هزینه کاشت ابرو در شیراز

هزینه کاشت ابرو در شیراز ۱۴۰۱ | کاشت ابرو اقساطی

هزینه کاشت ابرو در شیراز چقدر است؟ چه عواملی بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار هستند؟ آیا کاشت ابرو اقساطی در شیراز امکان پذیر است؟ ارزان‌ترین کاشت ابرو در شیراز کدام است؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به تمامی این سوالات پاسخ بدهیم و در خصوص هزینه کاشت ابرو در شیراز در سال ۱۴۰۱ بیشتر توضیح بدهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

 

عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو در شیراز

چه فاکتورهایی باعث افزایش و یا کاهش هزینه کاشت ابرو می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم عوامل بسیاری هستند که می‌توانند قیمت جراحی کاشت ابرو طبیعی یک فرد را تحت تاثیر خود قرار بدهند، که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان دستمزد پزشک
 • میزان هزینه کلینیک
 • میزان تراکم ابروها
 • فرم ابروهای مورد نظر
 • تکنیک مورد استفاده

عضویت پزشکان

 

در ادامه به توضیح بیشتر در مورد هر کدام از این موارد پرداخته شده است:

میزان دستمزد پزشک

هر پزشک بر اساس تخصص و مهارتی که در این زمینه دارد می‌تواند هزینه متفاوتی را از بیمار خود دریافت کند. یک جراح با سابقه و ماهر در زمینه کاشت ابرو به طور قطع نسبت به یک پزشک کم تجربه می‌تواند نتیجه بهتری را به دست آورد از این رو هزینه بالاتری را برای انجام جراحی خود دریافت می‌کند.

میزان هزینه کلینیک

کلینیک‌ها بر اساس خدماتی که به بیماران خود ارائه می‌دهند می‌توانند هزینه‌های متفاوتی نیز از آن‌ها دریافت کنند. به طور مثال یک مرکز با تجهیزات پیشرفته و دستگاه‌های جدید می‌تواند هزینه بالاتری را از یک کلینیک معمولی دریافت نماید. مراجعه به بهترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز نتایج بهتری به همراه دارد.

میزان هزینه کلینیک برای کاشت ابرو

میزان تراکم ابروها

هرچه تراکم ابروهای درخواستی بیشتر باشد به این معنی است که باید گرافت‌های بیشتری برای کاشت از ناحیه اهداکننده برداشته شود، در نهایت این امر نیاز به صرف زمان بیشتری دارد. از این رو هرچه تراکم ابروها افزایش پیدا کند، هزینه کاشت ابرو نیز به همان نسبت بالاتر می‌رود.

فرم ابروها

فرم ابروها نیز می‌تواند باعث افزایش و یا کاهش تعداد گرافت‌های لازم برای کاشت شود. به طور مثال برای ابروهایی که فرم آن‌ها پهن‌تر است نسبت به ابروهای باریک‌تر نیاز به گرافت‌های بیشتری برای کاشت دارد، از این رو زمان مورد نیاز برای جراحی افزایش پیدا می‌کند و در نهایت هزینه آن بالاتر می‌رود.

تکنیک مورد استفاده

تکنیک‌های بسیاری هستند که برای کاشت ابرو می‌توان از آن استفاده کرد. انتخاب روش مناسب برای انجام جراحی به تشخیص پزشک بستگی دارد. تکنیک مورد استفاده بر اساس میزان پیچیدگی و زمان‌بر بودن جراحی می‌تواند هزینه‌های متفاوتی را برای جراحی در برداشته باشد.

تکنیک مورد استفاده برای کاشت ابرو

 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی شیراز سال ۱۴۰۱

هزینه کاشت ابرو در شیراز سال ۱۴۰۱

قیمت جراحی کاشت ابرو در شیراز بر اساس فاکتورهای مختلفی که در بخش قبلی توضیح دادیم تعیین می‌گردد که این هزینه می‌تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد. اما به صورت کلی می‌توان هزینه کاشت ابروی طبیعی در شیراز سال ۱۴۰۱ را در حدود ۸ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه کاشت ابرو در شیراز

هزینه ذکر شده حدودی است و برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام معاینات و بررسی‌های بیشتر قیمت دقیق به شما اعلام گردد.

 

ارزان‌ترین کاشت ابرو در شیراز

برخی از افراد به دلیل پرداخت هزینه کمتر برای کاشت ابرو به کلینیک‌هایی با قیمت‌های بسیار پایین مراجعه می‌کنند، اما سوال اینجاست که می‌توان با چنین جراحی‌هایی به نتیجه ایده آل از آن دست یافت؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هیچ ارزانی بی علت نیست. در واقع ارزان بودن جراحی کاشت ابرو می‌تواند به دلایل مختلفی رخ بدهد که برخی از این موارد در زیر بیان شده‌ است:

 • کم تجربه و تازه کار بودن پزشک
 • افزایش تعداد جراحی در طول یک روز
 • افزایش تعداد مراجعین به مطب یا کلینیک
 • عدم داشتن سابقه کافی کلینیک برای جراحی
 • توجه بیشتر به کمیت عمل و عدم توجه به کیفیت آن

ارزان ترین کاشت ابرو

به طور قطع نتیجه چنین جراحی‌هایی چیزی به جزء نارضایتی و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه بیمار نخواهد بود. گاهی اوقات مراجعه به اینگونه کلینیک‌ها و انجام جراحی در آن جا می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

برخی از عوارض کاشت ابروی ارزان به شرح زیر می‌باشد:

 • عدم تقارن ابروها
 • تفاوت در زنگ ابروها
 • عدم فرم دهی مناسب
 • عدم رضایت از نتیجه جراحی
 • عدم رشد کامل گرافت‌های ابرو

متقاضیان برای اینکه بتوانند به نتیجه ایده آل و مطلوبی از جراحی کاشت ابرو دست پیدا کنند بایستی به بهترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز همراه با هزینه مناسب مراجعه نمایند.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

روش کاشت FUT به عنوان ارزان‌ترین تکنیک کاشت ابرو شناخته می‌شود، به این دلیل که تمام مراحل آن (مرحله برداشت گرافت‌ها و کاشت آن‌ها) به صورت کاملا دستی و بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه اتومات و پیشرفته‌ای انجام می‌گیرد.
این روش به این صورت است که در ابتدا یک برش نواری از ناخیه اهدا کننده (بانک مو) برداشته می‌شود که حاوی فولیکول‌های مناسب مو می‌باشد. گرافت‌های مقاوم مو پس از انجام بررسی‌های لازم در ناخیه ابروها کاشته می‌شوند.

کاشت ابرو به روش FUT

از تکنیک FUT به دلیل پایین بودن هزینه آن بیشتر برای کاشت مو استفاده می‌شود و از آنجایی که یک روش تهاجمی است معمولا برای کاشت ابرو از آن استفاده نمی‌گردد.

سایر روش‌های جراحی کاشت ابرو مانند تکنیک FUE و یا SFUE به دلیل استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های پیشرفته و همچنین نیاز به دقت و حساسیت بالاتر پزشک از هزینه بیشتری نسبت به روش FUT برخوردار هستند.
البته باید در نظر داشته باشید که به دلیل دقت و حساسیت بیشتری که در این روش‌ها وجود دارد احتمال آسیب به گرافت‌ها و یا عدم رشد آن‌ها پس از کاشت به شدت کاهش می‌یابد.

 

هزینه کاشت ابرو اقساطی در شیراز

برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان برای راحتی بیماران خود شرایط اقساطی پرداخت هزینه کاشت ابرو را فراهم کرده‌اند، که با کمک آن می‌توانند مبلغ جراحی را در چندین ماه پرداخت نمایند. شرایط کاشت ابرو قسطی در شیراز به چه صورت است؟

کاشت ابروی اقساطی در شیراز

برای انجام اینکار، بیمار در ابتدا بخشی از هزینه کاشت ابرو را به صورت نقدی و به عنوان پیش پرداخت به کلینیک و یا پزشک پرداخت می‌کند و مابقی آن را در چندین قسط و به صورت ماهانه پرداخت می‌نماید. همچنین باید توجه داشته باشید که با توجه به شرایط و قواعد کلینیک ممکن است از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت و به ازای هر قسط دریافت نمایند.

عضویت پزشکان

 

سوالات متداول در مورد هزینه کاشت ابرو شیراز

۱- آیا می‌توان هزینه کاشت ابرو را با بیمه پرداخت کرد؟

از آنجایی که کاشت ابرو به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود بیمه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. از این رو بیمار بایستی تمام هزینه را خود پرداخت نماید.

۲- هزینه‌های قبل و بعد از کاشت ابرو چیست؟

علاوه بر هزینه جراحی کاشت ابرو، یکسری هزینه‌های دیگر با عنوان هزینه قبل و بعد از کاشت ابرو نیز داریم که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • هزینه آزمایشات تجویز شده
 • هزینه ویزیت‌های مشاوره
 • هزینه داروهای تجویز شده

در صورتی که پزشک برای بیمار آزمایشاتی به جهت تشخیص شرایط جسمی فرد تجویز کرده باشد، فرد موظف است تا قبل از اقدام به جراحی آن‌ها را انجام داده و نتیجه را به پزشک متخصص تحویل بدهد.

 

منبع: پزشک ۲۴، healthline

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.