هزینه عمل بینی در سال 99

هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۰ یکی از تاثیرگذارترین فاکتورهای انتخاب جراح است. امروزه عمل زیبایی بینی یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی است که بین عموم رواج پیدا کرده است. برای آگاهی بیشتر از عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰۰ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

 

مطلب پیشنهادی: هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟

 

هزینه عمل بینی در شهرهای مختلف

هزینه عمل بینی در نقاط مختلف می‌تواند متفاوت باشد که این اختلاف قیمت معمولا به دلیل امکانات و تجهیزات پیشرفته تری که در شهرهای بزرگ‌تر است می‌باشد.
هزینه عمل بینی در شهرهای مختلف و یا حتی در یک شهر و در نواحی مختلف می‌تواند متفاوت باشد. معمولا عمل بینی در تهران نسبت به سایر شهرها بیشتر است.

هزینه عمل بینی در سال 99
البته علاوه بر اختلاف قیمت در نواحی مختلف، نوع بینی بیمار هم می‌تواند بر روی این هزینه تاثیرگذار باشد. به این صورت که هر چه جراحی بینی پیچیده‌تر باشد و زمان جراحی بیشتری نیاز داشته باشد قطعا هزینه آن هم افزایش می‌یابد.

 

عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین این عوامل، تجربه و سابقه جراح زیبایی می‌باشد. پزشکی که سابقه کار بسیاری در این زمینه داشته است و نتایج بسیاری از عمل‌هایش برای بیماران رضایت بخش بوده است و همچنبن عکس‌های عمل بینی خوبی در رزومه خود دارد، هزینه بالاتری نسبت به یک جراح کم تجربه دریافت می‌کند.
بهتر است قبل از اقدام به جراحی بینی به دنبال بهترین جراح باشید، زیرا نتیجه نامطلوب از عمل بینی می تواند نارضایتی بیمار را به دنبال داشته باشد که بعد از آن بیمار نیاز به عمل ترمیمی بینی دارد و این نیز می‌تواند هزینه بیشتری را برای وی به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در هزینه عمل بینی، نوع و فرم بینی و میزان تغییرات لازم برای اصلاح بینی بیمار می‌باشد. اینکه بیمار از نظر تنفسی مشکل داشته باشد و یا نه؟ بینی قبلا شکسته است؟ بیمار دچار انحراف بینی و یا پولیپ بینی می باشد؟ و … از عواملی است که می تواند هزینه عمل بینی را افزایش دهد.

هزینه عمل بینی در سال 99
در صورتی که بیمار در کنار عمل زیبایی بینی خود بخواهد عمل درمانی بینی هم انجام دهد، اگر تحت پوشش درمانی باشد، ممکن است بیمه هزینه‌های بخش درمانی عمل وی را پرداخت نماید.
علاوه بر نوع بینی بیمار، بیمارستانی که برای جراحی انتخاب می‌کنید، کادر بیهوشی اتاق عمل، منطقه ای که مطب پزشک در آن قرار دارد و یا حتی هزینه‌های قبل و بعد از جراحی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت جراحی بینی می‌باشد.

 

هزینه عمل بینی با قالب کنترلی

خیلی از افراد نگران نتیجه جراحی بینی خود هستند، اینکه نتیجه جراحی برای آن ها رضایت بخش نباشد و یا اینکه نیاز به جراحی ترمیمی بینی داشته باشند. پزشکان برای این مسئله راهکاری ارائه داده‌اند که بیمار می‌تواند قبل از عمل، اسکن سه بعدی و قالب کنترلی را ارائه کنند.

هزینه عمل بینی در سال 99
این روش به این صورت است که بیمار قبل از انجام جراحی بینی می‌تواند نتیجه نهایی جراحی را ببیند و نظر خود را با پزشک در میان بگذارد.
این روش خود هزینه جداگانه‌ای دارد که می تواند بر روی هزینه جراحی بینی بیافزاید.

 

هزینه عمل بینی به روش بسته

عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌گیرد که در روش بسته، پوست بینی به طور کامل برداشته نمی‌شود و جراح دید مستقیم بر روی بینی ندارد. در این روش برش‌هایی در داخل بینی زده می‌شود و پوست به مقدار کمی از بینی جدا می‌شود.

هزینه عمل بینی در سال 99
مزایایی که این روش دارد این است که، مدت زمان جراحی کمتر است، تورم و التهاب بینی نسبت به روش باز کمتر است و دوره نقاهت کوتاهتری نسبت به جراحی باز دارد. معمولا هزینه این روش نسبت به روش باز از هزینه بالاتری برخوردار است.

 

هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۰

قیمت جراحی بینی همیشه یکی از دغدغه‌های افرادی بوده است که به دنبال زیباتر شدن هستند. از آنجایی که برخی از جراحان هزینه‌های بسیار پایینی برای عمل بینی دریافت می‌کنند باید به تجربه و تبحر پزشک در این زمینه هم توجه لازم را داشته باشید.
همچنین هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰۰ در شهرهای مختلف متفاوت است و این هزینه برای افراد مختلف یکسان نیست.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراح بینی مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید و همچنین ویزیت اولیه رایگان با پزشک خود دریافت نمایید:

ارتباط با مشاورین

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *