دکتر حبیب گرجی پور

نمونه عمل دکتر گرجی پور جراح بینی رشت + هزینه ۱۴۰۱

دکتر حبیب گرجی پور متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی زیبایی بینی در رشت هستند.

دکتر گرجی پور پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۵۷ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در دوره تخصصی گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن، موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۵ شدند.
ایشان هم اکنون در رشت در زمینه‌های جراحی زیبایی بینی و جراحی گوش و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر گرجی پور رشت و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

 

انتخاب بهترین جراح بینی

بینی عضوی مهم در زیبایی چهره هر فرد می‌اشد، به همین دلیل انتخاب جراح خوب در رشت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بینی در مرکزیت صورت واقع شده است و حتی کوچک‌ترین تغییرات بر روی آن می‌تواند چهره را تحت تاثیر خود قرار دهد.
در زمان جراحی، بینی را نباید به عنوان یک عضو جداگانه از سایر اجزاء صورت در نظر گرفت، بلکه بایستی تناسبی بین آن‌ها برقرار کرد. یک جراح خوب کسی است که علاوه بر زیبایی بینی، به همخوانی آن با چهره بیمار دقت لازم را داشته باشد. همچنین، سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار دهد.

دکتر حبیب گرجی پور

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی ابتدا باید معیار و فاکتورهای یک جراح خوب را بدانید. سپس با پرس و جو از افرادی که تجربه جراحی را دارند یک انتخاب خوب در این زمینه داشته باشید.

 

فاکتورهای جراح بینی خوب

  • تخصص و مهارت جراح مهم‌ترین ویژگی برای انتخاب وی است. جراحی که در زمینه عمل بینی از تجربه و تبحر کافی برخوردار باشد نسبت به یک جراح کم تجربه می‌تواند نتیجه بهتری از عمل بینی دریافت کند.
  • یک جراح خوب، ابتدا بیمار را از نظر روحی برای انجام جراحی آماده می‌کند. در صورتی که فرد آمادگی لازم را برای عمل نداشته باشد از این کار اجتناب می‌کند و در واقع تنها به دنبال منفعت مالی خود نیست.
  • در جلسه مشاوره، جراح با در نظر گرفتن نظر و خواسته بیمار، فرم بینی مورد نظر برای جراحی را به بیمار پیشنهاد می‌کند و فرد را از تغییراتی که به وجود خواهد آمد آگاه می‌سازد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان بینی در رشت و دریافت ویزیت اولیه رایگان، با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جهت مشاهده نمونه کارهای بهترین جراحان بینی رشت، اینستاگرام پزشک ۲۴ را ببینید:

اینستاگرام پزشک ۲۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.