عمل زیبایی بینی در اصفهان

عمل ترمیم بینی یا جراحی ثانویه در اصفهان

عمل ترمیمی بینی در اصفهان برای کسانی استفاده می شود که از نتیجه جراحی اولیه خود راضی نیستند و می خواهند فرم بینی آن ها اصلاح شود و یا مشکلات ساختاری آن ها رفع گردد. در واقع می توان گفت، گاهی اوقات بینی در جراحی اولیه به دلایل مختلفی می تواند دچار ایراداتی شود که نیاز به اصلاح دارد. از آنجایی که عمل مجدد بینی بسیار پیچیده تر و دشوارتر از عمل اولیه است، برای انجام آن بایستی به یک جراح متبحر و با سابقه در این زمینه مراجعه کنید. یک جراح خوب با بررسی سوابق پزشکی بیمار و ارزیابی عکس های قبل و بعد از اولین عمل اقدام به جراحی و رفع ایرادات بینی می کند.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هر چه تعداد دفعات جراحی بینی بیشتر شود به دلیل از بین رفتن بخش عظیمی از غضروف و تضعیف بافت های بینی، عمل جراحی بسیار دشوارتر و پیچیده تر می شود و رسیدن به نتیجه مطلوب سخت تر می شود. بنابراین بهتر است در زمان اقدام به جراحی برای انتخاب بهترین جراح بینی نهایت دقت را داشته باشید و زمان کافی برای انجام اینکار بگذارید.

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

هزینه عمل ترمیمی بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه جراحی ترمیم بینی همانند اولین عمل، به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه دستمزد جراح بینی: این هزینه بر اساس تجربه و مهارت پزشک می تواند متفاوت باشد و واضح است که هر چه جراح در این زمینه از تجربه بیشتری برخوردار باشد قطعا هزینه بیشتری را نسبت به دکتری که مهارت کافی ندارد دریافت می کند.

هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی: بیهوشی بیمار در زمان جراحی باعث می شود تا استرس و دردی را احساس نکند و همچنین در طول عمل پزشک بتواند به راحتی تمامی تغییرات را بر روی بیمار اعمال کند. پرسنل در این زمینه کاملا آموزش دیده اند و در طول جراحی علائم حیاتی بیمار را بررسی می کنند. هزینه دریافتی برای بخش اتاق عمل و بیهوشی به صورت جداگانه محاسبه می شود.

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

منطقه جغرافیایی: معمولا در شهرهای بزرگتر هزینه دریافتی برای اینگونه جراحی ها بیشتر است زیرا تجهیزات و امکانات نیز بیشتر می شود.

هزینه قبل و بعد از جراحی: علاوه بر ویزیت های دریافتی توسط پزشک برای مشاوره های قبل و بعد از جراحی، هزینه آزمایشات و همچنین سی تی اسکن در صورت نیاز و هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک می تواند بر روی قیمت نهایی جراحی ترمیمی بینی تاثیر بگذارد.

در نهایت باید گفت که هزینه نهایی عمل ترمیمی بینی در اصفهان برای افراد مختلف متفاوت است و برای تعیین دقیق این قیمت بیمار باید به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه کند. جراح بعد از بررسی های لازم و معاینه بیمار هزینه آن را به وی اعلام می کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل ترمیمی بینی در اصفهان، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عوامل موثر برای انجام مجدد عمل بینی

یکی از مهم ترین این دلایل، عدم انتخاب یک جراح خوب و با تجربه است. معمولا بیشتر افرادی که برای جراحی مجدد بینی مراجعه می کنند، توسط پزشکانی جراحی شده اند که از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نبودند. از آنجایی که بینی یک عضو کاملا حساس و حیاتی برای فرد محسوب می شود در نتیجه انتخاب یک جراح خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی این مسئله، رعایت نکردن اقدامات بعد از جراحی در دوران نقاهت و بهبودی است. رعایت نکاتی که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود در نتیجه جراحی بسیار تاثیرگذار است.

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

گاهی اوقات به دلیل خواسته و توقعات غیرمنطقی بیمار از نتیجه جراحی، بیمار اقدام به عمل مجدد بینی می کند. این در صورتی است که بینی کاملا طبیعی و متناسب با سایر اجزای صورت می باشد اما متقاضی از ظاهر آن ناراضی است.

در برخی از مواقع نیز در حین جراحی و به دلیل اشتباه جراح مشکلاتی برای بیمار به وجود می آید که در نتیجه ظاهری و یا ساختاری بینی مشاهده می شود. در این مواقع فرد می تواند با انجام عمل ثانویه مشکلات به وجود آمده را رفع کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی در اصفهان، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دلایل بیماران برای انجام عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 • مشکلات ساختاری و یا تنفسی بیمار می تواند یکی از مهم ترین دلایل برای انجام عمل ترمیمی باشد.
 • از بین نرفتن کامل قوز بینی که بیمار پس از جراحی و دیدن نتیجه آن متوجه باقی ماندن بخشی از قوز بینی می شود.
 • انحراف در بینی که می تواند ظاهر بینی را کاملا تغییر دهد و همچنین باعث بروز مشکلاتی در تنفس فرد شود.
 • عدم تقارن سوراخ های بینی یکی دیگر از دلایل افراد برای انجام مجدد عمل بینی است. با این عمل می توانند به تناسب و همخوانی پره های بینی برسند.
 • باریک شدن بیش از حد تیغه بینی که برای اصلاح آن نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت بینی دارد.
 • وجود بافت های اضافه در زیر پوست بینی که معمولا به دلیل ترمیم نامناسب زخم ها در بینی است.
 • حالت گیره ای شدن بینی که می تواند در زمان تنفس بیشتر مشخص شود و بیمار را با مشکلات ساختاری رو به رو کند.
 • کوچک شدن و یا بزرگ بودن بیش از حد بینی. بیمار برای اصلاح ظاهر بینی خود تمایل به انجام مجدد جراحی دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

چه کسانی کاندید مناسب برای انجام جراحی ترمیم بینی هستند؟

برای انتخاب و مشخص کردن کاندید مناسب انجام این جراحی باید یکسری نکات بررسی شود و ارزیابی های لازم صورت گیرد. برخی از این موارد برای ارزیابی فرد به صورت زیر است:

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

 • اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که علت تصمیم فرد برای انجام این جراحی چه چیزی است.
 • بررسی تمامی عکس های قبل و بعد از جراحی اول و همچنین چک کردن آزمایشات و سی تی اسکن برای تصمیم گیری در انجام جراحی مجدد.
 • چک کردن خواسته ها و توقعات فرد از نتیجه جراحی ترمیمی بینی
 • بررسی شرایط بیمار از نظر سن و همچنین مدت زمان گذشته از اولین عمل بینی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کاندیدای مناسب جراحی ترمیمی و دریافت ویزیت اولیه رایگان، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

نکاتی که قبل از انجام جراحی ترمیمی بینی باید به آن توجه کرد

 • گاهی اوقات ممکن است غضروف و بافت بینی به قدری ضعیف شده باشد که قادر به تحمل یک جراحی دیگر نباشد. در این صورت فرد نباید برای انجام این عمل اصرار داشته باشد.
 • حداقل به مدت یکسال از انجام اولین عمل گذشته باشد. در واقع تورم و التهاب بینی کاملا از بین رفته باشد و نتیجه نهایی آن قابل مشاهده باشد. همچنین باید زخم ها کاملا ترمیم یافته باشند.
 • در زمان مشاوره با پزشک حتما باید جراح را از تمامی سوابق پزشکی خود آگاه کنید و عکس های قبل و بعد از جراحی را با خود به همراه داشته باشید.

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

 • در صورتی که تغییرات بینی اساسی نباشد می توان بدون جراحی و با بی حسی این تغییرات را اعمال کرد. اما اگر بینی دارای مشکلات بیشتری باشد نیاز به جراحی با بیهوشی عمومی است.
 • در صورتی که بینی با مشکلاتی مانند انحراف بینی و یا اختلالات تنفسی رو به رو شده باشد نیاز به انجام آزمایشات و سی تی اسکن مجدد از بینی دارد.
 • مراقبت های بعد از عمل ترمیمی بینی در اصفهان همانند اولین عمل اهمیت بسیار زیادی دارد و در نتیجه آن می تواند تاثیر گذار باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل ترمیمی بینی، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

مراقبت های بعد از عمل بینی ثانویه

برای رسیدن به نتیجه مطلوب از جراحی بینی ترمیمی باید اقدامات بعد از جراحی را به طور کامل رعایت کنید. رعایت این موارد در دوران بهبودی از اهمیت خاصی برخوردار است. ما در این جا برخی از این نکات را بیان کرده ایم:

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

 • به مدت یک هفته گچ بینی نباید خیس شود و بعد از آن با مراجعه به پزشک می توانید آن را بردارید و بخیه های بینی را بکشید.
 • بعد از برداشتن آتل بینی ، حداقل به مدت یک ماه از چسب استفاده کنید و برای صحیح زدن آن از پزشک خود کمک بگیرید.
 • در دوران بهبودی از خوردن غذاهای سفت خودداری کنید و بیشتر سعی کنید مایعات و غذاهای آبکی مصرف کنید.
 • بعد از ۳ الی ۷ روز می توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید، اما تا چند ماه بعد از جراحی از انجام فعالیت ها و یا ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • در هنگام خواب سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید. برای اینکار می توانید از چند بالشت استفاده کنید.
 • بهتر است تا چند مدت بعد از جراحی از قرار گرفتن مستقیم در مقابل نور خورشید خودداری کنید.

عمل ترمیمی بینی در اصفهان

 

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص و اطلاع از هزینه های آن، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *