هزینه کاشت مو سال 1402: کمترین هزینه کاشت مو و کاشت مو اقساطی

هزینه کاشت مو
فهرست مطالب

هزینه کاشت مو یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در زمان انتخاب مرکز و کلینیک کاشت مو بسیار تاثیرگذار می‌باشد. عوامل متعددی هستند که می‌توانند قیمت این عمل را تحت تاثیر خود قرار بدهند و باعث افزایش و یا کاهش هزینه آن شوند.

از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله اطلاعات کاملی در خصوص هزینه عمل کاشت مو و عوامل موثر بر روی آن را در اختیار شما قرار بدهیم. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، در ادامه مطلب همراه ما باشید:

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت مو سال 1402 چقدر است؟

قیمت کاشت مو سال 1402 با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد که بر اساس آن هزینه عمل می‌تواند برای هر فرد کاهش و یا افزایش پیدا کند. از این رو نمی‌توان هزینه ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت و برای اطلاع از آن بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

هزینه کاشت مو

به صورت کلی می‌توان هزینه کاشت مو در سال 1402 برای هر فرد را در حدود 5 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت. توجه داشته باشید که قیمت ذکر شده حدودی است و برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها بایستی به کلینیک کاشت مو مراجعه کنید.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو

همان طور که به این موضوع اشاره کردیم، فاکتورهای بسیاری هستند که می‌توانند قیمت جراحی کاشت مو را تحت تاثیر خود قرار بدهند. در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

روش کاشت مو طبیعی

روش‌های بسیاری هستند که می‌توان با کمک آن جراحی کاشت مو را انجام داد. هر کدام از این تکنیک‌ها بر اساس میزان زمان مورد نیاز برای جراحی، تعداد جلسات عمل، نیاز یا عدم نیاز به تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و … می‌توانند هزینه‌های مختلفی را دربرداشته باشند. بدیهی است که هزینه جراحی کاشت مو با کمک دستگاه‌های پیشرفته می‌تواند هزینه بالاتری نسبت به روش‌های سنتی داشته باشد.

تکنیک کاشت مو

 

میزان مهارت و تخصص جراح

از آنجایی که جراحی کاشت مو به عنوان یک عمل بسیار حساس شناخته می‌شود، از این رو نیاز به مهارت و تجربه بالای پزشک در این زمینه دارد. زمانی که به یک پزشک با سابقه و تخصص بالا مراجعه می‌کنید به طور قطع می‌توانید نتیجه بهتری از عمل خود به دست آورید.

یک پزشک خوب کسی است که دارای ویژگی‌های زیر باشد:

تخصص و مهارت لازم در زمینه کاشت مو را داشته باشد.

از تجربه و سابقه کافی در این زمینه برخوردار باشد.

دارای تیم حرفه‌ای و متخصص برای عمل باشد.

مراجعین قبلی رضایت کامل داشته باشند.

به طور قطع یک پزشک متبحر در عمل کاشت مو نسبت به یک جراح تازه کار و مبتدی هزینه بالاتری را برای انجام عمل خود دریافت می‌کند.

 

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه کاشت مو، منطقه جغرافیایی مطب و یا کلینیک پزشک است. زمانی که کلینیک و یا مرکز کاشت مو در شهرهای بزرگتر واقع شده باشد به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته‌تر، هزینه بالاتری را برای انجام جراحی دریافت می‌کنند. این فاکتور برای نواحی مختلف یک شهر نیز صدق می‌کند.

عوامل موثر بر قیمت کاشتن مو

 

عضویت پزشکان

 

تعداد گرافت‌های کاشته شده مو

تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت مو یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر قیمت عمل کاشت مو است. همان طور که واضح است، هر چه تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت مو بیشتر باشد (به این معنی که میزان طاسی سر بیشتر باشد) به دلیل بالا رفتن زمان جراحی و یا تعداد جلسات کاشت مو، هزینه عمل نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

سن افراد مراجعه کننده

معمولا افرادی که در سن بالاتر برای انجام جراحی کاشت مو به کلینیک مراجعه می‌کنند نسبت به افراد جوان‌تر دارای طاسی سر بیشتری هستند. از این رو به تعداد گرافت‌های بیشتری برای کاشت و مدت زمان بالاتری برای عمل احتیاج دارند. به همین دلیل می‌توان گفت که هزینه کاشت مو برای افراد مسن نسبت به افراد جوان‌تر می‌تواند بیشتر باشد.

 

نوع بانک مو برای کاشت

زمانی که وضعیت بانک مو در شرایط خوبی قرار داشته باشد، به این معنی که از گرافت‌های کافی در این ناحیه برخوردار باشد تا پزشک بتواند به راحتی گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت را برداشت کند عمل به راحتی صورت می‌گیرد. اما این موضوع برای زمانی که بانک مو بیمار ضعیف است باعث می‌شود تا پیچیدگی و مدت زمان عمل افزایش پیدا کند، از این رو پزشک هزینه بالاتری را نیز برای انجام جراحی کاشت مو دریافت می‌کند.

بانک مو ضعیف

 

شهر محل سکونت

شهر محل سکونت یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه جراحی کاشت مو است. عمل کاشت مو در شهرهای بزرگتر نسبت به شهرهای کوچکتر و یا شهرستان‌ها به دلیل داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته‌تر از هزینه بالاتری برخوردار هستند.

 

انواع روش‌های کاشت مو و هزینه آن

تکنیک‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با توجه به تجهیزات مورد نیاز و زمان عمل می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را از بیمار دریافت کنند. در ادامه به توضیح انواع روش‌های جراحی کاشت مو و هزینه آن پرداخته شده است:

هزینه کاشت مو به روش super fue

در این روش برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه بانک مو به صورت واحد و با کمک دستگاه‌های کاملا پیشرفته انجام می‌گیرد. این تکنیک برای کسانی که دچار ریزش موی شدیدی در سر خود شده‌اند و دارای بانک مو ضعیفی می‌باشند مناسب است. معمولا تراکم کاشت مو با کمک این تکنیک 4 الی 5 برابر روش‌های قدیمی است، از این رو طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

کاندیدای مناسب کاشت مو به روش Super FUE افراد زیر می‌باشند:

 • افراد دارای پوست سر سفت
 • افراد دارای طاسی بسیار
 • افراد با طاسی ژنتیکی

از جمله مزیت‌های کاشت مو به روش سوپر FUE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تراکم مو در حدود 4 تا 5 برابر روش کاشت مو سنتی است.
 • امکان برداشت فولیکول مو از سایر نواحی بدن وجود دارد.
 • کاشت مو در این روش کاملا طبیعی صورت می‌گیرد.
 • این روش کاملا بدون درد و خونریزی انجام می‌شود.

هزینه کاشت مو به روش Super FUE را می‌توان در حدود 20 تا 30 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش SFUE و SFUEplus

در این روش از کاشت مو همانند تکنیک FUE صورت می‌گیرد با این تفاوت که تمامی مراحل آن، اعم از برداشت و کاشت با کمک دستگاه‌های کاملا اتوماتیک و هوشمند انجام می‌شود. پیش از انجام عمل در این تکنیک، با استفاده از دستگاه اسکن سه بعدی بهترین و مقاوم‌ترین گرافت‌ها از ناحیه بانک مو شناخته می‌شود و سپس به برداشت آن‌ها پرداخته می‌شود تا سر به بالاترین تراکم مو دست پیدا کند.

از مزیت کاشت مو به روش SFUE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون درد، خونریزی و جای زخم
 • امکان برداشت بهترین فولیکول مو
 • آسیب کمتر به فولیکول برداشت شده
 • سرعت بالا در انجام جراحی کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش SFUE به صورت تقریبی در حدود 20 تا 30 میلیون تومان می‌باشد.

 

کاشت مو به روش MICRO FIT

این روش کاشت مو همانند تکنیک FIT است با این تفاوت که در این روش از تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز استفاده می‌شود. برداشت فولیکول‌ها به صورت واحد و کاملا مجزا از یکدیگر انجام می‌گیرد. مرحله برداشت فولیکول‌ها با کمک دستگاه بسیار ظریفی انجام می‌پذیرد به این صورت که حفره‌های کوچکی به اندازه 0.6 تا 0.9 میلیمتر ایجاد می‌کنند.
این تکنیک کاملا ایمن و کم تهاجمی است به گونه‌ای که هیچ گونه زخم و برشی بر جای نخواهد گذاشت. از این رو دوران نقاهت بعد از جراحی کاشت مو به روش Micro FIT کوتاه مدت خواهد بود.

از مزیت کاشت مو به روش Micro FIT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و دقیق برای انجام کاشت مو
 • امکان برداشت گرافت‌ها به صورت کاملا مجزا و تکی
 • امکان استفاده از تار موهای سایر نواحی بدن
 • برداشت گرافت‌های مناسب با سرعت بالا

هزینه کاشت مو به روش میکرو FIT را می‌توان در حدود 12 تا 15 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش میکروگرافت

در روش کاشت مو میکروگرافت تمامی مراحل با کمک دستگاه‌های پیشرفته و کاملا خودکار انجام می‌گیرد. از آنجایی که برداشت گرافت‌ها با کمک دستگاه‌های پیشرفته و با دقت بسیار بالایی انجام می‌پذیرد از این رو هیچ گونه برش و جای زخمی بر روی سر فرد وجود نخواهد داشت.

از مزیت‌های مهم کاشت مو به روش میکروگرافت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برداشت گرافت‌های مو در انواع و اندازه‌های مختلف
 • امکان برداشت تعداد بالاتر گرافت در طی یک جلسه
 • انجام جراحی کاشت مو در مدت زمان کوتاه
 • انجام کاشت مو با تراکم بسیار بالا

قیمت کاشت مو به روی میکروگرافت را می‌توان به صورت تقریبی در حدود 12 تا 15 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش SUT

این روش به عنوان جدیدترین تکنیک برای کاشت مو شناخته می‌شود. انجام این تکنیک با کمک دستگاه و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌پذیرد، از این رو نسبت به روش FIT که یک روش دستی است می‌تواند سرعت بالاتر و اما دقت کمتری داشته باشد.

مراحل کاشت موی طبیعی

هزینه عمل جراحی کاشت مو به روش SUT را می‌توان در حدود 10 تا 13 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

کاشت مو به روش DHI

یکی دیگر از روش‌های کاشت مو، تکنیک DHI است که در آن از تکنیک‌های پیشرفته‌ای برای کاشت مو استفاده می‌شود. پس از برداشت گرافت‌ها، کاشت مو به صورت دستی و یا با کمک دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌پذیرد.

از مزایای کاشت مو به روش DHI می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کم خطر و غیرتهاجمی بودن جراحی
 • به دست آوردن نتیجه کاملا طبیعی
 • عدم باقی ماندن جای زخم و برش
 • کوتاه بودن دوران نقاهت بعد از عمل

هزینه کاشت مو به روش DHI را می‌توان به صورت تقریبی در حدود 15 تا 20 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش Sapphire FUE

در این تکنیک از کاشت مو در مرحله برداشت با ایجاد برش‌های بسیار کوچکی در حدود 0.6 تا 0.7 میلیمتر فولیکول‌های مو جدا می‌شود و دیگر نیازی به جداسازی بافت از ناحیه پوست سر نمی‌باشد. انجام اینکار با کمک یک ابزار و با استفاده از یاقوت‌های برش خورده بر روی آن صورت می‌گیرد.

از مزایای کاشت مو به روش Sapphire FUE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون درد، خونریزی و جای زخم
 • بدون آسیب به فولیکول‌های مو
 • دارای دوران نقاهت بسیار کوتاه
 • امکان کاشت گرافت‌های بیشتر

قیمت کاشت مو به روش Sapphire FUE را می‌توان به صورت تقریبی در حدود 50 تا 65 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش ARTAS

جدیدترین و به روزترین روش کاشت مو، ربات ARTAS مي‌باشد که به عنوان یک دستگاه تمام اتوماتیک شناخته می‌شود. با کمک این ربات می‌توان نقشه‌ای از وضعیت فولیکول‌های مو مانند تعداد، کیفیت، نحوه جهت گیری، زاویه و …. به دست آورد. انجام این جراحی با کمک این تکنیک می‌تواند با سرعتی دو برابر نسبت به سایر روش‌های جراحی صورت گیرد.

قیمت کاشت مو به روش ARTAS

از مزایای کاشت مو به روش ARTAS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالا در انجام جراحی
 • دوران نقاهت بسیار کوتاه
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • روش کم تهاجمی

قیمت کاشت مو به روش ARTAS را می‌توان به صورت تقریبی در حدود 300 تا 350 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی همان طور که از نام آن پیداست ترکیبی از دو روش FIT و FUT می‌باشد. با کمک این تکنیک می‌توان در طی یک جلسه در حدود 5000 گرافت مو از ناحیه بانک مو برداشت و در قسمت گیرنده کاشت.

روش ترکیبی برای کاشتن مو

از مزایای کاشت مو به روش ترکیبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالای جراحی
 • روش کاملا مطمئن و ایمن
 • برداشت تعداد گرافت‌های بیشتر

قیمت کاشت مو به روش ترکیبی را می‌توان به صورت تقریبی در حدود 10 تا 13 میلیون تومان در نظر گرفت.

 

عضویت پزشکان

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

یکی از ارزان‌ترین تکنیک‌های جراحی کاشت مو، روش FUT است که در آن برداشت گرافت‌ها به صورت یک جا انجام می‌گیرد. از آنجایی که برداشت فولیکول‌ها به صورت واحدی و یا تکی انجام نمی‌شود، در نتیجه سرعت جراحی بسیار افزایش پیدا می‌کند. هر چه سرعت انجام عمل کاشت مو افزایش پیدا کند و نیاز به تعداد جلسات کمتری برای انجام این جراحی باشد، هزینه عمل کاشت مو نیز کاهش پیدا می‌کند.

روش FUT برای کاشت مو

در واقع هر چه استفاده از تکنیک‌های پیشرفته در یک روش افزایش پیدا کند و میزان دستی بودن جراحی کاهش پیدا کند باعث می‌شود تا هزینه جراحی کاشت مو بیشتر شود.

اما گاهی اوقات ممکن است هزینه‌های بسیار پایینی را برای انجام این عمل مشاهده کرده باشید که این قیمت‌های ارزان می‌تواند به دلایل زیر باشد:

 • کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک
 • عدم استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • عدم مراجعه به کلینیک و مراکز معتبر
 • و ….

به طور قطع انجام جراحی کاشت مو در چنین شرایطی چیزی به جزء نارضایتی فرد و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه بهتر است برای عمل کاشت مو تنها به هزینه پایین آن توجه نکنید و انتخاب پزشک و کلینیک معتبر را در اولویت خود قرار بدهید.

 

هزینه کاشت مو با تراکم بالا

تراکم بالا برای کاشت مو به این منظور است که، تعداد گرافت‌های بیشتری برای کاشت مو مورد نیاز است. از این رو زمانی که تعداد گرافت‌ها افزایش پیدا می‌کند در نتیجه هزینه کاشت مو نیز بیشتر می‌شود.
برداشت گرافت در بعضی از روش‌ها به صورت کاملا دستی و در برخی دیگر نیز به صورت اتوماتیک انجام می‌گیرد. در صورتی که فولیکول مو به صورت تک واحدی برداشت شود هزینه آن نسبت به زمانی که به صورت یک جا فولیکول‌ها برداشت می‌شوند بیشتر خواهد بود.

ارزان ترین کاشت مو

در نتیجه با توجه به این موارد می‌توان گفت که قیمت کاشت مو به میزان تراکم مو بستگی دارد. هر چه تراکم مو افزایش پیدا کند به طور قطع هزینه عمل کاشت مو نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

قیمت کاشت هر تار مو چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای تعیین دقیق هزینه کاشت مو، تعداد گرافت‌هایی است که برای جراحی مورد نیاز است. هرچه تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت مو بیشتر باشد باعث می‌شود تا هزینه جراحی کاشت مو نیز افزایش پیدا کند.

قیمت تار مو در جراحی

معمولا هزینه هر گرافت مو در جراحی در حدود 2500 تا 3000 تومان است. در نظر داشته باشید که قیمت ذکر شده تقریبی است و هر کلینیک می‌تواند بر اساس شرایط خود و همچنین تکنیک مورد استفاده هزینه عمل را افزایش و یا کاهش بدهد.

 

تفاوت هزینه کاشت مو آقایان و خانم‌ها

قیمت کاشت مو برای خانم‌ها و آقایان هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد و این هزینه به میزان طاسی سر و تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت بستگی دارد. اما به صورت کلی می‌توان گفت، از آنجایی که میزان طاسی سر معمولا در خانم‌ها بسیار کمتر از آقایان است از این رو هزینه کاشت مو برای خانم‌ها نیز کمتر می‌باشد.

هزینه کاشت مو خانم ها

 

هزینه کاشت مو اقساطی چگونه است؟

گاهی اوقات برخی از کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو به دلیل بالا بودن هزینه جراحی کاشت مو برای بعضی از افراد شرایط اقساطی را فراهم نموده‌اند. شرایط قسطی جراحی کاشت مو به این صورت است که در ابتدا مبلغی به صورت نقدی و به عنوان پیش پرداخت از فرد دریافت می‌شود و مابقی آن به صورت اقساطی و ماهانه پرداخت می‌گردد.

هزینه کاشت مو اقساطی برای کسانی که قصد انجام این جراحی را دارند اما به دلیل بالا بودن هزینه‌های عمل از انجام آن صرف نظر می‌کنند بسیار مناسب می‌باشد.

کاشت مو اقساطی

توجه داشته باشید که برخی از کلینیک‌های کاشت مو با توجه به شرایط و قواعد خود به ازای هر قسط از افراد چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت می‌کنند.

 

عضویت پزشکان

 

هزینه کاشت مو توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

بیمه تکمیلی هزینه جراحی‌هایی که با هدف درمان انجام می‌شوند را پرداخت می‌کند، از آنجایی که عمل کاشت مو به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود در نتیجه بیمه این هزینه را پوشش نمی‌دهد.

البته باید بدانید که اگر طاسی سر بر اثر بروز حوادثی همچون آتش سوزی و یا تصادف رخ داده باشد می‌تواند توسط بیمه و پس از تایید پزشک متخصص پرداخت شود.

 

منبع: پزشک 24، wikipedia

18 پاسخ

 1. هزینه کاشت هر تار مو چند تومنه؟
  هزینه ی کاشت کلا به چه صورته؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به موارد مختلفی از جمله تعداد تارهای مو کاشت شده، هزینه کلینیک یا بیمارستان و تکنیک انتخابی پزشک و همچنین دستمزد پزشک بستگی دارد،که بعد از معاینه خدمتتون اعلام میشود.

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به میزان تارهای کاشت شده، دستمزد متخصص کاشت مو و همچنین هزینه کلینیک بستگی دارد، بنابراین بعد از معاینه با توجه به شرایط شما هزینه ها محاسبه می شود.

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به موارد مختلفی از جمله تعداد تارهای مو کاشت شده، هزینه کلینیک یا بیمارستان و تکنیک انتخابی پزشک برای کاشت بستگی دارد، در جلسه مشاوره قبل از کاشت پزشک حتما این موارد را با شما در میان می‌گذارند.

 2. سلام. هزینه کاشت مو بستگی به تعداد تارهای مو کاشته شده داره؟ من جلوی سرم خالی شده همش هم در اثر استرس. میخواستم بدونم اگه بخوام بکارم هزینه اش چقدر میشه حدودا؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   بله هزینه کاشت مو به موارد مختلفی از جمله تعداد تارهای مو کاشت شده، هزینه کلینیک یا بیمارستان و تکنیک انتخابی پزشک برای کاشت بستگی دارد، در جلسه مشاوره قبل از کاشت پزشک حتما این موارد را با شما در میان می‌گذارند.

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در سال 1402 به صورت حدودی در این مقاله آورده شده است که شما بهتر است با توجه به شرایط و نظر پزشک خود بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید که هزینه مناسبی نیز داشته باشد.

 3. باعرض سلام وخسته نباشید، آیا کاشت موی شما دارای ضمانتنامه کتبی هم میباشد.؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   ضمانت از سمت مجموعه پزشک 24 صورت نمی‌گیرد و چنانچه قرار به ضمانت کاشت باشد این مورد باید از سمت پزشک و یا کلینیکی که در آن کاشت مو انجام می‌دهید صورت بگیرد.

 4. سلام ببخشید هزینه کاشت مو طبیعی چقدر میشه؟ من کامل بی مو هستم

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو طبیعی با توجه به شرایط مختلف برای هر فرد متفاوت است. شما می‌توانید بهترین جراح کاشت مو و بهترین روش را انتخاب کنید.

 5. سلام هزینه کاشت مو چقدر میشه؟ من فقط جلوی موهام میخوام کاشت مو انجام بدهم

  1. با سلام و وقت بخیر
   هزینه کاشت مو به میزان تارهای کاشت شده، دستمزد متخصص کاشت مو و همچنین هزینه کلینیک بستگی دارد، بنابراین بدون معاینه وضعیت موهای شما نمی‌توان هزینه دقیق کاشت مو را محاسبه کرد.

 6. ببخشید کاشت مو میخوام انجام بدم تا چند وقت بعدش کامل موهام پر میشه؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   کاشت مو روش‌های مختلفی دارد که با توجه به بانک مو شما و بودجه مد نظرتون می‌توانید بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید. پر شدن موهای شما به روش انتخابی و رعایت مراقبت‌های بعد کاشت مو مرتبط است. شما می‌توانید برای دریافت نوبت با بهترین جراح کاشت مو در شهر خود اطلاع از هزینه کاشت مو از طریق راه‌های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتر