بزرگترین وب‌سایت تخصصی پزشکان زیبایی ایران

وب‌سایت پزشک۲۴ با بیش از ۴ سال فعالیت تخصصی در حوزه زیبایی، اکنون به بهترین و معتبرترین وب‌سایت‌ معرفی متخصصان زیبایی و دندانپزشکی در ایران تبدیل شده است.

پزشک۲۴ در بیش از ۹۵% عبارات مرتبط با زیبایی بینی، خدمات زیبایی صورت و بدن، دندانپزشکی و خدمات پوست و مو شهرهای مختلف ایران جایگاه اول موتور جستجو گوگل را از آن خود کرده ‌است.

شما می‌توانید کلمه کلیدی مرتبط با تخصص و رشته خود را در گوگل سرچ کنید تا لینک‌های پزشک۲۴ را در نخستین رتبه‌ها مشاهده کنید.

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید

همکاری‌های پزشک۲۴ با متخصصان تا به امروز

رتبه اول گوگل
+ 0 مقاله
معرفی مراجع به متخصصان
+ 0 هزار
تبدیل مراجع به خدمات زیبایی بینی
+ 0 هزار
کاربر روزانه پوست و مو
+ 0
کاربر روزانه زیبایی بینی
+ 0
کاربر روزانه زیبایی صورت و بادی​
+ 0
کاربر زیبایی دندان​
+ 0

پزشک۲۴ چطور شما را
به مراجعین معرفی می‌کند؟

عکس جایگاه کلمه کلیدی در سایت پزشک 24

مزایای تبلیغات پزشکان در پزشک ۲۴ چیست؟

سوالات متداول

بازدهی تبلیغات متخصصان زیبایی و دندانپزشکان در پزشک ۲۴، با توجه به تعداد بالای جستجوی کاربران به صورت ماهانه و روزانه صددرصدی بوده و شما می‌توانید به صورت ماهانه بازخورد تبلیغات پزشکی خود را دریافت کنید.

شما می‌توانید به صورت ماهانه گزارش بازدید و کلیک صفحات خریداری شده مختلف خود را دریافت کنید. کارشناسان واحد پزشکان پزشک ۲۴ در مدت زمان همکاری با شما در ارتباط بوده و به شما در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

اسم شما با توجه به تخصص و خدمات زیبایی ارائه شده و شهر شما در نتایج جستجوی گوگل به کاربران نمایش داده می‌َشود

با توجه به درخواست‌های زیاد توسط پزشکان، اولویت قرار گرفتن در جایگاه‌های اول وبسایت پزشک ۲۴، با پزشکان و دندانپزشکانی است که زودتر ثبت‌نام و اطلاعات خود را تکمیل می‌کنند

با تکمیل فرم عضویت پزشکان، کارشناسان پزشک ۲۴ در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را در زمینه خدمات ارائه شده به شما می‌دهند.

مرحله 1 از 3

لطفا تخصص خودتون رو انتخاب کنید(ضروری)
پزشک 24 در سال جاری بیش از 5 هزار متقاضی عمل های زیبایی را به جراحان معرفی کرده است.