تکنیک مورد استفاده برای کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در مشهد سال ۱۴۰۱ + عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد از این رو نمی‌توان یک قیمت واحد را برای تمامی افراد در نظر گرفت. کاشت ابرو در مشهد یکی از بهترین روش‌های زیبایی برای فرم دهی و پر کردن ابروها می‌باشد که برعکس سایر روش‌ها مانند میکروبلیدینگ، تاتو و یا هاشور ابرو که موقت هستند، این تکنیک ماندگار و دائمی می‌باشد.

در این مقاله ما قصد داریم تا به صورت کامل در مورد هزینه کاشت ابرو در مشهد در سال ۱۴۰۱ توضیح بدهیم و همچنین فاکتورهای موثری که بر روی قیمت کاشت ابرو تاثیرگذار هستند را معرفی نماییم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عضویت پزشکان

 

عوامل موثر بر روی هزینه کاشت ابرو

فاکتورهای بسیاری هستند که قیمت کاشت ابرو در مشهد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند که ما در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت:

انتخاب روش مناسب برای کاشت ابرو

از مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر روی قیمت کاشت ابرو، انتخاب روش مناسب برای انجام این کار است. کاشت ابرو طبیعی بر اساس نوع برداشت گرافت‌های مناسب از روی سر و همچنین کاشت آن‌ها به تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

هزینه کاشت ابرو در مشهد

این روش‌های مختلف با نام‌های کاشت ابروی SUT، FUT، FUE و SFUE شناخته می‌شوند که هر کدام بر اساس تجهیزات و امکاناتی که برای جراحی استفاده می‌کنند، هزینه خاص خود را دارند.

تراکم ابروها

با توجه به درخواست فرد و همچنین نظر بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد تعداد گرافت‌هایی که برای کاشت ابرو استفاده می‌شود می‌تواند متفاوت باشد. علاوه بر این میزان گرافت‌ها به فرم مورد نظر شما و همچنین میزان خالی بودن ابروها و یا تراکم آن‌ها بستگی دارد که می‌تواند این تعداد افزایش و یا کاهش پیدا کند.

معمولا تعداد گرافت‌هایی که برای افراد استفاده می‌شود به طور میانگین بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ فولیکول مو است. البته این تعداد بر اساس نظر فرد و تقاضا برای پرپشت‌تر بودن ابروها می‌تواند افزایش پیدا کند.

مدل ابروها

ابروها می‌توانند در فرم‌ها و مدل‌های مختلفی باشند، به طور مثال با توجه به نوع صورت فرد و همچنین نظر وی می‌توان ابروهای باریک و یا حتی پهنی را ایجاد کرد. در صورتی که فرد تمایل به داشتن ابروهای پهن‌تری داشته باشد، این باعث می‌شود تا تعداد گرافت‌های بیشتری برای کاشت مورد نیاز باشد و از این رو فرایند برداشت طولانی‌تر خواهد شد که در نهایت بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت.

هزینه کاشت ابرو بر اساس مدل ابروها

همچنین در صورتی که بخش بیشتری از گرافت‌ها در ناحیه تاج و یا انتهای ابروها کاشته شوند این نیز باعث افزایش هزینه خواهد شد. این مسئله به این دلیل است که قسمت‌های زاویه‌دار ابروها نیاز به زمان و دقت بالاتری خواهد داشت.

میزان دستمزد پزشک

یگی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی کاشت ابرو در مشهد، میزان دستمزد پزشک است. قیمت کاشت ابرو بر اساس تجربه و مهارتی که یک پزشک دارد می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند. علاوه بر این مسئله بر اساس میزان زمان و دقتی که یک پزشک برای کاشت ابروها می‌گذارد میزان دستمزد وی می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند.

کلینیک کاشت ابرو

کلینیک‌ها نیز بر اساس خدماتی که به مشتریان خود می‌دهند و همچنین نوع دستگاهی که برای انجام کاشت ابرو استفاده می‌کنند قیمت‌های مختلفی را در نظر می‌گیرند. به طور قطع کاشت ابرو در کلینیک‌های مجهزتر گران‌تر خواهد بود.

هزینه کلینیک کاشت ابرو در مشهد

منطقه جغرافیایی

منطقه جغرافیایی یکی دیگر از عوامل موثر بر روی هزینه کاشت ابرو در مشهد است که می‌تواند بر اساس شهرهای مختلف و یا مناطق و نواحی گوناگون در یک شهر مشخص گردد.  همان طور که واضح است قیمت کاشت ابرو در شهرهای بزرگتر به دلیل داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته‌تر بالاتر از شهرهای کوچک‌تر است.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت ابرو در مشهد سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو در مشهد برای افراد مختلف متفاوت است و فرد برای اطلاع دقیق از هزینه آن بایستی به پزشک معتبر مراجعه نماید. اما به صورت حدودی می‌توان هزینه کاشت ابرو طبیعی در مشهد را از ۸ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه کاشت ابرو طبیعی در مشهد

این قیمت بر اساس فاکتورهای ذکر شده در بالا می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند، از این رو تا قبل از بررسی کامل میزان تراکم ابروها و همچنین روش انتخابی فرد نمی‌توان هزینه دقیقی را اعلام نمود.

 

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای کاشت ابرو دائمی انتخاب روش مناسب آن است. در میان روش‌هایی که برای این عمل وجود دارد، تکنیک FUT یکی از قدیمی‌ترین و همچنین تهاجمی‌ترین روش‌های کاشت ابرو است.
از آنجایی که تمامی اقدامات برای کاشت ابرو، (برداشت و کاشت ابرو) به صورت دستی و بدون دخالت هیچ گونه دستگاه پیشرفته‌ای انجام می‌گیرد هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد.

هزینه روش های مختلف کاشت ابرو

اما روش‌های دیگری همچون FUE و SFUE به دلیل اینکه در طی جراحی از دستگاه‌های پیشرفته برای برداشت گرافت‌ها استفاده می‌گردد باعث داشتن هزینه بالاتری نسبت به تکنیک FUT می‌باشد. در این روش‌ها احتمال وارد شدن آسیب به گرافت‌ها بسیار کاهش پیدا می‌کند و عوارض بعد از جراحی آن نیز کمتر خواهد بود.

 

عضویت پزشکان

 

کاشت ابروی اقساطی در مشهد

هزینه انجام این عمل ممکن است برای برخی از افراد بالا باشد و همین موضوع باعث شود تا از انجام آن صرف نظر کنند. برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان برای افرادی که تمایل به انجام جراحی کاشت ابرو را دارند اما توان پرداخت هزینه آن را به صورت یکجا ندارند شرایطی را با نام کاشت ابرو اقساطی فراهم کرده‌اند تا بتوانند بدون دغدغه هزینه و قیمت آن اینکار را انجام بدهند.

کاشت ابروی اقساطی در مشهد

کاشت ابرو قسطی در مشهد به این صورت است که فرد در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به کلینیک و یا پزشک پرداخت می‌کند و مابقی آن را با توجه به شرایط و قواعد کلینیک در چند ماه به صورت اقساطی پرداخت می‌نماید. علاوه بر این مسئله ممکن است کلینیک به ازای هر قسط از بیمار چک و یا سفته دریافت کند.

 

عضویت پزشکان

 

منبع: پزشک ۲۴، healthline

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.