هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی در تبریز

بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می شود و بر اساس آن هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی می تواند متفاوت باشد.

تفاوت در عمل بینی های گوشتی و استخوانی بیش تر مربوط به ضخامت پوست آن ها است. عمل بینی امروزه یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی بهترین جراحان بینی در تبریز

جراحی بینی اغلب به افرادی توصیه می شود که دچار مشکلات حاد تنفسی هستند، مانند انحراف تیغه بینی که شایع ترین مشکلی است که اشخاص را ملزم به جراحی زیبایی بینی می کند.

در این مقاله، در ابتدا تفاوت ویژگی های بینی استخوانی و گوشتی را بیان می کنیم.

هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی

ویژگی بینی های گوشتی

بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم تر هستند و قسمت غضروفی در آن ها بسیار نازک تر از بینی های استخوانی است. همچنین در بینی های گوشتی پره هایی به نسبت پهن تر در بینی های استخوانی دیده می شود.

در این نوع بینی در زمان عمل پزشک متخصص باید توجه لازم را داشته باشد تا میزان زیادی از بافت و غضروف بینی را حذف نکند زیرا ممکن است با حذف مقدار زیادی از آن، ظاهر بینی به کلی تغییر کند و از نظر زیبایی مشکلات جدی برای فرد ایجاد شود.

هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی

همچنین با برداشتن مقدار زیادی از بافت بینی گوشتی ممکن است پس از گذشت مدت زمانی شاهد افتادگی در بینی باشیم. زیرا در این مدل از بینی ها غضروف بسیار کم و نازک است و با تراش بیش از حد موجب از دست دادن شکل کلی بینی می شود.

ویژگی بینی های استخوانی

بافت غضروفی و استخوانی در این نوع از بینی ها نسبت به بینی های گوشتی بیشتر و نواحی گوشتی آن کمتر است. این ویژگی در بینی های استخوانی باعث می شود تا پزشک وسعت عمل به مراتب بیش تری جهت جراحی و حالت دادن بینی داشته باشد.

هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی

یکی از عمده مشکلات بیماران در بینی های گوشتی قوس روی بینی است، که در این حالت پزشک جراح با تراشیدن بخش غضروفی بینی استخوانی بیمار به راحتی می تواند این مشکل را برطرف نماید و نتیجه رضایت بخشی را برای بیمار به دست آورد.

تفاوت هزینه عمل بینی استخوانی و گوشتی

در بینی های استخوانی به دلیل دارا بودن بافت نازک تر و غضروف مستحکم تر عمل بینی راحت تری برای پزشک می باشد، در نتیجه زمان عمل کمتر بوده و پیچیدگی آن نسبت به عمل بینی های گوشتی نیز کمتر است به همین دلیل هزینه های بینی استخوانی به مراتب نسبت به بینی گوشتی پایین تز می باشد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از پزشکان متخصص مورد نظر خود در تبریز و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *