عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

عمل زیبایی بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان

در این مقاله قصد داریم در مورد عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان و همچنین عمل بینی استخوانی بیشتر صحبت کنیم.

افراد دارای دو نوع بینی هستند، یا بینی گوشتی دارند و یا استخوانی. در بینی های گوشتی معمولا به دلیل پوست ضخیم تری که نسبت به بینی استخوانی دارد و همچنین نیاز به غضروف سازی در برخی از موارد، این جراحی کمی سخت تر و پیچیده تر از عمل زیبایی بینی برای بینی های استخوانی است.

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی عروسکی یا طبیعی در اصفهان

 

عمل زیبایی در بینی های گوشتی

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان نوع خاصی از عمل است که در آن بینی قبل از عمل می تواند سر گردتر و یا پهن تر نسبت به بینی استخوانی داشته باشد.

در صورتی که در جراحی بینی گوشتی پزشک بخواهد نتیجه بهتری دریافت کند، ممکن است پیوند غضروفی انجام دهد. امروزه با انجام این تکنیک، نتیجه جراحی بینی گوشتی دیگر بازگشت پذیر نخواهد بود.

عمل بینی های گوشتی از آن دسته جراحی های پیچیده می باشد که نیاز به مهارت بیشتر جراح بینی دارد. در نتیجه انتخاب یک جراح بینی خوب در اصفهان کمک بسیاری به نتیجه مطلوب جراحی بینی می کند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دکتر خوب برای عمل بینی گوشتی در اصفهان و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل زیبایی در بینی های استخوانی

جراحی بینی استخوانی نوعی از جراحی زیبایی بینی است که با هدف رفع ایراداتی مانند، برداشتن قوز بینی، اصلاح فرم بد استخوان بینی و یا حالت خمیدگی در بینی انجام می شود.

به دلیل اینکه بینی در مرکز صورت قرار گرفته است کوچکترین ایرادی بر روی آن می تواند زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار دهد، از این رو بسیاری از افراد به دنبال اصلاح فرم بینی خود هستند.

عمل بینی در جلسه مشاوره و با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند اندازه، شکل، ضخامت پوست، تقارن و …. مورد بررسی قرار گرفته است و با یکی از دو روش جراحی بینی باز و یا جراحی بینی به روش بسته انجام می گردد.

عمل زیبایی بینی گوشتی در اصفهان

 

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

  • تفاوت بینی گوشتی و استخانی در ضخامت پوست بینی است.
  • بینی گوشتی معمولا برعکس بینی استخوانی غضروفی ظریف و ضخامت پوست بالایی دارد.
  • جراحی بینی گوشتی را حتما باید با تقویت بافت و غضروف ضعبف توسط جراح بینی با تجربه انجام داد تا نتیجه مطلوب تری دریافت کند.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی استخوانی در اصفهان و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مطلبپ پیشنهادی: جراحی بینی اقساطی در اصفهان

مطلب پیشنهادی: عمل زیبایی بینی ارزان در اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *