قیمت کاشت مو در تهران (سال 1403) + هزینه روش های کاشت مو

مطالب علمی این مقاله توسط دکتر رضا مهرابی متخصص پوست و مو تایید شده است.

فهرست مطالب

هزینه کاشت مو در تهران سال 1403 چقدر است؟ عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاشت مو در تهران چیست؟ ارزان‌ترین کاشت موی طبیعی در تهران کدام است؟ آیا می‌توان به صورت اقساطی هزینه کاشت مو را پرداخت کرد؟ هزینه کاشت مو به روش SUT در تهران چقدر است؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به تمامی این پرسش‌ها پاسخ بدهیم تا شما بتوانید بدون داشتن هیچ گونه ابهامی برای انجام جراحی کاشت مو اقدام نمایید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عضویت پزشکان

 

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو در تهران چیست؟

کاشت مو چقدر هزینه دارد؟ فاکتورهای بسیاری هستند که هزینه کاشت موی سر در تهران را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند، که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میزان هزینه دستمزد پزشک

همان طور که واضح است هرچه تخصص و مهارت یک پزشک در زمینه کاشت مو بیشتر باشد می‌تواند نتیجه بهتر و ایده‌آل‌تری را برای بیمار خود فراهم نماید. از این جهت یک پزشک با تجربه و ماهر در این زمینه به طور قطع هزینه بالاتری را برای جراحی خود نسبت به یک پزشک تازه کار و کم تجربه دریافت می‌کند. ولی به دلیل ظرافت کار و گرفتن نتیجه مطلوب به بهترین دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید. هزینه کاشت مو در سال 1403 به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر فرد متفاوت است.

هزینه کاست مو در تهران

 

هزینه کلینیک

کلینیک‌های مختلف با توجه به امکانات و خدماتی که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهند می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را نیز دریافت کنند. به طور مثال یک کلینیکی که از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و به روز برای کاشت مو استفاده می‌کند به طور قطع هزینه بالاتری را دریافت خواهد کرد و قیمت کاشتن مو بیشتری دارد.

 

تراکم مو یا میزان طاسی سر

هرچه تراکم موهای درخواستی برای کاشت بیشتر باشد (به این منظور که میزان طاسی سر بیشتر باشد) به زمان و وقت بیشتری برای انجام جراحی احتیاج دارد، به این دلیل که تعداد گرافت‌های بیشتری برای برداشت احتیاج است و همچنین زمان کاشت آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. هزینه کاشت‌مو با تراکم بالا متفاوت است که توسط پزشک مشخص می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

تکنیک مورد استفاده

تکنیک‌های مختلفی هستند که برای انجام جراحی کاشت مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تکنیک‌ها بر اساس نوع برداشت گرافت‌ها تعیین می‌شوند، که برخی از آن‌ها به صورت دستی و برخی دیگر کاملا اتومات انجام می‌شوند. با توجه به روش انتخابی برای برداشت گرافت‌ها و کاشت آن‌ها نیز قیمت‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد. توجه داشته باشید که روش مناسب برای جراحی کاشت مو توسط پزشک متخصص انتخاب می گردد. قیمت کاشت هر تار مو توسط پزشک در جلسه مشاوره اولیه مشخص می‌شود و تعرفه کاشت مو با توجه به روش‌های مختلف متفاوت است.

 

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو بر هزینه آن موثر است. کلینیکی که در بهترین نقطه شهر قرار دارد قطعا هزینه بیشتری نسبت به کلینیک در منطقه متوسط و پایین دارد. همچنین محل جغرافیایی کلینیک بر کیفیت کاشت موی شما موثر نیست و پزشک یا تکنسین کاشت مو نقش مهمی در کیفیت نهایی دارد. شما باید تلاش کنید بهترین متخصص کاشت مو در تهران را انتخاب و به آن مراجعه کنید.

 

هزینه های جانبی کاشت مو

هزینه های کاشت مو شامل لوازم مراقبتی بعد کاشت مو و هزینه آزمایشات قبل کاشت می‌باشد. داروهای تجویز شده توسط پزشک، داروها، شامپوی مخصوص و …. است.

از عوامل موثر دیگر بر هزینه کاشت مو در شهر تهران می‌توان به نوع بانک مو، سن فرد و همچنین منطقه جغرافیایی مطب پزشک و یا کلینیک اشاره کرد.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت مو در تهران سال 1403 چقدر است؟

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ همان طور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم عوامل و فاکتورهای مختلفی هستند که بر روی قیمت کاشت مو در تهران تاثیرگذار است، از این رو نمی‌توان یک قیمت واحد را برای تمامی افراد در نظر گرفت.

نرخ کاشت مو تهران

اما به صورت تقریبی می‌توان قیمت کاشت مو طبیعی در تهران را در حدود 10 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان در نظر گرفت. قیمت‌های ذکر شده تقریبی هستند و برای اطلاع از هزینه کاشت موی سر بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام معاینات لازم به طور دقیق هزینه ی کاشت مو در تهران به شما اطلاع داده شود.

 

هزینه روش های مختلف کاشت مو در تهران

قیمت روش های مختلف کاشت مو تهران در سال 1403 متفاوت است که در جدول زیر قیمت روش های مختلف کاشت مو در تهران آورده شده است:

روش کاشت مو هزینه (میلیون تومان)
کاشت مو به روش میکروگرافت بین 12 تا 15
کاشت مو به روش FUE بین 10 تا 12
کاشت مو به روش SUT بین 11 تا 13
کاشت مو به روش MICRO FIT بین 13 تا 15
کاشت مو به روش ترکیبی و سوپرترکیبی بین 10 تا 13
کاشت مو به روش DHI بین 14 تا 18
کاشت مو به روش SFUE و SFUEplus بین 20 تا 30
کاشت مو به روش Sapphire FUE بین 50 تا 60
کاشت مو به روش ARTAS بین 300 تا 350

 

آیا کاشت مو جلوی سر در تهران متفاوت است؟

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ هزینه کاشت مو تهران با توجه به روش انتخابی، میزان مهارت و تخصص پزشک، سن فرد و …. متفاوت است. هزینه کاشت موی جلو سر با توجه به اینکه به تعداد گرافت‌های کمتری نیاز دارد و هدف افزایش تراکم مو می‌باشد، کمتر است. ولی زمانی که کاشت مو برای کل نواحی طاسی سر انجام می‌شود با توجه به اینکه به تعداد گرافت‌های بیشتری نیاز است، هزینه بیشتری در بردارد.

هزینه کاشت مو تهران

 

عضویت پزشکان

 

ارزان‌ترین کاشت مو در تهران کجاست؟

هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است؟ برخی از افراد به دلیل هزینه‌های کاشت مو به دنبال ارزان‌ترین جراحی برای کاشت موهای خود هستند. اما سوال اینجاست که آیا می‌توان با ارزان‌ترین قیمت کاشت مو به نتیجه دلخواه و رضایت بخشی دست پیدا کرد؟

بهتر است برای پاسخ به این پرسش در ابتدا به دلایلی که باعث کاشت مو ارزان تهران می‌شود اشاره کنیم:

 • عدم داشتن تجربه و سابقه کافی پزشک
 • عدم داشتن تخصص لازم پزشک برای جراحی
 • عدم استفاده از مواد با کیفیت برای کاشت مو
 • انجام تعداد عمل جراحی‌ بیشتر در طول یک روز
 • توجه به کمیت جراحی‌ها و عدم توجه به کیفیت آن

ارزان ترین کاشت مو در تهران

به طور قطع انجام چنین جراحی چیزی به جزء نارضایتی بیمار و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه نیست. انتخاب کلینیک ارزان برای جراحی کاشت مو می‌تواند عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، از این رو تنها به دنبال ارزانی نباشید و در ابتدا سعی کنید بهترین کلینیک برای کاشت مو را انتخاب نمایید.

 

کاشت مو در تهران با هزینه کمتر

اما اگر به دنبال روشی برای پرداخت هزینه کمتر برای جراحی کاشت مو هستید و می‌خواهید نتیجه ایده آل و رضایت بخشی از آن نیز به دست آورید، می‌توانید از تکنیک کاشت مو FUT استفاده کنید. در این روش از جراحی به دلیل سرعت بالا در برداشت گرافت‌ها و صرف زمان کمتر برای جراحی، هزینه پایین‌تری از بیمار دریافت می‌شود. همچنین هزینه کاشت مو جلوی سر به دلیل حجم کمتر کاشت قیمت پایین‌تری دارد.

روش FUT برای کاشت مو

در تکنیک کاشت مو FUT برداشت گرافت‌ها از بانک مو کاملا دستی و بدون نیاز به دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌گیرد. به این صورت که یک برش نواری از ناحیه بانک مو حاوی فولیکول‌های مقاوم برای کاشت برداشته می‌شود و گرافت‌ها پس از بررسی‌های لازم در ناحیه گیرنده کاشته می‌شوند.

اما در روش FIT یا FUE به دلیل برداشت هر واحد فولیکول به صورت مجزا، نیاز به حساسیت و زمان بیشتری برای جراحی دارد. از این رو هزینه بالاتری نسبت به روش FUT دریافت می‌شود.

روش کاشت مو FUT برای کسانی که طاسی زیادی بر روی سر خود دارند و تمایل دارند تا با پرداخت هزینه پایین‌تر کاشت مو انجام بدهند، تکنیک مناسبی می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

شرایط اقساطی کاشت مو در تهران چگونه است؟

کاشت مو قسطی تهران انجام می‌شود؟ گاهی اوقات به دلیل بالا بودن هزینه کاشت مو، بعضی از افراد از انجام این جراحی صرف نظر می‌کنند. از این رو برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان شرایط کاشت مو اقساطی تهران را برای بیماران خود فراهم کرده‌اند تا بتوانند بدون داشتن دغدغه هزینه، برای انجام کاشت موی سر خود اقدام نمایند.

شرایط اقساطی کاشت مو

پرداخت هزینه کاشت مو قسطی در تهران به این صورت است که، در ابتدا کلینیک مبلغی را به عنوان پیش پرداخت از فرد دریافت می‌کند و مابقی آن بایستی در چند قسط و به صورت ماهانه پرداخت شود. به این مسئله توجه داشته باشید که برخی از کلینیک‌ها با توجه به شرایط و قواعد خود ممکن است از فرد به ازای هر قسط چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کنند.

 

هزینه کاشت مو به روش SUT در تهران

قیمت کاشت موی طبیعی در تهران چقدر است؟ روش SUT به عنوان جدیدترین متد برای کاشت مو شناخته می‌شود که با کمک دستگاه تمام اتومات جراحی کاشت مو انجام می‌شود. البته باید این را در نظر داشته باشید که به دلیل تمام اتومات بودن این روش نسبت به روش FIT که برداشت گرافت‌ها به صورت دستی انجام می‌شود از دقت بسیار بالایی برخوردار نیست.

کاشت مو به روش SUT

از این رو هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT معمولا پایین‌تر می‌باشد. البته به صورت کلی تعداد گرافت‌هایی که نیاز است تا برداشته شود و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل فرایند کاشت مو نیز بر روی هزینه این متد تاثیر مستقیمی خواهند گذاشت. هزینه کاشت مو به روش fit در جلسه اولیه مشاوره توسط پزشک شما به طور دقیق مشخص می‌شود.

 

هزینه کاشت هر تار مو در تهران چقدر است؟

نرخ مصوبی برای کاشت مو در تهران وجود ندارد و هر کلینیک بر اساس تجهیزات و امکانات خود قیمت کاشت مو را تعیین می‌کند. یکی از عوامل موثر بر قیمت کاشت موی تهران، تعداد گرافت مو می‌باشد. هر چقدر به تعداد گرافت بیشتری برای کاشت نیاز باشد، هزینه کاشت مو افزایش می‌یابد. همچنین بر اساس میزان تخصص و مهارت پزشک، روش انتخابی کاشت مو و امکانات کلینیک هزینه کاشت مو می‌تواند برای افراد مختلف، متفاوت باشد.

 

قیمت کاشت مو در نواحی مختلف سر

برخی از افراد به دلیل کم پشت بودن مو در نواجی جلوی سر، تصمیم به کاشت مو می‌گیرند که در این صورت به تعداد گرافت کمتری برای کاشت نیاز است و در این صورت هزینه کاشت مو کمتر می‌شود و برای افرادی که دچار طاسی در کل سر می‌باشند به تعداد گرافت بیشتری برای کاشت نیاز است و در نتیجه قیمت کاشت مو افزایش می‌یابد.

 

عضویت پزشکان

 

پرداخت هزینه کاشت مو در تهران با بیمه چگونه است؟

بیمه تکمیلی معمولا هزینه خدماتی را که با هدف درمان انجام می‌گیرد متحمل می‌شود و در خصوص خدمات زیبایی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. از آنجایی که کاشت مو یک متد زیبایی محسوب می‌شود در نتیجه نمی‌توان از بیمه برای پرداخت هزینه‌های آن استفاده کرد.

کاشت مو و بیمه تکمیلی

اما گاهی اوقات ممکن است ریزش مو یا طاسی سر به دلیل وقوع حوادثی همچون آتش سوزی و یا تصادف رخ داده باشد، که در این صورت ممکن است با تشخیص پزشک و تایید وی بیمه بخشی از هزینه‌های درمان و کاشت مو را پرداخت نماید و کاشت مو با بیمه تکمیلی انجام می‌شود.

در خصوص میزان هزینه پرداختی برای کاشت مو از طرف بیمه تکمیلی بایستی به صورت مستقیم از بیمه‌ای که تحت پوشش آن هستید سوال بفرمایید.

 

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو در تهران

قیمت کاشت موی سر در تهران با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است. علاوه بر هزینه کاشت مو در تهران بیمار بایستی برای انجام این جراحی هزینه‌های دیگری با عنوان هزینه قبل و بعد از کاشت مو را پرداخت نماید که به شرح زیر می‌باشد:

 • هزینه دستمزد پزشک
 • هزینه کلینیک مورد نظر
 • هزینه آزمایشات مورد نیاز
 • هزینه داروهای تجویز شده
 • هزینه ویزیت‌های مشاوره

هزیه قبل و بعد از کاشت مو

آزمایشات تجویز شده توسط پزشک متخصص با هدف بررسی دقیق‌تر وضعیت و شرایط بیمار می‌باشد که به طور دقیق قیمت کاشت مو تهران مشخص شود و فرد بایستی قبل از انجام جراحی آن را انجام دهد و نتیجه را به پزشک خود تحویل بدهد.

 

کمترین هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟

برخی کلینیک‌ها با ارائه هزینه خیلی پایین برای کاشت مو، فرایند این کار را زیر سوال می‌برند. یک کلینیک معتبر پوست و مو شامل پزشک متخصص، پرستاران، دستگاه و تجهیزات لازم و پرسنل کلینیک می‌باشد که با محاسبه همه هزینه‌ها، قیمت پایین برای کاشت مو منطقی نیست. شما می‌توانید با توجه به میزان طاسی و ریزش موی سر و نظر پزشک خود بهترین روش کاشت مو را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

 

قیمت کاشت مو در ایران چقدر است؟

هزینه کاشت مو چقدر است؟ هزينه كاشت مو ایران با توجه به تعداد بالای متخصصین و متقاضیان نسبت به دیگر کشورها کمتر است. معادل دلاری هزینه تقریبی کاشت مو در کشورهای دیگر حدود 500 تا 1000 دلار می‌باشد. همچنین هزینه اقامت، رفت و آمد، کلینیک و سایر موارد کمتر است و به همین دلیل متقاضیان زیادی هر ساله برای انجام کاشت مو به ایران می‌آیند. همچنین کیفیت بالای کاشت مو و رضایت مراجعه‌کنندگان یکی از دلایل وجود متخصصی باتجربه در این زمینه است.

 

عضویت پزشکان

 

آیا کاشت مو با یک میلیون امکان دارد؟

هزينه كاشت مو به قیمت 1 میلیون تومان در تهران تبلیغات فریبنده و بی‌اساس است که به هیچ عنوان صحت ندارد. کاشت موی باکیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که به طور مستقیم با سلامت شما در ارتباط است.

 

مقایسه هزینه کاشت مو آقایان و خانم ها در تهران

هزینه کاشت مو به جنسیت بستگی ندارد و قیمت کاشت مو تهران بر اساس میزان طاسی سر و روش انتخابی برای کاشت تعیین می‌شود ولی به طور کلی به دلیل ریزش بیشتر موهای آقایان و وجود میزان طاسی بیشتر، هزینه کاشت مو آقایان نسبت به خانم‌ها بیشتر است.

 

عوارض کاشت مو در تهران با قیمت پایین چیست؟

عوارض کاشت مو ارزان قیمت ممکن است عوارض جبران‌ناپذیر داشته باشد که بهتر است با بهترین دکتر کاشت مو در تهران این کار را انجام دهید. امروزه با وجود تعداد بالای کلینیک‌های کاشت مو در تهران ممکن است برخی از مراکز، کاشت مو را با قیمت خیلی پایین ارائه دهند که قطعا عوارض بلندمدت دارد. از عوارض کاشت مو با قیمت پایین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود اسکار بعد کاشت مو: دو روش کاشت مو FUE و FUT زخم‌های متفاوتی بعد کاشت از خود بر جای می‌گذارند. در روش FUT در محل برداشت گرافت اسکار بیشتری باقی می‌ماند. جراحان ماهر و با تجربه طوری این روش را انجام می‌دهند که اسکاری باقی نماند ولی افرادی که تجربی کافی ندارند سعی می‌کنند این قسمت را استتار کنند.
 • رشد ضعیف و کم تراکم مو: یکی دیگر از عوارض کاشت مو ارزان قیمت، رشد نکردن و کم تراکم بودن مو بعد کاشت است که تغییر زیادی با قبل کاشت احساس نمی‌شود. زیرا تکنسین‌های بی‌تجربه ممکن است گرافت‌هایی که طول عمر کمی دارند را پیوند دهند که در این صورت باعث کم تراکم بودن مو می‌شود و مجدد نیاز به ترمیم و کاشت دارد.
 • خط رویش غیر طبیعی مو: یکی از عوارض جبران ناپذیر خط رویش غیر طبیعی مو است که باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می‌شود. انجام کاشت موی ارزان در کلینیک باعث این عوارض می‌شود. بهتر است برای انجام این کار به بهترین دکتر کاشت موی تهران مراجعه کنید تا این عوارض به حداقل برسد و از نتیجه کاشت مو خود رضایت داشته باشید.
 • آسیب به ناحیه بانک مو: یکی از عوارض ممکن است آسیب به محل بانک مو باشد که گرافت‌ها از آن ناحیه برداشت شده‌است. تورم و خونریزی یکی از این عوارض می‌باشد که ممکن است توسط تکنسین کم‌تجربه اتفاق بیفتد.
 • ریزش مو: ریزش مو در 4 ماه اول بعد کاشت مو طبیعی است و جای نگرانی ندارد ولی اگر ریزش مو ادامه داشته باشد نشان‌دهند پیوند و کاشت ناموفق مو می‌باشد.
 • عوارض بعد کاشت مو: پس از کاشت موی ارزان قیمت ممکن است عوارضی از قبیل خونریزی، تورم بیش از حد داشته باشید که کلینیک‌های ارزان قیمت استانداردها و بهداشت را در محل رعایت نمی‌کنند و باعث ایجاد مشکلاتی از این قبیل می‌شوند.

 

مقایسه هزینه کاشت مو در ایران و دیگر کشورها

به طور کلی هزینه کاشت مو در تهران و ایران نسبت به دیگر کشورها کمتر است و دلیل آن کیفیت پایین نمی‌باشد. بلکه در ایران به دلیل وجود رقابت بالا و تعداد مراکز کاشت مو، قیمت نسبت به دیگر کشورها پایین‌تر است. با این حساب در ایران از دستگاه‌ها و روش‌های پبشرفته برای کاشت مو استفاده می‌کنند.

 

منابع: پزشک 24، wikipedia

13 پاسخ

 1. سلام ممنون میشم بگین بهترین روش کاشت مو چیه؟ من سرم شکسته و یه قسمت از موهای سرم ریخته. میخاستم بدونم کدوم روش بهترین نتیجه رو داره واسم؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   بهترین روش کاشت مو برای هر فرد با توجه به وضعیت بانک مو و همچنین ناحیه گیرنده مو می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین برای اطلاع از بهترین روش کاشت مو باید حتما به پزشک مراجعه کنید، ایشان بعد از معاینه، بهترین روش را به شما پیشنهاد خواهندداد.

 2. سلام
  آیا می‌شود از اعضای دیگر بدن مو‌برداشت کرد برای کاشت مو ؟
  چون‌ من بانک‌ موی سر خوبی ندارم ؟ ممنون

  1. با سلام و وقت بخیر
   بله امکان این کار وجود دارد، با این حال باید حتما این مورد را مستقیما از کلینیک و پزشکی که در آن قصد کاشت مو دارید بپرسید.

 3. با سلام/ من به دنبال زیبایی سر نیستم و چون بانک پشت سر من خیلی قوی است . اگر بخواهم فقط وسط سرم را بکارم( نه جلوی پیشانی تا وسط سر) و فقط بانک اضافه پشت گردن را تخلیه کنم. حدودا چقدر قیمت و زمان میبره

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در تهران با توجه به عوامل مختلف می‌تواند متفاوت باشد که پس از معاینه به طور دقیق مشخص می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره کاشت مو و انواع آن از طریق لینک زیر اقدام کنید:
   https://pezeshk24.com/hair-and-skin-consultation/

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو بستگی به عوامل مختلفی از جمله تعداد تارهای موی کاشت شده، دستمزد پزشک و همچنین هزینه کلینیک دارد و در جلسه مشاوره قبل از کاشت، به شما گفته خواهد شد.

 4. سلام هزینه کاشت مو برای فقط یک قسمت از سر با کل موها چقدر تفاوت داره؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به تکنیک انتخابی، دستمزد پزشک و کلینیک و همچنین تعداد تارهای موی کاشته شده بستگی دارد. البته در نظر داشته باشید که تعیین هزینه دقیق کاشت مو در نهایت توسط پزشک تعیین می‌شود.

  2. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو با توجه به تعداد گرافت ها متفاوت است به این صورت که هر چه تعداد گرافت های بیشتری مورد نیاز باشد به دلیل اینکه زمان و وقت بیشتری برای عمل احتیاج دارد به طور قطع هزینه بالاتری را دربرمی گیرد. برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت مو با کارشناسان ما در پزشک 24 در تماس باشید.

 5. سلام ببخشید هزینه کاشت مو در تهران چقدر میشه؟ من فقط جلوی موهام رو میخوام کاشت انجام بدم

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در تهران با توجه به شرایط هر فرد و عواملی از جمله نوع روش کاشت، محل جغرافیایی کلینیک، تخصص پزشک و تجهیزات کلینیک متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه کاشت مو طبیعی در تهران و دریافت نوبت برای کاشت مو تهران از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر