پرستار من 

همراه تصمیمات بزرگ من می‌ماند

خدمات پرستار من

رایگان همراه‌تان هستیم!

حرفه‌ای هستیم!

تا پایان می‌مانیم!

با جراح در ارتباطیم!

 

«پرستارِ من» هدیه‌‌‌ای از جنس آرامش!

 

از راهِ طولانیِ تصمیم‌ برای تغییر رسیده‌اید و حالا نوبت عمل جراحی شما نزدیک است؟ تبریک می‌گوییم، گام‌های دشوار را طی‌ کرده‌اید. از اینجا به بعد می‌توانید روی همراهی پزشک ۲۴ حساب کنید. می‌دانیم که هفتهٔ اول عمل، درست به‌اندازهٔ هیجاناتش، دشواری‌‌هایی خواهد داشت: دلهره‌های قبل از عمل، سوالات گاه‌وبیگاه و وقت محدود پرسنل بیمارستان، خوشایند هیچکس نیست.

اما شما شایستگی جراحی بدون دغدغه را دارید و سرویس «پرستارِ من» هدیه‌ای برای آرامش شماست: یک پرستار رسمی وزارت بهداشت، با دسترسی به پروندهٔ پزشکی شما و توصیه‌های جراحتان هر روز با شما یا همراهتان تماس می‌گیرد. در این مدت، شما می‌توانید تمامی مسائل خود را پیرامون عمل، دارو، تغذیه و سلامتی‌تان را با پرستارتان مطرح کرده و پاسخ‌ درست و مطمئن را دریافت کنید.

سوالات متداول

پرستاران پزشک 24، از میان مجرب‌ترین و خوش‌سابقه‌ترین دانش‌آموختگان رسمی وزارت بهداشت انتخاب شده‌اند و شرایط خدمات تلفنی را در پزشک ۲۴ نیز آموخته‌اند. پرستار شما در تمام مراحل جراحی، با پزشک شما در ارتباط است و توصیه‌های پزشکی شما را دریافت می‌کند. بنابراین با خیال آسوده به آن‌ها اعتماد کنید.

با توجه به تمام نگرانی‌هایی که قبل و بعد از عمل برای مراجعان پیش می‌آيد، پرستار شما از روز قبل از نوبت جراحی تا روزی که آتل بینی را باز کنید، به صورت مرتب و روزانه با شما و همراهتان تماس خواهد گرفت.

سرویس «پرستار من» هدیه‌ای از طرف پزشک ۲۴ به تمام افرادی است که برای جراحی بینی از طریق مشاوران ما اقدام کنند. بنابراین، نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای این سرویس ندارید.

راه‌های ارتباطی

در صورت هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره، کافیست از طریق یکی از روش‌های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

فرم مشاوره

تماس تلفنی

اینستاگرام

تلگرام

از تجربه خود با پرستارتان برایمان بگویید: