بهترین جراح بینی در اصفهان (۱۴۰۲) + راهنمای عمل بینی اصفهان

بهترین جراح بینی در اصفهان کیست؟ یکی از مهم‌ترین دلایلی که می تواند بیمار را به نتیجه مطلوب و ایده‌آل جراحی بینی برساند، انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان است. حال سوال اینجاست که برای پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان چه باید کرد؟

هر جراحی که هزینه بالایی دریافت کند نشانه خوب بودن آن پزشک نیست. هستند پزشکان بسیاری که با دریافت هزینه‌های کمتر می‌توانند بهترین نتایج را برای بیماران خود رقم بزنند، همچنین جراحانی هستند که با دریافت هزینه‌های بسیار بالا، نتیجه ایده آلی را برای بیمار خود به دست نمی‌آورند. در نتیجه بهتر است به دنبال یک پزشک خوب برای جراحی بینی در کنار هزینه مناسب آن باشید. در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان، در مورد انواع روش‌های عمل بینی، مراحل عمل بینی در اصفهان، مدل‌های مختلف جراحی بینی، مراقبت‌های لازم بعد از عمل بینی در اصفهان صحبت شده است. در ادامه با ما همراه باشید:

جراحی بینی در اصفهان

بهترین جراح بینی در اصفهان کیست؟ (لیست جراحان بینی اصفهان)

انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان اولین قدم برای انجام جراحی بینی است. نتیجه نهایی عمل به میزان تجربه و تخصص جراح شما بستگی دارد و بهتر است برای انتخاب بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در اصفهان دقت کافی داشته باشید. در این مقاله برای راحتی شما، لیست بهترین جراحان بینی اصفهان آورده شده است که شما می‌توانید با مشاهده بیوگرافی و نمونه کار آنها، بهترین آن را انتخاب کنید.

 

دکتر طرزی جراح بینی در اصفهان

دکتر محمد مهدی طرزی متخصص جراحی زیبایی و گوش و حلق و بینی در اصفهان هستند.

دکتر محمد طرزی جراح بینی اصفهان

ایشان دوره دبیرستان را در رشته تجربی در دبیرستان ادب اصفهان گذراندند و به دلیل علاقه ای که به رشته پزشکی به خصوص جراحی داشتند در سال ۱۳۶۹ توانستند وارد رشته پزشکی دانشگاه تهران شوند و تحصیلات خود را در اصفهان و در سال ۱۳۷۹ به اتمام رساندند. در حال حاضر ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک هستند. هزینه عمل بینی دکتر طرزی اصفهان برای هر فرد متفاوت است و پس از معاینه به طور دقیق مشخص می‌شود.

در ادامه نمونه عمل‌های بینی دکتر طرزی را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر طرزی در اصفهان

قبل و بعد جرای بینی دکتر طرزی اصفهان

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر طرزی

قبل و بعد رینوپلاستی بینی دکتر طرزی

نمونه جراحی بینی دکتر طرزی اصفهان

 

در صورت تمایل جهت اطلاع از قیمت عمل بینی دکتر طرزی و ویزیت اولیه توسط جراح پلاستیک بینی در اصفهان، با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر علی علوی راد دکتر عمل بینی اصفهان

دکتر علی علوی راد متخصص گوش، حلق و بینی در اصفهان هستند.

دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان

ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۶۶ و متخصص جراحی عمومی از دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۷۰ و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال ۱۳۷۴ هستند. دکتر علوی راد به مدت ۱۴ سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس در دانشگاه دارند و دارای مقالات علمی متعدد در زمینه پزشکی مرتبط با تخصص خود می‌باشند.

دکتر علوی راد دوره‌های تکمیلی متعددی را در آمریکا و کانادا و کشورهای متعدد اروپایی و آسیایی گذرانده‌اند و در حال حاضر به خدمت در اصفهان مشغول هستند. برای اطلاع از قیمت عمل بینی دکتر علوی راد می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

در ادامه چند نمونه جراحی بینی دکتر علوی راد را مشاهده می‌کنید:

قبل و بعد جراحی بینی دکتر علوی اصفهان

قبل و بعد عمل بینی دکتر علوی اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر علوی

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر علوی اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر علی علوی راد

قبل و بعد از عمل جراحی بینی دکتر علوی

نمونه عمل بینی دکتر علوی راد اصفهان

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه های عمل بینی دکتر علوی راد و گرفتن ویزیت اولیه با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر ادیب جراح بینی اصفهان

دکتر مهرداد ادیب پارسا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی هستند.

دکتر مهرداد ادیب پارسا جراح بینی اصفهان

ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود، در رشته تخصصی جراحی زیبایی و ترمیم پذیرفته شدند و این دوره را با موفقیت به اتمام رساندند و در حال حاضر در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. نظرات در مورد دکتر مهرداد ادیب را در قسمت دیدگاه‌ها می‌توانید به اشتراک بگذارید. نظرات در مورد دکتر مهرداد ادیب را می‌توانید در قسمت دیدگاه‌های سایت مطالعه کنید.

در حال حاضر نمونه کار دکتر ادیب اصفهان موجود نیست.

 

جهت اطلاع از هزینه و قیمت عمل بینی دکتر ادیب در اصفهان و ویزیت اولیه توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهریار لقمانی جراح بینی در اصفهان

دکتر شهریار لقمانی متخصص جراحی عمومی و همچنین دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشند.

دکتر شهریار لقمانی جراح بینی اصفهان

ایشان همچنین عضو هیات علمی دانشگاه و نیز عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و تاکنون کتب متعددی در زمینه‌های گوناگون تالیف و ترجمه کرده‌اند که از آن ها می‌توان به معجزه زیبایی با جراحی پلاستیک اشاره کرد. هزینه عمل بینی دکتر لقمانی با توجه به نوع بینی و عمل متفاوت است که برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

در ادامه نمونه کار دکتر شهریار لقمانی را مشاهده می‌کنید:

قبل و بعد جراحی بینی دکتر لقمانی

قبل و بعد عمل بینی دکتر لقمانی

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر لقمانی

نمونه عمل بینی دکتر آزاده کازرونی اصفهان

 

شما می توانید جهت دریافت ویزیت اولیه رایگان و اطلاع از هزینه های جراحی بینی دکتر لقمانی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر سلیمان زندی جراح بینی در اصفهان

دکتر سلیمان زندی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در اصفهان می‌باشند.

دکتر سلیمان زندی جراح بینی اصفهان

دکتر زندی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود مشغول به ادامه تحصیل در زمینه گوش، گلو و بینی شدند و در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی عمل‌های موفق بسیاری را در رزومه خود به ثبت رسانده‌اند. نظرات در مورد دکتر سلیمان زندی را می‌توانید در قسمت دیدگاه‌ها مشاهده کنید.

در ادامه می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای عمل بینی دکتر زندی را ببینید:

نمونه عمل بینی دکتر زندی اصفهان

جراحی بینی دکتر سلیمان زندی اصفهان

قبل و بعد عمل بینی دکتر زندی اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر سلیمان زندی

 

شما می توانید جهت دریافت ویزیت اولیه رایگان و اطلاع از هزینه های جراحی بینی دکتر زندی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر محمدرضا آیتی جراح بینی اصفهان

دکتر محمدرضا آیتی متخصص جراح گوش و حلق و بینی و فوق تخصص رینولوژی در اصفهان می‌باشند.

 

دکتر محمدرضا آیتی جراح بینی اصفهان

ایشان تخصص گوش و حلق و بینی خود را در تهران دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده‌اند و تا کنون بیش از ۹۵۰۰ عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اند.

در ادامه چند نمونه جراحی بینی دکتر آیتی را می‌توانید مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر آیتی اصفهان

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر آیتی

قبل و بعد از عمل بینی دکتر آیتی اصفهان

قبل و بعد عمل جراحی بینی دکتر آیتی

 

جهت اطلاع از هزینه و قیمت عمل بینی دکتر آیتی و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر شهاب خسروی جراح بینی در اصفهان

دکتر شهاب خسروی متخصص جراحی عمومی از دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۲ و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از اصفهان می‌باشند.

دکتر شهاب خسروی جراح بینی اصفهان

دکتر خسروی متولد اهواز هستند و دیپلم خود را در همان شهر اخد نمودند. دکتر خسروی در سال ۱۳۶۸ از دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی فارغ‌التحصیل شده و به دنبال آن در همان دانشگاه در سال ۱۳۷۲ تخصص جراحی عمومی را به اتمام رسانده‌اند و پس از اخذ مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک هم اکنون در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان هیئت علمی مشغول به کار هستند. برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر شهاب خسروی می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

در ادامه می‌توانید نمونه کارهای دکتر شهاب خسروی را مشاهده کنید:

قبل و بعد جراحی بینی دکتر خسروی اصفهان

قبل و بعد عمل بینی دکتر خسروی اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر شهاب خسروی اصفهان

نمونه عمل بینی دکتر شهاب خسروی اصفهان

 

شما می توانید جهت دریافت ویزیت اولیه رایگان و اطلاع از هزینه های جراحی بینی دکتر خسروی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر علیرضا مجلسی جراح بینی در اصفهان

دکتر علیرضا مجلسی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی گردن و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند.

دکتر علیرضا مجلسی جراح بینی اصفهان

دکتر مجلسی جراحی‌های زیبایی بینی، پلک، جراحی لیفت صورت و جراحی زیبایی گوش‌های برجسته (اتوپلاستی) را انجام می‌دهند. قیمت عمل بینی دکتر مجلسی با توجه به میزان پیچیدگی عمل برای هر فرد متفاوت است که برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

در ادامه نمونه عمل دکتر مجلسی را می‌توانید مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر علیرضا مجلسی

قبل و بعد جراحی بینی دکتر علیرضا مجلسی

قبل و بعد عمل بینی دکتر علیرضا مجلسی

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر علیرضا مجلسی

 

جهت اطلاع از هزینه و قیمت عمل بینی دکتر مجلسی و ویزیت اولیه با بهترین پزشک جراح بینی در اصفهان، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط یاشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر مسعود جعفری پور جراح بینی در اصفهان

دکتر مسعود جعفری پور متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان هستند.

دکتر مسعود جعفری پور جراح بینی اصفهان

ایشان عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک صورت آمریکا و فلوشیپ رسمی کالج جراحان آمریکا و عضو جامعه جراحان گوش و حلق و بینی و انجمن رینولوژی ایران هستند.

ایشان در دوران طبابت خود سفرهای علمی بسیاری به کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکا داشته‌اند و همواره برای به روز نگه داشتن اطلاعات علمی خود فعالیت می‌کنند. نظرات در مورد دکتر مسعود جعفری پور را در قسمت دیدگاه‌ها می‌توانید ثبت کنید و همچنین هزینه عمل بینی دکتر جعفری پور اصفهان با توجه به شرایط افراد مختلف متفاوت است که می‌توانید برای اطلاع از آن با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

در ادامه گالری عکس دکتر جعفری پور را می‌توانید مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر حعفری پور اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر علیرضا مجلسی

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر جعفری پور اصفهان

نمونه عمل بینی دکتر جعفری پور اصفهان

 

جهت اطلاع از هزینه جراحی بینی دکتر جعفری پور و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر ایمان محمدی جراح بینی در اصفهان

دکتر ایمان محمدی متخصص جراحی فک و زیبایی صورت در  اصفهان و رتبه اول بورد تخصصی ایران می‌باشند.

دکتر ایمان محمدی جراح بینی اصفهان

دکتر محمدی یکی از بهترین جراحان بینی در اصفهان هستند و همچنین ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌باشند و از فعالیت‌های پزشکی ایشان می‌توان به جراحی بینی، جراحی زیبایی دوفک، جراحی پلک و …. اشاره کرد. نظرات در مورد دکتر ایمان محمدی را می‌توانید در قسمت دیدگاه‌ها به ثبت برسانید.

در ادامه می‌توانید نمونه کارهای دکتر ایمان محمدی اصفهان را مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر محمدی اصفهان

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر محمدی اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر ایمان محمدی

 

در صورت تمایل برای مشاوره و ویزیت اولیه رایگان با دکتر ایمان محمدی شما می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حنیف اخوت جراح بینی اصفهان

دکتر حنیف اخوت جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و دارای بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن در اصفهان می‌باشند.

دکتر حنیف اخوت جراح بینی اصفهان

دکتر اخوت در سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان متولد و در سال ۱۳۷۷ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۸۶ با رتبه دوم کشوری در رشته گوش و حلق و بینی قبول شدند.

ایشان تاکنون بیش از ۲۰۰۰ عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند و به بروزترین روش‌های جراحی جهت بازیابی عملکرد بینی مانند جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس مسلط می‌باشند. در صورت تمایل به داشتن اطلاعات در مورد هزینه عمل بینی دکتر حنیف اخوت می‌توانید با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

در ادامه چند نمونه جراحی بینی دکتر اخوت را می‌توانید مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر اخوت اصفهان

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر حنیف اخوت

قبل و بعد جراحی بینی دکتر اخوت در اصفهان

نمونه عمل بینی دکتر حنیف اخوت اصفهان

 

برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر حنیف اخوت و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر بیژن موحدیان جراح بینی در اصفهان

دکتر بیژن موحدیان دارای تخصص فک و زیبایی صورت می‌باشند و همچنین دوره رسمی فلوشیپ ایمپلنتولوژی را در washington hospital center در آمریکا گذرانده‌اند.

دکتر بیژن موحدیان جراح بینی اصفهان

دکتر موحدیان هم اکنون دانشیار بخش جراحی دهان و فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. برای اطلاع از هزینه جراحی بینی دکتر بیژن موحدیان می‌توانید با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 

جهت اطلاع از هزینه و قیمت عمل بینی دکتر موحدیان و ویزیت اولیه رایگان توسط پزشک متخصص، می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر جلال الدین شریعت جراح بینی در اصفهان

دکتر جلال الدین شریعت متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان می‌باشند.

دکتر جلال الدین شریعت جراح بینی اصفهان

ایشان در سال ۱۳۵۳ از دبیرستان ادب اصفهان فارغ‌التحصیل شدند و از آن جا که علاقه زیادی به رشته پزشکی داشتند در همان سال در دانشکده پزشکی دانشگاه اصفهان مشغول به تحصیل شدند و در سال ۱۳۸۹ یادبود پزشک نمونه گوش حلق و بینی در اصفهان را دریافت کردند. برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر جلال الدین شریعت می‌توانید با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

در ادامه نمونه کارهای دکتر جلال الدین شریعت را می‌توانید مشاهده کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر شریعت اصفهان

قبل و بعد جراحی بینی دکتر شریعت اصفهان

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر شریعت اصفهان

نمونه عمل بینی دکتر شریعت در اصفهان

 

برای دریافت اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر شریعت و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر فیروزه ای جراح بینی در اصفهان

دکتر غلامرضا فیروزه ای متخصص جراحی فک، صورت و زیبایی در اصفهان می‌باشند.

دکتر غلامرضا فیروزه ای جراح بینی اصفهان

دکتر فیروزه ای در تیرماه ۱۳۳۷ متولد شدند و در سال ۱۳۶۳ مدرک تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ کردند. ایشان دوران طرح خدمت خود را در استان چهارمحال و بختیاری گذرانده‌اند و در طی آن دوره رئیس بهداری و همچنین بنیانگذار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بودند.

در ادامه نمونه کار دکتر فیروزه ای اصفهان را مشاهده می‌کنید:

قبل و بعد عمل بینی دکتر فیروزه ای

قبل و بعد جراحی بینی دکتر فیروزه ای

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر فیروزه ای اصفهان

نمونه عمل بینی دکتر فیروزه ای در اصفهان

 

برای دریافت اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر فیروزه ای و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دکتر حسین ابدالی جراح بینی در اصفهان

دکتر حسین ابدالی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی در اصفهان می‌باشند.

دکتر حسین ابدالی جراح بینی اصفهان

ایشان متولد اصفهان هستند و در سال ۱۳۶۸ در رشته جراحی عمومی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدند. دکتر ابدالی دارای فلوشیپ جراحی صورت و جمجمه از آمریکا و کانادا هستند و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا می‌باشند. در رزومه دکتر حسین ابدالی عمل‌های موفق بسیار زیادی ثبت شده است.

در ادامه نمونه کارهای دکتر حسین ابدالی را مشاهده می‌کنید:

قبل و بعد جراحی بینی دکتر ابدالی

قبل و بعد رینوپلاستی دکتر ابدالی اصفهان

قبل و بعد عمل بینی دکتر حسین ابدالی

قبل و بعد عمل جراحی بینی دکتر ابدالی

 

شما می توانید جهت دریافت ویزیت اولیه رایگان و اطلاع از هزینه های جراحی بینی دکتر ابدالی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشد:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی در اصفهان چگونه انجام می‌ شود؟

عمل بینی در اصفهان یا همان رینوپلاستی، به منظور ایجاد تغییرات روی بینی و یا اصلاح مشکلات تنفسی بینی انجام می‌شود که در ادامه انواع روش‌های عمل بینی به طور کامل توضیح داده شده است. شما می‌توانید قبل از عمل بینی در جلسه مشاوره تمام انتظارات و خواسته‌های خود را مطرح کنید و جراح با توجه به نوع بینی و شرایط شما بهترین نوع عمل بینی را برای شما در نظر می‌گیرد. حتما در انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان دقت کافی داشته باشید زیرا تخصص و تجربه جراح در نتیجه عمل بسیار تاثیرگذار است.

عمل بینی در اصفهان

 

عضویت پزشکان

 

انواع تکنیک‌های عمل بینی در اصفهان

به طور کلی عمل بینی در اصفهان به دو روش باز و بسته انجام می‌شود که هر کدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی می‌باشد که در ادامه به توضیح هر کدام از آنها پرداخته شده است.

 

عمل بینی بسته در اصفهان

در این روش، جراح برش‌های مدنظر خود را در اطراف سوراخ‌های بینی می‌زند و به دلیل دید محدود جراح روی ساختار و نوک بینی، برای عمل‌هایی که نیاز به تغییرات جزئی دارد مناسب است. دوره نقاهت پس از عمل بینی در این روش آسان‌تر و کوتاه‌تر است ولی تغییرات خیلی زیادی نمی‌توان اعمال کرد.

عمل بینی به روش بسته

عمل بینی باز در اصفهان

بیشتر جراحان عمل بینی باز را پیشنهاد می‌دهند زیرا امکان ایجاد تغییرات گسترده روی بینی وجود دارد. در این روش، علاوه بر برش‌های اطراف سوراخ‌های بینی، برش دیگری در قسمت انتهایی بینی زده می‌شود و به دلیل دید وسیع‌تری که جراح از ساختار داخلی بینی دارد برای جراحی بینی‌هایی مناسب است که نیاز به تغییرات بیشتری دارند. در این روش، تورم و کبودی بیشتر است که با رعایت مراقبت‌های لازم بعد عمل بینی، ورم کاهش می‌یابد.

عمل بینی به روش باز

انواع مدل‌های عمل بینی در اصفهان

عمل بینی در اصفهان مدل‌های مختلفی دارد که با توجه به عواملی مانند نوع بینی، پوست، نظر جراح و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت بهترین نوع عمل انتخاب می‌شود. بهتر است در این زمینه به پزشک خود اعتماد کنید و بگذارید تا با در نظر گرفتن همه جوانب بهترین فرم بینی را برای شما ایجاد کند. به طور کلی ۳ نوع عمل بینی وجود دارد که در ادامه هر کدام به طور کامل توضیح داده می‌شود:

 

عمل بینی طبیعی در اصفهان

در عمل طبیعی بینی اصفهان، فقط به رفع ایرادات ظاهری بینی پرداخته شده و قوسی به تیغه بینی داده نمی‌شود. عمل بینی طبیعی اصفهان بیشتر برای آقایان و افرادی که تمایل دارند فرم بینی آنها حفظ شود و فقط ایرادات آن برطرف شود، مناسب است. در عمل طبیعی بینی فاصله بین نوک بینی و لب بالا ۹۰ درجه است.

قبل و بعد عمل بینی طبیعی در اصفهان

جراحی بینی طبیعی اصفهان

عمل بینی مردانه اصفهان

 

عمل بینی فانتزی در اصفهان

عمل بینی فانتزی در اصفهان که به عمل بینی عروسکی نیز معروف است علاوه بر رفع ایرادات ظاهری، روی تیغه بینی قوس ایجاد می‌شود و نوک بینی بالا آورده می‌شود. این مدل عمل بینی بیشتر برای افرادی مناسب است که صورت کوچک دارند و تمایل دارند بینی آنها عروسکی باشد. عمل بینی فانتزی برای افرادی که صورت بزرگ و پهن دارند به هیچ عنوان مناسب نیست. در این روش فاصله بین نوک بینی با لب بالایی حدود ۱۰۵ درجه است.

عمل بینی فانتزی اصفهان

عمل بینی فانتزی در اصفهان

عمل بینی فانتزی اصفهان

 

عمل بینی نیمه فانتزی در اصفهان

عمل بینی نیمه فانتزی در اصفهان برای افرادی مناسب است که تمایل دارند علاوه بر رفع ایرادات ظاهری بینی، قوس ملایمی روی بینی آنها ایجاد شود. در این روش فاصله بین نوک بینی و لب بالایی بین ۹۰ تا ۱۰۵ درجه است.

عمل بینی نیمه فانتزی در اصفهان

عمل بینی نیمه فانتزی در اصفهان

جراحی بینی نیمه عروسکی در اصفهان

 

عضویت پزشکان

 

مراحل عمل بینی در اصفهان چگونه است؟

برای انجام جراحی بینی در اصفهان به کمک تیم پزشک ۲۴ باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱- تماس با مشاورین پزشک ۲۴ و انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان با توجه به شرایط و بودجه خود.

۲- ویزیت توسط جراح بینی و معاینه کامل، تجویز آزمایشات لازم برای عمل بینی.

۳- انجام آزمایشات عمل بینی و عکسبرداری لازم.

آزمایش قبل عمل بینی

عکسبرداری قبل عمل بینی

۴- مراجعه مجدد به جراح و بررسی جواب آزمایشات و تعیین وقت عمل.

۵- انجام عمل در تاریخ مشخص شده.

۶- مراجعه به پزشک پس از ۱ هفته و برداشتن آتل روی بینی.

برداشتن آتل عمل بینی

 

اقدامات لازم قبل جراحی بینی در اصفهان چیست؟

رعایت یک سری از نکات مراقبتی قبل جراحی بینی اصفهان الزامی است که در اینجا به این موارد اشاره شده است:

 • در روز جراحی بینی با یک همراه نیم ساعت قبل زمان مقرر در محل جراحی حضور داشته باشید.
 • آزمایشات قبل از عمل بینی به طور کامل انجام دهید و برای معاینه و بررسی به جراح خود مراجعه کنید.
 • روز جراحی بینی لباس دکمه‌دار بپوشید تا بعد جراحی به راحتی استفاده کنید.
 • دو هفته قبل جراحی بینی از کشیدن سیگار، قلیان و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • سعی کنید به مدت ۲ هفته قبل جراحی بینی اصفهان از قرص‌های رقیق‌کننده خون مانند آسپرین استفاده نکنید.
 • در روز مشاوره قبل عمل بینی در اصفهان با جراح خود در مورد انتظارات و خواسته‌های خود صحبت کنید.
 • از ۸ ساعت قبل جراحی بینی از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید تا معده شما خالی باشد.
 • قبل از ورود به اتاق عمل، آرایش خود را به طور کامل پاک کنید.
 • استرس نداشته باشید و به تجربه و مهارت و انتخاب خود برای بهترین جراح بینی اصفهان اطمینان داشته باشید.
 • در انتخاب بهترین جراح عمل بینی اصفهان دقت کافی داشته باشید.

 

مراقبت‌ های بعد عمل بینی در اصفهان

رعایت نکات مراقبتی بعد عمل بینی اصفهان در نتیجه جراحی بینی و آسان شدن دوره نقاهت کمک می‌کند. در ادامه نکات لازم مراقبتی بعد عمل بینی آورده شده است که با رعایت آنها می‌توانید زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید.

✓ از خوردن غذاهای سفت و جویدنی خودداری کنید و از غذاهای نرم و آبکی مانند سوپ استفاده کنید.

پرهیز از خوردن ساندویچ

سوپ خوردن بعد عمل بینی

✓ در هنگام خوابیدن دو بالش در زیر سر خود قرار دهید تا سر شما بالاتر از بدن قرار داشته باشد. در ویدئوی زیر نحوه صحیح خوابیدن بعد عمل بینی نشان داده شده است.

بالا نگه داشتن سر بعد از عمل بینی

✓ در روزهای اول بعد عمل بینی سر خود را پایین نیندارید زیرا باعث تورم و کبودی بیشتر می‌شود.

✓ در معرض خورشید قرار نگیرید زیرا اشعه UV باعث ایجاد لک روی بخیه‌ها می‌شود.

✓ داورهایتان را طبق تجویز جراح‌تان مصرف کنید. در صورت نیاز برای کاهش تورم و با دستور پزشک می‌توانید از قرص آناهیل استفاده کنید.

قرص آناهیل بعد از عمل بینی

✓ آب و نوشیدنی را به مقدار فراوان مصرف کنید، ولی به هیچ عنوان از نی برای نوشیدنی‌ها استفاده نکنید.

ممنوعیت نوشیدن مایعات با نی

✓ از کمپرس یخ اطراف چشم به مدت ۲ روز برای کاهش تورم و کبودی چشم و گونه‌ها استفاده کنید.

کمپرس سرد بعد از عمل بینی

✓ کارهای خانه بعد از عمل بینی را با دقت انجام دهید و سر خود را به هیچ عنوان پایین نیندازید.

✓ به مدت ۲ ماه بعد عمل بینی از فعالیت‌های سنگین بدنی خودداری کنید.

عدم انجام فعالیت سنگین

✓ بهتر است در روزهای اول بعد عمل بینی به دلیل تاثیر داروی بیهوشی روی شما، رانندگی نکنید. مشاهده ویدئو زیر در این زمینه به شما کمک می‌کند.

✓ سعی کنید تا ۲ هفته بعد جراحی بینی از کشیدن سیگار، قلیان و مشروبات الکلی پرهیز کنید.

✓ بعد از جراحی بینی در اصفهان در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

✓ برای بهبود جای زخم و بخیه از کرم‌های ترمیم‌کننده استفاده کنید.

چرب کردن بخیه بینی بعد از عمل

✓ اجسام سنگین بعد جراحی بینی به هیچ عنوان بلند نکنید تا به بینی شما فشار و آسیب وارد نشود.

بلند کردن اجسام سنگین بعد از عمل بینی

✓ داروهای تجویز شده پزشک را طبق دستور مصرف کنید.

✓ از خوردن غذاهای سفت، جویدنی، ادویه‌دار و نمکی خودداری کنید.

خوراکی های ممنوعه بعد از عمل بینی

خوردن چیپس بعد عمل بینی

✓ بعد جراحی بینی پیاده‌روی منظم و سبک روزانه به مدت ۳۰ دقیقه داشته باشید.

✓ در هفته اول بعد جراحی بینی استحمام نکنید و دقت داشته باشید آتل بینی خیس نشود.

✓ به مدت حداقل ۴ ماه از عینک روی بینی خود استفاده نکنید زیرا به بینی شما فشار وارد می‌شود.

نحوه صحیح عینک زدن بعد از عمل بینی

 

عوارض عمل بینی اصفهان چیست؟

عوارض عمل بینی در اصفهان مانند دیگر جراحی‌های دیگر کوتاه‌مدت است و انتخاب دکتر جراح حاذق و مجرب در کاهش عوارض بعد جراحی تاثیر دارد. در اینجا برخی از عوارض عمل بینی آورده شده است که این موارد عبارتند از:

✓ سرگیجه

✓ تورم و کبودی بعد جراحی

✓ وجود آبریزش و خونریزی بعد عمل بینی

✓ خشکی گلو و بینی بعد جراحی

این موارد کوتاه‌مدت است و به مرور زمان برطرف می‌شود. انتخاب و مراجعه به بهترین جراح بینی اصفهان و رعایت مراقبت‌های بعد عمل بینی اهمیت ویژه‌ای در نتیجه جراحی دارد.

عمل بینی فانتزی مشهد

 

سوالات متداول عمل بینی در اصفهان

۱- بهترین جراح بینی در اصفهان را چگونه انتخاب کنیم؟

با توجه به رزومه تحصیلی و کاری و همجنین مشاهده نمونه کارهای جراح، می‌توان بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان را انتخاب کرد. همچنین داشتن اخلاق حرفه‌ای در کنار تجربه و تخصص پزشک بسیار اهمیت دارد.

 

۲- درد عمل بینی استخوانی بیشتر است با عمل بینی گوشتی؟

درد عمل بینی استخوانی و عمل بینی گوشتی تفاوتی با هم ندارد و در صورت بروز درد، جراح داروی مسکن تجویز می‌کند. به طور کلی تورم عمل بینی گوشتی بیشتر است که به همین دلیل مدت زمان چسب زدن بینی گوشتی طولانی‌تر می‌باشد. همچنین کبودی دور چشم در عمل بینی گوشتی بیشتر است که با کمپرس یخ برطرف می‌شود.

 

منابع: پزشک۲۴، europepmc

۶۲ نظر

 1. فرهاد رضايى

  سلام و خسته نباشید
  هزینه عمل بینى دکتر ابدالى برای بینی گوشتى چنده؟؟

 2. سلام خسته نباشید، من بینیم گوشتیه میخواستم عمل کنم ولی چندتا سوال داشتم. اول اینکه اگه عمل کنم چقدر طول میکشه تا ورم و التهابش خوب بشه و بتونم برگردم سرکار، یعنی اینکه دوره نقاهتش طولانیه یا بعد از چند روز اوکی میشه؟؟؟ و اینکه شنیدم عمل بینی گوشتی نسبت به بینی های استخوانی سخت تره، ممکنه نتیجه عملم خوب نشه یا بعد از چند وقت برگرده؟ توی اصفهان دکتر خوب برای جراحی بینی گوشتی کسی هست یا حتما باید برم تهران؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • فرزانه رمضان پور

   سلام دوست عزیر
   دوره نقاهت عمل بینی های گوشتی در حدود پنج الی ۷ روز است که بستگی به شرایط جسمی بیمار دارد، معمولا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی بیمار می تواند به راحتی به فعالیت روزانه خود بپردازد، فقط در طی این مدت از انجام فعالیت های سنگین و یا ورزش باید خودداری کنید. در مورد سختی عمل بینی گوشتی باید بگوییم که هر نوع عملی چه از نوع بینی های گوشتی و چه از نوع بینی های استخوانی سختی های خود را دارد، که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه دیگر جای هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد و با خیالی راحت می توانید عمل بینی گوشتی خود را انجام دهید.
   شما می توانید با بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان عمل کنید و حتما نیازی نیست که به تهران مراجعه کنید، تنها باید بهترین پزشک در این زمینه را در شهر خود پیدا کنید که برای اینکار مشاورین ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند. برای دریافت مشاوره به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 3. سلام هزینه عمل بینی دکتر طرزی چنده؟ ی دکتر خوب برای عمل بینی در اصفهان میتونین بهم معرفی کنین که سریع وقت عمل بده؟؟

  • پشتیبان سایت 1

   با سلام
   بله پزشکان متخصص و مجرب بسیاری در اصفهان هستند که در زمان کوتاهی به شما نوبت عمل می دهند. برای دریافت نوبت جراحی بینی و همچنین اطلاع از هزینه ها با مشاورین ما در ارتباط باشید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 4. سلام، بهترین جراح بینی در اصفهانو چطوری باید تشخیص بدیم؟ همین که عکسای نمونه کاراشونو بپسندیم کافیه؟ من از نمونه کارای دو تا دکتر در اصفهان خوشم اومده ولی نمیدونم کدوم یکی بهتره و با کودوم دکتر وقت عمل بگیرم!!

  • پشتیبان سایت 1

   با سلام
   برای انتخاب یک جراح خوب بینی باید به ویژگی ها و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشید که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:
   تخصص و مهارت جراح در زمینه جراحی زیبایی بینی
   صبر و شکیبایی پزشک در مقابل پاسخگویی به پرسش های بیمار
   داشتن پرسنل با اخلاق در مطب
   اطلاع از متدهای روز دنیا و داشتن تجهیزات و امکانات کامل
   علاوه بر این موارد، زمانی که نمونه کارهای پزشک مورد نظر خود را پسندیدید، می توانید برای اطمینان خاطر از نحوه عمل ایشان، به صورت حضوری به مطب مراجعه نمایید و از بیماران پزشک در مورد رضایتشان از نتیجه جراحی پرس و جو کنید.
   مشاورین پزشک ۲۴ برای راحتی شما بهترین پزشکان متخصص در جراحی بینی برای هر شهر را معرفی می کنند تا بتوانید سریع تر در این خصوص تصمیم گیری کنید. برای دریافت مشاوره رایگاه به لینک زیر مراجعه کنید:
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 5. سلام برای دکتر آیتی وقت میخام ولی خیلی عجله دارم شما میتونین واسم وقت سریع بگیرین؟ میخام برم خارج از کشور نمیتونم زیاد توی نوبت واستم

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   بله جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی در اصفهان و دریافت نوبت از پزشک متخصص مدنظر خود می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی گفته شده در آدرس زیر با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید: https://pezeshk24.com/free-consult/

 6. دکتر مومنی یکی از بهترین دکترایی هستن که من اسمشونو شنیدم. خواهرم پارسال باهاشون عمل کرد خیلی راضیه نه مشکل تنفسی داره نه هیچی بینیشم خیلی قشنگه تیغه اش صافه قوسشم خیلی قشنگه

 7. بین دکتر با عزت و دکتر خسروی موندم نمیدونم کدومشون بهتر بینی من استخونی هس و دوست دارم خیلی خوب عمل بشه

 8. سلام وقت بخیر، من در خصوص عمل نیاز به راهنمایی داشتم چطوری میتونم اقدام کنم؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   لطف بفرمایید در ساعات اداری (۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر) با شماره تلفن ۰۹۴۲۲۰۰۶۵۴۰ تماس بگیرید تا همکاران ما جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در اصفهان شما را راهنمایی کنند.

 9. با سلام
  ببخشید بهترین جراح بینی در اصفهان رو با چه معیارایی انتخاب بکنم؟
  من خیلی حساس هستم و دوست دارم نتیجه عملم خوب باشه لطفا کمکم کنید تا عمل خوبی داشته باشم.

 10. سلام لیست جراحان بینی اصفهان که اوردین توی متن تون همه اوکی هستن؟ میشه همین تابستون تایم عمل بدین بهم؟ قیمت عمل بینی در اصفهان چقدره؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز لیست کاملی از بهترین جراحان بینی در اصفهان در این مقاله معرفی شده‌اند. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو ویزیت اولیه با بهترین جراح بینی اصفهان از طریق روش‌های ارتباطی گفته شده در متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 11. سیما قیاسی

  سلام
  یک دکتر خیلی خوب برای عمل بینی گوشتی در اصفهان معرفی کنین لطفا (قیمت نسبتا مناسب)

 12. سلام لطفا جراح بینی خوب در اصفهان معرفی کنین . روش های عمل بینی در اصفهان چند مدله؟ باز بهتره؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز در این مقاله لیست بهترین جراحان عمل بینی در اصفهان آورده شده است که شما می‌توانید با مشاهده نمونه کار عمل بینی و میزان سوابق آنها بهترین دکتر عمل بینی اصفهان را انتخاب کنید. روش های عمل بینی در اصفهان با دو تکنیک باز و بسته انجام می‌شود که انتخاب روش عمل به نظر جراح، نوع بینی و میزان تغییرات مورد نیاز بستگی دارد. به طور کلی عمل بینی باز در اصفهان به دلیل دید وسیع‌تری که جراح در هنگام جراحی روی ساختار داخلی بینی دارد، مناسب‌تر است و برای عمل بینی‌هایی که نیاز به تغییرات بیشتری دارد، استفاده می‌شود.

 13. بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان کیه؟ لیست جراحان بینی اصفهان که معرفی کردین همشون عالی بودن مرسی برای بینی گوشتی هم خوبن؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان را می‌توانید با مشاهده نمونه عمل‌های بینی و سوابق پزشکی آنها انتخاب کنید. شما می‌توانید جهت دریافت ویزیت اولیه با بهترین دکتر عمل بینی گوشتی اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی گفته شده در متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 14. سلام ببخشید بهترین دکتر عمل بینی اصفهان همراه نمونه کار برام معرفی میکنین؟ چطوری باید وقت بگیرم؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین جراح بینی اصفهان آورده شده است که با مشاهده نمونه کار عمل بینی و سوابق پزشکی آنها می‌توانید بهترین آن را انتخاب کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در اصفهان و دریافت ویزیت اولیه با بهترین جراح بینی در اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی گفته شده در متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 15. سلام
  بعد از اینکه با بهترین جراح بینی در اصفهان مشاوره عمل بینی داشتیم چه زمانی باید برای آتلیه عکاسی مراجعه کنیم؟ آیا قبل از اینکه دکتر بهمون وقت عمل بده میشه آزمایشات و عکسامونو بگیریم؟

 16. ببخشید بهترین جراح بینی در اصفهان کی هس؟ من میخوام عمل زیبایی و عمل انحراف بینی رو انجام بدم دکتری هس انجام بدن و هزینه شون چقدر در میاد؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   بهترین جراح بینی اصفهان در این مقاله معرفی شده است شما می‌توانید با مشاهده نمونه کار جراحان و سوابق پزشکی آنها بهترین جراح بینی در اصفهان را انتخاب کنید. همچنین هزینه عمل بینی در اصفهان به عوامل مختلفی از جمله میزان دستمزد و تجربه جراح، محل جراحی (کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی)، نوع بینی و میزان پیچیدگی عمل بستگی دارد. شما می‌توانید جهت دریافت ویزیت اولیه با بهترین جراح بینی اصفهان و اطلاع دقیق هزینه عمل بینی در اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 17. سلام من آتنا عسگریان هستم ساکن اصفهان با کمک تیم مهربون و حرفه ای شما عمل بینی انجام دادم و خواستم بگم خیلی راضی بودم و ممنون بابت پیگیری های منظم تون

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   خیلی خوشحالیم که از تیم پزشک ۲۴ رضایت دارید. ممنون از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 18. سلام خوبین
  من طناز هستم از اصفهان میخواستم بینیم رو عمل کنم من انحراف بینی دارم و ی قوز نسبتا بزرگ روی بینی؟ لطفا دکتر خیلی ماهر به من معرفی کنید که هر دو عمل انحراف و زیبایی رو انجام بدهند

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین جراحان عمل بینی اصفهان به همراه نمونه عمل بینی و سوابق پزشکی آنها آورده شده است. شما می‌توانید برای دریافت نوبت با بهترین جراح بینی در اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

 19. سارا اصغری

  برای وقت مشاوره با بهترین جراح بینی در اصفهان مزاحمتون شدم. میتونین برام وقت ویزیت مشاوره بذارین؟

  • پشتیبان سایت

   با سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت ویزیت اولیه با بهترین جراحان بینی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در تماس باشید.

 20. سلام ببخشید هزینه عمل دکتر خسروی چقدر هس الان؟ من میخوام عمل کنم با ایشون

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   هزینه عمل بینی با توجه به شرایط فرد و عوامل دیگری از جمله محل جراحی (کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی)، میزان تخصص و مهارت جراح، نوع بینی و میزان پیچیدگی عمل متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی در اصفهان و دریافت نوبت با بهترین جراح بینی اصفهان از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

   • سلام هزینه عمل جراحی بینی در اصفهان چقدره

    • پشتیبان سایت 2

     با سلام و وقت بخیر
     هزینه عمل بینی در اصفهان برای هر فرد با توجه به شرایط مختلف متفاوت است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی اصفهان از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.
     https://pezeshk24.com/free-consult/

 21. من دکتر عمل بینی خود در اصفهان میخوام که اقا باشن و حرفه ای باشن که عمل پولیپ هم انجام بدن میشناسین؟

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   در این مقاله لیست بهترین جراحان بینی در اصفهان آورده شده است. شما می توانید بری رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان عمل بینی از طریق راه های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کیند.

 22. کیمیا منصوریان

  بهترین مدل عمل بینی در اصفهان چه مدلی هست؟ فانتزی بهتره یا طبیعی؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   مدل عمل بینی برای هر فردی بسته به تناسب بینی با سایر اجزای چهره وی مشخص می‌شود، بنابراین به طور قطع نمی‌توان گفت که بهترین مدل عمل بینی کدام است.

 23. سلام ببخشید از بین دکترهایی که معرفی کردین کدوم جراح خیلی خوب بینی فانتزی عمل میکنن؟

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در اصفهان از طریق راه‌های ارتیاطی داخل متن مقاله با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 24. سلام ببخشید کارهای خانه بعد از عمل بینی رو کی میشه انجام بدهم؟ من خونه دار هستم و برام مهمه

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   بهتر است تا حدود ۲ هفته بعد عمل بینی سر خود را به هیچ عنوان به پایین خم نکنید و تا ۶ ماه فعالیت خیلی سنگین انجام ندهید.

 25. ترانه طوبایی

  سلام .من من برای عمل بینی ترمیمی چقدر بعد از عمل بینی اولیه میتونم اقدام کنم؟! مدل بینیمو خیلی دوست دارم، همه چیش خوبه به نظرم. فقط سوراخای بینیم متقارن نیست و این مسئله خیلی اذیتم میکنه.

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وفت بخیر
   باید حداقل ۱ سال از عمل بینی اولیه شما گذشته باشد تا بتوانید مجددا عمل بینی انجام دهید، اما توصیه ما به شما این است که اگر به طور کلی از فرم بینی خود رضایت دارید و تنها عدم تقارن سوراخ‌های بینی برایتان آزاردهنده است، سعی کنید با این مسئله کنار بیایید، چرا که جراحی بینی ترمیمی در مقایسه با عمل بینی اولیه دشوارتر است و ریسک بیشتری دارد.

 26. سلام من از شاهین شهر اومدم اصفهان و با دکتری که به من معرفی کردین جراحی کردم خیلی خوب بود دست تون درد نکنه از پرسنل پزشک ۲۴ ممنونم

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز خیلی خوشحالیم که از تیم پزشک ۲۴ رضایت دارید و ممنون که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

 27. سلام. من پسرم میخوام عمل کنم. کدام دکتر بهتر عمل میکنه واسه پسر که طبیعی باشه عروسکی نشه؟

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   از بین جراحان معرفی شده در این مقاله می‌توانید جراحی را انتخاب کنید که نمونه کارهای ایشان بیشتر موردپسند شما قرار بگیرند. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت با جراح می‌توانید از طریق لینک زیر با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط بگیرید. همچنین در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی نیز می‌توانید این مورد را با جراح خود در میان بگذارید.
   https://pezeshk24.com/free-consult/

 28. سلام خواستم بپرسم من بدنسازی کار میکنم و واقعا نمیتونم ولش کنم بعد عمل بینیم
  چقدر وقت بعد از عمل میتونم برگردم باشگاه ؟ممنون میشن جواب بدین

  • کارشناس پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   انجام ورزش‌های سنگین حداقل ۶ الی ۸ هفته بعد از عمل بینی توصیه نمی‌شود، چرا که بینی شما هنوز آسیب پذیر است. با این حال بازهم بسته به نوع ورزشی که می‌کنید و همچنین میزان آسیب احتمالی، این مدت زمان می‌تواند متفاوت باشد. توصیه می‌شود برای اطمینان بیشتر حتما به صورت حضوری به جراح خود مراجعه کنید و این مورد را با جزئیات کامل از ایشان بپرسید.

 29. شیرین اصفهانی

  سلام ببخشید من میخوام عمل بینی قیمت خیلی پایین انجام بدهم امکانش هس؟ چقدر باید بودجه داشته باشم و نوبت ها برای چه زمانی است؟

  • مشاور پزشک 24

   با سلام و وقت بخیر
   شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی در اصفهان و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی و قیمت مناسب باید از طریق راه های ارتباطی داخل متن مقاله با کارشناسان پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 30. پشتیبان سایت 2

  با سلام و وقت بخیر
  خوشحالیم که از تیم پزشک ۲۴ رضایت دارید و ممنون که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

 1. تعقيب: فتانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.