هزینه عمل بینی در تهران

عمل بینی در تهران و هزینه جراحی در سال ۹۹

عمل بینی در تهران بسیار رایج و محبوب است. عمل‌های زیبایی بیشتر در میان خانم ها انجام می‌شود اما این روزها شاهد افزایش عمل بینی در بین آقایان نیز هستیم. در کلان شهرها به خصوص تهران متخصصان باتجربه زیادی برای عمل جراحی بینی وجود دارند.

از آنجایی که هزینه جراحی بینی در تهران چندان هم ارزان نیست شاید خیلی از افراد و بخصوص خانم ها توان مالی آن را نداشته باشند. لذا ممکن است افراد به سراغ جراحانی بروند که این عمل را با قیمت خیلی ارزان انجام می‌دهند.

عمل بینی در تهران

 

همانطور که گفتیم به دلیل بزرگ بودن و وسعت زیاد شهر تهران، پزشکان بسیاری در آنجا مشغول به کار هستند. به همین علت، پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران امری دشوار و بسیار زمان گیر است.

بهتر است برای راحتی کار و گرفتن بهترین تصمیم برای انتخاب پزشک متخصص خود، معیارهایی را در نظر بگیرید و بر اساس آن ها به دنبال جراح با تجربه و متبحر در این زمینه بگردید.

از آنجایی که عمل بینی یک جراحی کاملا حساس و پیچیده است و ارتباط مستقیمی با چهره و زیبایی شما دارد، در نتیجه جراح بینی علاوه بر داشتن تخصص در این زمینه باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشد و از روش های جدید موجود در دنیا استفاده نماید.

اگر قصد انجام عمل جراحی بینی در تهران را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد هزینه عمل بینی در تهران، ملاک های انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، دلیل تفاوت هزینه بینی گوشتی و استخوانی و امکان انجام عمل اقساطی به شما داده خواهد شد.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بینی در تهران

یکی از مهم ترین عامل ها در تصمیم گیری افراد برای انتخاب جراح بینی، هزینه عمل است. هزینه جراحی بینی مسئله مهمی می باشد که بیمار قبل از اقدام به جراحی باید آن را در نظر بگیرد. و بعد از آن به دنبال متخصص برای انجام جراحی بینی بگردد.

بالا بودن هزینه جراحی بینی یک جراح لزوما به دلیل حرفه ای بودن او در جراحی بینی نیست. بنابراین در کنار توجه به قیمت عمل، موارد دیگری را هم در انتخاب پزشک خوب در نظر بگیرند.

عمل بینی در تهران

 

از آنجا که هزینه عمل بینی به عوامل متعددی بستگی دارد، نمیتوان مقدار مشخصی برای آن بیان کرد. از مهمترین عواملی که روی هزینه جراحی بینی در تهران تاثیرگذار است میتوان به تخصص و تجربه جراح و مدل و نوع بینی فرد اشاره نمود.

سابقه داشتن یا نداشتن بیماری مرتبط با عمل بینی می‌تواند از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت  باشد. معمولا به علت تخصص و تجربه بالای متخصصان جراحی بینی در تهران، هزینه عمل بیشتر از شهرهای دیگر است که این منطقی است.

بازه عددی هزینه عمل بینی در تهران (در سال ۱۳۹۹) از ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۳۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه پزشک مورد نظر خود و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

معیارهای اساسی بهترین جراح بینی

یکسری فاکتورها و معیارهایی برای تشخیص بهترین جراح بینی در تهران مورد ارزیابی قرار گرفته است که این معیارهای زیبایی ممکن است از دید بیماران متفاوت باشد.

عمل بینی در تهران

 

در این مقاله قصد داریم ۴ معیار اساسی برای تحلیل و ارزیابی پزشکان را بررسی کنیم. با این تحلیل ها ممکن است بهترین جراح بینی در تهران را نیابیم اما قطعا پزشکانی که در دسته بهترین ها قرار می گیرند را می توان تشخیص داد.

 • تخصص و مدرک تحصیلی جراح
 • مهارت و تجربه جراح در زمینه رینوپلاستی
 • اخلاق حرفه ای و دلسوزی
 • داشتن کلینیک و متدهای پیشرفته

از آنجایی که بینی در مرکزیت صورت واقع شده است، عمل بینی (Rhinoplasty) را بسیار حساس و پیچیده کرده است زیرا هر گونه تغییری می تواند تاثیر بزرگی بر روی زیبایی چهره فرد بگذارد.

از این رو انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یکی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل است، زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری در زمان جراحی به بینی بیمار وارد شود.

معمولا بهترین پزشکان در زمینه جراحی بینی، متخصصان جراحی پلاستیک هستند زیرا چندین سال در این زمینه آموزش دیده اند و تجربه بسیاری کسب نموده اند.

در ادامه مقاله توضیح مختصری در مورد هر یک از معیارهای گفته شده برای تشخیص بهترین جراح بینی در تهران آورده ایم.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

تخصص و مدرک تحصیلی جراح بینی

فوق تخصص کسی است که ابتدا به مدت ۷ سال دوره پزشکی عمومی خود را گذرانده است و بعد از آن به مدت ۴ سال دوره تخصص جراحی عمومی را طی کرده است و برای اخذ مدرک فوق تخصص خود ۵ سال در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی تحصیل کرده است.

جراحان عمومی هم ممکن است در زمینه عمل بینی هم فعالیت داشته باشند اما باید این را در نظر بگیرید که، پزشکی که فوق تخصص دارد، ۵ سال بیشتر از یک جراح عمومی آموزش دیده است و در زمینه جراحی زیبایی به صورت کاملا حرفه ای دانش و تجربه کسب کرده است.

عمل بینی در تهران

 

همانطور که قبلا هم گفتیم، عمل زیبایی بینی عمل دشوار و سختی می باشد پس نیاز است که از ابتدای عمل و در زمان بیهوشی تا مرحله به هوش آمدن بیمار، توسط یک متخصص کاملا حرفه ای و مجرب کنترل شود.

چنین جراحی دارای سابقه بالایی در انجام عمل زیبایی بینی است و در این زمینه با موردهای مختلفی روبه رو شده و بدون شک می تواند برای بیمار بهترین شرایط را فراهم کند. در نتیجه نارضایتی کمتری حاکی از عدم صلاحیت جراح خواهد داشت.

همچنین برای عمل بینی، نیاز به مراقبت های لازم و ویزیت های پس از عمل و حتی گاهی اوقات نیاز به عمل مجدد برای بیمار وجود دارد، به همین علت بهتر است جراحی توسط یک پزشک با تجربه و متبحر انجام شود.

جراح باید صادق باشد و در صورتی که بینی بیمار نیاز به جراحی ندارد، این عمل را نپذیرد و در صورت انجام جراحی شرایط و وضعیت جسمی و روحی بیمار را در نظر بگیرد. همچنین دسترسی به پزشک باید برای بیمار فراهم باشد تا اگر زمانی فرد بعد از عمل دچار عوارضی شود بتواند به پزشک مراجعه کند.

تجربه و مهارت جراح بینی

اینکه بخواهید به صورت تخصصی مهارت یک جراح و یا متخصص را تحلیل و ارزیابی کنید برای یک فرد عادی تقریبا امکان ناپذیر است. اما اینکه تا حدودی بخواهید نشانه هایی از این خصوصیت را در یک پزشک بیابید با کمی دقت و بررسی می توانید به این نتیجه دست پیدا کنید.

عمل بینی در تهران

 

برای رسیدن به این نتیجه که چه متخصصی برای جراحی بینی مناسب است، می توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از مهم ترین نشانه هایی که می توان با آن به تجربه و مهارت پزشک دست یافت، تعداد عمل های بینی پزشک است که هرچه بیشتر باشد تجربه بیشتر وی را نشان می دهد.
  برای رسیدن به این آمار می توانید تعداد تصاویر عمل بینی پزشک که در سایت و یا اینستاگرام خود قرار داده است ببینید و یا اینکه شلوغی تعداد عمل ها را در کلینیک ها و بیمارستان هایی که جراح با آن ها کار می کند را بررسی کنید.
 • یکی دیگر از عوامل موثر برای رسیدن به بهترین جراح بینی در تهران، کیفیت کارهای دکتر است که یک جراح خوب بایستی در زمینه مشکلات بینی، نمونه کارهای مختلف و خوبی ارائه کرده باشد. همچنین شما می توانید با رفتن به مطب پزشک و دیدن بیماران از نزدیک و فهمیدن میزان رضایت آن ها، از کیفیت کار جراح مطمئن شوید.
 • امروزه با پیشرفت علم و فضای مجازی این کار خیلی راحت تر شده است. معمولا پزشکان برای خود در فضای مجازی صفحه هایی دارند که نمونه کارهای خود را در آن جا قرار داده اند. شما می توانید با مراجعه به این صفحات و خواندن نظرات سایر افراد نسبت به کارهای دکتر کمی اطلاعات کسب کنید.
 • یکی از نشانه های بارز بهترین جراح بینی در تهران داشتن بیماران خارجی است. اینکه افراد تمایل دارند تا از کشور دیگری برای جراحی با این پزشک سفر کنند و متحمل هزینه های بیشتری شوند، قطعا جراح متبحری در این زمینه می باشد زیرا معمولا راهنماهای گردشگری به دنبال بهترین جراح برای معرفی به بیماران خود هستند.

عمل بینی در تهران

 

 • جراحی که عضو انجمن های علمی داخلی و بین المللی جراحی زیبایی هستند از دانش و مهارت بیشتری برخوردار هستند زیرا پزشک ملزم به شرکت در برخی از دوره های تخصصی جراحی زیبایی می شود.
 • جراحی که در زمینه زیبایی بینی مهارت دارد مدارکی از مراجع قانونی دریافت کرده است، در نتیجه این مدارک می تواند به بیمار این اطمینان را بدهد که پزشک از مهارت بالایی برخوردار است.
 • پزشکی که در دیگر زمینه های جراحی هم تجربه داشته باشد مطمئنا بهتر می تواند بین اجزای صورت تناسب ایجاد کند و به نتیجه مطلوب تری دست یابد.

اخلاق حرفه ای و دلسوزانه

بهترین جراح بینی در تهران کسی است که علاوه بر داشتن مهارت و تجربه فراوان در این زمینه، اخلاق حرفه ای و دلسوزانه هم داشته باشد. به این معنی که، اگر بیماری نیاز به جراحی نداشته باشد، پزشک با وی صادق باشد و به هر قیمتی تنها به دنبال عمل کردن بیماران خود نباشد و به صورت صادقانه نظر خود را به او منتقل کند.

همچنین بیمار را از عوارض و تمام مخاطراتی که ممکن است بعد از عمل برای او پیش آید آگاه سازد و بهترین روش درمانی را پیشنهاد دهد.

عمل بینی در تهران

 

بهترین کار برای دانستن این خصوصیت پزشک گرفتن ویزیت اولیه رایگان و داشتن مشاوره با جراح است تا کاملا با ویژگی های رفتاری پزشک آشنا شوید.

تجهیزات و تکنیک های جراح بینی

معمولا مطب جراحان بینی معروف در منطقه های خوب تهران قرار دارند و از یک کلینیک حرفه ای و تخصصی برخوردار هستند. این پزشکان از متدها و ابزارهای روز دنیا استفاده می کنند و دارای کادر مجرب و قابل اعتمادی هستند.

یک پزشک خوب کسی است که تجهیزات تصویربرداری مناسبی داشته باشد و همچنین بتواند نتیجه بعد از عمل بینی شما را نشان دهد و شما را برای تغییراتی که خواهید دید آماده کند.

عمل بینی در تهران

 

همچنین باید در مورد تمامی مراقبت های قبل و بعد از عمل و مواردی که باید آن ها را مراعات کنید به شما اطلاعات کافی داده باشد. حتی اگر نتوانید با پزشک در این مورد صحبت کنید، مشاورین پزشک می توانند شما را کاملا راهنمایی کنند و همیشه همراه و کمک حال شما باشند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

ویژگی مطب بهترین جراح بینی در تهران

مطب یک پزشک خوب و برتر باید به صورتی باشد که وقتی برای مراجعه حضوری می روید متوجه نظم پرسنل و اهمیت گذاشتن به بیماران بشوید و در خدمت رسانی به بیماران نهایت دقت را داشته باشند.

عمل بینی در تهران

 

یک جراح خوب برای مراجعین خود نمونه کارهایی آماده کرده است تا اگر بیمار درخواست دیدن نمونه کارهای پزشک را داشته باشد بتواند به او نشان دهد. همچنین در یک مطب پزشک برتر تهران می توان مراجعه کننده های بسیاری را دید که از خارج و داخل به آن جا مراجعه کرده اند.

 

معیارهایی که یک جراح خوب بینی باید رعایت کند

عدم کاهش بافت بینی و تقویت آن

در عمل زیبایی بینی به جای آنکه بافت های پشت بینی را بیش از اندازه کاهش دهند به تقویت پایه بینی در قسمت نوک بینی می پردازند تا قوز بینی اصلاح شود.

فانتزی نکردن بیش از حد بینی

امروزه بیشتر افراد به دنبال تغییرات بینی خود به صورت طبیعی هستند و نمی خواهند که بینی شان به شدت حالت عروسکی و یا فانتزی بگیرد.

در مردان برعکس خانم ها، بهتر است پشت بینی پرتری داشته باشند و اصطلاحا به بینی آن ها قوس زیادی ندهند.

عمل بینی در تهران

 

قوی کردن پشت بینی

در این روش اتصالات غضروف های بینی در بخش های مختلف قطع نمی شود و پهنای نوک بینی را با روش های جدید انجام می دهند تا دچار فرورفتگی و یا مشکلات تنفسی بعد از عمل نشوند.

بنابراین بینی حالت طبیعی خود را از دست نمی دهد و نوک بینی بیش از اندازه باریک نمی شود.

تقویت ساختار بینی

همچنین در بینی های افتاده بهتر است به جای برداشتن بافت های زیاد، آن ها را تقویت کنند تا حالت طبیعی آن ها حفظ شود.

عدم استفاده از تامپون

از آن جایی که استفاده از تامپون برای بیمار بعد از عمل ناراحتی و درد به دنبال دارد، امروزه سعی می شود این روش را به حداقل برسانند. همچنین تا جایی که امکان داشته باشد از برش های کمتری در جراحی استفاده می شود.

کاهش ضربه و برش در بینی باعث می شود خون مردگی در آن کمتر شود و در نتیجه بیمار پس از یک هفته می تواند فعالیت های خود را آغاز کند.

عمل بینی در تهران

 

کوچک نکردن سوراخ بینی

امروزه افراد به دنبال جراحی هایی هستند که اثری از آن ها مشخص نباشد و کاملا طبیعی به در نظر برسد، از این رو، پزشک نباید سوراخ های بینی را بیش از اندازه کوچک کند زیرا کوچک کردن سوراخ های بینی به دلیل از بین رفتن چین کنار پره های بینی کاملا مشخص است.

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

تاثیر سن بر جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی نباید در سن کمتر از بلوغ و یا سن خیلی بالا انجام شود. در سن کم، بینی فرد کاملا رشد نکرده است و ممکن است بعد از عمل دچار تغییر شود.

مناسب ترین سن برای جراحی بینی در دختران حدود ۱۵ سالکی و در پسران حدود ۱۷ سالگی است اما باید پزشک حتما تشخیص دهد که فرد کاملا به بلوغ فکری رسیده است و توانسته تصمیم درستی درباره جراحی بینی بگیرد. به طور کلی متقاضی بعد از مراجعه حضوری به پزشک می تواند در مورد عمل بینی در سن پایین تر نیز مشورت کند.

اما در سنین بالاتر به دلیل افتادگی و شل شدن پوست صورت و همچنین داشتن بیماری های زمینه ای، جراحی بینی سخت تر و متفاوت تر می شود.

عمل بینی در تهران

 

معمولا افراد در سن بالاتر تمایل دارند تا نوک بینی خود را بالا ببرند زیرا با این کار جوان تر به نظر می رسند و همچنین از نظر تنفس راحت تر می شوند. یکی از عمده مشکلاتی که افراد در سن بالاتر با بینی خود دارند، افتادگی نوک بینی و برآمدگی پشت آن است.

 

تاثیر وضعیت روحی روانی فرد

جراح بینی خوب در تهران کسی است که ابتدا مسائل روحی و روانی فرد را در نظر بگیرد و بعد از آن برای جراحی اقدام کند. زیرا کسانی هستند که به دلایل مشکلات روحی بعد از عمل با وجود نتیجه موفقیت آمیز از بینی خود راضی نیستند و تمایل به عمل مجدد و ترمیمی  دارند.

عمل بینی در تهران

 

پزشک باید در جلسه مشاوره بیمار را کاملا از تغییراتی که در نتیجه عمل ایجاد می شود آگاه سازد و جراح در صورت دیدن انتظارات و خواسته های غیر منطقی از سمت مراجعه کننده برای نتیجه عمل، اقدام به عمل وی نکند چون چنین افرادی در هر صورت از نتیجه عمل خود رضایت نخواهند داشت.

 

تاثیر لیزر بر روی جراحی زیبایی بینی

لیزر در نتیجه ظاهری بینی بیمار تاثیری ندارد و تنها می تواند در زمان جراحی از خونریزی بینی جلوگیری کند و یا اینکه برای برش های پوست بینی از آن استفاده کنند. همچنین اندوسکوپ به جراح کمک می کند تا بتواند قسمت های عمیق تری از بینی را ببیند و به آن دسترسی داشته باشد تا بتواند مشکلات عملکردی بیمار را برطرف نماید.

عمل بینی در تهران

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از پزشک مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عدم انتخاب بهترین جراح بینی در تهران چیست؟

اگر نتوانید جراح خوب در تهران را برای انجام عمل زیبایی خود بیابید و یا به هر دلیلی مانند هزینه جراحی، پزشک مناسبی را برای انجام اینکار انتخاب نکنید، ممکن است بعد از عمل دچار عوارض جبران ناپذیری شوید و یا حتی اینکه مجبور به انجام عمل مجدد شوید.

عمل بینی در تهران

 

عدم انتخاب درست بهترین پزشک می تواند سلامت تنفسی بیمار را به خطر بیندازد که از جمله این خطرات، تنگی نفس، پولیپ بینی، انحراف تیغه بینی و …. می باشد.

پس بهتر است در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران نهایت دقت را داشته باشید و بهترین تصمیم را بگیرید.

عوارض انتخاب جراح بینی غیرحرفه ای

 • وجود مشکلاتی در عملکرد تنفسی فرد
 • داشتن خر و پف
 • سردردهایی به دلیل کمبود اکسیژن
 • سردردهایی به دلیل ضربه وارد کردن به تیغه بینی
 • از بین بردن بیش از حد بافت و غضروف بینی
 • کوچک کردن بیش از حد سوراخ های بینی

مراحل جراحی زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی، جراحی است که به دلیل آسیب های وارد شده به بینی و یا نواقص موجود در بینی به دلیل ویژگی های ارثی و یا خانوادگی انجام می شود.

جراح ابتدا بایستی، بینی بیمار را از لحاظ ساختار داخلی و خارجی، گرفتگی بینی، مشکلات سینوسی و … بررسی کند و سپس تناسب بینی را با سایر اجزای صورت ارزیابی نماید.

پزشک ابتدا باید بداند که چه فرمی را برای بینی بیمار در نظر گرفته است و بعد از آن اقدام به جراحی بینی نماید. جراح برای تغییر بافت ها و غضروف های بینی نیاز دارد تا برش هایی بر روی بینی انجام دهد تا بتواند به صورت مستقیم به آن ها دسترسی داشته باشد و کارهای مختلفی بر روی ساختمان آن ها انجام دهد.

عمل بینی در تهران

 

مراحل جراحی زیبایی بینی به صورت زیر می باشد:

 • از بین بردن نواقص موجود در تیغه بینی
 • از بین بردن قوز روی بینی
 • در صورت نیاز باریک کردن و بالا بردن نوک بینی
 • باریک کردن سایر قسمت های بینی که نیاز به شکستن استخوان بینی دارد.
 • اضافه کردن استخوان و غضروف اضافی در صورت نیاز
 • بخیه زدن پوست بینی و گرفتن گچ بر روی آن

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از پزشک مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

نحوه جراحی بینی

در جراحی زیبایی بینی از بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی استفاده می شود. در صورت نیاز و استفاده از بیهوشی عمومی، در جراحی باز پوست بینی فرد برش داده می شود تا جراح بتواند کاملا با دید مستقیم بر روی بینی تغییرات را اعمال کند.

در صورتی که در جراحی نیاز به غضروف اضافی باشد از خود بیمار برداشته و یا اینکه از غضروف های مصنوعی استفاده می کنند.

عمل بینی در تهران

 

برای اینکه در نهایت بیمار از نتیجه عمل خود راضی باشد، جراح بایستی از تمام تکنیک ها و روش های جدید در جراحی آگاه باشد و بتواند ترفندها و فنون خاصی را در عمل بینی فرد استفاده نماید.

همچنین جراح باید اطلاعات کافی از ضخامت پوست بیمار و زاویه های بینی داشته باشد تا کمترین آسیب به بیمار وارد شود و در عملکرد تنفسی او مشکلی ایحاد نشود.

جراح باید در زمان جراحی بداند که پوست بینی بیمار به چه صورت است مثلا اگر بیمار دارای پوست نازکی باشد پزشک می داند که باید عمل بینی استخوانی را برای او انجام دهد و اگر پوست ضخیمی داشته باشد عمل بینی گوشتی تشخیص می دهد.

عمل بینی در تهران

 

همچنین یک جراح خوب باید به بیمار خود بگوید که بینی گوشتی تورم بیشتری نسبت به بینی استخوانی بعد از عمل دارد به همین دلیل نیاز به زمان بیشتری برای بهبودی کامل و رسیدن به نتیجه واقعی دارد.

در نتیجه با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می توانید به خود برای رسیدن به نتیجه بهتر و رضایت بیشتر کمک کنید.

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از پزشک مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

انواع روش های جراحی بینی

روش های جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود:

عمل جراحی بینی بسته

در این نوع جراحی، پوست بینی از بیرون برش نمی خورد و تنها چند برش داخل سوراخ بینی ایجاد می شود تا به استخوان و غضروف بینی دسترسی داشته باشد.

در این نوع جراحی، پزشک دید کامل و مستقیم بر روی بینی ندارد و امکان دسترسی به تمام بخش ها را هم ندارد. از این رو، جراح نیاز به تجربه و مهارت بیشتری دارد و برای تغییرات کوچک بر روی بینی انجام می شود.

در نتیجه جای زخم بر روی بینی وجود ندارد زیرا تمام برش ها در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند. اما به دلیل دید محدود جراح، باید از مهارت زیادی برای ایجاد چنین تغییراتی برخوردار باشد.

عمل بینی در تهران

 

مزیت های این عمل مانند زمان جراحی کمتر، تورم و کبودی کمتر بعد از جراحی، دوره نقاهت کوتاه تر و …. هستند.

عمل جراحی بینی باز

در این نوع جراحی، برش هایی بر روی پره های بینی و در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شود که توسط این برش ها، پوست بینی کاملا برداشته شده و جراح می تواند با دید مستقیمی که بر روی بینی دارد تغییرات را اعمال کند.

در این نوع جراحی، پزشک می تواند استخوان و غضروف بینی را بتراشد و تغییرات لازم را برای فرم دادن به بینی بر روی آن اعمال کند.

برای اینکار بین دو سوراخ بینی برشی داده می شود و پوست از غضروف جدا می شود و دید کامل تری را به جراح می دهد. از مزیت این عمل می توان به دید مستقیم جراح بر روی غضروف بینی و کنترل راحت تر برای تغییر شکل بینی اشاره کرد.

ابتدا برای انجام عمل بینی، باید نوع بیهوشی آن را انتخاب کنند که این تصمیم بر عهده پزشک شما و وابسته به شرایط جسمی شما است.

عمل بینی در تهران

 

در مرحله بعدی بر اساس نوع عمل بینی که باز باشد و یا بسته، جراحی بر روی بینی شما انجام می شود.

و در مرحله آخر بعد از فرم دهی به بینی شما و بخیه زدن برش های ایجاد شده نوبت به گچ گرفتن آن می رسد. که معمولا این گچ به مدت یک هفته بر روی بینی بیمار باقی می ماند تا پوست کاملا به غضروف اتصال یابد.

هدف از جراحی بینی

هدف از جراحی بینی در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. برخی از افراد به دلیل مشکلات تنفسی اقدام به جراحی می کنند ولی برخی دیگر از بیماران با هدف زیباتر شدن و تغییر ظاهر بینی خود این کار را انجام می دهند.

همچنین گاهی بعضی از افراد برای رسیدن به هر دو هدف، رفع نقص در عملکرد تنفسی و زیبا شدن بینی خود، جراحی بینی انجام می دهند.

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از پزشک مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

فاکتورهای مرتبط با هزینه جراحی بینی

از آنجا که قیمت عمل جراحی بینی  شامل هزینه هایی مانند متخصص بیهوشی و هزینه اتاق عمل و دستمزد جراح و داروها و سایر موارد دیگر می‌شود، پس اگر بینی فرد بعد از عمل نیاز به ترمیم داشته باشد هزینه ترمیم را نیز باید قبول کند.

هیچ وقت نباید تنها به دنبال ارزانی پزشک باشیم، زیرا ممکن است با انتخاب یک پزشک کم تجربه که دستمزد کمتری دریافت می کند، آسیب های جبران ناپذیری به بینی وارد شود و یا مجبور به عمل ترمیمی شوید که اینکار نیاز به پرداخت هزینه چند برابر دارد.

در زیر عواملی که بر روی هزینه جراحی بینی تاثیر می گذارد را بیان نموده ایم:

قیمت جراحی بینی

باید این را در نظر داشته باشید که هر چه تجربه جراح در این زمینه بیشتر باشد هزینه دریافتی برای انجام این عمل بیشتر خواهد شد. زیرا تجربه و مهارت وی با انجام جراحی های متفاوت و برخورد با موارد خاص بیشتر شده است.

پزشکانی که معمولا هزینه های خیلی پایین برای انجام جراحی بینی دریافت می کنند معمولا جراحانی هستند که سابقه کار زیادی ندارند و تعداد بیماران آن ها بسیار محدود است و با این کار به دنبال جذب مراجعه کننده می باشند.

عمل بینی در تهران

 

پس بهتر است برای انجام جراحی بینی خود تنها به دنبال ارزانی نباشید و سایر موراد را برای انتخاب یک جراح خوب در نظر بگیرید.

 

بیهوشی در جراحی بینی

در اتاق عمل برای انجام جراحی فرد را بیهوش می کنند که این کار هم برای آرامش بیمار انجام می شود تا درد و ناراحتی در زمان انجام عمل را حس نکند و هم اینکه جراح بتواند به راحتی تغییراتی را که می خواهد بر روی بینی بیمار اعمال کند.

عمل بینی در تهران

 

بیهوشی توسط متخصص بیهوشی انجام می شود و همچنین علائم حیاتی بیمار نیز در طول عمل توسط پرسنل بیهوشی بررسی می شود. انتخاب متخصص و کادر بیهوشی توسط جراح صورت می گیرد. کادر بیهوشی در زمان عمل هزینه بر می باشد و بخشی از هزینه عمل بینی مختص پرسنل و متخصصان بیهوشی می باشد.

 

پیچیدکی عمل بینی

عمل بینی یکی از سخت ترین و پیچیده ترین جراحی های زیبایی است که بر روی صورت انجام می شود. از این رو هر چه سختی و دشواری این عمل بیشتر باشد به مراتب هزینه آن هم بالاتر می رود، زیرا زمان و انرژی بیشتری را نیاز دارد. فرم بینی که استخوانی باشد و یا گوشتی می تواند بر روی قیمت جراحی بینی تاثیر بگذارد که معمولا بینی های گوشتی نسبت به استخوانی هزینه بیشتری دارند.

عمل بینی در تهران

 

در جراحی بینی گاهی اوقات نیاز است تا از غضروف و بافت اضافی برای رفع نواقص بینی استفاده کنند که همین عامل باعث افزایش قیمت می شود. همچنین پوست خیلی نازک و یا خیلی ضخیم و یا اینکه در کنار عمل زیبایی بینی فرد بخواهد گرفتگی و یا انحراف بینی خود را هم درمان کند باعث افزایش هزینه های عمل می شود.

 

منطقه جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه جراحی بینی است. هزنیه جراحی بینی در هر شهری با شهر دیگر متفاوت است و قطعا در شهرهای بزرگ تر مانند تهران نسبت به سایر شهرهای کوچک تر هزینه بالاتری را برای انجام چنین جراحی دریافت می کنند.

همان طور که هزینه عمل از هر بیمارستان به بیمارستان دیگر و یا در کلینیک های مختلف متفاوت است در شهرهای مختلف هم به همین شکل است.

 

هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی

هزینه های عمل بینی تنها مختص به هزینه جراحی بینی نمی شود و هزینه های قبل و بعد از جراحی را هم شامل می شود. قبل از عمل جراحی ویزیت هایی برای مشاوره با پزشک باید پرداخت شود، علاوه بر آن آزمایش ها و عکس هایی هستند که برای جراحی بینی لازم می باشند و باید قبل از جراحی آن ها را تهیه کنید.

عمل بینی در تهران

 

بعد از جراحی بینی، بیمار چند جلسه برای برداشتن گچ و بخیه ها باید به مطب مراجعه کند. همچنین برخی از بیماران نیاز به یکسری داروها و همچنین روغن، گاز و نوار استریل، بسته یخ و …. دارد.

 

هزینه های قبل از جراحی بینی

هزینه های قبل از جراحی شامل هزینه های ویزیت مشاوره با پزشک، هزینه سی تی اسکن، آزمایش خون و عکس آتلیه می باشد.

 

هزینه های بعد از جراحی بینی

بیمار باید توسط پزشک بعد از عمل بینی ویزیت شود. برخی از پزشکان بعد از عمل برای تعویض چسب بینی ویزیت دریافت نمی کنند ولی برخی دیگر هزینه دریافت می کنند.

عمل بینی در تهران

 

بیمار باید در فواصلی که پزشک مشخص می کند، ویزیت شود که معمولا در ماه اول هر هفته و در سال اول هر سه ماه یکبار است و در سال دوم هر شش ماه یکبار می باشد.

 

سایر هزینه های جراحی بینی

برخی از بیماران چند ماه اول بعد از جراحی بینی جوش هایی بر روی صورتشان به وجود می آید که برای از بین بردن آن ها نیاز به داروها و مراقبت های پوستی دارند که این داروها دارای قیمت بالایی هستند.

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا بیمه هزینه جراحی بینی را پوشش می دهد؟

در صورتی که جراحی بینی با هدف رفع نواقص تنفسی مانند پولیپپ بینی و یا انحراف بینی باشد، بیمه ممکن است بخشی از آن و یا تمام هزینه را پرداخت نماید. اما زمانی که جراحی بینی تنها با هدف زیبایی انجام شود بیمه هزینه بینی را پرداخت نمی کند و تمام هزینه را باید خود فرد و به صورت نقدی پرداخت کند.

از آن جایی که عمل بینی هزینه بر است، خیلی از افراد از انجام آن صرف نظر می کنند ولی باید این را در نظر گرفت که جراحی زیبایی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و در نتیجه آن تاثیر مثبتی که در آینده فرد می گذارد شود.

تفاوت قیمت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

حتما می‌دانید که بینی افراد به ۲ نوع استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می‌شود. بینی های استخوانی دارای پوست نازک و غضروف های محکمی هستند. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و به اصطلاح پرگوشت می باشند.

برای بینی های گوشتی به علت ضخامت پوست ظرافت و حساسیت جراحی بینی بیشتر می‌شود. از طرف دیگر نمی‌توان بخوبی تغییرات عمل را مشخص کرد چرا که خط های بینی و زاویه زیر پوست ضخیم کمتر دیده می‌شود. بنابراین هزینه و قیمت جراحی بینی گوشتی در مقایسه با قیمت جراحی بینی استخوانی بیشتر می شود.

در اکثر موارد هزینه جراحی بینی گوشتی می تواند از ۸ میلیون تومان شروع شود. گرچه ممکن است قیمت کمتر هم وجود داشته باشد.

عمل بینی در تهران

 

هزینه و قیمت جراحی بینی استخوانی بر اساس اینکه فرد بیماری تنفسی داشته یا نداشته باشد و همچنین پوست بینی و … بطور دقیق قابل ذکر نیست. بینی های استخوانی در افراد به اشکال مختلف وجود دارد.

برخی دارای برآمدگی کم و بعضی برآمدگی بیشتری دارند. پس بدون شک هزینه و قیمت هم متفاوت خواهد بود. متوسط قیمت جراحان بینی برای بینی های استخوانی ۷ میلیون تومان است.

در سال های قبل بینی های گوشتی کمتر زیر تیغ عمل جراحان قرار می گرفت. اما امروزه در شهر تهران به علت تخصص بالا و تجربه زیاد متخصصان عمل جراحی بینی گوشتی یک عمل متداول زیبایی است.

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی اقساطی و ارزان در تهران

همانطور که می‌دانید و ما هم در ابتدای مقاله اشاره کردیم خیلی از افراد توان مالی پرداخت هزینه عمل جراحی بینی را ندارند. برای رفع این مشکل، تعدادی از کلینیک ها و همینطور متخصصان جراحی بینی اقدام به ارائه خدمات عمل بینی اقساطی در تهران با هزینه مناسب نموده اند.

اما یادتان باشد در این خصوص باید در زمینه اعتبار کلینیک ها و متخصصان اطمینان حاصل کنید که در واقع این یکی از اهداف ما است و به شما در این زمینه کمک می کنیم.

در خصوص مبلغ عددی برای عمل بینی قسطی اینگونه می‌توان گفت که این هزینه از هزینه نقدی بیشتر خواهد بود. هزینه جراحی بینی می تواند به هزینه هایی مانند: دستمزد پزشک بیهوشی ، دستمزد جراح ،هزینه اتاق عمل و وسایل مصرفی و … تقسیم بندی شود.

عمل بینی در تهران

 

بنابراین معمولا در ابتدا مبلغی به صورت نقدی از بیمار دریافت می‌شود و مابقی آن به صورت اقساط خواهد بود.

گرچه عمل بینی اقساطی کار را برای افراد راحت نموده اما یادتان باشد اگر شما هم قصد عمل بینی اقساطی و ارزان را دارید در این خصوص تحقیق کنید و به تبلیغات توجه نکنید زیرا برخی از موارد دیده شده است که با هدف دریافت مبالغ بیشتر و کلان اقدام به قسط بندی جراحی بینی می کنند.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

اهمیت جراحی نزد بهترین جراح بینی در تهران

با توضیحاتی که در بالا داده شد باید متوجه اهمیت بالای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران شده باشید. بیشتر جراحی های بینی با هدف زیبایی انجام می شود و برخی از آن ها با هدف رفع نواقص عملکرد تنفسی انجام می شوند.

اگر جراحی که برای انجام جراحی بینی انتخاب می کنید از مهارت و سابقه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، ممکن است آسیب هایی از نظر جسمی به شما وارد شود که قابل جبران نباشد و یا حتی نیاز به عمل مجدد داشته باشید.

در صورت انتخاب بهترین جراح بینی در تهران شما شانس بیشتری برای داشتن ظاهری زیبا در کنار داشتن عملکرد تنفسی سالم و بدون نقص دارید.

رعایت کردن دو معیار زیبایی و سلامت تنها از عهده پزشکانی بر می آِید که از اصول جراحی بینی و استانداردهای جهانی به طور کامل مطلع باشند.

اهمیت زیبایی شناسی در جراحی بینی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک پزشک مجرب باید داشته باشد، درک زیبایی شناسی است. اینکه بینی بیمار باید متناسب با سایر اجزا صورت باشد و یک هماهنگی زیبایی بین آن ها برقرار باشد تا بتواند به زبیاترین چهره دست یابد.

در بعضی مواقع پیش می آید که بیمار بر روی یک نوع فرم بینی اصرار دارد در صورتی که از نظر پزشک این مدل برای فرد مناسب نمی باشد، نتیجه چنین جراحی نارضایتی بیمار از بینی خود می شود که در نهایت نه پزشک و نه بیمار از نتیجه عمل راضی نیستند.

بهتر است این را بدانید که، ایجاد چنین تغییراتی در بینی، بر اساس یک سری قواعد و قانون های علوم زیبایی شناسی می باشد. به این معنی که فرم بینی شما باید متناسب با اجزا صورت شما باشد.

عمل بینی در تهران

 

بشر در هنر و علم به میزانی پیشرفت کرده است که می تواند صورت استانداردی برای هر فرد ترسیم نماید تا از دید خود شخص و سایرین زیبا به نظر آید. حال هرچه جراح از نظر زیبایی شناسی درک بالاتری داشته باشد و بهتر بتواند چهره شما را به سمت استاندارهای موجود ببرد، شما چهره زیباتری خواهید داشت.

اگر جراح از این ویژگی مستثنا باشد نمی تواند تناسب درستی بین بینی و صورت فرد برقرار کند. به این صورت که پزشک نباید بینی را به صورت عضوی مجزا در نظر بگیرد زیرا در این صورت حتی اگر خود بینی بی نقص باشد، به دلیل عدم تناسب اجزای صورت نمی تواند به یک چهره ایده آل دست یابد. شما می توانید این خصوصیت پزشک را از روی جراحی هایی که داشته است و دیدن نمونه کارهای جراحی پیدا کنید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

سلامتی و استانداردهای جهانی در جراحی بینی

اگر به مطب بهترین جراحان بینی در تهران مراجعه کنید قطعا متوجه تفاوت های رفتاری و شخصیتی آن ها می شوید و همچنین ارزشی را که برای بیماران خود قائل هستند و اهمیتی که به سلامتی فرد می دهند و آن را در اولویت کار خود قرار می دهند.

کوچک کردن بیش از اندازه بینی بیمار و به خطر انداختن سلامت تنفسی فرد و در نظر نگرفتن استانداردهای جراحی زیبایی کار پزشکانی است که اهمیتی به سلامتی فرد نمی دهند و تنها به دنبال رضایت مقطعی مراجعه کننده خود هستند.

در نتیجه چنین جراحی هایی شکایات بیماران از عملکرد تنفسی خود، خر و پف در زمان خواب و …. نزد پزشک می باشد.

نتیجه عمل نزد بهترین جراح بینی

عمل رضایت بخش عملی است که در آن آسیب زیادی به بافت های بینی وارد نشود و تنفس فرد دچار اختلال نگردد. در چنین جراحی هایی بیمار بعد از عمل، از نتیجه جراحی خود کاملا رضایت دارد، زیرا در کنار ظاهر زیبا که به آن دست یافته است از سلامت تنفس هم نیز برخوردار است.

بنابراین برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران وقت کافی بگذارید تا بعد از عمل دچار عوارض ناشی از عدم مهارت پزشک نشوید.

جلسه مشاوره نزد بهترین جراح بینی

جلسه مشاوره قبل از عمل بینی یکی از مهم ترین جلسات‌ نزد پزشک جراح است، زیرا در این جلسه فرد تمام خواسته ها و انتظارات خود را از نتیجه عمل بیان می کند، همچنین اگر دچار بیماری خاصی باشد باید قبل از عمل به پزشک خود بگوید.

 

عمل بینی در تهران

 

علاوه بر این پزشک وضعیت بینی و تنفس فرد را بر اساس آزمایشاتی که انجام داده است بررسی می کند و حتی اگر بیمار نیاز به جراحی نداشته باشد این را صادقانه با مراجعه کننده در میان می گذارد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران

شما می توانید برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران از آشنایان و یا دوستان خود پرس و جو کنید و یا در اینترنت سرچ بزنید و حتی با کمک فضاهای مجازی نمونه کارهای جراحان مدنظرتان و نظرات سایر بیماران در مورد این پزشکان را ببینید.

با بررسی این اطلاعات و دریافت وقت مشاوره حضوری و همچنین دیدن بیماران دکتر از نزدیک می توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران بگیرید.

عمل بینی در تهران

 

همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم، یافتن بهترین متخصص جراحی بینی در تهران چندان هم کار ساده ای نیست اما نگران نباشید ما اینجاییم که شما را راهنمایی کنیم.

یک متخصص جراحی بینی با کیفیت معیارهایی دارد که با آن ها ارزیابی می شود. پس لازم است که ما این معیارها  را بشناسیم و متخصصان را با آن بررسی و معیارها مقایسه کنیم.

اما در مورد این معیارها هم لازم است این نکته را بگوییم که امکان دارد معیارها از دید انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک با فاکتورهای مراجعین و بیماران فرق داشته باشد.

ما معیارها را ذکر می کنیم و قرار نیست متخصص خاصی را اینجا معرفی کنیم. به کمک این معیارها می‌توانید تشخیص دهید که جراح مد نظرتان در دسته بهترین ها قرار می گیرد یا خیر.

عمل بینی در تهران

 

معیار اول میزان تخصص جراح عمل بینی و مدرک تحصیلی وی است. معیار دوم میزان مهارت و تجربه کاری جراح در زمینه عمل بینی و اینکه چند سال در این زمینه دارای فعالیت می باشد.

سومین معیار را اخلاق و دلسوزی و در واقع صداقت جراح می‌دانیم. در نهایت همه این ۳ معیار بدون معیار چهارم یعنی کلینیک پیشرفته و تجهیزات به روز امکان پذیر نخواهد بود.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین جراحان بینی در تهران و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل بینی بازیگران در تهران

بازیگران از اقشاری هستند که بسیار در دید و چشم مردم هستند. در واقع همه ما بازیگران را زیر ذره بین خود قرار می‌دهیم.

همانطور که می دانید در چهره هر فردی چه آقایان و چه بانوان، بینی فرد تاثیر زیادی بر روی زیبایی می تواند داشته باشد. در این میان عمل بینی در میان بازیگران در تهران نیز خیلی رواج دارد و خیلی از بازیگران جراحی بینی انجام داده اند.

حتی در برخی از موارد کارگردان به دنبال بازیگرانی است که بینی شان را عمل کرده باشند و این نکته به عنوان یک دلیل ذکر شده است. این مطلب درست است که تعداد هنرمندان و بازیگرانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند زیاد است و نام بردن آن ها کاری دشوار است.

عمل بینی در تهران

 

اما نکته اول که در خصوص همه آنها باید گفت این است که  چهره این بازیگران در قیاس با قبل از عمل تغییرات چشمگیری داشته است.

نکته دوم این است که درخواست این که مدل جراحی بینی بازیگر محبوبتان را روی بینی خودتان پیاده کنید اصلا درخواست درستی نخواهد بود.

در عمل جراحی بینی بازیگران در تهران موارد و مشکلاتی از جمله افتادگی بینی ، قوز بینی ، زاویه دار بودن بینی و یا بزرگ بودن حفره بینی با هدف زیبایی بیشتر قابل رفع می باشد.

تفاوت عمل بینی طبیعی و عروسکی

به طور کلی پزشکان بینی بیماران را به دو صورت عمل می‌کنند. اولی فرم طبیعی و دیگری فرم عروسکی؛ که ما هر دو مورد را مختصر و مفید توضیح می‌دهیم.

در جراحی بینی عروسکی بین لب بالا و بینی یک زاویه مهم ایجاد می‌شود. این زاویه در فرم عروسکی جراحی بینی معمولا نزدیک به ۱۰۵ درجه خواهد بود. در حالی که همین زاویه در جراحی بینی به فرم طبیعی حدود ۹۰ درجه می باشد.

در جراحی به فرم عروسکی معمولا نوک بینی سربالا می‌شود. البته همیشه این امکان وجود ندارد.

عمل بینی در تهران

 

در جراحی بینی به فرم طبیعی متخصص جراح سعی می کند که اسکار زخم ها برای ایجاد زیبایی در محل برش ها و سوراخ های بینی و بخصوص نوک بینی مشخص نشود تا درواقع به فرم یک بینی طبیعی نزدیکتر باشد. پس در فرم طبیعی سوراخ ها بینی کمتر از فرم عروسکی تنگ می‌شود.

تفاوت اصلی جراحی بینی طبیعی با عروسکی در قوس بوجود آمده روی بینی و فرم نوک بینی است که در فرم عروسکی از فرم طبیعی میزان آن بیشتر است.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

بیهوشی ۲ نوع دارد. یکی عمومی و دیگری موضعی. بیهوشی عمومی همان بیهوشی رایج است که ممکن است برخی افراد از آن واهمه داشته باشند.

اما بیهوشی موضعی در اعضای بدن انجام می‌شود و صرفا یک عضو خاص بدن بیحس می شود. در عمل جراحی بینی بدون بیهوشی که در تهران نیز انجام می شود از بیهوشی موضعی استفاده می شود.

عمل بینی در تهران

 

عمل جراحی بینی بدون بیهوشی مانند هر عمل دیگری از مزایا و معایبی برخوردار است. از مزیت های عمل بینی بدون بیهوشی که در تهران انجام می‌شود این است که زمان عمل جراحی در مقایسه با نوع بیهوشی خیلی کمتر می‌شود. بنابراین شاید برای افرادی که خیلی دوست ندارند مدت زمان زیادی زیر تیغ جراحی باشند این عمل مناسب تر است.

عمل بینی ترمیمی

گاهی اوقات ممکن است فرد از عمل اولیه خود راضی نباشد و یا اینکه ایرادات و نواقصی از برداشتن بافت زیادی و یا غیر اصولی در عمل اول به وجود آمده باشد، در اینجا بیمار می تواند عمل دیگری با عنوان عمل ترمیمی برای اصلاح بینی خود انجام دهد.

بهترین زمان برای انجام عمل ترمیمی، یکسال بعد از عمل اولیه است، به این دلیل که زخم ها و تورم ها کاملا بهبود یافته باشد و بینی فرم اصلی خود را پیدا کرده باشد.

عمل بینی در تهران

 

اگر از زمان تعیین شده توسط پزشک، زودتر این کار را انجام دهید ممکن است دچار آسیب های جبران ناپذیری شوید.

همچنین برای انجام جراحی ترمیمی فرد باید کاملا از نظر روحی و روانی آمادگی انجام عمل را داشته باشد که تشخیص آن توسط پزشک صورت می گیرد.

تورم و کبودی بعد از عمل بینی

به دلیل وارد کردن ضربه و شکستن استخوان بینی برای ایجاد تغییرات در آن، ممکن است بعد از عمل درد و یا ناراحتی احساس کنید که این دردها با داروهایی مانند استامینوفن کاهش می یابند.

یکی از رایج ترین عوارض عمل بینی تورم است که در روزهای اول بعد از جراحی کاملا قابل توجه می باشد. این تورم معمولا بعد از گذشت دو هفته از عمل از بین می روند.

عمل بینی در تهران

 

البته، میزان تورم به نوع جراحی و سختی آن هم بستگی دارد ولی در کل می توان گفت برای دیدن نتیجه نهایی بینی خود به طور معمول باید یکسال از عمل بگذرد.

یکی دیگر از عوارض عمل زیبایی بینی، کبودی اطراف چشم است که معمولا بعد از ده روز کاملا از بین می رود.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی با لیزر در تهران

شاید شما هم شنیده باشید که در تبلیغات از عمل بینی با لیزر در تهران به عنوان جدیدترین روش های جراحی زیبایی بینی یاد می‌کنند. اما سوال این است که آیا واقعا عمل جراحی بینی با لیزر هم اکنون در تهران انجام می شود یا خیر؟

جراحی که در آن شما با یک اشعه و بدون بیهوش شدن و هیچگونه خونریزی قرار است بینی خود را عمل کنید.

واقعیت این است که با وجود کاربردهای زیادی که لیزر در علم پزشکی امروز دارد اما عمل بینی با لیزر فقط یک شایعه تبلیغاتی است.

عمل بینی در تهران

 

درست است که از لیزر برای انواع مشکلات پوستی و زیبایی استفاده می‌شود اما نمیتوان از آن برای از بین بردن بافت های تخصصی بینی و تغییر در فرم و اندازه بینی استفاده کرد.

بنابراین از لیزر فقط برای جراحی پلاستیک پوست بینی و ترمیم پوست آن استفاده می‌شود.

عمل بینی در بیمارستان های دولتی تهران

برخی از بیماران تمایل دارند که عمل زیبایی بینی را در بیمارستان های دولتی انجام دهند. هزینه عمل بینی در این بیمارستان ها نسبت به کلینیک های خصوصی معمولا پایین تر است.

عمل بینی در تهران

 

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که عمل بینی در بیمارستان های دولتی، معمولا توسط رزیدنت ها و دستیاران تخصصی صورت می‌گیرد.

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در تهران

بسیاری از کاربران ار ما سوال می‌کنند که آیا انجام جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون تومان امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امکان ندارد پزشکی که سابقه کار خوبی دارد و در کلینیک معتبری عمل می‌کند، حاضر شود با چنین قیمتی، جراحی زیبایی بینی انجام دهد. اما شاید در بیمارستان های دولتی بتوان توسط رزیدنت ها، با چنین مبلغی عمل انجام داد.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اینستاگرام جراحان بینی تهران

اینستاگرام به عنوان پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته می‌شود. جراحان زیبایی از اینستاگرام برای نمایش نمونه عمل های خود استفاده می‌کنند.

عمل بینی در تهران

یکی از راه های انتخاب جراح خوب، مشاهده نمونه عمل های قبلی پزشک است. بیمار می‌تواند با مقایسه نمونه کارهای قبلی پزشکان و مطالعه نظرات کاربران، یک انتخاب مناسب داشته باشد.

روز عمل بینی چه رژیم غذایی داشته باشیم؟

در روز عمل بینی، بیمار نباید غذاهای پرحجم و یا سفت، سوپ، غذاهای دیر هضم و یا تند بخورد، در عوض باید مایعات بنوشد.

عمل بینی در تهران

 

همچنین در روز عمل بینی از خوردن میوه های اسیدی مانند پرتقال خودداری کنید.

آب میوه هایی مانند انبه و آناناس برای روزهای اول بعد از عمل مناسب می باشند.

عمل بینی در بارداری

خانم ها می توانند دو ماه بعد از زایمان عمل بینی انجام دهند و همچنین یک ماه بعد از عمل بینی هم می توانند اقدام به بارداری نمایند.

عمل بینی در تهران

 

البته این نکته حائز اهمیت است که هر چه این فاصله بیشتر باشد باعث می شود تا عوارض ناشی از ضعیف شدن بدن کمتر شود.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

روش های نوین عمل بینی

در این نوع روش ها، بافت های اضافی بینی برداشته شده و بافت های ضعیف شده آن تقویت می شوند و اگر نیاز به بافت اضافی باشد به آن پیوند می زنند.

در این روش ها بافت تغییر شکل داده می شود اما خارج نمی شود. این کار باعث می شود تا بعد از گذشت مدتی بینی دچار افتادگی نشود.

عمل بینی در تهران

 

در روش های قدیمی بافت های بینی را بر میداشتند و بینی را کاملا کوچک می کردند که در اینجا به دلیل تضعیف ساختار بینی بعد از مدتی دچار افتادگی می شد و در نهایت بیمار را دچار مشکلات تنفسی می کرد.

تفاوت جراحی بینی سنتی و مدرن

در مدل سنتی، جراح تنها به کوچک کردن بینی و برداشتن قسمت زیادی از غضروف های بینی می پرداخت و بنابراین بینی از نظر کاربردی دچار مشکل می شد ولی اکنون در جراحی به تناسب بینی با صورت و عملکرد بینی در کنار ظاهر زیبا توجه می کنند.

عمل بینی در تهران

اطلاعات تکمیلی در عمل بینی

عمل بینی معمولا بین یک تا دو ساعت زمان می برد و گاهی اوقات ممکن است به دلیل پیچیدگی عمل بینی بیشتر طول بکشد.بعد از عمل احتمال کبودی و ورم اطراف چشم وجود دارد که امری طبیعی است و بعد از مدتی از بین می رود.

همچنین ممکن است دچار سردردها و خونریزی های مکرر شوید و در نهایت احتمال خشکی بینی نیز وجود دارد.

بعد از عمل برای حفاظت از آسیب رسیدن به بینی شما از گچ و یا اسپلینت استفاده می شود که بعد از گذشت یک هفته و توسط پزشک برداشته می شود.

عمل بینی در تهران

 

در صورتی که دخانیات استفاده می کنید بهتر است تا زمان بهبودی کامل از مصرف آن جلوگیری کنید. در این مدت بلند کردن اجسام سنگین ممنوع است و همچنین ورزش های سنگین تا دو ماه اول امکان پذیر نیست.

اگر با گذشت مدت زمانی همچنان در بویایی دچار مشکل هستید باید به پزشک خود مراجعه کنید.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی و دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی در یک نگاه

برای داشتن یک عمل بینی با نتیجه موفق، نوع بینی و فرم آن و همچنین جنس پوست بینی بسیار موثر است. هرچه پوست بینی نازک تر باشد و استخوان و غضروف های ضخیم تری داشته باشد بهتر می تواند فرم دلخواه بگیرد و انعطاف پذیری بیشتری دارد.

عمل بینی در تهران

 

تصمیم گیری برای انتخاب نوع جراحی عمل بینی، بر عهده پزشک و بر اساس معایناتی که بر روی بینی انجام می دهد می باشد.

باید این را بدانید که برای رسیدن به نتیجه نهایی از عمل بینی خود، حداقل شش ماه تا یکسال زمان می برد تا ورم بینی کاملا از بین برود و به شکل نهایی برسد. همچنین واکنش بدنی هر فرد در جراحی بینی با دیگری متفاوت است به همین دلیل نتایج جراحی بینی در تمام افراد یکسان نیست.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در تهران با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *