جراحی پلک در تبریز

جراحی پلک (بلفاروپلاستی) در تهران و هزینه عمل در سال ۱۳۹۹

جراحی پلک در تهران یکی از روش های جوان تر دیده شدن افراد و زیباتر شدن چهره است. همچنین با عمل پلک می توان به چهره ای شاداب تر و سرزنده تر رسید. جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی به عملی گفته می شود که در آن افتادگی و چربی های اضافه موجود در پشت پلک بالا و یا پلک پایین و یا حتی هر دوی آن ها را برداشته و چین و چروک پوست را رفع می نمایند.

برای رسیدن به یک نتیجه خوب از جراحی پلک بایستی بهترین جراح پلک را در تهران انتخاب کنید. همچنین هزینه جراحی پلک در تهران برای هر بیمار و هر پزشک می تواند متفاوت باشد، که این هزینه به فاکتورهای مختلفی از جمله تجربه جراح، منطقه جغرافیایی، نوع پوست بیمار و …. بستگی دارد.

جراحی پلک در تهران

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان پلک در تهران و اطلاع از هزینه جراحی آن ها با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی پلک در تهران چقدر است؟

عوامل محتلفی وجود دارد که بر روی هزینه جراحی پلک تاثیر می گذارد. برخی از این فاکتورها شامل، نوع تکنیک و نوع جراحی پلک (جراحی پلک بالا و یا پایین و یا جراحی ترکیبی)، نوع عمل که به صورت بیهوشی باشد و یا به صورت بی حسی موضعی، هزینه دستمزد جراح که نسبت به تجربه و سابقه جراح می تواند متفاوت باشد و… هستند.
همچنین هدف جراحی که تنها زیبایی باشد و یا به منظور درمان انجام شده باشد و یا هر دو می تواند بر روی هزینه جراحی تاثیر بگذارد. مواردی مانند منطقه جغرافیایی، هزینه پرسنل بیمارستان و یا هزینه های قبل و بعد از عمل نیز می توانند عاملی برای تعیین هزینه جراحی پلک باشد.
بازه عددی هزینه عمل پلک در تهران (در سال ۱۳۹۹) از ۳ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

جراحی پلک در تهران

 

برای اطلاع از هزینه جراحی پلک در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

انتخاب بهترین جراح پلک در تهران

چشم ها هم از نظر زیبایی و هم از نظر بینایی دارای اهمیت بسیار ویژه ای هستند به همین منظور برای جراحی بلفاروپلاستی نباید به هر پزشک و جراحی اعتماد کرد.
از این رو افرادی که به دنبال جراحی پلک هستند باید نسبت به انتخاب جراح معالج خود حساس باشند و سعی کنند تا بهترین جراح پلک را از نظر تجربه و مهارت در این زمینه انتخاب کنند. زیرا عدم تجربه کافی پزشک در این زمینه نه تنها زیبایی چهره شما را ممکن است به مخاطره بیندازد بلکه می تواند بینایی شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
انتخاب بهترین جراح پلک در تهران با گستردگی آن و پزشکان زیادی که در این زمینه فعالیت می کنند، کاری سخت و دشوار است. به همین علت بهتر است معیار های یک جراح خوب و متبحر را بدانید تا بهتر بتوانید برای انتخاب پزشک مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

جراحی پلک در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان پلک در تهران با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

فاکتورهای مهم برای انتخاب جراح پلک

مهم ترین فاکتور برای انتخاب بهترین جراح، تجربه و سابقه پزشک است. زیرا جراحی که در این زمینه از سابقه بالایی برخوردار باشد قطعا می تواند نتیجه بهتری را برای بیمار خود به دست آورد و در نتیجه رضایت بیمار را به دنبال خواهد داشت.
علاوه بر تجربه و سابقه پزشک، صبر و شکیبایی وی در زمان مشاوره است. یک پزشک خوب در جلسه مشاوره با حوصله به تمامی سوالات بیمار پاسخ می دهد و بیمار را از اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از عمل آگاه می کند.
همچنین با بیمار صحبت می کند تا بتواند درک روشن تری از جراحی، دوران قبل و بعد از عمل و همچنین خطرات احتمالی آن داشته باشد.

