لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت کاشت مو در کرمانشاه (جدول قیمت 1402) + کاشت مو اقساطی

هزینه کاشت مو کرمانشاه
فهرست مطالب

قیمت کاشت مو در کرمانشاه یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در زمان انتخاب پزشک متخصص و اقدام به جراحی کاشت مو است. هزینه کاشت مو در کرمانشاه خود به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده‌است. همچنین می‌توانید جدول قیمت انواع روش‌های کاشت مو، کمترین هزینه و کاشت مو اقساطی را نیز ببینید.  با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

هزینه کاشت مو در کرمانشاه سال 1402 چقدر است؟

هزینه عمل کاشت مو در کرمانشاه به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس آن کاهش و یا افزایش پیدا می‌کند. در واقع نمی‌توان قیمت ثابت و دقیقی را برای تمامی افراد در نظر بگیریم، از این جهت متقاضی برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو در کرمانشاه بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نماید.

هزینه کاشت مو کرمانشاه

به صورت کلی هزینه کاشت مو در کرمانشاه در سال 1402 را می‌توان از 8 تا 18 میلیون در نظر گرفت. البته توجه داشته باشید که این قیمت‌ها حدودی هستند و هزینه دقیق کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به صورت کامل عنوان شده‌اند:

 

عضویت پزشکان

 

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو کرمانشاه

همان طور که گفتیم قیمت کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر اساس آن می‌تواند هزینه عمل برای یک فرد کاهش و یا افزایش پیدا کند. در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده‌است:

تجهیزات کلینیک

کلینیک کاشت مو کرمانشاه برای انجام جراحی می‌تواند بر روی هزینه جراحی کاشت مو تاثیر مستقیم داشته باشد. در واقع کلینیک و یا مرکز کاشت مو که از تجهیزات و امکانات پیشرفته‌تری استفاده می‌کند و خدمات بیشتری را در اختیار بیماران قرار می‌دهد به طورر قطع هزینه بالاتری را نسبت به یک کلینیک معمولی دریافت می‌کند.

تجهیزات کلینیک جراحی کاشت

 

عضویت پزشکان

 

روش کاشت مو کرمانشاه

روش‌های مختلفی برای انجام کاشت مو طبیعی وجود دارد که نوع جراحی مناسب با توجه به شرایط بیمار، میزان تراکم مو و تشخیص پزشک انتخاب می‌شود. هرچه میزان زمان جراحی طولانی‌تر باشد و از سختی بیشتری برخوردار باشد به طور قطع هزینه بالاتری برای انجام این عمل جراحی دریافت می‌شود.

 

تعداد گرافت کاشته شده

هر چه میزان تراکم مو در زمان جراحی بیشتر باشد به این منظور است که به تعداد گرافت‌های بیشتری برای کاشت مو احتیاج دارد. از این رو مدت زمان عمل نیز افزایش پیدا می‌کند به همین دلیل پزشک هزینه بالاتری را برای انجام جراحی کاشت مو از بیمار دریافت می‌کند.

تعداد گرافت مو کاشته شده

 

میزان تجربه و تخصص جراح

میزان تجربه و تخصص پزشک ارتباط مستقیمی با هزینه جراحی کاشت مو دارد به این صورت که هر چه پزشک از تجربه و تخصص بالاتری برخوردار باشد به طور قطع می‌تواند نتیجه بهتری نسبت به پزشک تازه کار و کم تجربه به دست آورد. از این رو هزینه بالاتری را برای انجام عمل کاشت مو از بیمار دریافت می‌کند. انتخاب و مراجعه به بهترین دکتر کاشت مو در کرمانشاه اهمیت زیادی در نتیجه نهایی دارد.

 

نوع بانک مو مراجعه کننده

میزان تراکم مو در بخش بانک مو می‌تواند بر روی قیمت کاشت مو کرمانشاه تاثیرگذار باشد. به طور قطع هر چه تعداد تار مو در ناحیه بانک مو بیشتر باشد پزشک می‌تواند در زمان کوتاه‌تری گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت را برداشت کند. از این رو بانک مو ضعیف ممکن است هزینه بالاتری را برای بیمار رقم بزند.

نوع بانک مو

 

سن مراجعه کننده

سن بیمار برای انجام جراحی کاشت مو نیز از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاشت مو کرمانشاه است. زمانی که سن بیمار بیشتر باشد و طاسی سر فرد نیز افزایش پیدا کرده باشد به گرافت‌های مو بیشتری برای انجام کاشت احتیاج دارد در نتیجه هزینه عمل یز افزایش پیدا می‌کند.

شهر محل سکونت

منطقه جغرافیایی مطب پزشک یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل است. معمولا در شهرهای بزرگ‌تر به دلیل استفاده از تجهیرات پیشرفته‌تر و به روزتر هزینه بالاتری را برای  عمل دریافت می‌کنند. این مسئله را می‌توان برای نواحی مختلف یک شهر نیز در نظر گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه انواع روش‌ های کاشت مو کرمانشاه

روش‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که انتخاب آن به شرایط بیمار و نظر پزشک بستگی دارد. هر کدام از این تکنیک‌ها می‌توانند هزینه‌های مختلفی را دربرداشته باشند که در ادامه به توضیح آن و هزینه کاشت موی سر در کرمانشاه برای هر تکنیک پرداخته شده است:

 

هزینه کاشت مو به روش سوپر FUE در کرمانشاه

برای انجام این روش و برداشت گرافت‌های مو به صورت تک واحدی از ناحیه بانک مو با کمک دستگاه‌های پیشرفته و به صورت کاملا دقیق برداشت می‌شود. از این روش می‌توان برای افرادی که دارای بانک مو ضعیفی هستند استفاده کرد و نتیجه مطلوبی نیز به دست آورد. به دلیل اینکه تراکم مو با کمک این روش در حدود 4 الی 5 برابر روش‌های قدیمی و سنتی است از این رو طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

از مزایای روش کاشت مو Super FUE در کرمانشاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برداشت مو از سایر بخش‌های بدن
 • تراکم بیشتر نسبت به سایر روش‌های سنتی
 • روشی کاملا بدون درد و خونریزی برای کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش سوپر FUE کرمانشاه در حدود 20 تا 30 میلیون تومان می‌باشد.

 

هزینه کاشت مو به روش FUE در کرمانشاه

در این روش مراحل کاشت و برداشت مو به صورت تک واحدی انجام می‌گیرد از این رو نیازی به ایجاد برش و درد و خونریزی در زمان جراحی نیست. از آنجایی که مراحل کاشت به صورت فولیکول‌های مو انجام می‌شود نتیجه به دست آمده از آن بسیار طبیعی است.

هزینه کاشت مو به روش FUE

از مزایای روش کاشت مو به روش FUE کرمانشاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشی بدون درد و خونریزی
 • امکان داشتن تراکم مو بالا
 • امکان برداشت موهای ظریف
 • بدون باقی ماندن جای زخم
 • امکان برداشت مو از بدن

هزینه کاشت مو به روش FUE در کرمانشاه در حدود 10 تا 15 میلیون تومان است.

 

کاشت مو به روش میکروگرافت در کرمانشاه

در این روش از کاشت مو تمامی مراحل جراحی با کمک دستگاه‌های پیشرفته و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌گیرد. به همین دلیل نیازی به ایجاد هیچ گونه جای زخم و یا برشی وجود ندارد.

از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برداشت گرافت مو در انواع و اندازه‌های مختلف
 • امکان برداشت گرافت بیشتر در طی یک جلسه
 • انجام جراحی در مدت زمان کوتاه‌تر
 • کاشت مو با تراکم بسیار بالا

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت کرمانشاه در حدود 12 تا 15 میلیون تومان می‌باشد.

 

قیمت کاشت مو به روش MICROFIT در کرمانشاه

این روش همانند تکنیک سنتی و قدیمی کاشت مو FIT است با این تفاوت که در آن از تجهیزات و امکانات پیشرفته استفاده می‌شود. برداشت هر فولیکول به صورت کاملا مجزا و تک واحدی و با کمک ایجاد حفره‌های بسیار کوچکی به اندازه 0.6 تا 0.9 میلیمتر انجام می‌گیرد.

از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برداشت واحدی گرافت‌های مو
 • امکان استفاده از موهای سایر بدن
 • برداشت گرافت‌ها با سرعت بالا

هزینه کاشت مو به روش MicroFIT در کرمانشاه در حدود 12 تا 15 میلیون تومان می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

قیمت کاشت مو به روش DHI در کرمانشاه

در این روش برای برداشت گرافت‌های مناسب از دستگاه های کاملا پیشرفته استفاده می‌شود و در زمان کاشت آن‌ها به صورت دستی و با دقت بالا انجام می‌پذیرد.

هزینه کاشت مو به روش DHI

از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کم خطر و کم تهاجمی بودن جراحی
 • به دست آوردن نتیجه کاملا طبیعی
 • عدم باقی ماندن جای زخم و برش
 • کوتاه بودن مدت زمان عمل جراحی

قیمت کاشت مو به روش DHI در کرمانشاه در حدود 15 تا 20 میلیون تومان می‌باشد.

 

کاشت مو به روش SUT در کرمانشاه

این روش را می‌توان به عنوان جدیدترین تکنیک جراحی کاشت مو در نظر گرفت. انجام کاشت مو به روش SUT با کمک دستگاه‌های پیشرفته و کاملا اتوماتیک انجام می‌پذیرد.

از مزایای جراحی کاشت مو به روش SUT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالا در انجام جراحی
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • به دست آوردن نتایج طبیعی

هزینه عمل کاشت مو به روش SUT در کرمانشاه در حدود 10 تا 13 میلیون تومان می‌باشد.

 

جدول هزینه کاشت مو در کرماشاه با روش های مختلف

در جدول زیر هزینه کاشت مو روش های مختلف در کرمانشاه به تفکیک آورده شده است:

روش کاشت موهزینه (میلیون تومان)
کاشت مو به روش میکروگرافتبین 12 تا 15
کاشت مو به روش FUEبین 10 تا 15
کاشت مو به روش SUTبین 10 تا 13
کاشت مو به روش MICRO FITبین 12 تا 15
کاشت مو به روش ترکیبی و سوپرترکیبیبین 12 تا 18
کاشت مو به روش DHIبین 15 تا 20
کاشت مو به روش SFUE و SFUEplusبین 20 تا 30
کاشت مو به روش Sapphire FUEبین 50 تا 60
کاشت مو به روش ARTASبین 300 تا 350

 

عضویت پزشکان

 

کمترین هزینه کاشت موی سر در کرمانشاه چقدر است؟

برخی از افراد به دنبال کمترین هزینه جراحی کاشت مو هستند و برای انتخاب پزشک و یا کلینیک خود تنها این فاکتور را مدنظر می‌گیرند. اما باید بدانید که انجام جراحی کاشت مو با کمترین هزینه می‌تواند عوارض بسیاری همچون عدم رشد اکثر گرافت‌های کاشته شده، موهای غیر طبیعی، باقی ماندن جای زخم و یا اسکار و …. را به دنبال داشته باشد. بنابراین مراجعه و انتخاب بهترین دکتر کاشت مو کرمانشاه اهمیت بالایی در نتیجه کاشت مو دارد.

برخی از دلایل ارزان بودن جراحی کاشت مو به شرح زیر می‌باشد:

 • کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک
 • افزایش تعداد مراجعین بیشتر به مطب
 • انجام تعداد جراحی بیشتر در طول یک روز
 • توجه به کمیت عمل و عدم توجه به کیفیت آن

به طور قطع انجام چنین جراحی‌هایی چیزی به جزء نارضایتی بیمار و عدم رسیدن به نتیجه ایده آل از آن به همراه نخواهد داشت.

 

قیمت کاشت مو کرمانشاه در کدام روش کمتر است؟

کاشت مو چقدر هزینه دارد؟ جراحی کاشت مو به روش FUT را می‌توان به عنوان ارزان ترین روش عمل جراحی کاشتن مو در نظر گرفت. در واقع هزینه پایین این عمل به دلیل برداشت گرافت‌ها به صورت یکجا و افزایش سرعت عمل جراحی می‌باشد. در واقع هر چه سرعت انجام جراحی افزایش پیدا کند و به تعداد جلسات کمتری برای کاشت مو احتیاج داشته باشد می‌تواند هزینه کمتری برای عمل جراحی دریافت کند.

کمترین هزینه کاشت مو کرمانشاه

می‌توان به این صورت بیان کرد که، هر چه میزان استفاده از تجهیزات پیشرفته در زمان جراحی افزایش یابد و میزان دستی بودن آن نیز کاهش پیدا کند باعث افزایش هزینه جراحی کاشت مو می‌گردد.

 

هزینه کاشت مو در کرمانشاه با بیمه

هزینه کاشت مو در کرمانشاه توسط بیمه مورد قبول نیست به دلیل اینکه کاشت مو خدمات زیبایی محسوب می‌شود ولی اگر به دلیل آسیب‌هایی مانند تصادف یا آتش‌سوزی بخشی از موهای فرد آسیب دیده باشد ممکن است بخشی از آن را بیمه تقبل کند.

 

آیا کاشت مو با یک میلیون در کرمانشاه امکان دارد؟

امروزه کاشت مو برای آقایان طرفداران زیادی دارد که با انجام آن علاوه بر چهره زیباتر، اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت. با این حال، تبلیغات زیادی در زمینه کاشت مو با یک میلیون تومان انجام می‌شود که صحت ندارد و فقط جنبه تبلیغاتی دارد!! همانطور که در ابتدای مقاله توضیح داده شد، هزینه کاشت موی کرمانشاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. انتخاب و مراجعه به بهترین کلینیک کاشت مو در کرمانشاه و رعایت مراقبت‌های بعد از آن دو فاکتور مهم برای گرفتن نتیجه مطلوب از جراحی کاشت مو می‌باشد.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت هر تار مو پر تراکم در کرمانشاه

هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است؟ یکی از فاکتورهای مهم در زمان تعیین هزینه جراحی کاشت مو، تعداد تار موهایی است که برای کاشت مورد نیاز است. در واقع هر چه تعداد گرافت‌های مو برای انجام جراحی افزایش پیدا کند (به این منظور که تراکم مو بیشتر باشد) به همان میزان می‌توان میزان هزینه دریافتی برای آن نیز بیشتر شود.

قیمت تار مو

معمولا هزینه هر تار مو را می‌توان در حدود 2500 تا 3000 تومان در نظر گرفت. قیمت ذکر شده حدودی است و برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی هر تار مو بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت مو کرمانشاه به صورت اقساطی

کاشت مو اقساطی کرمانشاه چگونه است؟ برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان برای راحتی بیماران خود در زمان پرداخت هزینه جراحی، کاشت مو قسطی کرمانشاه را فراهم نموده‌اند. با توجه به این شرایط بیمار در ابتدا بخشی از هزینه را به صورت نقدی به عنوان پیش پرداخت به کلینیک پرداخت می‌کند و مابقی آن را در چند قسط و به صورت ماهانه پرداخت می‌کند.

توجه داشته باشید که با توجه به شرایط و قواعد کلینیک ممکن است از بیمار به عنوان ضمانت و به ازای هر قسط چک و یا سفته دریافت شود.

 

مقایسه هزینه کاشت مو در کرمانشاه و دیگر کشورها

هزینه کاشت مو در کرمانشاه و به طور کلی ایران نسبت به دیگر کشورها کمتر است و این به معنای بی‌کیفیت بودن آن نیست بلکه به دلیل استقبال زیاد، وجود کلینیک‌های زیبایی کاشت مو، رقابت بالا قیمت کاشت مو در ایران نسبت به کشورهای دیگر کمتر می‌باشد.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها از آقایان کمتر است؟

جنسیت افرادی تاثیری روی هزینه کاشت مو ندارد و نوع روش انتخابی برای کاشت، میزان مهارت و تخصص پزشک، هزینه‌های کلینیک و میزان طاسی از عوامل موثر بر قیمت کاشت موی کرمانشاه هستند.

 

منابع: پزشک 24، wikipedia

3 پاسخ

 1. ببخشید قیمت کاشت مو در کرمانشاه چقدر در میاد؟ میخوام با بهترین روش موهام رو کاشت بکنم برام هزینه ش خیلی مطرح نیست بهترین روش و دکتر کاشت مو در کرمانشاه رو معرفی کنید لطفا

  1. با سلام و وقت بخیر
   قیمت کاشت مو در کرمانشاه با توجه به عوامل مختلف از جمله میزان تخصص و مهارت جراح، محل انجام کاشت مو، روش انتخابی کاشت مو، سن فرد مراجعه کننده متفاوت است. شما می توانید برای دریافت مشاوره در مورد بهترین دکتر کاشت مو در کرمانشاه با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.

  2. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در کرمانشاه و سایر شهرها به عوامل مختلفی از جمله روش انتخابی، تعداد تارهای موی کاشت شده، دستمزد پزشک، هزینه کلینیک و غیره بستگی دارد. جهت اطلاع از بهترین روش کاشت مو و هزینه آن باید به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر