هزینه تقریبی کاشت ابرو در اصفهان سال 1402؛ کاشت ابرو قسطی

مرکز کاشت ابرو طبیعی در شیراز
فهرست مطالب

هزینه کاشت ابرو در اصفهان چقدر است؟ چه عواملی بر روی قیمت جراحی کاشت ابرو در اصفهان تاثیرگذار است؟ هزینه جراحی کاشت ابرو یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که متقاضیان قبل از انجام آن از پزشک خود در مورد این مسئله سوال می‌پرسند.

از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد هزینه کاشت ابرو در سال 1402، عوامل موثر بر روی قیمت جراحی کاشت ابرو در اصفهان، شرایط اقساطی کاشتن ابروی طبیعی در اصفهان، هزینه روش‌های مختلف ترمیم و کاشت ابرو به صورت کامل توضیح بدهیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو در اصفهان

کاشت ابرو در اصفهان به با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که قیمت جراحی کاشت ابرو را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✓ میزان دستمزد پزشک متخصص 

هر پزشکی بر اساس تخصص و مهارتی که دارد هزینه متفاوتی را برای انجام جراحی خود دریافت می‌کند. به عنوان مثال یک پزشک باتجربه به طور قطع نسبت به یک پزشک تازه کار و کم تجربه می‌تواند نتیجه بهتری را برای جراحی کاشت ابروی بیمار خود به دست آورد. از این رو هزینه‌ای که برای انجام کاشت ابرو دریافت می‌کند قطعا بالاتر است.

✓ میزان هزینه کلینیک 

کلینیک‌ها نیز بر اساس خدماتی که به مراجعین ارائه می‌دهند و همچنین تجهیزات و امکاناتی که استفاده می‌کنند می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را دریافت کنند. به طور قطع هزینه کلینیکی که از تجهیزات پیشرفته و به روزتری برای رسیدن به نتیجه بهتر از کاشت مو استفاده می‌کند هزینه بالاتری نیز برای انجام آن دریافت می‌کند.

✓ میزان تراکم ابروها

هرچه تراکم ابروها بالاتر باشد به این معناست که نیاز به برداشت گرافت‌های بیشتری دارد، از این رو زمان و پیچیدگی جراحی نیز افزایش پیدا می‌کند. از این جهت هزینه کاشت ابرو نیز بالاتر می‌رود.

میزان تراکم ابروها

✓ فرم ابروها

فرم ابروها می‌تواند بر اساس نظر مراجعین و همچنین نظر پزشک متخصص متفاوت باشد. در واقع هر چه ابروها پهن‌تر و یا کشیده‌تر باشد نیاز به تار موهای بیشتری دارد. از این رو بایستی زمان بیشتری را برای انجام جراحی صرف کنند که این نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر افزایش هزینه جراحی خواهد بود.

✓ تکنیک مورد استفاده 

روش‌های متفاوتی برای کاشت ابرو وجود دارد که تفاوت آن‌ها در نوع برداشت گرافت‌ها و همچنین متد کاشت آن‌ها بر روی ناحیه ابروها می‌باشد. هر تکنیک می‌تواند هزینه متفاوتی را در برداشته باشد.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت ابرو در اصفهان سال 1402 چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو طبیعی در اصفهان بر اساس عوامل موثر بر روی هزینه جراحی تعیین می‌گردد، از این رو این قیمت برای افراد مختلف متفاوت است.
هزینه تقریبی کاشت ابرو در اصفهان از 8 میلیون تومان به بالا می‌باشد. باید در نظر داشته باشید که هزینه ذکر شده حدودی است و برای تعیین دقیق آن بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص و یا کلینیک معتبر مراجعه نمایید.

هزینه کاشت ابرو در اصفهان

 

ارزان‌ترین کاشت ابرو در اصفهان

برای رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوب از جراحی کاشت ابرو باید به بهترین کلینیک در اصفهان مراجعه نمایید. اما گاهی اوقات افراد برای پرداخت هزینه کمتر به دنبال ارزان‌ترین کاشت ابرو در اصفهان هستند. این نوع جراحی‌ها معمولا توسط پزشکان بدون تجربه و تازه کار انجام می‌گیرد که نتیجه آن چیزی به جزء نارضایتی بیمار نمی‌باشد. در ادامه برخی از عوارض جراحی کاشت ابرو ارزان در اصفهان را بیان نموده‌ایم:

  • عدم تقارن صحیح بین ابروها
  • فرمدهی نامناسب ابروها
  • وجود تفاوت رنگ در موها
  • عدم رشد صحیح موها
  • عدم رضایت از نتیجه

ارزان ترین کاشت ابرو در اصفهان

متقاضیان برای انجام جراحی کاشت ابرو بایستی به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو همراه با هزینه مناسب آن باشند تا بتوانند به نتیجه ایده آل و دلخواه خود دست پیدا کنند.

 

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

تکنیک FUT برای کاشت ابرو به عنوان ارزان‌ترین روش جراحی شناخته می‌شود به این دلیل که، تمامی مراحل انجام آن (برداشت گرافت و کاشت گرافت‌ها) به صورت دستی صورت می‌گیرد. معمولا برای اینکار برشی از قسمت بانک مو که حاوی گرافت‌های مناسب است برداشته می‌شود و سپس با انجام بررسی‌های لازم گرافت‌های مقاوم در ناحیه گیرنده (ابروها) کاشته می‌شود.

هزینه کاشت مو به روش FUT

از این روش به دلیل تهاجمی بودن آن معمولا برای کاشت ابرو استفاده نمی‌شود و بیشتر در جراحی کاشت مو برای کسانی که تمایل به پرداخت هزینه پایین‌تر دارند استفاده می‌گردد.

اما سایر روش‌های کاشت ابرو مانند روش FUE و SFUE به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در برداشت گرافت‌ها از هزینه بالاتری نسبت به روش FUT برخوردار است. در این نوع روش‌ها احتمال وارد شدن آسیب به گرافت به شدت کاهش پیدا می‌کند و عوارض جراحی نیز کمتر می‌شود.

 

عضویت پزشکان

 

کاشت ابرو اقساطی در اصفهان چگونه است؟

گاهی اوقات به دلیل بالا بودن هزینه جراحی کاشت ابرو برخی از افراد از انجام آن صرف نظر می‌کنند. از این رو برخی از کلینیک‌ها و پزشکان شرایط اقساطی را برای آن‌ها فراهم آورده‌اند تا بتوانند بدون داشتن دغدغه مالی به ابروهای ایده آل خود دست یابند.

کاشت ابرو اقساطی در اصفهان

شرایط قسطی پرداخت هزینه کاشت ابرو به این صورت است که، در ابتدا بیمار بخشی از هزینه‌ها را به صورت نقدی پرداخت می‌کند و مابقی آن با توجه به قواعد کلینیک در چندین ماه دریافت می‌شود. همچنین با توجه به شرایط کلینیک ممکن است از بیمار به ازای هر قسط چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کنند.

 

منابع: پزشک 24، webmd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر