث بهبود وضعیت وی شود. عمل بینی در تبریز یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است که اگر اصولی و توسط یک پزشک خوب و مجرب انجام نشود می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دنبال داشته باش، به گونه ای که فرد مجبور به انجام جراحی مجدد بینی خود گردد.

باید این مسئله را مد نظر قرار دهید که آیا توصیف بیمار از وضعیت موجود بینی اش منطقی و واقع بینانه است یا خیر، در صورتیکه انتقادات وی به جا و منطقی باشد در آن صورت می توان با در نظر گرفتن تمامی شرایط بیمار، عمل ترمیم بینی برای او انجام داد. همچنین بیمار باید به این نکته توجه داشته باشد که ممکن است بینی او تحمل جراحی دوباره را نداشته باشد، بنابراین باید از جراحی مجدد بینی صرف نظر کند.

 

زمان مناسب برای عمل ترمیم بینی در تبریز

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که آیا پس از انجام جراحی اولیه باز هم می توانند عمل بینی انجام دهند؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که در صورتی که زمان لازم از انجام اولین عمل گذشته باشد، امکان عمل ترمیم بینی در تبریز برای فرد بیمار وجود دارد.

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی

معمولا زمان مورد نیاز برای انجام جراحی ترمیمی را یکسال در نظر می گیرند به این دلیل که باید فرایند تغییرات بینی از عمل اول کامل شود تا نتیجه آن مشخص باشد.

 

عمل ترمیم بینی تا چه حد موثر واقع می شود؟

از آنجا که عمل ترمیم بینی نیاز به تخصص و مهارت بیش تری نسبت به عمل اول دارد در نتیجه انتخاب یک جراح متخصص و حرفه ای یکی از لزومات این عمل است.

دومین عاملی که می تواند بر روی نتیجه جراحی ترمیم بینی تاثیر بگذارد نوع پوست بینی است.

عمل مجدد بینی

بهترین پوست بینی برای عمل ترمیم پوستی است که نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم باشد، پوستی که در ناحیه اطراف سوراخ بینی برش های زیادی خورده باشد معمولا برای جراحی بینی زیاد مناسب نیستند.

یکی دیگر از عوامل مهم در عمل ترمیم بینی، صبر و شکیبایی بیمار برای سپری شدن دوره جراحی اولیه بینی است.

 

افراد مناسب برای انجام جراحی ترمیم بینی

در واقع کسانی می توانند عمل ترمیم بینی در تبریز را انجام دهند که شرایط زیر را دارا باشند:

  • از نظر روحی و روانی در شرایط مساعدی برخوردار باشند و نیازها و خواسته هایشان از نتیجه جراحی کاملا منطقی و واقع بینانه باشد.
  • همچنین شرایط جسمی و بینی فرد متقاضی برای انجام جراحی مجدد بینی کاملا آمادگی داشته باشد و توانای جسمی را برای انجام جراحی ترمیمی نیز داشته باشد.
  • آزمایشات لازم را انجام داده باشد و در زمان مشاوره با پزشک مورد نظر خود، پزشک تایید کرده باشد که بیمار می تواند این عمل را انجام بدهد.
  • از عمل اولیه بینی بیمار مدت زمان لازم گذشته باشد و ورم و کبودی بینی به طور کامل از بین رفته باشد.

 

جراحی ترمیم بینی در تبریز به جه صورت انجام می شود؟

این جراحی همانند عمل اولیه بینی می تواند به صورت بیهوشی عمومی و یا با کمک بی حسی های موضعی انجام گیرد. در صورتی که بینی نیاز به تغییرات گسترده ای نداشته باشد با تشخیص پزشک می توان این عمل را با کمک بی حسی انجام داد در غیر این صورت باید با بیهوشی عمومی این عمل را انجام دهد.

جراحی ترمیم بینی
پس از آماده کردن بیمار برای انجام جراحی، پزشک برش های لازم را ایجاد نموده و پس از آن سعی در رفع ایرادات و اطلاح بینی بیمار می کند. در این مرحله ممکن است به دلیل تضعیف بینی بیمار نیاز به پیوند غضروف برای تقویت آن باشد. در این صورت پزشک ممکن است غضروف های لازم را از دنده و یا گوش خود بیمار برداشته و یا گاهی اوقات از غضروف های مصنوعی برای اینکار کمک بگیرد.
در نهایت پس از اتمام جراحی برش ها بخیه زده می شود و بر روی بینی گچ و آتل بسته می شود و بیمار به اتاق ریکاوری منتقل می گردد.

 

دوره نقاهت پس از جراحی بینی ترمیمی در تبریز

طول دوره نقاهت بعد از عمل ترمیم بینی در تبریز می تواند طولانی تر از جراحی اولیه بینی باشد، به این دلیل که استخوان و ساختار بینی مقاومت اولیه خود را نداشته و دچار تغییرات عمده تری شده است.
اما مراقبت ها و اقدامات پس از جراحی ترمیمی بینی همانند جراحی اولیه بینی است که بیمار بایستی آن ها را رعایت کند:

  • به مدت یک هفته پس از جراحی از انجام فعالیت های سنگین خودداری کند و به هیچ عنوان ورزش انجام ندهد.
  • پس از گذشت یک هفته می تواند برای کشیدن بخیه ها و برداشتن آتل بینی به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه کند.
  • به مدت حداقل دو تا سه ماه پس از جراحی از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کند و همچنین داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها را در این مدت زمان استفاده نکند.
  • در زمان استراحت و خوابیدن سر خود را بالاتر از بدن قرار دهد. برای اینکار می تواند از دو بالشت در زیر سر خود کمک بگیرد.
  • بهتر از غذاهای سفت که نیاز به جویدن بسیار دارد پرهیز نماید و بیشتر سعی کند از نوشیدنی ها و غذاهای آبکی استفاده کند.
  • وجود ورم و التهاب در این نوع جراحی همانند عمل اولیه بینی کاملا طبیعی بوده و با گذشت زمان از بین می رود، اما برای بهبود سریع تر آن می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

مراقبت های بعد از ترمیم بینی

نکته آخر اینکه، بهتر است در زمان انتخاب جراح برای اولین عمل بینی خود نهایت دقت را داشته باشید تا بهترین نتیجه را از عمل خود به دست آورید و نیازی به جراحی ترمیمی بینی نداشته باشید. زیرا عمل های مجدد در بینی باعث سست شدن و تضعیف غضروف ها و ساختار بینی می شود و جراحی های بعدی دشوارتر و سخت تر از عمل اولیه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.