جراحی پلک در تهران

 

ما در اینجا قصد داریم تا به شما بهترین جراحان پلک در تهران را معرفی کنیم، برای ارتباط با کارشناسان ما بر روی لینک زیر کلیک کنید: 

ارتباط با مشاورین

 

دلیل انجام جراحی پلک در تهران چیست؟

جراحی پلک در تهران می تواند به دلایل مختلف انجام شود از جمله:

یکی از مهم ترین دلایل بیماران برای انجام جراحی پلک، حالت خسته چشم هاست که بعد از عمل می توانند به چهره ای شاداب و سرزنده برسند.

در مواردی ممکن است حالت پلک ها تقارن داشته باشد و با انجام عمل به بهبودی تقارن چشم ها کمک می کنند.

همچنین افتادگی پلک بالا گاهی اوقات موجب کاهش و محدودیت در دید می شود که این عارضه می تواند با برداشن پوست و چربی های اضافی اطراف چشم کاملا از بین برود.

جراحی پلک در تهران

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک به چه صورت انجام می شود؟

جراحی پلک می تواند برای رفع افتادگی پلک بالا و یا هموار شدن پوست پلک پایین انجام شود. گاهی اوقات نیز به منظور بهبود و اصلاح هر دو پلک این کار انجام می شود که به آن جراحی ترکیبی پلک نیز گفته می شود.

بلفاروپلاستی فوقانی و یا جراحی پلک بالا

در این نوع جراحی پزشک برشی بر روی پشت پلک می زند تا پوست های اضافه و چربی های موجود در آن قسمت را بردارد و پس از آن با بخیه های ظریفی برش های زده شده را می بندد.
این جراحی دارای بهبودی سریعی است و بعد از مدت زمان کوتاهی بیمار می تواند به فعالیت روزانه خود بپردازد.
همچنین بخیه های زده شده بر روی برش ها قابل جذب هستند و نیازی به کشیدن آن ها نیست.

جراحی پلک در تهران

بلفاروپلاستی تحتانی و یا جراحی پلک پایین

جراحی پلک پایین نسبت به عمل پلک بالا از حساسیت بیشتری برخوردار است. در این نوع عمل برش ها بر روی قسمت داخلی پلک و یا لبه خط مژه زده می شود.
حتی گاهی اوقات برای بستن قسمت های برش خورده در این جراحی نیاز به زدن بخیه نیست و با بخیه های جدا شونده و یا چسب اینکار را انجام می دهند.
این جراحی اغلب به صورت بی حسی انجام می شود و در زمان جراحی به بیمار آرام بخش تزریق می شود. در صورت تمایل بیمار و نظر پزشک امکان جراحی با بیهوشی عمومی نیز امکان پذیر است.

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

اقدامات قبل از جراحی پلک در تهران چیست؟

در صورت نیاز پزشک برای شما آزمایشاتی در نظر می گیرد که قبل از اقدام به جراحی باید آن ها را انجام دهید.

بایستی قبل از انجام جراحی و به مدت حداقل دو هفته از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید، زیرا موجب رقیق شدن خون می شود و احتمال خونریزی در زمان عمل را افزایش می دهد.

همچنین از مصرف داروهایی که باعث انسداد عروق خونی می شود مانند آسپرین ها، بروفن، ژلوفن و … خودداری کنید و در صورت مصرف داروی خاص حتما با پزشک خود در میان بگذارید.

در روز عمل از آرایش چشم های خود خودداری نمایید و سعی کنید با یک همراه به کلینیک و یا بیمارستان مراجعه کنید.

جراحی پلک در تهران

جراحی پلک با لیزر در تهران

در این نوع جراحی به جای برش و برداشتن قسمت های اضافی از پوست، از لیزر برای انجام این کار استفاده می کنند. معمولا انجام جراحی پلک با لیزر برای اهداف زیبایی استفاده می شود اما در مواردی نیز از آن برای رفع مشکلات پایه ای نیز استفاده می گردد.
جراحی با لیزر هم برای پلک بالا و هم پلک پایین قابل استفاده است. نکته ای که در اینجا مد نظر است ماندگاری و دائمی بودن آن است که در این روش پس از گذشت مدت زمانی احتمال بازگشت به حالت اول وجود دارد. اما در روش جراحی عمومی پس از برداشتن پوست ها و چربی های اضافی اطراف چشم امکان بازگشت وجود ندارد و روشی دائمی است.

جراحی پلک در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح پلک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی پلک برای چه کسانی توصیه می شود؟

اغلب کاندیدای مناسب برای انجام جراحی پلک، افرادی هستند که سن آن ها بالاتر از ۳۵ سال است. همچنین افراد جوان تری که به دلیل وراثت و یا مادرزادی افتادگی و یا پف چشم دارند می توانند این جراحی را انجام دهند تا به چهره ای شاداب تر و سرزنده تر برسند.
علاوه بر زیبایی این عمل برای کسانی که به دلیل پف و افتادگی پلک دچار محدودیت در دید و بینایی خود شده اند مناسب است و پس از جراحی بیمار می تواند از وضعیت بهتری در دید خود برخوردار باشد.
با بالا رفتن سن و افتادگی پوست، چین و چروک هایی در اطراف چشم به وجود می آید که می تواند دلیلی برای انجام جراحی پلک باشد. با این نوع عمل متقاضی می تواند به چهره ای جوان تر برسد و از زیبایی بیشتری برخوردار باشد.
کسانی که بر روی پلک بالا چربی اضافه دارند و یا زیر چشم آن ها پف دارد و یا دارای پوست های اضافه و چروک هستند می توانند عمل بلفاروپلاستی را انجام دهند.

جراحی پلک در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

تکنیک های بلفاروپلاستی بدون جراحی

در برخی از کلینیک ها روش هایی برای برطرف نمودن افتادگی و برداشتن چربی های اضافی در پلک ها وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تزریق بوتاکس که به منظور از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم استفاده می شود و سعی در جوان سازی پوست دارد.

فیلرهای قابل تزریق که این نیز سعی در برطرف کردن چین و چروک های پوستی اطراف چشم دارد.

روش دیگری که می توان نام برد روش تزریق چربی است که برای ناحیه اطراف چشم استفاده می شود.

در نهایت باید گفت که این متدها روشی تضمین شده نیست و نتیجه آن ممکن است رضایت بیمار را به دنبال نداشته باشد و حتی ممکن است بعد از مدت زمانی به حالت اولیه خود بازگردد.

جراحی پلک در تهران

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراحی پلک در تهران و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دوران بهبودی بعد از جراحی پلک در تهران

عمل پلک نیز مانند سایر جراحی های زیبایی نیاز به یک دوران نقاهت برای بهبودی و کاهش عوارض بعد از عمل دارد.
ممکن است بلافاصله بعد از جراحی احساس کشیدگی و سفتی در اطراف چشم های خود داشته باشید که این امری کاملا طبیعی است و پس از گذشت مدت زمانی به حالت اولیه خود باز میگردد.
در صورتی که بی حسی از بین برود ممکن است احساس درد داشته باشید که با مشورت پزشک می توانید از مسکن استفاده کنید.
بعد از جراحی پلک ممکن است دچار خشکی در چشم های خود شوید که می توان با استفاده از قطره آن را برطرف نمود.
چند روز بعد از جراحی می توانید به کارها و فعالیت های روزانه خود بپردازید اما تا چند ماه بعد از عمل بایستی از فعالیت ها و ورزش های سنگین خودداری کنید.
برای رسیدن به نتیجه نهایی و بهبودی کامل باید چند ماه صبر کنید.

جراحی پلک در تهران

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت های بعد از جراحی پلک

برای بهبودی سریع تر بایستی یکسری دستورالعمل ها و نکاتی را در نظر بگیرید و آن ها را انجام دهید از جمله:

بعد از عمل اطراف چشم ها دچار کبودی و تورم می شود که بعد از گذشت چند روز کاملا از بین می رود، اما در صورتی که بخواهید این دوران بهبودی را کاهش دهید می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

در هنگام خواب سر خود را به اندازه ۳۰ درجه بالاتر از بدن خود قرار دهید و مراقب باشید که به روی صورت نخوابید.

در صورت خشک شدن چشم ها، از قطره برای مرطوب نگه داشتن آن استفاده کنید و تا مدت زمانی از آرایش کردن چشم ها خودداری کنید.

داروها و پمادهای تجویز شده را به صورت مرتب و کامل استفاده کنید.

جراحی پلک در تهران

همچنین تا مدت زمانی از انجام کارها و فعالیت های سنگین اجتناب کنید.

وجود عدم قرینگی و یا تاری دید تا چند روز بعد از جراحی طبیعی است و جای نگرانی نیست و به مرور زمان از بین می رود.

از دست زدن به جای زخم ها و بخیه ها اجتناب کنید و آن ها را نخارانید.

دوره نقاهت این عمل معمولا بین ۳ تا ۵ روز پس از جراحی می باشد. اما بهتر است تا چند هفته بعد از آن از انجام فعالیت های خاص خودداری کنید.

تا ۳ روز بعد از جراحی از خیس شدن چشم ها و جای بخیه ها خودداری کنید و برای استحمام کردن از گردن به پایین این کار را انجام دهید و یا اینکه برای شستن موهای خود از فرد دیگری کمک بگیرید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا جای بخیه و زخم در عمل پلک می ماند؟

بسته به تجربه و مهارت جراح و میزان افتادگی پلک شما میزان باقی ماندن جای زخم ها و بخیه ها بعد از جراحی می تواند برای هر کسی متفاوت باشد.
اما معمولا جای زخم ها و بخیه ها باقی نمی مانند و بعد از مدت زمانی به سختی قابل مشاهده هستند. همچنین با استفاده از پمادهای تجویز شده توسط پزشک می توان به بهبودی سریع تر جای بخیه ها و زخم ها کمک کرد.

آیا عمل بلفاروپلاستی نیاز به بستری دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که عمل جراحی پلک، یک عمل سرپایی بوده و نیازی به بستری شدن ندارد. بیمار می تواند پس از گذشت چند ساعت از عمل پلک خود بیمارستان و یا کلینیک را ترک کند. برای اینکار بهتر است با یک همراه برای انجام عمل مراجعه کرده باشد.
علاوه بر این از آن جایی که این عمل معمولا با بی حسی انجام می شود نیاز به زمان ریکاوری در بیمارستان و یا کلینیک ندارد.

جراحی پلک در تهران

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل پلک در بیمارسان دولتی تهران

عمل پلک یک جراحی کاملا حساس است و باید زیر نظر بهترین جراحان انجام شود. برای اقدام به جراحی پلک در بیمارستان های دولتی باید بدانید که جراح مورد نظر خود این عمل را در بیمارستان انجام می دهد و در واقع با آن بیمارستان قرارداد دارد. همچنین هزینه عمل پلک در بیمارستان های دولتی نسبت به کلینیک ها و مراکز خصوصی کمتر است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحی پلک در بیمارستان دولتی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

پرداخت هزینه جراحی پلک با بیمه تکمیلی

جراحی پلک به دو منظور انجام می شود که یکی از آن ها با هدف زیباتر شدن است و دیگری برای درمان دید و بهبود وضعیت بینایی و یا حتی درمان سایر مشکلات چشم است.

جراحی پلک در تهران
در صورتی که بیمار قصد انجام جراحی با هدف درمان داشته باشد می تواند هزینه آن را با استفاده از بیمه های تکمیلی پرداخت نماید.
بیمه تکمیلی هزینه جراحی پلک را زمانی که برای درمان باشد بر عهده می گیرد. در غیر این صورت بیمار بایستی تمام هزینه را به صورت کامل و نقدی به بیمارستان و یا کلینیک پرداخت کند.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراحی پلک در تهران و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *