هزینه عمل بینی در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز (سال ۱۴۰۱) + جدول قیمت و اطلاعات کامل

هزینه عمل بینی در شیراز یکی از مهمترین مسائلی است که افراد قبل از عمل بینی به آن توجه می کنند و خیلی از افراد، جراح خود را بر این اساس انتخاب می‌کنند. ما در این مقاله علاوه بر جدول قیمت عمل بینی شیراز (بر اساس نوع جراحی)، انواع هزینه‌های جراحی بینی با بهترین جراح بینی شیراز را نیز بررسی کرده‌ایم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

هزینه عمل بینی در شیراز


جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی شیراز با مشاورین پزشک ۲۴ در تماس باشید:

ارتباط با مشاورین

 

قیمت عمل بینی در شیراز چقدر است؟

هزینه عمل بینی با توجه به شرایط برای هر فرد متفاوت است ولی در جدول زیر هزینه عمل بینی در شیراز سال ۱۴۰۱ به صورت حدودی آورده شده است.

نوع عمل شروع هزینه (تومان)
عمل بینی استخوانی در شیراز از ۷ میلیون
عمل بینی گوشتی در شیراز از ۸ میلیون
عمل بینی ترمیمی در شیراز از ۹ میلیون
عمل انحراف بینی در شیراز از ۷ میلیون
عمل سپتورینوپلاستی در شیراز از ۸ میلیون

به طور کلی هزینه عمل بینی در شیراز (در سال ۱۴۰۱) از ۷ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۵۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی در شیراز چیست؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل بینی نقش دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به میزان دستمزد جراح و هزینه بیمارستان (کلینیک) اشاره کرد. به طور کلی می‌توان هزینه عمل بینی در شیراز را به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

هزینه‌های قبل عمل بینی

هزینه‌های قبل عمل بینی به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 • هزینه آزمایش های قبل عمل بینی
 • هزینه عکس‌های آتلیه‌ای قبل عمل بینی
 • هزینه جلسات مشاوره قبل عمل بینی

هزینه های قبل عمل بینی در شیراز

 

✓ دستمزد جراح

دستمزد جراح نرخ مشخصی ندارد و هر جراح بر اساس میزان تجربه کاری و سابقه‌ای که دارد دستمزد مشخصی را طلب می‌کند.

دستمزد جراح بینی در شیراز

 

✓ هزینه کلینیک یا بیمارستان

هزینه کلینیک یا بیمارستان به شهری که در آن واقع شده و همینطور میزان امکانات و تجهیزات آن کلینیک یا بیمارستان بستگی دارد. البته باید بدانید چنانچه بنا به صلاحدید جراح نیاز به بستری طولانی‌تر در بیمارستان یا کلینیک داشته باشید، این هزینه افزایش خواهد یافت.

هزینه کلینیک یا بیمارستان برای انجام عمل بینی

 

✓ میزان پیچیدگی بینی و انتظارات بیمار

این نکته نیز در تعیین قیمت جراحی بینی تاثیرگذار است، باید بدانید که میزان پیچیدگی بینی نیز در هزینه جراحی تاثیرگذارتر است. به عنوان مثال چنانچه نیاز باشد جراح به صورت همزمان مشکلات تنفسی را نیز در کنار زیبایی درمان کند هزینه عمل بینی افزایش خواهد یافت.

هزینه عمل بینی در شیراز

 

✓ هزینه های بعد عمل بینی

هزینه های بعد عمل بینی خود به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 • هزینه داروهای تجویز شده توسط جراح
 • هزینه جلسات معاینه، برداشتن آتل، کشیدن بخیه‌ها، تعویض چسب و غیره

هزینه کشیدن بخیه بینی

 

جهت اطلاع از هزینه های عمل بینی در شیراز و دریافت ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

قیمت عمل بینی در مراکز مختلف مانند بیمارستان خصوصی، دولتی و یا حتی کلینیک‌ها می‌تواند متفاوت باشد. هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی معمولا کمتر از هزینه جراحی در بیمارستان‌های خصوصی است.
جهت انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی، ابتدا باید بدانید که آیا پزشک مورد نظر شما با آن بیمارستان قرارداد دارد و در آن جا عمل جراحی انجام می‌دهد یا خیر؟

عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

 

علاوه بر این باید بدانید که عمل زیبایی بینی تحت هیچ گونه پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌ گیرد و بیمارستان تمام هزینه جراحی را از بیمار دریافت می‌کند. بیمه زمانی هزینه جراحی را پرداخت می‌کند که هدف از جراحی بینی، درمان و یا رفع مشکلات تنفسی در بیمار باشد.
گاهی اوقات فرد می‌خواهد در کنار عمل درمانی بینی خود، جراحی زیبایی بینی نیز انجام دهد که در این صورت ممکن است بیمه هزینه‌های بخش درمانی را به بیمار پرداخت نماید اما قسمت هزینه زیبایی بینی به صورت کامل از بیمار دریافت می‌شود.

عمل انحراف تیغه بینی

 

جهت اطلاع از هزینه عمل زیبایی بینی در بیمارستان دولتی شیراز با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل جراحی بینی اقساطی در شیراز

گاهی اوقات برخی از افراد به دنبال جراحی بینی خود هستند و تمایل دارند تا با عمل بینی به چهره‌ای زیباتر برسند. اما با هزینه های بالایی که در عمل بینی در شیراز وجود دارد ممکن است از انجام جراحی بینی صرف نظر کنند و یا اینکه به دنبال راهی باشند تا بتوانند هزینه عمل را به راحتی پرداخت نمایند.

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می‌شود این است که آیا امکان عمل بینی اقساطی در شیراز وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که اکثر پزشکان ترجیح می‌دهند هزینه عمل بینی را به صورت نقدی و قبل از عمل دریافت کنند.
اما وبسایت پزشک ۲۴ شرایطی را فراهم آورده است که شما عزیزان بتوانید هزینه عمل بینی اقساط را با تخفیف ویژه و بدون نیاز به وام برای عمل بینی شیراز پرداخت کنید.

عمل بینی گوشتی عکس


برای اطلاع از پرداخت هزینه عمل بینی اقساط با کارشناسان پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در شیراز

اخیرا در فضای مجازی تبلیغاتی مشاهده می‌شود که ادعای عمل بینی ارزان با قیمت ۲ میلیون تومان در شیراز را دارند. باید توجه داشته باشید که عمل بینی یک جراحی نسبتا پیچیده و زمان‌بر است و حتی بیمارستان‌های دولتی نیز با چنین هزینه‌ای حاضر به انجام این جراحی نیستند. بنابراین افرادی که چنین ادعایی می‌کنند یا کلاه بردار هستند و یا عمل توسط افراد غیر متخصص انجام می‌شود که بسیار خطرناک است و قطعا نتیجه نامطلوبی در پی دارد.

اما آیا عمل بینی ارزان ارزش این را دارد که سلامت و زیبایی چهره خود را به خطر بیندازید؟
معمولا نتیجه اینگونه عمل‌ها نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی خود و یا اقدام به انجام عمل ترمیمی بینی است که این خود نیز هزینه چند برابری را به دنبال دارد. بنابراین توصیه می‌شود از پرداخت هرگونه وجه به این افراد خودداری نمایید.

عوارض عمل بینی ارزان

سوالات متداول هزینه عمل بینی در شیراز

 

– آیا جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون در شیراز ممکن است؟

خیر! اگرچه که بعضی کلینیک‌ها و جراحان، عمل بینی با قیمت ۴ میلیون و یا کمتر را تبلیغ می‌کنند. اما باید آگاه باشید که اکثر این عمل‌ها به عمل ترمیمی بینی در شیراز می‌انجامد. بهتر است زیبایی صورت خود را صرف هزینه پایین نکنید و به کمک تیم پزشک ۲۴ بهترین جراح بینی را بیابید.

منبع: پزشک ۲۴

۵ نظر

 1. سلام. کسی پیش دکتر ساریخانی عمل کرده؟ خوبه کارشون؟

 2. سلام
  روش های بدون جراحی که معرفی کردین مثل کوچک کردن بینی با لیزر واقعیت داره؟ من اگه بخوام قوز بینیمو بردارم با لیزر می تونم اینکارو انجام بدم؟

  • پشتیبان سایت 1

   سلام دوست عزیز
   اکثر پزشکان این گونه روش ها را به عنوان جایگزینی برای جراحی بینی در نظر نمی گیرند و معتقدند که نمی توان با کمک روش های بدون جراحی، ایرادات و نواقص اصلی بینی را رفع نمود. همچنین از لیزر تنها می توان برای رفع نواقص بر روی پوست بینی و یا ایجاد برش ها در زمان جراحی استفاده کرد. تنها راه مطمئن و بدون عوارض برای از بین بردن قوز بینی و یا کوچک کردن آن، جراحی زیبایی بینی است. برای دریافت مشاوره با جراحان بینی خوب در شیراز با مشاورین ما در ارتباط باشید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 3. سلام من قبلا عمل انحراف بینی انجام دادم و از نظر تنفس دیگه هیچ مشکلی ندارم. تقریبا دو سال می گذره و الان می خوام جراحی زیبایی بینی انجام بدم می خواستم بپرسم برام مشکلی پیش نمیاد و اگر غضروف بینیم ضعیف شده باشد باید چکار کنم؟

  • پشتیبان سایت 1

   با سلام
   بله شما می توانید با مراجعه به یک پزشک خوب و با تجربه برای جراحی بینی اقدام نمایید. در صورتی که غضروف بینی شما ضعیف شده باشد قطعا در این جراحی برای تقویت بافت بینی از پیوند غضروف استفاده می کنند. که بافت و غضروف اضافه را معمولا یا از دنده و یا گوش خود بیمار برمیدارند و در صورتی که این غضروف برای پیوند مناسب نباشد از غضروف مصنوعی استفاده می کنند. در هر صورت می توانید بدون هیچ نگرانی برای انجام عمل زیبایی بینی خود اقدام کنید و برای اینکار باید به بهترین جراح بینی در شیراز مراجعه نمایید تا نتیجه مطلوب و رضایت بخشی از جراحی به دست آورید.