rhinoplasti shiraz

عمل بینی در شیراز و مقایسه هزینه جراحی در سال ۱۴۰۰

عمل بینی در شیراز به یکی از متدوال ترین عمل های زیبایی بین افراد تبدیل شده است. از آن جایی که بشر امروزه به دنبال پیشرفت و زیباتر شدن است، عمل زیبایی بینی هم یکی از راهکارهای رایج بین خانم ها و آقایان می باشد که می توانند با اینکار هم اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و هم می توانند مشکلات تنفسی و ساختاری بینی خود را رفع و اصلاح نمایند.
هزینه عمل بینی در شیراز یکی از مسائلی است که افراد قبل از اقدام به عمل به آن توجه می کنند و خیلی از افراد جراح خود را بر این اساس انتخاب می کنند.
از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد و یک عضو بسیار حساس برای ظاهر فرد می باشد. به همین دلیل انتخاب یک جراح متبحر و عالی در این زمینه به شما برای زیباتر شدن می تواند کمک بسیاری کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراحان بینی در شیراز

 

عمل بینی در شیراز

در طی این عمل، دکتر جراح پلاستیک از طریق تغییراتی که در استخوان و غضروف ایجاد می‌کند، بینی را به فرم دلخواه می‌رساند. قیمت این جراحی با توجه به گوشتی یا استخوانی بودن بینی متفاوت است ولی معمولا هزینه جراحی بینی‌های گوشتی به دلیل پیچیده تر بودن جراحی بیشتر است.

اگر قصد انجام عمل بینی در شیراز را دارید و می‌خواهید با بهترین دکترهای جراحی بینی شیراز و هزینه های سال ۱۴۰۰ آشنا شوید، این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در شیراز با مشاورین ما در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل جراحی زیبایی بینی در شیراز چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه نهایی عمل بینی نقش دارد از جمله درجه و سابقه پزشک، نوع بینی (گوشتی یا استخوانی)، مشکلات قبلی بیمار مثل انحراف بینی و نهایتا سطح بیمارستان یا کلینیکی که عمل جراحی در آن انجام خواهد شد.

بازه عددی هزینه عمل بینی در شیراز (در سال ۱۴۰۰) از ۷ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۳۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

البته این را باید در نظر داشته باشید که صرفا بالا بودن هزینه جراحی بینی به منظور نتیجه عمل موفق شما نخواهد بود و بایستی برای انتخاب بهترین جراحان بینی در شیراز نهایت دقت را داشته باشید.

عمل بینی در شیراز

شما می توانید بدین منظور معیارهایی را برای انتخاب پزشک مورد نظر خود در نظر بگیرید و بر اساس آن به دنبال بهترین جراح بینی در شیراز باشید.

چند نمونه از فاکتورهای تاثیر گذار بر روی هزینه عمل بینی در شیراز می تواند شامل موارد زیر باشد:

تجربه جراح که یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه جراحی است که هر چه این تجربه و سابقه بیشتر باشد قطعا هزینه بیشتری از بیمار دریافت می کنند. نوع بینی بیمار که پیچیدگی عمل را می تواند افزایش دهد و منطقه جغرافیایی، از مواردی هستند که می توانند به صورت مستقیم بر روی هزینه های جراحی بینی تاثیر بگذارند.

تیم پزشک ۲۴ با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، می‌تواند بهترین پزشکان شیراز که هزینه عمل مناسبی هم دارند را به شما معرفی کند.

نوع عمل هزینه
عمل بینی استخوانی در شیراز شروع قیمت از ۷ میلیون تومان
عمل بینی گوشتی در شیراز شروع قیمت از ۸ میلیون تومان
عمل بینی ترمیمی در شیراز شروع قیمت از ۹ میلیون تومان
عمل درمان انحراف بینی (سپتوپلاستی) در شیراز شروع قیمت از ۷ میلیون تومان
عمل سپتورینوپلاستی در شیراز شروع قیمت از ۸ میلیون تومان

 

جهت اطلاع از هزینه های عمل بینی در شیراز و دریافت ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین دکتر عمل بینی در شیراز چه کسی است؟

در ابتدا باید ببینیم معیارهای انتخاب یک جراح بینی خوب چیست؟ یک جراح خوب باید قبل از هر چیز از دانش کافی در زمینه کاری خود برخوردار باشد. همچنین باید تجربه کافی در انجام عمل زیبایی بینی داشته باشد. ضمنا باید تا اندازه ای با علم زیبایی شناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند بینی بیمار را بعد از انجام عمل تجسم کند.
از آن جایی که بینی ابتدا یک بخش اصلی برای حیات فرد در نظر گرفته می شود و بعد از آن عضوی برای زیبایی چهره است، یک جراح بینی خوب در شیراز کسی است که ابتدا سلامت فرد را در نظر بگیرد و اولویت کار خود را عملکرد تنفسی بینی بیمار قرار دهد و بعد از آن به خواسته ها و زیبایی فرد بپردازد.

بهترین جراح بینی در شیراز

قطعا پزشکی که در این زمینه سابقه و تجربه بسیاری داشته باشد نسبت به کسی که به تازگی مدرک خود را دریافت کرده است می تواند به نتایج بهتری در عمل های خود دست یابد. جراحی که عمل های زیادی انجام داده است، در زمان برخورد با شرایط خاص و عمل های پیجیده تر می تواند عکس العمل بهتری داشته باشد و به بهترین شیوه آن را مدیریت کند.
همچنین جراحی نزد چنین جراحی می تواند برای بیمار آرامش به همراه داشته باشد و استرس فرد را در زمان جراحی کمتر کند.

جراحان متبحر و با سابقه بسیاری در شیراز هستند که عمل های بینی بسیار موفقی دارند. شما می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و در صورت تمایل ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود دریافت نمایید: 

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

قیمت عمل بینی در مراکز مختلف مانند بیمارستان خصوصی، دولتی و یا حتی کلینیک ها می تواند متفاوت باشد. هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی معمولا کمتر از هزینه جراحی در بیمارستان های خصوصی است.
برای اینکه در بیمارستان دولتی بخواهید عمل بینی خود را انجام دهید ابتدا باید بدانید که پزشک مورد نظر شما با آن بیمارستان قرارداد دارد و در آن جا عمل جراحی انجام می دهد یا خیر.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

علاوه بر این باید بدانید که عمل زیبایی بینی تحت هیچ گونه پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد و بیمارستان تمام هزینه جراحی را از بیمار دریافت می کند. بیمه زمانی هزینه جراحی را پرداخت می کند که هدف از جراحی بینی، درمان و یا رفع مشکلات تنفسی در بیمار باشد.
گاهی اوقات فرد می خواهد در کنار عمل درمانی بینی خود، جراحی زیبایی بینی نیز انجام دهد که در این صورت ممکن است بیمه هزینه های بخش درمانی را به بیمار پرداخت نماید اما قسمت هزینه زیبایی بینی به صورت کامل دریافت می شود.

 

جهت اطلاع از هزینه های عمل زیبایی بینی در بیمارستان های دولتی می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل جراحی بینی اقساطی در شیراز

گاهی اوقات برخی از افراد به دنبال جراحی بینی خود هستند و تمایل دارند تا با عمل بینی به چهره ای زیباتر برسند. اما با هزینه های بالایی که در عمل بینی در شیراز وجود دارد ممکن است از انجام جراحی بینی صرف نظر کنند و یا اینکه به دنبال راهی باشند تا بتوانند هزینه عمل را به راحتی پرداخت نمایند.

جراحی بینی اقساطی شیراز

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می‌شود این است که آیا امکان عمل بینی اقساطی در شیراز وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که اکثر پزشکان ترجیح می‌دهند هزینه عمل بینی را به صورت نقدی و قبل از عمل دریافت کنند.
اما وبسایت پزشک ۲۴ شرایطی را فراهم آورده است که شما عزیزان بتوانید هزینه عمل خود را به صورت قسطی و با تخفیف ویژه پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی عمل بینی لطفا با مشاوران ما در ارتباط باشید:

 

برای اطلاع از پرداخت هزینه عمل بینی اقساط در شیراز با کارشناسان ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز چه کسی است؟

اصطلاح بینی گوشتی معمولا برای بینی هایی به کار می رود که دارای پوستی ضخیم تر و غضروفی ضعیف تر نسبت به سایر بینی ها هستند. به این معنی که در این نوع بینی ها ممکن است جراح در زمان جراحی نتواند ظرافت زیادی را برای بیمار به وجود آورد.
جراحی بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی کمی پیچیده تر است و احتمالا زمان عمل بیشتری را نیاز دارد. گاهی اوقات در عمل جراحی بینی گوشتی نیاز به پیوند غضروف به بینی برای مستحکم تر شدن آن دارد.

بهترین جراح بینی گوشتی شیراز

غضروف اضافی را می توان از بخشی از غضروف دنده، گوش و یا حتی از غضروف های مصنوعی استفاده کرد. بینی های گوشتی قابلیت کوچک شدن تا هر اندازه ای که بخواهید را ندارد زیرا از بافت های ضعیف تری در اسکلت بینی تشکیل شده است.
همچنین زمان نقاهت و بهبودی بعد از عمل در این نوع بینی ها بیشتر است. به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید و همچنین ویزیت اولیه رایگان با پزشک مورد نظر خود دریافت نمایید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در شیراز

اخیرا در فضای مجازی تبلیغاتی مشاهده می‌شود که ادعای عمل بینی ارزان با قیمت ۲ میلیون تومان در شیراز را دارند. باید توجه داشته باشید که عمل بینی یک جراحی نسبتا پیچیده و زمان بر است و حتی بیمارستان های دولتی نیز با چنین هزینه‌ای حاضر به انجام این جراحی نیستند. بنابراین افرادی که چنین ادعایی می‌کنند یا کلاه بردار هستند و یا عمل توسط افراد غیر متخصص انجام می‌شود که بسیار خطرناک است و قطعا نتیجه نامطلوبی در پی دارد.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون تومان شیراز

اما آیا عمل بینی ارزان ارزش این را دارد که سلامت و زیبایی چهره خود را به خطر بیندازید؟
معمولا نتیجه اینگونه عمل ها نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی خود و یا اقدام به انجام عمل ترمیمی بینی است که این خود نیز هزینه چند برابری را به دنبال دارد. بنابراین توصیه می‌شود از پرداخت هرگونه وجه به این افراد خودداری نمایید.

 

اگر قصد انجام عمل بینی در شیراز را دارید همین حالا با مشاوران حرفه ای ما به صورت رایگان ارتباط بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز

عمل بینی با لیزر در شیراز تنها برای قسمت هایی از جراحی استفاده می شود که نیاز به برش بر روی پوست داشته باشد. اما سایر اعمال تغییرات بر روی بینی توسط جراحی انجام می گیرد.
معمولا روش های زیبایی بینی بدون جراحی تکنیک هایی موقتی هستند و بعد از گذشت مدت زمانی به حالت اولیه خود باز می گردند. از این رو برای اعمال تغییرات و یا کوچک کردن بینی بهترین روش انجام جراحی است.

کوچک کردن بینی با لیزر در شیراز

از لیزر معمولا برای ایجاد تغییرات کوچک و یا هموار کردن پوست بینی استفاده می شود. عمل بینی با کمک جراحی نزد یک پزشک خوب و متخصص می تواند رضایت بیمار را به دنبال داشته باشد و به نتیجه دلخواه از جراحی خود برسد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از عمل بینی با لیزر در شیراز با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اصلاح فرم بینی بدون جراحی در شیراز

روش های بدون جراحی زیبایی بینی شامل تزریق ژل، لیفت بینی، فیلر بینی، کوچک کردن بینی با لیزر و امثال این ها می‌باشد که ما هیچ کدام از این روش ها را توصیه نمی‌کنیم. زیرا اولا پایه علمی قوی و تایید شده ندارند و ممکن است عوارض جدی برای شما به همراه داشته باشد و ثانیا اثر دائمی ندارند و پس از مدتی تاثیر آن ها از بین می‌رود و به طبع آن، هزینه شما نیز هدر خواهد رفت.

اصلاح فرم بینی بدون جراحی شیراز

مورد دیگری که اخیرا در فضای مجازی تبلیغ می‌شود عمل ترمیم بینی با لیزر است که باید توجه داشته باشید چنین روشی وجود خارجی ندارد و صرفا جهت تبلیغات و جذب مشتری عنوان می‌شود. در حال حاضر تنها روش مطمئن و تایید شده و بدون عوارض، انجام عمل جراحی بینی توسط پزشک متخصص است. عمل بینی در شیراز می تواند هم بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی و هم به صورت بیهوشی عمومی انجام شود که با توجه به شرایط بیمار و پیشنهاد پزشک متخصص، نوع جراحی انتخاب می شود.

 

کارشناسان ما همواره آماده هستند تا اطلاعات کاملی در مورد انجام عمل بینی در اختیار شما قرار دهند. همچنین یک جلسه ویزیت حضوری رایگان توسط پزشک متخصص برای شما در نظر گرفته خواهد شد. جهت دریافت مشاوره رایگان، روی لینک زیر کلیک کنید.

ارتباط با مشاورین

 

مشکلات عدم انتخاب جراح خوب در شیراز چیست؟

اگر یک جراح خوب و با تجربه برای عمل بینی خود انتخاب نکنید و یا به دنبال ارزان ترین عمل بینی در شیراز باشید قطعا عوارض و مشکلات جبران ناپذیری بعد از عمل برای شما به وجود می آید از جمله:

 • به وجود آمدن مشکلاتی در عملکرد تنفسی
 • داشتن خر و پف در هنگام خواب
 • کمبود اکسیژن و داشتن سردرد
 • از بین رفتن بخش زیادی از غضروف و بافت بینی
 • کوچک شدن بیش از حد بینی

 

شما می توانید برای انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز و دریافت ویزیت اولیه رایگان با جراح مورد نظر خود با تیم مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

۵ نظر

 1. سلام. کسی پیش دکتر ساریخانی عمل کرده؟ خوبه کارشون؟

 2. سلام
  روش های بدون جراحی که معرفی کردین مثل کوچک کردن بینی با لیزر واقعیت داره؟ من اگه بخوام قوز بینیمو بردارم با لیزر می تونم اینکارو انجام بدم؟

  • پشتیبان سایت 1

   سلام دوست عزیز
   اکثر پزشکان این گونه روش ها را به عنوان جایگزینی برای جراحی بینی در نظر نمی گیرند و معتقدند که نمی توان با کمک روش های بدون جراحی، ایرادات و نواقص اصلی بینی را رفع نمود. همچنین از لیزر تنها می توان برای رفع نواقص بر روی پوست بینی و یا ایجاد برش ها در زمان جراحی استفاده کرد. تنها راه مطمئن و بدون عوارض برای از بین بردن قوز بینی و یا کوچک کردن آن، جراحی زیبایی بینی است. برای دریافت مشاوره با جراحان بینی خوب در شیراز با مشاورین ما در ارتباط باشید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 3. سلام من قبلا عمل انحراف بینی انجام دادم و از نظر تنفس دیگه هیچ مشکلی ندارم. تقریبا دو سال می گذره و الان می خوام جراحی زیبایی بینی انجام بدم می خواستم بپرسم برام مشکلی پیش نمیاد و اگر غضروف بینیم ضعیف شده باشد باید چکار کنم؟

  • پشتیبان سایت 1

   با سلام
   بله شما می توانید با مراجعه به یک پزشک خوب و با تجربه برای جراحی بینی اقدام نمایید. در صورتی که غضروف بینی شما ضعیف شده باشد قطعا در این جراحی برای تقویت بافت بینی از پیوند غضروف استفاده می کنند. که بافت و غضروف اضافه را معمولا یا از دنده و یا گوش خود بیمار برمیدارند و در صورتی که این غضروف برای پیوند مناسب نباشد از غضروف مصنوعی استفاده می کنند. در هر صورت می توانید بدون هیچ نگرانی برای انجام عمل زیبایی بینی خود اقدام کنید و برای اینکار باید به بهترین جراح بینی در شیراز مراجعه نمایید تا نتیجه مطلوب و رضایت بخشی از جراحی به دست آورید.