نحوه جراحی در بینی های قوزدار

عمل بینی طبیعی در مشهد به چه صورت انجام می شود؟

عمل بینی طبیعی در مشهد به گونه ای از جراحی گفته می شود که تنها به رفع ایرادات مانند قوز بینی و یا نوک بینی گوشتی و سایر این موارد می پردازد و از کوچک کردن زیاد آن جلوگیری می کند.
جراح به گونه ای تغییرات را بر روی بینی اعمال می کند که اثری از جراحی بر روی آن دیده نشود و قوس زیاد و یا نوک سر بالا در آن مشاهده نشود و تنها به اصلاح انحراف و تقارن سوراخ های بینی و همچنین رفع ایراد در تیغه بینی می پردازد.

جراحی بینی طبیعی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع مدل بینی طبیعی و اطلاع از هزینه های آن با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل بینی طبیعی در مشهد چگونه انجام می شود؟

افرادی که به دنبال یک جراحی برای رفع ایرادات ظاهری بینی خود هستند و تمایلی به فانتزی و یا عروسکی شدن آن ندارند باید عمل بینی طبیعی انجام دهند تا اثرات جراحی بر روی آن قابل مشاهده نباشد.

انجام جراحی بینی طبیعی

جراح پس از مشاوره و شنیدن خواسته های شما از نتیجه جراحی برای شما وقت مناسب عمل را مشخص می کند. در زمان جراحی، پزشک پس از بیهوشی بیمار تغییرات لازم را اعمال می کند و تناسبی بین بینی و سایر اجزای صورت برقرار می سازد.
همچنین در این جراحی در صورتی که بیمار مشکلات تنفسی و یا ساختاری داشته باشد رفع می گردد و تقارنی در اندازه سوراخ های بینی و تیغه میانی آن برقرار می شود.

 

روش های انجام جراحی طبیعی بینی

این عمل نیز مانند سایر جراحی های زیبایی بینی می تواند به دو صورت جراحی بینی باز و یا بسته صورت گیرد که در زیر آن ها را توضیح داده ایم:

انواع روش های جراحی بینی طبیعی

 

جراحی بینی به روش باز

در این روش پس از بیهوشی بیمار، جراح برش هایی را در قسمت های کنار پره های بینی و ناحیه میانی سوراخ های بینی ایجاد می کند و پوست بینی را برداشته و به سمت بالا می برد.
در این جراحی پزشک با دید مستقیم بر روی اجزای داخلی بینی، تغییرات را اعمال می کند و در نهایت پوست را برگردانده و در جای مناسب بخیه می زند.

این جراحی برای افرادی که نیاز به تغییرات گسترده تری بر روی بینی خود دارند و یا مشکلات ساختاری و داخلی دارند مناسب تر می باشد.

جراحی بینی به روش بسته

در این روش تقریبا تمامی برش ها از داخل سوراخ های بینی صورت می گیرد و هیچ برش از خارج از بینی دیده نمی شود و پزشک تمامی تغییرات را از داخل بینی انجام می دهد.

 

جهت اطلاع از روش های جراحی بینی طبیعی با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

عمل بینی طبیعی در مشهد و مزایای آن

مزیت جراحی بینی طبیعی

 

  • تناسب بینی با سایر اجزای صورت
  • قرینه و متقارن بودن سوراخ های بینی
  • رفع و اصلاح قوز و ایرادات بینی
  • بهبود عملکرد تنفسی و سایر مشکلات داخلی
  • دوران نقاهت کوتاه تر بعد از جراحی
  • افزایش اعتماد به نفس به واسطه اصلاح ایرادات بینی

 

هزینه عمل بینی طبیعی چقدر است؟

هزینه عمل بینی طبیعی

قیمت عمل بینی طبیعی در مشهد مانند سایر جراحی های زیبایی به عوامل متعددی همچون: دستمزد جراح، هزینه بیمارستان و کلینیک، هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده، دستمزد پرسنل اتاق عمل، میزان پیچیدگی جراحی و … بستگی دارد.
همچنین در صورتی که این جراحی تنها با هدف زیبایی انجام گیرد، تحت پوشش بیمه درمانی نیست و بیمار باید تمام هزینه را پرداخت کند.

 

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی طبیعی در مشهد و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در تماس باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *