لوگو پزشک 24

بزرگترین وب‌سایت تخصصی پزشکان زیبایی ایران

وب‌سایت پزشک۲۴ با بیش از ۴ سال فعالیت تخصصی در حوزه زیبایی، اکنون به بهترین و معتبرترین وب‌سایت‌ معرفی متخصصان زیبایی و دندانپزشکی در ایران تبدیل شده است.

پزشک۲۴ در بیش از ۹۵% عبارات مرتبط با زیبایی بینی، خدمات زیبایی صورت و بدن، دندانپزشکی و خدمات پوست و مو شهرهای مختلف ایران جایگاه اول موتور جستجو گوگل را از آن خود کرده ‌است.

شما می‌توانید کلمه کلیدی مرتبط با تخصص و رشته خود را در گوگل سرچ کنید تا لینک‌های پزشک۲۴ را در نخستین رتبه‌ها مشاهده کنید.

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید

همکاری‌های پزشک۲۴ با متخصصان تا به امروز

+ ۰ مقاله
رتبه اول گوگل
+ ۰ هزار
معرفی مراجع به متخصصان
+ ۰ هزار
تبدیل مراجع به خدمات زیبایی بینی
+ ۰
کاربر روزانه پوست و مو
+ ۰
کاربر روزانه زیبایی بینی
+ ۰
کاربر روزانه زیبایی صورت و بادی​
+ ۰
کاربر زیبایی دندان​

پزشک۲۴ چطور شما را
به مراجعین معرفی می‌کند؟

عکس جایگاه کلمه کلیدی در سایت پزشک 24

مزایای تبلیغات پزشکان در پزشک ۲۴ چیست؟

سوالات متداول

بازدهی تبلیغات متخصصان زیبایی و دندانپزشکان در پزشک ۲۴، با توجه به تعداد بالای جستجوی کاربران به صورت ماهانه و روزانه صددرصدی بوده و شما می‌توانید به صورت ماهانه بازخورد تبلیغات پزشکی خود را دریافت کنید.

شما می‌توانید به صورت ماهانه گزارش بازدید و کلیک صفحات خریداری شده مختلف خود را دریافت کنید. کارشناسان واحد پزشکان پزشک ۲۴ در مدت زمان همکاری با شما در ارتباط بوده و به شما در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

اسم شما با توجه به تخصص و خدمات زیبایی ارائه شده و شهر شما در نتایج جستجوی گوگل به کاربران نمایش داده می‌َشود

با توجه به درخواست‌های زیاد توسط پزشکان، اولویت قرار گرفتن در جایگاه‌های اول وبسایت پزشک ۲۴، با پزشکان و دندانپزشکانی است که زودتر ثبت‌نام و اطلاعات خود را تکمیل می‌کنند

با تکمیل فرم عضویت پزشکان، کارشناسان پزشک ۲۴ در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را در زمینه خدمات ارائه شده به شما می‌دهند.

مرحله 1 از 3

لطفا تخصص خودتون رو انتخاب کنید(ضروری)
پزشک 24 در سال جاری بیش از 5 هزار متقاضی عمل های زیبایی را به جراحان معرفی کرده است.