دکتر حبیب گرجی پور

دکتر حبیب گرجی پور جراح بینی در رشت

دکتر حبیب گرجی پور متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی زیبایی بینی در رشت می باشند.

دکتر گرجی پور پزشکی خود را در سال ۱۳۵۷ دریافت نمودند و پس از آن با ادامه تحصیل در دوره تخصصی گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن، موفق به اخذ تخصص خود در سال ۱۳۶۵ شدند.
دکتر گرجی پور در رشت در زمینه های جراحی زیبایی بینی و جراحی گوش و … مشغول به فعالیت می باشند.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر گرجی پور رشت و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

برای مشاهده نمونه عمل بینی به اینستاگرام دکتر گرجی پور جراح بینی در رشت مراجعه کنید:

ورود به اینستاگرام ما

 

انتخاب بهترین جراح بینی

بینی یک عضو خیلی حساس و مهم در زیبایی چهره هر فرد می باشد، به همین دلیل انتخاب جراح خوب در رشت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بینی در مرکزیت صورت واقع شده است و حتی کوچک ترین تغییرات بر روی آن می تواند چهره را تحت تاثیر خود قرار دهد.
در زمان جراحی، بینی را نباید به عنوان یک عضو جداگانه از سایر اجزاء صورت در نظر گرفت، بلکه بایستی تناسبی بین آن ها برقرار کرد. یک جراح خوب کسی است که علاوه بر زیبایی بینی، به همخوانی آن با چهره بیمار دقت لازم را داشته باشد و همچنین، سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار دهد.

دکتر حبیب گرجی پور

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی ابتدا باید معیار و فاکتورهای یک جراح خوب را بدانید و سپس با جستجو و پرس و جو از افرادی که تجربه جراحی را دارند یک انتخاب خوب در این زمینه داشته باشید.

فاکتورهای جراح بینی خوب

  • تخصص و مهارت یک جراح مهم ترین ویژگی برای انتخاب یک پزشک است. جراحی که در زمینه عمل بینی از تجربه و تبحر کافی برخوردار باشد نسبت به یک جراح کم تجربه تر می تواند نتیجه بهتری از عمل بینی دریافت کند.
  • یک جراح خوب، ابتدا بیمار را از نظر روحی برای انجام جراحی آماده می کند و در صورتی که فرد آمادگی لازم را برای عمل نداشته باشد از این کار اجتناب می کند و در واقع تنها به دنبال منفعت مالی خود نیست.
  • در جلسه مشاوره، جراح با در نظر گرفتن نظر و خواسته بیمار، فرم بینی مورد نظر برای جراحی را به بیمار پیشنهاد می کند و فرد را از تغییراتی که به وجود خواهد آمد آگاه می کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان بینی در رشت و همچنین اطلاع از هزینه عمل بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان، با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *