عمل بینی در اصفهان

عمل بینی در اصفهان و مقایسه هزینه جراحی در سال ۹۹

بینی یکی از مهم ترین اعضا در صورت می باشد و عملکردی حیاتی برای انسان دارد و ایجاد هرگونه اختلالی در آن باعث بروز مشکلاتی در تنفس فرد می شود. امروزه عمل بینی در اصفهان مانند سایر شهرها از رایج ترین عمل های جراحی می باشد و افراد بسیاری با هدف رفع ایرادات و عیوب بینی اقدام به انجام آن می کنند.

متاسفانه برخی از افراد تنها به دنبال هزینه کمتر برای جراحی بینی خود هستند و نسبت به مسائل دیگر توجهی ندارند، بنابراین تنها به دنبال کوچک کردن بینی می باشند و مسائل تنفسی را نادیده می گیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی در اصفهان کیست؟

برخی از افراد بر این باورند که عمل بینی تنها برای اصلاح ظاهر انجام می گیرد، اما باید این نکته را در نظر بگیرند که جراحی بینی صرفا جنبه زیبایی ندارد و افرادی که از مشکلاتی مانند پولیپ بینی، انحراف بینی و …. رنج می برند نیز می توانند این اختلالات را با جراحی بینی رفع و درمان نمایند.

عمل بینی در اصفهان

برخی از افراد مشکلات عملکرد تنفسی دارند که جراح بینی در این شرایط همراه با اصلاح وضعیت تنفسی فرد می تواند فرم و شکل بینی وی را در صورت تمایل خود بیمار تغییر دهد.

بنابراین در کنار جراحی زیبایی بینی می توان به رفع و درمان مشکلات تنفسی و ظاهری بینی بصورت همزمان پرداخت.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه عمل بینی در اصفهان به میزان تجربه و مهارت پزشک متخصص، میزان پیچیدگی عمل و موقعیت جغرافیایی محل انجام جراحی و همچنین عوامل بسیار دیگر بستگی دارد.

عمل بینی می تواند با هدف زیبایی و یا بهبود عملکرد تنفس بینی و یا حتی هر دو انجام شود.

عمل بینی در اصفهان

 

برای جراحی ساختاری بینی معمولا باید ساختارهای داخلی بینی تغییر داده شود تا تنفس از راه بینی بهبود یابد. در این صورت ممکن است بیمه، هزینه جراحی را پرداخت کند. اما جراحی بینی که تنها با هدف زیبایی باشد از طریق بیمه پوشش داده نمی شود.

در ابتدا عمل بینی تنها برای موارد ترمیمی بینی انجام می شد، ولی امروزه به دلیل تغییر روش های زندگی، بیش تر برای تغییر در ظاهر بینی و زیبایی صورت انجام می گیرد.

انجام این عمل می تواند اعتماد به نفس فرد را افزایش دهد و باعث کاهش حساسیت شود، که این کار می تواند تاثیر مثبتی بر زندگی افراد بگذارد.

با کمی جستجو و برنامه ریزی درست، می توانید بینی خود را با هزینه ای مناسب و با کیفیتی خوب توسط یک پزشک متخصص با تجربه عمل کنید.

عمل بینی در اصفهان

 

از دیدگاه پزشک، چون نیازها و خواسته های هر فرد متفاوت است و همین طور بینی هر فرد با دیگری تفاوت دارد، تعیین دقیق هزینه عمل بینی امکان پذیر نیست.

اگر بخواهیم یک بازه عددی برای میزان هزینه عمل بینی در اصفهان (در سال ۱۳۹۹) ذکر نماییم میتوان گفت که از ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۲۵ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

 

برای انتخاب بهترین جراح بینی متناسب با بودجه شما در اصفهان، و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

بهترین دکتر برای عمل ترمیم بینی در اصفهان

عمل ترمیم بینی از جمله عمل های مشکل می باشد که به جراح متبحر و مجرب احتیاج دارد. بهترین جراح برای ترمیم بینی از تکنیک های به روز و پیشرفته تری برای ایجاد تغییرات در عمل استفاده می کند.

عمل بینی در اصفهان

 

جراحانی که تجربه عمل های پیچیده دارند قطعا نسبت به جراحان کم تجربه تر عملکرد بهتری می تواند داشته باشد. جراح قبل از عمل، عکس های بیمار را می بیند و درخواست آزمایشاتی برای اطمینان از سلامت جسمانی بیمار دارد.

فرد در این عمل ترمیم بینی نیز باید مانند اولین جراحی که انجام می دهد، خواسته ها و توقعات معقول و منطقی از پزشک و نتیجه جراحی خود داشته باشد.

نکته حائز اهمیت در عمل ترمیم بینی این است که، حداقل باید از آخرین جراحی بینی فرد یک سال گذشته باشد، چون باید شکل اصلی بینی بیمار مشخص شده باشد و ورم و التهابات بینی کاملا از بین رفته باشد.

عمل بینی در اصفهان

 

اگر فرد به عمل زودتر از این زمان اصرار داشته باشد، این کار نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه می تواند بر نواقص و مشکلات عمل اولی افزوده شود.

افرادی برای جراحی ترمیم بینی مناسب هستند که از نظر جسمی و روحی در سلامتی کامل هستند و در مورد نتیجه عمل بینی خود انتظارات معقولانه ای دارند.

شما می توانید برای انتخاب بهترین جراح عمل ترمیم بینی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی اقساطی در اصفهان

امروزه به دلیل استقبال مردم از جراحی زیبایی بینی، خیلی از افراد به دنبال عمل بینی خود هستند. گاهی اوقات افراد به دلیل گرانی این نوع عمل ها از انجام آن صرف نظر می کنند و یا اینکه به دنبال راه دیگری برای پرداخت هزینه آن می گردند.

یکی از روش هایی که می تواند عمل بینی را برای این افراد امکان پذیر کند، عمل بینی به صورت قسطی است که در آن پزشکان هزینه جراحی را به صورت اقساطی از بیمار دریافت می کنند.

عمل بینی در اصفهان

 

گاهی اوقات پزشکان متبحر و یا برخی از کلینیک ها برای راحتی افراد و بیماران خود این امکان را برای آن ها فراهم می کنند، البته باید این را در نظر داشته باشید که معمولا برای عمل بینی به صورت اقساطی، ابتدا مبلغی به صورت نقدی دریافت می شود و بقیه آن به صورت قسطی محاسبه می شود.

عمل بینی در اصفهان

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی قسطی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان

گاهی اوقات ممکن است عمل بینی به دلایلی همچون تصادف، و با بیماری باشد که در این صورت جراحی باید با استفاده از بیهوشی عمومی صورت گیرد.

اما در مواردی ممکن است داروهای بیهوشی برای بیمار ضرر داشته باشد که در اینجا پزشک جراحی بدون بیهوشی را برای فرد در نظر می گیرد. در این نوع جراحی ها از بی حسی موضعی یا آرام بخش ها برای کاهش درد بیمار استفاده می شود.

عمل بینی در اصفهان

 

این نوع بیهوشی شامل مواردی همچون لیدوکائین و یا اپی نفرین می باشند. این مواد زیر لایه پوست بدن تزریق می شوند و برخلاف موادی که در بیهوشی استفاده می شوند این داروها کاملا بی ضرر هستند.

یکی از نکات قابل ملاحظه در این نوع جراحی این است که، کبودی در این جراحی بسیار کمتر است و همجنین خونریزی در جراحی موضعی نیز کمتر می باشد.

در عمل جراحی بینی با استفاده از داروهای بی حسی، عدم نیاز بیمار به ریکاوری است. در این نوع جراحی بدون بیهوشی بیمار به اتاق ریکاوری منتقل نمی شود.

عمل بینی در اصفهان

 

اما در نهایت این پزشک شما است که روش جراحی را برای شما تشخیص می دهد و بر اساس نیاز و نوع بینی و دیگر شرایط، بهترین راه را برای انجام این جراحی پیشنهاد می دهد.

اگر در مورد عمل بینی بدون بیهوشی در اصفهان سوالی دارید، می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل بینی طبیعی و عروسکی در اصفهان

امروزه در اصفهان، عمل بینی عروسکی در بین افراد و به خصوص خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار است.

در عمل بینی عروسکی نسبت به عمل بینی طبیعی، بینی کمی بیشتر از حد معمول کوچک می شود. نوک بینی در عمل عروسکی سربالا می شود و دارای قوس بیشتری نیز هست. بینی عروسکی ممکن است فرم کاملا مصنوعی داشته باشد، چون قوس بینی بیش از حد به سمت بالا کشیده می شود تا بینی از فرم طبیعی خود کاملا خارج شود.

عمل بینی در اصفهان

 

این عمل با وجود تمامی این موارد یکی از مدل های کاملا محبوب در بین افراد بخصوص خانم ها به حساب می آید. اما باید به نکته توجه داشته باشید که، در صورتی که پس از انجام عمل بینی به صورت عروسکی از نتیجه آن رضایت نداشته باشید عمل مجدد آن به دلیل کوچک بودن بینی دشوارتر خواهد بود.

همچنین کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند منجر به اختلال در سیستم تنفسی فرد شود.

در عمل بینی به صورت طبیعی تنها ایرادات و نواقص بینی برطرف می شود و نوک بینی بیش از حد بالا نمی رود و یا قوس بینی کاملا طبیعی بوده است.

در عمل بینی طبیعی بین اجزای صورت و بینی تناسب برقرار است در حالیکه ممکن است در بینی عروسکی این هماهنگی وجود نداشته باشد.

عمل بینی در اصفهان

 

در مدل بینی طبیعی زاویه بین بینی و لب حدود ۹۰ درجه است، در حالیکه در مدل بینی عروسکی این زاویه حدود ۱۰۵ درجه می باشد.

در عمل بینی طبیعی اندازه سوراخ بینی، ارتفاع بینی، پهنای بینی به اندازه عادی تغییر می کند و نحوه بخیه زدن بینی به صورت نامحسوس انجام می شود.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بینی های طبیعی و عروسکی با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل زیبایی بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان

از آنجایی که بینی استخوانی غضروف مستحکمی دارد آن را با عنوان بینی غضروفی هم می شناسند. بینی استخوانی پوستی نازک دارد و علت اینکه نتیجه جراحی بینی استخوانی معمولا نسبت به بینی گوشتی بهتر است، همین پوست نازک است که تمام هنر جراح بر روی استخوان و غضروف بینی را با تمام ظرافت نشان می دهد.

از آنجایی که پوست بینی در این نوع بینی ها نازک تر است، قوز و یا همان برآمدگی بینی را بیشتر نشان می دهد. در این نوع بینی معمولا نوک بینی دچار افتادگی است که این مشکل با تکنیک هایی که جراح به کار می برد رفع می شود.

عمل بینی در اصفهان

 

اما در بینی های گوشتی یکی از مشخصه های اصلی آن، پوست ضخیم بینی است. به همین دلیل بعد از عمل تورم این نوع بینی ها بیشتر بوده و مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید.

یکی دیگر از ویژگی های بینی گوشتی، چرب بودن پوست بینی است. بهتر است قبل از اقدام به جراحی بینی به دکتر پوست مراجعه کنید تا بتواند چربی پوست شما را کنترل کند، زیرا این مشخصه هم باعث ایجاد جوش در این ناحیه می شود و هم باعث ضخیم شدن پوست بینی می شود.

معمولا بینی های گوشتی نوک پهن تری نسبت به بینی های استخوانی دارند. همه این ویژگی ها باعث شده است تا جراحی بینی گوشی نسبت به بینی استخوانی پیچیده تر شود.

عمل بینی در اصفهان

در بینی های گوشتی برای اینکه بتوانیم به نتیجه رضایت بخش برسیم باید پزشک جراحی را انتخاب کنیم تا به تکنیک های جراحی بینی گوشتی کاملا آشنا باشد و سابقه و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

اصلی ترین تفاوت بینی گوشتی و استخوانی در ضخامت پوست آن هاست. بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم تر هستند ولی قسمت های غضروفی آن ها بسیار کمتر از بینی های استخوانی است.

این در حالی است که در بینی های استخوانی شاهد محدود بودن بخش گوشتی و نازک تر بودن پوست بینی هستیم.

همچنین در بینی های گوشتی شاهد پره های پهن تری نسبت به بینی استخوانی هستیم. مدل بینی عروسکی در برخی موارد برای بینی های گوشتی امکان پذیر نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان

در بیشتر موارد هزینه عمل بینی اولین نکته ای است که فرد قبل از اقدام به انجام جراحی به آن فکر می کند. اگر به مراکز مختلفی برای انجام عمل زیبایی بینی مراجعه کرده باشید با قیمت های مختلفی روبه رو شده اید.

حال سوال اینجاست که هزینه عمل بینی در بیمارستان های دولتی اصفهان چقدر است؟

عمل بینی در اصفهان

 

در صورتی که عمل بینی شما تنها با هدف زیبایی باشد و مشکل ساختاری و تنفسی وجود نداشته باشد، شرکت های بیمه این هزینه را تحت پوشش قرار نمی دهند. بیمه تنها زمانی که جراحی به منظور درمان صورت گیرد بخشی از آن و یا تمام آن را پرداخت می کند..

در نتیجه اگر شما قصد عمل زیبایی بینی خود را دارید این را باید بدانید که، بیمه هیچ هزینه ای برای انجام این عمل به شما پرداخت نخواهد کرد.

از آن جایی که عمل زیبایی بینی تحت پوشش هیچ بیمه ای قرار نمی گیرد، نیاز است که بیمار به صورت نقدی هزینه عمل را به طور کامل پرداخت کند. به همین دلیل است که خیلی از افراد به دنبال انجام عمل بینی در بیمارستان های دولتی هستند.

عمل بینی در اصفهان

 

لازم به توضیح است که هزینه جراحی بینی در بیمارستان دولتی اصفهان نسبت به مراکز خصوصی کمتر است اما کم بودن این هزینه با محدودیت هایی در عمل مواجه است. در نتیجه نیاز است که در انتخاب بیمارستان و یا کلینیک نهایت دقت را داشته باشید.

اگر در مورد عمل بینی در بیمارستان های دولتی اصفهان سوالی دارید، از کارشناسان پزشک ۲۴ بپرسید:

مشاوره رایگان

 

آیا جراحی بینی رایگان در اصفهان واقعیت دارد؟

اصفهان یکی از شهرهای پرطرفدار در حوزه عمل های زیبایی کشور است. در حال حاضر، عمل بینی با قیمت های مختلفی در کشور انجام می گیرد که این هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد.
پزشکان مختلفی هستند که عمل زیبایی بینی را با هزینه های متفاوتی انجام می دهند. همیشه هزینه بالا در جراحی بینی نشانه بهترین نتیجه از عمل نیست. شما می توانید با قیمت مناسب بینی خود را نزد جراح خوب عمل کنید.

در برخی از سایت ها و کانال های نبلیغاتی، جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در اصفهان به چشم می خورد. از آن جایی که عمل بینی هزینه هایی علاوه بر جراحی دارد مانند هزینه بیمارستان و یا کلینیک، هزینه پرسنل اتاق عمل و …، قطعا جراحی بینی با این قیمت امکان پذیر نیست و یا اینکه عمل توسط افراد غیر متخصص انجام می شود که نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

عمل بینی در اصفهان

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *