بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد

بهترین دندانپزشک مشهد (۱۴۰۱) + دندانپزشک زیبایی و درمانی

بهترین دندانپزشک مشهد کسی است که بتواند با دانش و مهارتی که در این زمینه دارد به درمان و یا زیباسازی دندان‌های بیمار خود کمک کند. انتخاب دندانپزشک خوب در مشهد اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که هزینه‌های دندانپزشکی در مشهد بالاست و عدم انتخاب صحیح دندانپزشک، می‌تواند علاوه بر نیاز به درمان طولانی‌تر، منجر به اتلاف وقت و هزینه فرد نیز شود.

اما سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را پیدا کرد؟ بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی کیست؟ جهت یافتن پاسخ این سوالات در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

نمونه کار کامپوزیت ونیر دندان

 

ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد معیارهای مهم برای انتخاب بهترین دندانپزشک همچنین و معرفی بهترین متخصصان دندانپزشک زیبایی در مشهد بپردازیم:

 

عضویت پزشکان

 

بهترین دندانپزشک در مشهد چه کسی است؟

در این بخش از مقاله ما قصد داریم تا شما را با بهترین دندانپزشکان زیبایی در مشهد آشنا کنیم و بیوگرافی مختصری از هر پزشک را نیز بیان کنیم. با مطالعه این قسمت می‌توانید به راحتی و با صرف زمان کمتر دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید:

دکتر مجید قیاسی دندانپزشک در مشهد

دکتر مجید قیاسی جراح و دندانپزشک زیبایی در مشهد هستند. ایشان دارای فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت از ICOI امریکا می‌باشند. دکتر قیاسی در زمینه‌های ایمپلنت، لمینت دندان، سفید کردن دندان (بلیچینگ)، ترمیم دندان، پروتز، عصب کشی و انواع جراحی ریشه دندان و …. نیز فعالیت دارند.

دکتر مجید قیاسی دندانپزشک زیبایی در مشهد

 

دکتر علیرضا شبستری دندانپزشک در مشهد

دکتر علیرضا شبستری متولد مشهد و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و در رشته دندانپزشکی می‌باشند. ایشان در سال ۱۹۹۷ میلادی به کشور استرالیا مهاجرت کردند و در آنجا دوره‌های متعدد دانشگاهی و آزمون‌های نظری و عملی را پشت سر گذاشتند و در نهایت موفق به عضویت در کنسول دندانپزشکی استرالیا یا Australian dental council شدند.
پس از آن دکتر شبستری مشغول به ادامه تحصیل در دوره‌های فلوشیپ و در رشته دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه سیدنی و فلوشیپ جراحی ایمپلنت در ایالت ویکتوریا و شهر ملبورن شدند.

دکتر علیرضا شبستری دندانپزشک زیبایی در مشهد

 

دکتر فرید فاضلی دندانپزشک در مشهد

دکتر فرید فاضلی دوره دکترای حرفه ای دندانپزشکی را در سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندند و پس از آن مشغول به ادامه تحصیل در دوره دندانپزشکی ترمیمی شدند و در نهایت در سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت تخصص خود گردیدند.
ایشان در زمینه‌های ترمیم دندان، طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت دندان و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

دکتر فرید فاضلی دندانپزشک زیبایی در مشهد

 

دکتر سمانه اسلامی دندانپزشک در مشهد

دکتر سمانه اسلامی دوره دکترای دندانپزشکی را در سال ۱۳۷۶ دریافت کردند و پس از آن در زمینه تخصص ترمیم دندان مشغول به ادامه تحصیل شدند و در نهایت در سال ۱۳۹۱ موفق به دریافت دوره تخصص خود گردیدند.
ایشان در زمینه‌های طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت دندان و …. مشغول به فعالیت می‌باشند.

دکتر سمانه اسلامی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در مشهد

 

عضویت پزشکان

 

دکتر کاظم احتشام‌منش دندانپزشک در مشهد

دکتر کاظم احتشام منش در سال ۱۳۵۲ و در شهر تهران متولد شدند. ایشان در زمینه دندانپزشکی مشغول به تحصیل گردیدند و در سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت مدرک خود شدند.
دکتر احتشام منش دارای گواهی و مدارک بسیاری در دوره‌های دندانپزشکی زیبایی و درمان طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت می‌باشند. ایشان همچنین دوره‌های پیشرفته سرامیک‌های دندانی و ایمپلنت را در موسسات معتبر داخلی و خارجی گذرانده‌اند و مقالات علمی و تحقیقی بسیاری را در مجلات معتبر بین‌المللی به ثبت رسانده‌اند.
دکتر کاظم احتشام دندانپزشک زیبایی مشهد

 

عضویت پزشکان

 

دکتر کوروش وکیلی دندانپزشک در مشهد

دکتر وکیلی در سال ۱۳۶۸ و در شهر مشهد متولد شدند. ایشان در رشته دندانپزشکی حرفه‌ای مشغول به تحصیل گردیدند. دکتر وکیلی در زمینه طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت دندان و … مشغول به فعالیت هستند.

دکتر کوروش وکیلی دندانپزشک زیبایی مشهد

 

عضویت پزشکان

 

 دکتر یگانه موسوی‌زاده دندانپزشک در مشهد

دکتر یگانه موسوی‌زاده در سال ۱۳۷۲ موفق به دریافت دوره دندانپزشکی حرفه‌ای خود شدند. ایشان در زمینه دندانپزشکی زیبایی، طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت دندان و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

دکتر یگانه موسوی زاده دندانپزشک زیبایی مشهد

 

عضویت پزشکان

 

دکتر حمید مظفری دندانپزشک در مشهد

دکتر حمید مظفری در سال ۱۳۵۷ و در شهر قوچان متولد شدند. ایشان در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت دوره دندانپزشکی حرفه‌ای خود شدند و تاکنون نزدیک به ۱۵ سال سابقه فعالیت درخشانی در این زمینه دارند.
دکتر مظفری دوره‌های بسیاری را مانند ایمپلنت و دوره‌های زیبایی را در دندانپزشکی تهران گذراندند. ایشان در زمینه لمینت، کامپوزیت، ترمیم دندان و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

دکتر حمید مظفری دندانپزشک زیبایی در مشهد

 

دکتر فروزان رسولی دندانپزشک در مشهد

دکتر فروزان رسولی در سال ۱۳۷۹ موفق به دریافت دوره دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی از دانشکده علوم پزشکی مشهد شدند. ایشان در سال ۱۳۸۱ وارد دوره تخصص دندانپزشکی ترمیمی شدند و در نهایت در سال ۱۳۸۴ موفق به دریافت مدرک تخصص خود گردیدند.

دکتر فروزان رسولی متخصص زیبایی دندان در مشهد

 

عضویت پزشکان

 

وظایف یک دندانپزشک زیبایی چیست؟

همان‌طور که می‌دانید اصلاح دندان‌های آسیب دیده و یا حتی نامنظم می‌تواند به داشتن لبخندی زیباتر و در نهایت رسیدن به یک چهره جذاب‌تر کمک بسیاری کند. گاهی اوقات نیز این موارد می‌تواند باعث درمان عملکرد دهان و دندان و مشکلات ناشی از آن شود.

در ادامه به معرفی تکنیک‌های زیبایی که یک دندانپزشک متخصص با کمک آن‌ها می‌تواند به زیبایی هرچه بیشتر دندان‌ها کمک کند، خواهیم پرداخت:

۱- کامپوزیت دندان

یکی از روش‌های رایج برای اصلاح دندان‌ها، کامپوزیت است، که می‌تواند مشکلاتی مانند رنگ بد دندان، دندان‌های لب پر شده، نامنظم بودن دندان‌ها و یا حتی فواصل زیاد بین دندان‌ها را بر طرف نماید.
برای انجام این کار، بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد مواد کامپوزیت را به صورت مستقیم بر روی دندان‌ها قرار داده و با استفاده از ابزارهای مخصوص و با ظرافت کامل به آن‌ها شکل می‌دهد.

این مواد می‌توانند به صورت کاملا طبیعی، مشکلات ظاهری دندان را رفع نمایند و در نهایت با کمک یک اشعه مخصوص در جای خود کاملا سفت و محکم می‌شود. سپس برای دستیابی به نتیجه ایده‌آل از کامپوزیت، دندان‌ها توسط پزشک متخصص پرداخت می‌شوند.

کامپوزیت دندان توسط دکتر احتشام منش دندانپزشک زیبایی مشهد

تصاویر قبل و بعد کامپوزیت دندان دکتر وکیلی مشهد

عکس قبل و بعد کامپوزیت توسط دکتر فرید فاضلی مشهد

مقاله پیشنهادی
بهترین دکتر کامپوزیت مشهد

 

۲- لمینت دندان

یکی دیگر از تکنیک‌های زیباسازی دندان لمینت است که به عنوان یک روش کاملا موثر در از بین بردن مشکلاتی مانند لک، ترک خوردگی و یا حتی ناصافی دندان‌ها شناخته می‌شود. برای انجام این کار در ابتدا مینای دندان کاملا آماده شده و برای قرار دادن لمینت بر روی آن به مقدار بسیار کم تراشیده می‌شود.

پس از انجام این کار متخصص زیبایی دندان در مشهد از دندان‌های بیمار قالب‌گیری می‌کند و بر اساس آن در لابراتور روکش‌های لمینت آماده می‌شود. پس از اینکه روکش‌ها آماده شدند در مرحله نهایی بر روی دندان‌ها چسبانده می‌شوند.

عکس قبل و بعد لمینت دندان توسط دکتر میبدی

عکس قبل و بعد لمینت دندان دکتر رخ فروز مشهد

لمینت دندان فک بالا توسط دکتر فقیهی نیا مشهد

مقاله پیشنهادی
قیمت لمینت دندان در مشهد (۱۴۰۱)

 

۳- بلیچینگ دندان

یک روش کم هزینه تر اما موقت برای سفید کردن دندان‌ها و همچنین از بین بردن لک‌های دندان، تکنیک بلیچینگ و یا سفید کردن دندان است. این تکنیک نمی‌تواند همانند کامپوزیت و یا لمینت، مشکلات عمده‌تر دندان را از بین ببرد، بلکه تنها رنگ دندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

بنابراین با استفاده از بلیچینگ، بیمار به دندان‌های روشن‌تر اما با فرم و ظاهر اولیه دست پیدا می‌کند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که، اگر به صورت ذاتی دارای دندان‌هایی زرد رنگ هستید، بلیچینگ نمی‌تواند دندان‌های شما را از آنچه که در ژنتیک شما است، روشن‌تر کند.

بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)

 

۴- روکش دندان

روکش دندان برای اصلاح و رفع مشکلات دندان به صورت کامل و تمام دندان را که شامل دور تا دور آن می‌شود می‌پوشاند. در روش‌های کامپوزیت و یا لمینت، روکش تنها بر روی ناحیه بیرونی قرار می‌گیرد و ظاهر دندان‌ها را می‌پوشاند اما همان‌طور که گفتیم در این روش، روکش بر روی کل دندان قرار می‌گیرد.

روکش دندان

 

در واقع از این تکنیک برای افرادی که دارای مشکلات پیچیده‌تر و پوسیدگی‌های بیشتری بر روی دندان‌های خود هستند استفاده می‌شود. روکش و یا تاجی که بر روی قسمت آسیب دیده دندان قرار می‌گیرد باعث حفاظت بیشتر از آن می‌شود و ظاهری کاملا طبیعی و متناسب با سایر دندان‌ها را نیز ایجاد می‌کند.

عضویت پزشکان

 

۵- ایمپلنت دندان

یک روش مطمئن برای جایگزین کردن دندان‌های پوسیده و یا از دست رفته با ایمپلنت‌های باکیفیت و زیبا محسوب می‌شود. این تکنیک به این صورت است که در ابتدا یک میله باریک با کمک جراحی در داخل لثه بیمار قرار می‌گیرد و پس از آن بر اساس نوع لثه و اندازه مناسب قالب‌ها توسط لابراتور برای بیمار ساخته می‌شود.
در نهایت پس از اینکه قالب‌ها آماده شد بر روی لثه امتحان می‌گردد و در صورتی که هیچ ایراد و مشکلی نداشته باشد بر روی پایه‌های جایگذاری شده در داخل لثه کاملا ثابت می‌شود. برای قرارگیری پروتزهای نهایی ایمپلنت بر روی دندان در حدود ۲ الی ۴ ماه زمان نیاز دارد.

تصویر قبل و بعد ایمپلنت دندان در مشهد

عکس قبل و بعد ایمپلنت دندان در مشهد 2

مقاله پیشنهادی
بهترین دندانپزشک ایمپلنت مشهد (۱۴۰۱)

 

۶- لیفت لثه در مشهد

در برخی از موارد، افراد به دلیل داشتن بافت لثه‌ای بیشتر و یا حتی لثه‌هایی کج در هنگام لبخند زدن با خط لثه ناصافی مواجه می‌شوند. به همین دلیل بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد می‌تواند با بررسی مشکلات بیمار، مقداری از بافت لثه را بردارد و با اینکار باعث شود تا دندان‌ها ظاهری کشیده‌تر و متقارن نسبت به یکدیگر داشته باشند.

لیفت لثه

تحلیل لثه و لبخندهای لثه‌ای از جمله مشکلاتی هستند که با کمک این تکنیک به راحتی از بین می‌روند. البته باید در نظر داشته باشید که برای انجام این کار ابتدا باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا پس از بررسی‌های لازم مشخص شود که کاندید مناسبی برای جراحی لیفتینگ لثه هستید یا خیر.

 

عضویت پزشکان

 

۷- ارتودنسی دندان

با کمک ارتودنسی در مشهد که یک تکنیک درمانی و زیبایی محسوب می‌شود، می‌توان دندان‌های نامنظم را اصلاح کرد و در واقع کج بودن و یا روی هم بودن دندان‌ها را کاملا بهبود بخشید. این تکنیک در چندین مرحله صورت می‌گیرد و بسته به شرایط بیمار، میزان نامنظم بودن دندان‌ها و همچنین سن بیمار مدت زمان مورد نیاز برای قرار گرفتن ارتودنسی بر روی دندان‌ها نیز در افراد مختلف متفاوت است.

برای انجام این کار بیمار در ابتدا بایستی به پزشک مورد نظر خود مراجعه کند تا معاینات لازم و در صورت نیاز عکس‌برداری از دندان‌ها صورت گیرد. پس از اینکه معاینات لازم انجام شد دندانپزشک از دندان‌های بیمار خود قالب می‌گیرد و در نهایت پس از آماده شدن بریس، سیم کشی دندان در مدت زمانی حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به طور کامل انجام می‌شود.

قبل بعد ارتودنسی دندان مشهد

تصویر قبل و بعد ارتودنسی دندان در مشهد 2

 

ویژگی‌های بهترین دکتر زیبایی دندان در مشهد

برای اینکه بتوانید با اصلاح و بهبود دندان‌های خود به یک لبخند زیبا دست یابید، اولین و مهم‌ترین گام در این راستا انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد است.
در واقع یک متخصص خوب زیبایی دندان، فاکتورها و ویژگی‌هایی دارد که بر اساس آن می‌توان به راحتی برای پیدا کردن بهترین دندانپزشک اقدام کرد و با یک انتخاب درست به بهترین نتیجه دست یافت. به همین منظور، در ادامه مطلب برخی از این معیارها را بیان کرده‌ایم:

 • داشتن تخصص و مهارت کافی در این زمینه
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا و داشتن تجهیزات کامل
 • استفاده از باکیفیت‌ترین مواد و متریال
 • داشتن سابقه درخشان در به دست آوردن نتیجه ایده‌آل
 • رفتار حرفه‌ای و برخورد مناسب با بیماران
 • متعهد و مسئولیت‌پذیر بودن

در ادامه به توضیح مختصری از این موارد خواهیم پرداخت:

مشاوره رایگان دندانپشکی زیبایی

عضویت پزشکان

 

تحصیلات، تخصص و مهارت کافی در زمینه دندانپزشکی زیبایی

علاوه بر اینکه یک دندانپزشک خوب باید از تحصیلات و تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد، بایستی علم خود را مطابق با پیشرفت روز دنیا بروز رسانی کند. به گونه‌ای که از جدیدترین تکنیک‌ها و روش‌های انجام این کار اطلاع داشته باشد و از آن در فرایند کاری خود نیز استفاده کند.

در واقع می‌توان گفت پزشکی که از سواد علمی پیشرفته و به روز آگاهی داشته باشد می‌تواند بهترین نتیجه را برای بیماران خود رقم بزند.

 

عضویت پزشکان

 

استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره‌مندی از تجهیزات و مواد باکیفیت

تجهیزات پیشرفته در مطب و یا کلینیک دندانپزشکی در رسیدن به یک نتیجه مطلوب و ایده‌آل برای بیمار بسیار کمک کننده است.
پزشکی که از بهترین و مرغوب‌ترین مواد برای انجام کار خود استفاده می‌کند، قطعا می‌تواند به کیفیت و ماندگاری هر چه بیشتر آن بیفزاید.

 

داشتن سابقه درخشان در زمینه زیبایی دندان

در واقع یک دندانپزشک خوب با عکس و فیلم‌هایی که از نمونه کارهای قبلی خود به بیماران ارائه می‌دهد می‌تواند برای مراجعه‌کنندگان نسبت به کار خود اطمینان حاصل کند.
افراد متقاضی همچنین می‌توانند با پرس‌و‌جو از افرادی که سابقه انجام این کار را داشته‌اند و استفاده از تجربیات آنان برای پیدا کردن یک متخصص زیبایی دندان اقدام کنند.

تخصص و مهارت کافی دندانپزشک در زمینه فعالیت

رفتار حرفه‌ای و داشتن برخورد مناسب با بیماران

این مورد بدان معنی است که، دندانپزشک با صبر و شکیبایی کامل به سوالات بیماران خود پاسخ بدهد تا هیچ‌گونه ابهامی برای آنان باقی نماند. همچنین بدون در نظر گرفتن مادیات بهترین روش برای درمان بیمار خود را پیشنهاد دهد.

 

متعهد و مسئولیت‌پذیر بودن

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد متعهد و مسئولیت پذیری پزشک است. متخصص زیبایی بایستی از بهترین و مرغوب‌ترین مواد و متریال موجود استفاده کند و در خصوص اطلاعاتی که در این زمینه به بیماران خود ارائه داده است کاملا پایبند باقی بماند.
علاوه بر این، یک دندانپزشک خوب سلامت بیمار خود را در اولویت قرار می‌دهد و در صورتی که نتیجه نامطلوب به دست آید مسئولیت آن را به طور کامل می‌پذیرد.

 

 یک دندانپزشک حرفه‌ای به کار خود همانند خلق یک اثر هنری نگاه می‌کند و تمام دقت و زمان خود را برای به دست آوردن نتیجه عالی و ایده‌آل صرف می‌کند.

 

منبع: پزشک ۲۴، dentalhealth

۱۳ نظر

 1. سلام من دنبال بهترین دندانپزشک مشهد بودم که با سایت شما آشنا شدم من میخام دوتا دندون ایمپلنت کنم و ۴ تا دندون هم ترمیم و عصبکشی کنم. میخواستم بدونم شما دکتری دارین که همه این کارا رو باهم انجام بده؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   بله شما می‌توانید کلیه خدمات دندانپزشکی را با کمک تیم پزشک ۲۴ توسط بهترین دندانپزشک مشهد انجام دهید. تنها کافیست از طریق یکی از روش‌های ارتباطی گفته شده در این لینک با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید تا از مشاوره رایگان دندانپزشکی بهره‌مند شوید.

 2. سلام ترمه هستم من دنبال بهترین دندانپزشک مشهد هستم دندونم شکسته باید خیلی تمیز درست کنند. یک دندانپزشک خوب در مشهد به من معرفی کنید که نوبت سریع بدن. بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد کجا میشه؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز شما می‌توانید به کمک تیم پزشک ۲۴ و مشاوره رایگان در اولین فرصت با بهترین دندانپزشک در مشهد نوبت معاینه رزرو کنید و کلیه خدمات دندانپزشکی مد نظر خود را انجام دهید. با توجه به صحبت‌های انجام شده در جلسه مشاوره رایگان، مشاورین پزشک ۲۴ بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را به شما معرفی می‌کنند. برای ارتباط با کارشناسان اینجا کلیک کنید.

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز شما می‌توانید به کمک تیم پزشک ۲۴ و مشاوره رایگان، در اولین فرصت نوبت معاینه خود با بهترین دندانپزشک مشهد را رزرو کنید و کلیه خدمات دندانپزشکی مد نظر خود را انجام دهید. برای ارتباط با کارشناسان پزشک ۲۴ اینجا کلیک کنید.

 3. ببخشید بهترین دندانپزشک مشهد رو معرفی کنین لطفا. دندونم موقع تخمه شکستن یه تیکه ازش شکست هزینه ترمیم چقدر میشه؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز در این مقاله لیست بهترین دندانپزشک در مشهد آورده شده است که با مشاهده سوابق پزشکی آنها می‌توانید بهترین دندانپزشک مشهد را انتخاب کنید. جهت دریافت ویزیت اولیه با بهترین دندانپزشک در مشهد و اطلاع از هزینه دقیق ترمیم از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 4. عاطی شریفی مقدم

  سلام خسته نباشید
  بهترین دندانپزشک مشهد که کار لمینت انجام بده کیه؟ نمونه کارهاشونو هم میتونین بهم نشون بدین؟

 5. سنا میرزائی

  ببخشید دندون من نیاز به روکش داره قیمتش چقدر میشه؟ بعدش هم میخوام بلیچینگ دندان انجام بدم. من ساکن مشهد هستم

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز برای اطلاع از قیمت روکش دندان و بلیچینگ دندان در مشهد باید به صورت حضوری به مطب دندانپزشک مراجعه کنید تا پس از معاینه دقیق مشخص شود. با توجه به عوامل مختلف از جمله محل جغرافیایی کلینیک، میزان تخصص و تجربه دندانپزشک، نوع روکش استفاده شده و میزان خرابی دندان شما قیمت متفاوت است. شما می‌توانید برای دریافت نوبت با بهترین دندانپزشک مشهد از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 6. سلام من به بهترین دندانپزشک مشهد از طریق سایت شما مراجعه کردم و از کارشون واقعا راضی بودم. خواستم ازتون تشکر کنم به خاطر راهنمایی هایی که کردید.

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   خیلی خوشحالیم که از تیم پزشک ۲۴ رضایت داشتید و ممنون از شما که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.