هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

هزینه عمل بینی در تهران یکی از مهم ترین مسائل انتخاب پزشک برای انجام این عمل است.
اگر در فکر انجام عمل بینی در تهران هستید، مسلماً یکی از گزینه هایی که به آن فکر می کنید هزینه ی آن است که به فاکتورهای زیادی بستگی دارد.
در این مقاله به فاکتورهایی که می تواند بر روی هزینه جراحی بینی تاثیر بگذارد می پردازیم.

اگر در مورد هزینه عمل بینی در تهران سوالی دارید می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ تماس حاصل فرمایید:

ارتباط با مشاورین

برخی افراد به دنبال کمترین قیمت برای جراحی بینی هستند اما از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار تاثیرگذار است، بهتر است با نهایت دقت مناسب ترین پزشک را برای انجام این عمل در نظر بگیرید.

هزینه عمل بینی تهران

فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی بینی

تجربه جراح: با توجه به مهارت و سابقه کاری که جراح در انجام عمل داشته است، هزینه های دریافتی برای جراحی بینی می تواند متفاوت باشد چرا که جراحی که چندین سال تجربه عمل بینی را داشته با چالش هایی که هنگام عمل ممکن است رخ دهد آشنایی کامل دارد و قطعا نتیجه بهتری از این عمل حاصل می گردد.

نوع بینی: نوع بینی هر فرد می تواند تاثیر به سزایی در هزینه عمل بینی داشته باشد. افرادی که بینی گوشتی دارند نسبت به بینی استخوانی معمولا هزینه بیش تری برای انجام عمل پرداخت می کنند.

منطقه جغرافیایی: مانند خیلی از خدمات دیگر جراحی بینی هم در شهرهای بزرگ تر هزینه بیش تری دارند. به طور مثال هزینه جراحی بینی در تهران نسبت به شهرهای کوچک تر قطعا بیش تر است اما باید این نکته مهم را هم در نظر بگیریم که بیشتر جراحان معروف به دلیل امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها اسکان دارند.

هزینه عمل بینی تهران 2

تفاوت هزینه عمل بینی در بینی های استخوانی و گوشتی

همچنین در بینی های استخوانی، نوع بینی، پوست بینی، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و یا دیگر مشکلات تنفسی می تواند بر روی هزینه بینی تاثیر بگذارد. مطمئنا بینی که قوز و یا برآمدگی جزئی دارد نسبت به یک بینی استخوانی با غضروف های محکم هزینه کمتری دارد اما در بینی های گوشتی با پوست ضخیم فرایند جراحی کمی پیچیده تر و حساس تر می شود. مشخص شدن تغییرات بینی در بینی های گوشتی بسیار مشکل است در نتیجه به دلیل سختی این نوع عمل معمولا هزینه بیشتری نسبت به بینی های استخوانی دارد.

از آنجایی که هزینه های جراحی زیبایی در کشور روز به روز در حال افزایش می‌باشد، بسیاری از افراد قید این عمل را می‌زنند. اما چاره کار چیست؟

تیم پزشک ۲۴ با تکیه بر سال ها تجربه خود و همکاری با جراحان زیبایی تهران، پزشکانی که هم  عمل های موفقی دارند و هم هزینه مناسبی دریافت می‌کنند را شناسایی کرده است و به صورت رایگان به شما معرفی می‌کند.

فقط کافیست با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود. جهت ارتباط بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *