هزینه کاشت مو در تهران سال ۱۴۰۱ | قیمت کاشت موی طبیعی

هزینه کاشت مو در تهران سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاشت مو در تهران چیست؟ ارزان‌ترین کاشت موی طبیعی در تهران کدام است؟ آیا می‌توان به صورت اقساطی هزینه کاشت مو را پرداخت کرد؟ هزینه کاشت مو به روش SUT در تهران چقدر است؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به تمامی این پرسش‌ها پاسخ بدهیم تا شما بتوانید بدون داشتن هیچ گونه ابهامی برای انجام جراحی کاشت مو اقدام نمایید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عضویت پزشکان

 

عوامل موثر بر روی قیمت کاشت مو

فاکتورهای بسیاری هستند که هزینه کاشت موی سر در تهران را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند، که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میزان هزینه دستمزد پزشک

همان طور که واضح است هرچه تخصص و مهارت یک پزشک در زمینه کاشت مو بیشتر باشد می‌تواند نتیجه بهتر و ایده آل‌تری را برای بیمار خود فراهم نماید. از این جهت یک پزشک با تجربه و ماهر در این زمینه به طور قطع هزینه بالاتری را برای جراحی خود نسبت به یک پزشک تازه کار و کم تجربه دریافت می‌کند. ولی به دلیل ظرافت کار و گرفتن نتیجه مطلوب به بهترین دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید. هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر فرد متفاوت است.

هزینه کاست مو در تهران

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کلینیک

کلینیک‌های مختلف با توجه به امکانات و خدماتی که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهند می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را نیز دریافت کنند. به طور مثال یک کلینیکی که از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و به روز برای کاشت مو استفاده می‌کند به طور قطع هزینه بالاتری را دریافت خواهد کرد.

تراکم مو یا میزان طاسی سر

هرچه تراکم موهای درخواستی برای کاشت بیشتر باشد (به این منظور که میزان طاسی سر بیشتر باشد) به زمان و وقت بیشتری برای انجام جراحی احتیاج دارد، به این دلیل که تعداد گرافت‌های بیشتری برای برداشت احتیاج است و همچنین زمان کاشت آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

تکنیک مورد استفاده

تکنیک‌های مختلفی هستند که برای انجام جراحی کاشت مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تکنیک‌ها بر اساس نوع برداشت گرافت‌ها تعیین می‌شوند، که برخی از آن‌ها به صورت دستی و برخی دیگر کاملا اتومات انجام می‌شوند. با توجه به روش انتخابی برای برداشت گرافت‌ها و کاشت آن‌ها نیز قیمت‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد. توجه داشته باشید که روش مناسب برای جراحی کاشت مو توسط پزشک متخصص انتخاب می گردد.

از عوامل موثر دیگر بر هزینه کاشت مو در شهر تهران می‌توان به نوع بانک مو، سن فرد و همچنین منطقه جغرافیایی مطب پزشک و یا کلینیک اشاره کرد.

 

هزینه کاشت مو در تهران سال ۱۴۰۱

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ همان طور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم عوامل و فاکتورهای مختلفی هستند که بر روی قیمت جراحی کاشت مو تاثیرگذار می‌باشند، از این رو نمی‌توان یک قیمت واحد را برای تمامی افراد در نظر گرفت.

قیمت کاشت مو در تهران

اما به صورت تقریبی می‌توان قیمت کاشت مو طبیعی در تهران را در حدود ۱۰ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت. قیمت‌های ذکر شده تقریبی هستند و برای اطلاع از هزینه دقیق کاشت مو بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام معاینات لازم هزینه نهایی به شما اطلاع داده شود.

 

ارزان‌ترین کاشت مو در تهران کجاست؟

برخی از افراد به دلیل هزینه‌های کاشت مو به دنبال ارزان‌ترین جراحی برای کاشت موهای خود هستند. اما سوال اینجاست که آیا می‌توان با ارزان‌ترین قیمت کاشت مو به نتیجه دلخواه و رضایت بخشی دست پیدا کرد؟

بهتر است برای پاسخ به این پرسش در ابتدا به دلایلی که باعث ارزان بودن جراحی کاشت موی سر می‌شود اشاره کنیم:

 • عدم داشتن تجربه و سابقه کافی پزشک
 • عدم داشتن تخصص لازم پزشک برای جراحی
 • عدم استفاده از مواد با کیفیت برای کاشت مو
 • انجام تعداد عمل جراحی‌ بیشتر در طول یک روز
 • توجه به کمیت جراحی‌ها و عدم توجه به کیفیت آن

ارزان ترین کاشت مو در تهران

به طور قطع انجام چنین جراحی چیزی به جزء نارضایتی بیمار و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه نیست. انتخاب کلینیک ارزان برای جراحی کاشت مو می‌تواند عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، از این رو تنها به دنبال ارزانی نباشید و در ابتدا سعی کنید بهترین کلینیک برای کاشت مو را انتخاب نمایید.

 

کاشت مو در تهران با هزینه کمتر

اما اگر به دنبال روشی برای پرداخت هزینه کمتر برای جراحی کاشت مو هستید و می‌خواهید نتیجه ایده آل و رضایت بخشی از آن نیز به دست آورید، می‌توانید از تکنیک کاشت مو FUT استفاده کنید. در این روش از جراحی به دلیل سرعت بالا در برداشت گرافت‌ها و صرف زمان کمتر برای جراحی، هزینه پایین‌تری از بیمار دریافت می‌شود.

روش FUT برای کاشت مو

در تکنیک کاشت مو FUT برداشت گرافت‌ها از بانک مو کاملا دستی و بدون نیاز به دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌گیرد. به این صورت که یک برش نواری از ناحیه بانک مو حاوی فولیکول‌های مقاوم برای کاشت برداشته می‌شود و گرافت‌ها پس از بررسی‌های لازم در ناحیه گیرنده کاشته می‌شوند.

اما در روش FIT یا FUE به دلیل برداشت هر واحد فولیکول به صورت مجزا، نیاز به حساسیت و زمان بیشتری برای جراحی دارد. از این رو هزینه بالاتری نسبت به روش FUT دریافت می‌شود.

روش کاشت مو FUT برای کسانی که طاسی زیادی بر روی سر خود دارند و تمایل دارند تا با پرداخت هزینه پایین‌تر کاشت مو انجام بدهند، تکنیک مناسبی می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

شرایط اقساطی کاشت مو

گاهی اوقات به دلیل بالا بودن هزینه کاشت مو، بعضی از افراد از انجام این جراحی صرف نظر می‌کنند. از این رو برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان شرایط اقساطی را برای بیماران خود فراهم کرده‌اند تا بتوانند بدون داشتن دغدغه هزینه، برای انجام کاشت موی سر خود اقدام نمایند.

شرایط اقساطی کاشت مو

پرداخت هزینه کاشت مو قسطی در تهران به این صورت است که، در ابتدا کلینیک مبلغی را به عنوان پیش پرداخت از فرد دریافت می‌کند و مابقی آن بایستی در چند قسط و به صورت ماهانه پرداخت شود. به این مسئله توجه داشته باشید که برخی از کلینیک‌ها با توجه به شرایط و قواعد خود ممکن است از فرد به ازای هر قسط چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کنند.

 

هزینه کاشت مو به روش SUT در تهران

روش SUT به عنوان جدیدترین متد برای کاشت مو شناخته می‌شود که با کمک دستگاه تمام اتومات جراحی کاشت مو انجام می‌شود. البته باید این را در نظر داشته باشید که به دلیل تمام اتومات بودن این روش نسبت به روش FIT که برداشت گرافت‌ها به صورت دستی انجام می‌شود از دقت بسیار بالایی برخوردار نیست.

کاشت مو به روش SUT

از این رو هزینه کاشت مو در تهران با کمک روش SUT نسبت به روش FIT معمولا پایین‌تر می‌باشد. البته به صورت کلی تعداد گرافت‌هایی که نیاز است تا برداشته شود و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل فرایند کاشت مو نیز بر روی هزینه این متد تاثیر مستقیمی خواهند گذاشت.

 

پرداخت هزینه کاشت مو در تهران با بیمه

بیمه تکمیلی معمولا هزینه خدماتی را که با هدف درمان انجام می‌گیرد متحمل می‌شود و در خصوص خدمات زیبایی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. از آنجایی که کاشت مو یک متد زیبایی محسوب می‌شود در نتیجه نمی‌توان از بیمه برای پرداخت هزینه‌های آن استفاده کرد.

کاشت مو و بیمه تکمیلی

اما گاهی اوقات ممکن است ریزش مو یا طاسی سر به دلیل وقوع حوادثی همچون آتش سوزی و یا تصادف رخ داده باشد، که در این صورت ممکن است با تشخیص پزشک و تایید وی بیمه بخشی از هزینه‌های درمان و کاشت مو را پرداخت نماید.

در خصوص میزان هزینه پرداختی برای کاشت مو از طرف بیمه تکمیلی بایستی به صورت مستقیم از بیمه‌ای که تحت پوشش آن هستید سوال بفرمایید.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو

علاوه بر هزینه کاشت مو در تهران بیمار بایستی برای انجام این جراحی هزینه‌های دیگری با عنوان هزینه قبل و بعد از کاشت مو را پرداخت نماید که به شرح زیر می‌باشد:

 • هزینه دستمزد پزشک
 • هزینه کلینیک مورد نظر
 • هزینه آزمایشات مورد نیاز
 • هزینه داروهای تجویز شده
 • هزینه ویزیت‌های مشاوره

هزیه قبل و بعد از کاشت مو

آزمایشات تجویز شده توسط پزشک متخصص با هدف بررسی دقیق‌تر وضعیت و شرایط بیمار می‌باشد، که فرد بایستی قبل از انجام جراحی آن را انجام دهد و نتیجه را به پزشک خود تحویل بدهد.

 

منبع: پزشک ۲۴، wikipedia

۵ نظر

 1. سلام ببخشید هزینه کاشت مو در تهران چقدر میشه؟ من فقط جلوی موهام رو میخوام کاشت انجام بدم

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در تهران با توجه به شرایط هر فرد و عواملی از جمله نوع روش کاشت، محل جغرافیایی کلینیک، تخصص پزشک و تجهیزات کلینیک متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه کاشت مو طبیعی در تهران و دریافت نوبت برای کاشت مو تهران از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 2. سلام هزینه کاشت مو برای فقط یک قسمت از سر با کل موها چقدر تفاوت داره؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به تکنیک انتخابی، دستمزد پزشک و کلینیک و همچنین تعداد تارهای موی کاشته شده بستگی دارد. البته در نظر داشته باشید که تعیین هزینه دقیق کاشت مو در نهایت توسط پزشک تعیین می‌شود.

  • پشتیبان سایت

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو با توجه به تعداد گرافت ها متفاوت است به این صورت که هر چه تعداد گرافت های بیشتری مورد نیاز باشد به دلیل اینکه زمان و وقت بیشتری برای عمل احتیاج دارد به طور قطع هزینه بالاتری را دربرمی گیرد. برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت مو با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.