عمل بینی در مشهد

عمل بینی در مشهد و مقایسه قیمت های جراحان در سال ۹۹

عمل بینی در مشهد یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی است و اگر توسط متخصصان با تجربه انجام شود می تواند علاوه بر زیبایی ظاهری بینی، سایر مشکلات پنهان مانند انحراف بینی و مشکلات تنفسی را نیز بر طرف کند.

هزینه عمل بینی در مشهد نیز یکی از مسائلی است که افراد بسیاری قبل از اقدام به جراحی به آن فکر می کنند.

بسیاری از افراد دوست دارند که عمل زیبایی بینی را با قیمت ارزان و یا اقساطی انجام دهند اما باید توجه داشته باشید که در بحث انتخاب جراح، اولویت اول شما باید تجربه و تخصص او باشد و هزینه های عمل در اولویت دوم قرار دارد.

زیرا بینی تاثیرگذارترین عضو در زیبایی صورت است و هرگونه اشتباه یا بی تجربگی جراح، می‌تواند نتایج نامطلوب و جبران ناپذیری در پی داشته باشد (بخصوص در مورد بینی گوشتی).

عمل بینی در مشهد

 

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه عمل بینی در مشهد، کوچک کردن بینی بدون جراحی در مشهد، عمل بینی با لیزر، عمل بینی قسطی در مشهد و … توضیحاتی ارائه دهیم. همچنین می توانید برای آشنایی با بهترین جراح بینی در مشهد به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟

هزینه جراحی بینی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد، که این فاکتورها می توانند شامل منطقه جغرافیایی، تجربه جراح بینی، نوع بینی بیمار که می تواند گوشتی و یا استخوانی باشد، کلینیک و یا بیمارستانی که در آنجا قصد انجام جراحی را دارید، سایر مشکلات بیمار مانند داشتن پولیپ بینی، انحراف بینی، شکستگی در بینی و … باشند.

مجموعه این عوامل هزینه نهایی عمل را تعیین می کند. به عنوان مثال عمل بینی های گوشتی از آنجا که نیاز به تقویت غضروف و اعمال تخصصی بیشتری دارد هزینه بالاتری نسبت به بینی های استخوانی دارد.
علاوه بر این عوامل، هزینه جراحی بینی در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد و این هزینه به شرایط بیمار نیز بستگی دارد. هزینه دقیق و نهایی را تنها با مشاوره حضوری نزد متخصص جراحی بینی می توان به دست آورد.

با وجود اینکه مشهد جراحان زیبایی بسیار حاذقی دارد ولی خوشبختانه هزینه تمام شده عمل برای بیماران نسبت به سایر شهرها کمتر است و در برخی موارد تا ۵۰ درصد نسبت به تهران ارزان تر است.

عمل بینی در مشهد

 

در حال حاضر که در سال ۱۳۹۹ قرار داریم کمترین هزینه عمل بینی در مشهد حدود ۵ میلیون تومان و بیشترین مقدار آن حدود ۲۵ میلیون تومان است. همانطور که گفته شد عوامل مختلفی از جمله تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی در تعیین این قیمت دخیل هستند.

این را باید مد نظر داشته باشید که هزینه جراحی در شهرهای بزرگتر نسبت به شهرستان ها به دلایل امکانات و تجهیزات پیشرفته تری که دارند، بیشتر است.

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه جراح بینی در مشهد و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراح بینی در مشهد : چگونه بهترین گزینه را انتخاب کنیم؟

عمل بینی در مشهد

 

برای انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد ، باید پارامترهای مختلفی از جمله سابقه علمی و تجربه کاری، تعداد عمل های جراحی، نحوه تعامل با بیمار در قبل و بعد از عمل و همینطور نتایج عمل های قبلی پزشک را در نظر بگیریم.

خوشبختانه در مشهد پزشکانی با این شرایط به تعداد کافی وجود دارند. جراحی بینی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عمل های جراحی است و از آنجا که بینی تاثیر بسیار زیادی در آناتومی صورت دارد حتی یک عدم تقارن کوچک هم می تواند زیبایی کل صورت را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل، زمان کافی برای یافتن پزشکی با تبحر و تجربه کافی صرف کنیم. از آنجایی که پیدا کرن یک جراح خوب و متبحر بین پزشکان فراوانی که در مشهد هستند کار دشواری است، تیم پزشک ۲۴ با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، می‌تواند بهترین پزشکان مشهد که هزینه عمل مناسبی هم دارند را به شما معرفی کند.

 

جهت دریافت مشاوره و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

مشاوره رایگان

 

جراحی بینی در مشهد ؛ تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

عمل بینی در مشهد

 

به طور کلی بینی افراد مختلف به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شود. بینی گوشتی برعکس بینی های استخوانی دارای پوست ضخیم و غضروف های ضعیف می باشد.
در بینی های استخوانی، غضروف ها قوی تر بوده و پوست بینی نازک تر است به همین علت عمل بینی در اینگونه افراد راحت تر بوده و معمولا نیاز به تقویت غضروف ندارند.

در گذشته تقریبا کار خاصی برای زیبایی چنین بینی هایی نمی شد انجام داد. زیرا اکثر تکنیک های قدیمی مبتنی بر تراش غضروف بود و از آنجا که بینی گوشتی غضروف ظریفی دارد پس از گذشت مدتی و با توجه به واکنش طبیعی بدن، بینی تغییر شکل داده و به سمت پایین کشیده شده و دچار افتادگی می شد و حتی بعضا بیمار دچار مشکلات تنفسی می شد.

اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنیک های جراحی، به جای برش غضروف، از روش تقویت غضروف استفاده می شود بدین صورت که قسمتی از غضروف از تیغه وسط بینی برداشته شده و به نوک بینی منتقل می‌شود تا از افتادگی بینی جلوگیری کند.

بنابراین افرادی که دارای بینی گوشتی هستند هم از این پس می توانند بدون هیچگونه نگرانی از عواقب احتمالی و با مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد بینی خود را عمل کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا عمل بینی اقساط در مشهد امکان پذیر است؟

به دلیل هزینه نسبتا بالایی که عمل زیبایی بینی به بیماران تحمیل می کند، بسیاری از آنها تمایل دارند که عمل بینی اقساط در مشهد داشته باشند.

تا چند سال پیش کلینیک ها و متخصصان زیبایی با علم به این موضوع روش های مختلف پرداختی را برای بیماران در نظر می گرفتند. اما در سال های اخیر اکثر پزشکان زیبایی ترجیح می دهند هزینه ها را همان ابتدا و به صورت نقدی دریافت کنند.

خبر خوب اینکه تیم پزشک ۲۴ شرایطی را فراهم کرده است که شما عزیزان بتوانید هزینه عمل بینی خود را به صورت قسطی و با تخفیف ویژه پرداخت نمایید.

 

برای اطلاع از شرایط هزینه عمل بینی اقساط در مشهد ، لطفا با مشاوران ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی استخوانی چه تفاوتی با بینی گوشتی دارد؟

عمل بینی در مشهد

 

جراحی بینی استخوانی در مشهد در واقع عمل زیبایی برای نوعی از بینی هایی است که اصطلاحا به آن عقابی نیز گفته می شود از لحاظ ظاهری دارای قوز است و از این طریق به راحتی قابل تشخیص است. این نوع بینی دارای پوست نازک و غضروف مستحکم است که برای عمل زیبایی بینی بسیار ایده آل است.

این پوست نازک باعث می شود تا تراش هایی که به غضروف بینی داده می شود بسیار زیباتر به نظر برسد و از طرفی بر خلاف بینی گوشتی، غضروف مستحکم در بینی استخوانی باعث می شود تا نیاز به تقویت غضروف و اعمال جراحی اضافی نداشته باشند و در نهایت نتیجه عمل جراحی کاملا رضایت بخش خواهد بود.

اما در بینی های گوشتی برعکس بینی های استخوانی، از پوستی ضخیم تر و غضروفی ضعیف تر تشکیل شده اند به همین علت گاهی اوقات حین عمل نیاز به پیوند غضروف برای مستحکم تر کردن و تقویت بافت های بینی است.
همچنین بعد از عمل، در بینی های گوشتی معمولا دوره نقاهت و بهبودی طولانی تری نسبت به بینی های استخوانی دارند و کبودی در این نوع افراد بیشتر است. امروزه با پیشرفت علم و تکنیک های مورد استفاده در جراحی زیبایی بینی، پزشکان می توانند بهترین نتایج را برای انواع بینی های گوشتی به عمل آورند، تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد است.

 

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از پزشک مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

تفاوت عمل جراحی انحراف بینی با عمل زیبایی بینی

گاهی اوقات لازم است که همزمان با عمل زیبایی بینی، انحراف بینی فرد نیز اصلاح شود. انحراف بینی به معنی انحراف استخوان بینی است به صورتی که باعث تنگ یا بسته شدن یکی از حفره های بینی شده باشد.

عمل زیبایی بینی برای اصلاح فرم بینی و زیباتر شدن چهره فرد صورت می گیرد. اما در عمل جراحی انحراف بینی برای درمان عملکرد تنفس فرد این جراحی صورت می گیرد. در صورت تمایل فرد و نیاز وی به هر دو جراحی امکان انجام هر دو عمل به صورت همزمان امکان پذیر است.

عمل بینی در مشهد

 

جالب است بدانید که بیمه های درمانی هزینه عمل انحراف بینی را تقبل می کنند زیرا این یک قضیه مهم در رابطه با سلامتی فرد است و ربطی به بحث زیبایی ندارد. اما در عمل زیبایی بینی بیمه هیچ پوششی برای هزینه های آن در نظر ندارد و فرد باید به صورت کامل آن را پرداخت نماید.

 

در صورت داشتن سوال در زمینه جراحی بینی می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی در بیمارستان امام رضا مشهد

یکی از بیمارستانهایی که می توان عمل زیبایی بینی را در آنجا انجام داد بیمارستان امام رضا مشهد است و هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی به دلیل پایین بودن برخی از هزینه ها مثل دستمزد متخصص بیهوشی، دستگاه ها و امکانات اتاق عمل و انجام آزمایشات پزشکی در آن ارزان تر است. ولی هزینه اصلی عمل که دستمزد جراح است معمولا با سایر بیمارستانها فرق چندانی ندارد.

عمل بینی در مشهد

 

البته از آنجا که این بیمارستان آموزشی می باشد شما می‌توانید درخواست عمل توسط رزیدنتها را بدهید که مسلما هزینه بسیار کمتری خواهد داشت. شما می توانید قبل از هر اقدامی از طریق پذیرش بیمارستان نام پزشکانی که در آن عمل انجام می دهند و همینطور هزینه های مرتبط با بیمارستان را جویا شوید.

 

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در مشهد امکان پذیر است؟

اخیرا تبلیغاتی در اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام شده است که در آن ادعا می‌کنند با قیمت ۲ میلیون تومان عمل زیبایی بینی انجام می‌دهند. همانطور که می‌دانید عمل زیبایی بینی، یک جراحی حساس و زمانبر است و همچنین شامل هزینه های جانبی مانند هزینه کلینیک و متخصص بیهوشی می‌شود. بنابراین ممکن نیست پزشکی حاضر شود با این هزینه اقدام به عمل زیبایی بینی کند. اما ممکن است در برخی بیمارستانهای دولتی و آن هم توسط رزیندنت ها با چنین مبلغی بتوان عمل کرد.

عمل بینی در مشهد

 

اگر تمایل به انجام جراحی  در بیمارستان های دولتی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید:

درخواست ویزیت رایگان

 

جراحی بینی با لیزر در مشهد : شایعه یا واقعیت؟

یکی از مواردی که این روزها زیاد شنیده می شود عمل بینی با لیزر در مشهد است. باید به این نکته توجه داشت که از لیزر بینی در مشهد تنها ممکن است به عنوان مکمل عمل زیبایی بینی (برای از بین بردن آکنه و جای جوش روی بینی) و آن هم به صورت محدود استفاده کرد و این وسیله به هیچ عنوان جایگزین عمل اصلی که توسط دستان هنرمند جراح انجام می شود نیست. لذا استفاده از عنوان جراحی بینی با لیزر بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و هنوز استفاده عملی ندارد.

عمل بینی در مشهد

اینگونه جراحی ها اگر نتیجه مطلوبی هم داشته باشد ماندگار نیست و بعد از مدتی به حالت اول خود بازمیگردد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی با لیزر با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا عمل بینی بدون جراحی در مشهد انجام می شود؟

عمل بینی در مشهد

 

اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که از عمل جراحی ترس دارید و یا میخواهید هزینه زیادی برای زیبایی بینایی خود نپردازید می توانید از روش های عمل بینی بدون جراحی در مشهد استفاده کنید.

به طور کلی ۲ روش برای این منظور وجود دارد. روش اول استفاده از تکنینک های تزریقی مثل تزریق ژل، تزریق چربی و مزوتراپی می باشد که با تزریق این مواد زیر پوست، می توان فرم دلخواه را به بینی داد.

روش دوم لیفت بینی می باشد که در آن با استفاده از نخ لیفت جذبی، نوک افتاده بینی (قوز دار) را بالا می کشند. هردو این روش ها با بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به بیهوشی یا اتاق عمل ندارد. همچنین درد بعد از عمل و یا استفاده از چسب هم در آن وجود ندارد. البته بسته به شدت نقص ظاهری، گاهی اوقات نمی توان از این روشها استفاده کرد و تنها راه ممکن همان جراحی می باشد.

عمل بینی در مشهد

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

۲ نظر

  1. Thanks , I have just been looking for info about this topic
    for ages and yours is the best I’ve came upon so far.
    However, what in regards to the conclusion? Are you sure concerning the supply?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *