پلکسر بینی در مشهد

پلکسر بینی چیست و چه کارآیی دارد؟

یکی دیگر از روش های عمل بینی بدون جراحی، پلکسر بینی در مشهد است که تبلیغات بسیاری از آن را در سایت ها و شبکه های اجتماعی می بینید. اما آیا پلکسر بینی روشی واقعی و تاثیرگذار برای کوچک کردن بینی است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی در مشهد چه کسی است؟

پلکسر بینی در مشهد روشی یرای کوچک کردن بینی

در واقع پلکسر بینی همان روش پلاسما است که برای از بین بردن پف پشت چشم، زگیل ها، مسطح کردن زخم ها و کوچک کردن بینی های گوشتی استفاده می شود.

پلکسر بینی در مشهد
در روش پلکسر بینی در مشهد، هوای بین سوزن دستگاه پلکسر و پوست بینی به پلاسما تبدیل می شود و این باعث کشیدگی در پوست بر اثر تصعید هوا می شود. با استفاده از سوراخ هایی که توسط دستگاه پلاسما بر روی بینی ایجاد می شود، پوست منقبض شده و کشیده می شود.
گرمایی که توسط این دستگاه ایجاد می شود باعث می شود تا گوشت زیر پوست بینی سوزانده شود. از آنجایی که این روش ممکن است تاثیرات منفی بر روی پوست بینی بگذارد و همچنین به دلیل موقتی بودن ماندگاری پلکسر بینی، این روش برای کوچک کردن بینی توصیه نمی شود.

عوارض پلکسر بینی گوشتی

از عوارض این روش برای کوچک کردن بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • التهاب شدید، سوزش، خارش و قرمزی در قسمتی از بینی که مورد درمان قرار گرفته است.
  • گاهی اوقات ممکن است آثار سوزاندن نقاط بر روی بینی تا مدت ها باقی بماند و حتی در مواردی ممکن است پوست به حالت اولیه خود بازنگردد و دچار ناصافی شود.
  • تغییراتی که بر روی بینی با این روش ایجاد می شود موقتی است و ممکن است بعد از گذشت مدتی تغییرات از بین برود.

پلکسر بینی در مشهد

قیمت پلکسر بینی گوشتی

هزینه پلکسر بینی در مشهد به صورت جلسه ای است و در هر کلینیک هزینه این کار می تواند متفاوت باشد. قیمت کلی پلکسر بینی به تعداد جلساتی است که فرد برای کوچک کردن بینی خود به آن نیاز دارد.
بهترین روش برای کوچک کردن بینی، روش جراحی بینی است که هم ماندگاری دائمی دارد و هم می توانید با این روش به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه جراحی بینی در مشهد و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با جراح بینی مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *