لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قوانین و مقررات پزشک 24

همه تلاش تیم پزشک 24 در جهت جلب رضایت شما مخاطبین عزیز است. امیدواریم با رعایت قوانین مذکور شما نیز ما در ارائه خدمات بهتر یاری کنید:

✓ مطالب مندرج در وبسایت پزشک 24 و همچنین توصیه‌های مشاورین، تنها برای آگاهی بیشتر شما عزیزان می‌باشد و نباید جایگزین تجویز پزشک شود. بنابراین نیاز است تا در صورت رویارویی با هرگونه پرسش و مشکل احتمالی حتما به صورت حضوری به جراح خود مراجعه کنید.

✓ کلیه اصول و رویه‏‌های تیم پزشک 24 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهدشد.

✓ به هنگام تماس با مشاورین پزشک 24 و تمایل به رزرو نوبت با جراحان زیبایی حتما ضروری است که نام و نام خانودگی مندرج در شناسنامه را به مشاورین اعلام کنید. از اعلام اسامی مستعار و ناقص خودداری کنید چرا که در روز مشاوره حضوری با پزشک، روند پذیرش شما با مشکل مواجه خواهد شد.

✓ برای ثبت نوبت مشاوره با جراح نیاز است تا هر متقاضی یک شماره همراه به کارشناسان پزشک 24 اعلام کند. به عنوان مثال اگر دو نفر از اعضای یک خانواده تمایل داشته باشند تا توسط پزشک معاینه حضوری شوند بایستی حتما دو شماره تماس به کارشناسان پزشک 24 ارائه کنند.

✓ ضروری است که متقاضی محترم رأس ساعت اعلام شده در مطب پزشک حضور داشته باشد.

✓ ساعتی که توسط مشاورین به متقاضی اعلام می‌شود زمان پذیرش توسط منشی پزشک است که ممکن است با زمان ویزیت متفاوت باشد. 

✓ هنگام مراجعه به مطب دکتر، بایستی حتما به منشی ایشان اعلام کنید که رزرو نوبت مشاوره شما توسط تیم پزشک 24 انجام شده تا امتیازات ویژه برای شما لحاظ گردد.

✓ پس از پایان جلسه مشاوره، می‌بایست نتیجه مشاوره (رضایت یا عدم رضایت خود) را جهت انجام اقدامات آتی به مشاور خود اطلاع دهید.

✓ چنانچه بنا به هر دلیلی امکان مراجعه به پزشک در زمان مقرر برایتان مقدور نبود و تصمیم به کنسلی نوبت مشاوره خود داشتید، حتما 24 ساعت قبل از موعد نوبت، این مسئله را با مشاور خود در میان بگذارید تا ایشان بتوانند این نوبت را برای فرد دیگری رزرو کنند.

✓ کنسلی نوبت بدون اطلاع قبلی به مشاور، متقاضی را از خدمات آتی پزشک 24 محروم خواهد کرد.

✓ چنانچه کنسلی نوبت از سمت جراح صورت گیرد کارشناسان پزشک 24 قبل از ساعت مقرر، شما را در جریان خواهند گذاشت و نوبت مشاوره مجدد را با شما هماهنگ خواهند کرد.