عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

عمل زیبایی بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان

در این مقاله قصد داریم در مورد عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان و همچنین عمل بینی استخوانی مطلب بگذاریم.

افراد دارای دو نوع بینی هستند، یا بینی گوشتی دارند و یا استخوانی. در بینی های گوشتی معمولا به دلیل پوست ضخیم تری که نسبت به بینی استخوانی دارد و همچنین نیاز به غضروف سازی در برخی از موارد، این جراحی کمی سخت تر و پیچیده تر از عمل زیبایی بینی برای بینی های استخوانی است.

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

عمل زیبایی در بینی های گوشتی

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان نوع خاصی از عمل است که در آن بینی قبل از عمل می تواند سر گردتر و یا پهن تر نسبت به بینی استخوانی داشته باشد.

در صورتی که در جراحی بینی گوشتی پزشک بخواهد نتیجه بهتری دریافت کند، ممکن است پیوند غضروفی انجام دهد. امروزه با انجام این تکنیک، نتیجه جراحی بینی گوشتی دیگر بازگشت پذیر نخواهد بود.

عمل بینی های گوشتی از آن دسته جراحی های پیچیده می باشد که نیاز به مهارت بیشتر جراح بینی دارد. در نتیجه انتخاب یک جراح با تجربه کمک بسیاری به نتیجه مطلوب جراحی بینی می کند.

عمل زیبایی در بینی های استخوانی

جراحی بینی استخوانی نوعی از جراحی زیبایی بینی است که با هدف رفع ایراداتی مانند، برداشتن قوز بینی، اصلاح فرم بد استخوان بینی و یا حالت خمیدگی در بینی انجام می شود.

به دلیل اینکه بینی در مرکز صورت قرار گرفته است کوچکترین ایرادی بر روی آن می تواند زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار دهد، از این رو بسیاری از افراد به دنبال اصلاح فرم بینی خود هستند.

عمل بینی در جلسه مشاوره و با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند اندازه، شکل، ضخامت پوست، تقارن و …. مورد بررسی قرار گرفته است و با یکی از دو روش جراحی بینی باز و یا جراحی بینی به روش بسته انجام می گردد.

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخانی در ضخامت پوست بینی است.

بینی گوشتی معمولا برعکس بینی استخوانی غضروفی ظریف و ضخامت پوست بالایی دارد.

جراحی بینی گوشتی را حتما باید با تقویت بافت و غضروف ضعبف توسط جراح بینی با تجربه انتجام داد تا نتیجه مطلوب تری دریافت کنند.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *