هزینه عمل بینی در تهران

عمل بینی در تهران و هزینه جراحی در سال ۹۹

عمل جراحی بینی در کشور ما و بخصوص در شهر تهران بسیار رایج و محبوب است. عمل‌های زیبایی بیشتر در میان خانم ها انجام می‌شود اما این روزها شاهد افزایش عمل بینی در بین آقایان نیز هستیم. در کلان شهرها به خصوص تهران متخصصان باتجربه زیادی برای عمل جراحی بینی وجود دارد.

از آنجایی که هزینه عمل جراحی بینی در تهران چندان هم ارزان نیست شاید خیلی از افراد و بخصوص خانم ها توان مالی آن را نداشته باشند. لذا ممکن است افراد به سراغ جراحانی بروند که این عمل را یا با قیمت خیلی ارزان انجام می‌دهند.

در این خصوص باید این نکته را به دوستان یادآوری نماییم که با توجه به ظرافت بالای عمل جراحی بینی بهتر است معیار اصلی شان انتخاب یک متخصص با تجربه کاری بالا باشد و گرچه هزینه، عامل مهمی است اما سعی کنید آن را در رتبه دوم معیارهای انتخاب جراح متخصص بینی قراردهید.

اگر قصد انجام عمل جراحی بینی در تهران را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد هزینه عمل بینی در تهران، ملاکهای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، دلیل تفاوت هزینه بینی گوشتی و استخوانی و امکان انجام عمل اقساطی به شما داده خواهد شد.

 

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

از آنجا که هزینه عمل بینی به عوامل متعدد بستگی دارد، نمیتوان مقدار مشخصی برای آن بیان کرد. از مهمترین عواملی که روی هزینه جراحی بینی در تهران تاثیرگذار است میتوان به تخصص و تجربه جراح و مدل و نوع بینی فرد اشاره نمود.

سابقه داشتن یا نداشتن بیماری مرتبط با عمل بینی می‌تواند از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت  باشد. معمولا به علت تخصص و تجربه بالای متخصصان جراحی بینی در تهران، هزینه عمل بیشتر از شهرهای دیگر است که این منطقی هست.

اگر بخواهیم یک بازه عددی برای میزان هزینه عمل بینی در تهران (در سال ۱۳۹۹) ذکر نماییم میتوان گفت که از ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۲۵ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

از آنجا که قیمت عمل جراحی بینی  شامل هزینه هایی مانند متخصص بیهوشی و هزینه اتاق عمل و دستمزد جراح و داروها و سایر موارد دیگر می‌شود، پس اگر بینی فرد بعد از عمل نیاز به ترمیم داشته باشد هزینه ترمیم را نیز باید قبول کند.

یادتان باشد که شاید بتوان با قیمت های خیلی کم هم این عمل را انجام داد اما باید این سوال را از خودتان بپرسید که: چه کسی و چگونه این عمل زیبایی را انجام می دهد؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی متناسب با بودجه شما، با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین یک جلسه ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص برای شما رزرو خواهد شد.

ارتباط با مشاورین

 

تفاوت قیمت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

حتما می‌دانید که بینی افراد به ۲ نوع استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می‌شود. بینی های استخوانی دارای پوست نازک و غضروفهای محکمی هستند. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و به اصطلاح پرگوشت می باشند.

برای بینی های گوشتی به علت ضخامت پوست ظرافت و حساسیت جراحی بینی بیشتر می‌شود. از طرف دیگر نمی‌توان بخوبی تغییرات عمل را مشخص کرد چرا که خط های بینی و زاویه زیر پوست ضخیم کمتر دیده می‌شود. بنابراین هزینه و قیمت جراحی بینی گوشتی در مقایسه با قیمت جراحی بینی استخوانی بیشتر می شود. در اکثر موارد هزینه جراحی بینی گوشتی می تواند از ۸ میلیون تومان شروع شود. گرچه ممکن است قیمت کمتر هم وجود داشته باشد.

هزینه و قیمت جراحی بینی استخوانی بر اساس اینکه فرد بیماری تنفسی داشته یا نداشته باشد و همچنین پوست بینی و … بطور دقیق قابل ذکر نیست. بینی های استخوانی در افراد به اشکال مختلف وجود دارد. برخی دارای برآمدگی کم و بعضی برآمدگی بیشتری دارند. پس بدون شک هزینه و قیمت هم متفاوت خواهد بود. متوسط قیمت جراحان بینی برای بینی های استخوانی ۷ میلیون تومان است.

در سال های قبل بینی های گوشتی کمتر زیر تیغ عمل جراحان قرار می گرفت. اما امروزه در شهر تهران به علت تخصص بالا و تجربه زیاد متخصصان عمل جراحی بینی گوشتی یک عمل متداول زیبایی است.

عمل بینی اقساطی و ارزان در تهران

همانطور که می‌دانید و ماهم در ابتدای مقاله اشاره کردیم خیلی از افراد توان مالی پرداخت هزینه عمل جراحی بینی را ندارند. برای رفع این مشکل، تعدادی از کلنیک ها و همینطور متخصصان جراحی بینی اقدام به ارائه خدمات عمل بینی اقساطی در تهران با هزینه مناسب نموده اند.

اما یادتان باشد در این خصوص باید در زمینه اعتبار کلنیک ها و متخصصان اطمینان حاصل کنید که در واقع این یکی از اهداف ما است و به شما در این زمینه کمک کنیم.

در خصوص مبلغ عددی برای عمل بینی اقساطی اینگونه می‌توان گفت که این هزینه از هزینه نقدی بیشتر خواهد بود. هزینه جراحی بینی می تواند به هزینه هایی مانند: دستمزد پزشک بیهوشی ، دستمزد جراح ،هزینه اتاق عمل و وسایل مصرفی و … تقسیم بندی شود. بنابراین معمولا در ابتدا مبلغی به صورت نقدی از بیمار دریافت می‌شود و مابقی آن به صورت اقساط خواهد بود.

گرچه عمل بینی اقساطی کار را برای افراد راحت نموده اما یادتان باشد اگر شما هم قصد عمل بینی اقساطی و ارزان دارید در این خصوص تحقیق کنید و به تبلیغات توجه نکنید زیرا برخی از موارد دیده شده است که با هدف دریافت مبالغ بیشتر و کلان اقدام به قسط بندی عمل بینی می کنند.

اگر در مورد نحوه انجام عمل اقساطی در تهران سوالی دارید، از مشاورین پزشک ۲۴ کمک بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران را چطور پیدا کنیم؟

یافتن بهترین متخصص جراحی بینی در تهران چندان هم کار ساده ای نیست اما نگران نباشید ما اینجاییم که شما را راهنمایی کنیم. یک متخصص جراحی بینی با کیفیت معیارهایی دارد که با آن معیارها ارزیابی می شود. پس لازم است که ما این معیارها  را بشناسیم و متخصصان را با آن بررسی و معیارها مقایسه کنیم. اما در مورد این معیارها هم لازم است این نکته را بگوییم که امکان دارد معیارها از دید انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک با فاکتورهای مراجعین و بیماران فرق داشته باشد.

ما معیارها را ذکر می کنیم و قرار نیست متخصص خاصی را اینجا معرفی کنیم. به کمک این معیارها می‌توانید تشخیص دهید که جراح مد نظرتان در دسته بهترین ها قرار می گیرد یا خیر.

معیار اول میزان تخصص جراح عمل بینی و مدرک تحصیلی وی است. معیار دوم میزان مهارت و تجربه کاری جراح در زمینه عمل بینی و اینکه چند سال در این زمینه دارای فعالیت می باشد. سومین معیار را اخلاق و دلسوزی و در واقع صداقت جراح می‌دانیم. در نهایت همه این ۳ معیار بدون معیار چهارم یعنی کلینیک پیشرفته و تجهیزات به روز امکان پذیر نخواهد بود.

 

عمل بینی بازیگران در تهران

بازیگران از اقشاری هستند که بسیار در دید و چشم مردم هستند. درواقع همه ما بازیگران را زیر ذره بین خود قرار می‌دهیم. همانطور که می دانید در چهره هر فردی چه آقایان و چه بانوان بینی فرد تاثیر زیادی روی زیبایی می تواند داشته باشد. در این میان عمل بینی در میان بازیگران در تهران نیز خیلی رواج دارد و خیلی از بازیگران برای جراحی بینی اقدام نموده اند. حتی در برخی از موارد کارگردان به دنبال بازیگرانی است که بینی شان را عمل کرده باشد بعنوان یک دلیل ذکر شده است.

درست است که تعداد هنرمندان و بازیگرانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند زیاد است و شاید مجال نام بردن نباشد. اما نکته اول که در خصوص همه آنها باید گفت این است که  چهره این بازیگران در قیاس با قبل از عمل تغییرات چشمگیر داشته است. نکته دوم این است که درخواست این که مدل جراحی بینی بازیگر محبوب تان را روی بینی خودتان پیاده کنید اصلا درخواست بجایی نخواهد بود.

در عمل جراحی بینی بازیگران در تهران موارد و مشکلاتی از جمله افتادگی بینی ، قوز بینی ، زاویه دار بودن بینی و یا بزرگ بودن حفره بینی با هدف زیبایی بیشتر قابل رفع می باشد.

اگر میخواهید یک جلسه ویزیت و مشاوره رایگان توسط پزشک متخصص برای شما رزرو شود، با پزشک ۲۴ ازتباط بگیرید:

درخواست ویزیت رایگان

 

تفاوت عمل بینی طبیعی و عروسکی

به طور کلی پزشکان بینی بیماران را به دو صورت عمل می‌کنند. اولی فرم طبیعی و دیگری فرم عروسکی؛ که ما هر دو مورد را مختصر و مفید توضیح می‌دهیم.

در جراحی بینی عروسکی بین لب بالا و بینی یک زاویه مهم ایجاد می‌شود. این زاویه در فرم عروسکی جراحی بینی معمولا نزدیک به ۱۰۵ درجه خواهد بود. در حالی که همین زاویه در جراحی بینی به فرم طبیعی حدود ۹۰ درجه می باشد. در جراحی به فرم عروسکی معمولا نوک بینی سربالا می‌شود. البته همیشه این امکان وجود ندارد.

در جراحی بینی به فرم طبیعی متخصص جراح سعی می کند که اسکار زخم ها برای ایجاد زیبایی در محل برش ها و سوراخ های بینی و بخصوص نوک بینی مشخص نشود تا درواقع به فرم یک بینی طبیعی نزدیکتر باشد. پس در فرم طبیعی سوراخ ها بینی کمتر از فرم عروسکی تنگ می‌شود.

تفاوت اصلی جراحی بینی طبیعی با عروسکی در قوس بوجود آمده روی بینی و فرم نوک بینی است که در فرم عروسکی از فرم طبیعی میزان آن بیشتر است.

 

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

بیهوشی ۲ نوع دارد. یکی عمومی و دیگری موضعی. بیهوشی عمومی همان بیهوشی رایج است که ممکن است برخی افراد از آن واهمه داشته باشند. اما بیهوشی موضعی در اعضای بدن انجام می‌شود و صرفا یک عضو خاص بدن بیحس می شود. در عمل جراحی بینی بدون بیهوشی که در تهران نیز انجام می شود از بیهوشی موضعی استفاده می شود.

عمل جراحی بینی بدون بیهوشی مانند هر عمل دیگری از مزایا و معایب خود برخوردار است. از مزیت های عمل بینی بدون بیهوشی که در تهران انجام می‌شود این است که زمان عمل جراحی در مقایسه با نوع بیهوشی خیلی کمتر می‌شود. بنابراین شاید برای افرادی که خیلی دوست ندارند مدت زمان زیادی زیر تیغ جراحی باشند این عمل مناسب تر است.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از انجام عمل بینی ترس دارید، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما انجام شود:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی با لیزر در تهران

شاید شما هم شنیده باشید که در تبلیغات از عمل بینی با لیزر در تهران به عنوان جدیدترین روش های جراحی زیبایی بینی یاد می‌کنند. اما سوال این است که آیا واقعا عمل جراحی بینی با لیزر هم اکنون در تهران انجام می شود یا خیر؟ جراحی که در آن شما با یک اشعه و بدون بیهوش شدن و هیچگونه خونریزی قرار است بینی خود را عمل کنید.

واقعیت این است که با وجود کاربردهای زیادی که لیزر در علم پزشکی امروز دارد اما عمل بینی با لیزر فقط یک شایعه تبلیغاتی است. درست است که از لیزر برای انواع مشکلات پوستی و زیبایی استفاده می‌شود اما نمیتوان از آن برای از بین بردن بافت های تخصصی بینی و تغییر در فرم و اندازه بینی استفاده کرد.

بنابراین از لیزر فقط برای جراحی پلاستیک پوست بینی و ترمیم پوست آن استفاده می‌شود.

 

عمل بینی در بیمارستان های دولتی تهران

برخی از بیماران تمایل دارند که عمل زیبایی بینی را در بیمارستان های دولتی انجام دهند. هزینه عمل بینی در این بیمارستانها نسبت به کلینیک های خصوصی معمولا پایین تر است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که عمل بینی در بیمارستان های دولتی، معمولا توسط رزیدنت ها و دستیاران تخصصی صورت می‌گیرد.

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در تهران

بسیاری از کاربران ار ما سوال می‌کنند که آیا انجام جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون تومان امکان پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امکان ندارد پزشکی که سابقه کار خوبی دارد و در کلینیک معتبری عمل می‌کند، حاضر شود با چنین قیمتی، جراحی زیبایی بینی انجام دهد. اما شاید در بیمارستان های دولتی بتوان توسط رزیدنت ها، با چنین مبلغی عمل انجام داد.

اگر در مورد عمل بینی در بیمارستان های دولتی سوالی دارید، از کارشناسان پزشک ۲۴ بپرسید:

ارتباط با مشاورین

 

اینستاگرام جراحان بینی تهران

اینستاگرام به عنوان پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته می‌شود. جراحان زیبایی از اینستاگرام برای نمایش نمونه عمل های خود استفاده می‌کنند. یکی از راه های انتخاب جراح خوب، مشاهده نمونه عمل های قبلی پزشک است. بیمار می‌تواند با مقایسه نمونه کارهای قبلی پزشکان و مطالعه نظرات کاربران، یک انتخاب مناسب داشته باشد.

جهت مشاهده نمونه کارهای جراحان در اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به اینستاگرام پزشک ۲۴

 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله معرفی ۲۰ جراح برتر بینی در تهران را نیز مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *