بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

بینی افراد به دو دسته بینی های گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شود، در بینی های گوشتی برعکس بینی های استخوانی دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف است که همین باعث سخت تر و پیچیده تر شدن جراحی آن نسبت به بینی های استخوانی می شود.
یکی از مهم ترین معیارها برای رسیدن به نتیجه عالی از جراحی چنین بینی هایی، انتخاب بهترین حراح بینی گوشتی در رشت است.

 

ارتباط با مشاورین

 

در گذشته برخی از جراحان توانایی اعمال تغییرات مساعد بر روی بینی های گوشتی را نداشته اند و به همین علت از انجام آن ها خودداری می کردند و یا اینکه نتیجه مطلوب را برای بیمار رقم نمی زدند.
اما امروزه با پیشرفت علم و تکنیک های جراحی، پزشکان می توانند با تقویت غضروف بینی و استحکام بخشیدن به ساختار بینی از برگشت پذیری و افتادگی آن جلوگیری کنند.

جراحی بینی گوشتی در رشت

 

جراحی بینی گوشتی و عوارض آن

بسیاری از افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند و می خواهند تغییراتی بر روی آن اعمال کنند و تمایل به انجام جراحی دارند، جملاتی همچون برگشت پذیر بودن بینی گوشتی و یا افتادگی نوک بینی بعد از جراحی و … را شنیده اند که در واقع باید گفت که با انجام عمل زیبایی بینی نزد یک پزشک ماهر و با تجربه می توانید بهترین نتیجه را از جراحی خود به دست آورید.

عوارض جراحی بینی گوشتی

 

در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی گوشتی با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

برای انتخاب یک جراح حاذق می توانید از دوستان و یا آشنایان خود بپرسید و همچنین با دیدن نمونه کارهای جراحی بینی دکتر مورد نظر خود و بررسی آن ها تصمیم درستی بگیرید.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

علاوه بر این، مشاورین ما در پزشک ۲۴ بهترین جراحان بینی گوشتی در رشت را به شما معرفی می کنند و می توانید ویزیت اولیه رایگان را از پزشک مورد نظر خود نیز دریافت کنید، برای ارتباط با کارشناسان ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

ارتباط با مشاورین

 

ویژگی بینی های گوشتی

معمولا در بینی های گوشتی، غضروف ضعیف تر و نرم تر است و پوست آن ضخیم تر می باشد. همچنین نوک بینی در چنین نوعی پهن تر و افتاده تر است. علاوه بر این موارد، پره های بینی بزرگتر و پهن تر از بینی های استخوانی می باشد.

 

اقدامات قبل از انجام جراحی بینی گوشتی

برای انجام جراحی بینی گوشتی مانند سایر جراحی ها نیاز به یکسری اقدامات قبل از عمل است که می تواند تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه جراحی بگذارد. از جمله این اقدامات می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • به صورت ناشتا برای جراحی بینی مراجعه کنید و شب قبل از عمل یک شام بسیار سبک میل کنید.
 • با یک همراه برای جراحی بینی به بیمارستان و یا کلینیک مراجعه کنید تا در صورت نیاز بتواند شما را همراهی نماید.
 • بدون هیچ گونه آرایش و داشتن زیورآلات به بیمارستان مراجعه نمایید.
 • در صورت مصرف داروهای خاصی حتما قبل از جراحی با پزشک خود در میان بگذارید، تا در صورت نیاز بتوانید همراه با مقدار کمی آب آن ها را مصرف کنید.

اقدامات قبل از انجام جراحی بینی گوشتی

 

 • از مصرف دخانیات و الکل حداقل به مدت دو هفته قبل از جراحی خودداری نمایید زیرا می تواند باعث رقیق شدن خون و در نهایت افزایش احتمال خونریزی در زمان جراحی شود.
 • دو هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری نمایید زیرا این داروها باعث ایجاد اختلال در عروق خونی شده و احتمال کبودی بعد از عمل را نیز افزایش می دهد.
 • بهتر است شب قبل از عمل استحمام کنید و مراقب باشید تا سرما نخورید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی با مشاورین ما تماس بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

جراحی بینی گوشتی به چه صورت انجام می شود؟

به دلیل حساسیت بسیار بالایی که این نوع جراحی دارد، پزشک بایستی در برداشتن و کوچک کردن غضروف بینی بسیار دقت کند و در صورت نیاز برای استحکام ساختار و تقویت ساختار بینی از غضروف گوش و یا دنده و یا حتی غضروف های مصنوعی استفاده کند.

جراحی بینی گوشتی در رشت

 

همچنین بعد از جراحی در بینی های گوشتی بهتر است مدت زمان بیشتری از چسب بینی استفاده شود زیرا احتمال ورم در این نوع بینی ها نسبت به بینی استخوانی بیشتر است.

 

سن مناسب برای انجام جراحی بینی گوشتی

در واقع بهترین سن برای انجام این جراحی، زمانی است که صورت و اجزای آن به اندازه کافی رشد پیدا کرده و بعد از آن دچار تغییرات نخواهد شد.
معمولا محدوده سنی مناسب برای عمل زیبایی بینی گوشتی برای دختران حداقل ۱۵ سال و برای پسران ۱۷ سالگی می باشد. برای تعیین دقیق تر آن و همچنین بررسی وضعیت جسمانی، بیمار بایستی به صورت حضوری به پزشک خود مراجعه کند و مورد ارزیابی قرار گیرد.

جراحی بینی گوشتی

 

جهت اطلاع از سن مناسب برای انجام جراحی بینی در خانم ها و آقایان با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

انواع جراحی بینی گوشتی در رشت به چه صورت است؟

جراحی بینی به دو صورت جراحی بینی باز و یا بسته انجام می شود. در جراحی بینی باز پزشک پس از ایجاد برش هایی در محل مشخص شده، پوست بینی را بالا آورده و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال می کند و در نهایت با بخیه های ظریفی محل های برش زده پوست را می بندد.

انواع جراحی بینی گوشتی

اما در جراحی به صورت بسته، تمامی تغییرات بر روی بینی از داخل انجام میگیرد و نیازی به ایجاد برش بر روی نواحی خارجی بینی ندارد. از این رو این روش تنها زمانی قابل استفاده است که بینی بیمار نیاز به تغییرات گسترده ای ندارد و تنها با اعمال یکسری تغییرات جزئی می توان ایرادات و نواقص آن را رفع نمود.

 

دوران نقاهت بعد از جراحی بینی گوشتی

دوران نقاهت و ریکاوری بعد از عمل بینی گوشتی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. این دوران بر روی نتیجه بعد از جراحی می تواند تاثیر زیادی داشته باشد و همجنین نیاز به یکسری مراقبت ها برای بازگشت بدن به حالت معمولی و قبل آن دارد.

دوران نقاهت بعد از جراحی بینی

دوران نقاهت بعد از جراحی بینی گوشتی معمولا بیشتر از بینی های استخوانی است به این دلیل که در این نوع بینی ها جراحی سخت تر بوده و معمولا نیاز به تقویت بافت ها و غضروف های بینی می باشد و این می تواند باعث افزایش التهاب در بینی های گوشتی شود.
به دلیل ضخیم بودن پوست بینی ورم و کبودی بعد از جراحی معمولا بیشتر است و مدت زمان بیشتری برای بهبودی کامل آن نیاز است.

 

در صورتی که در مورد دوران نقاهت بعد از جراحی بینی گوشتی سوالی دارید می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید:

ارتباط با کارشناسان

 

علت تورم بیشتر در بینی های گوشتی

به دلیل آسیب رسیدن به بافت های بینی و ایجاد تغییرات گسترده بر روی آن، تورم وکبودی بعد از جراحی شروع می شود که می توان با استفاده از کمپرس یخ و همچنین رعایت یکسری نکات، به سرعت آن را کاهش داد. برخی از این اقدامات شامل موارد زیر است:

کمپرس یخ بعد از جراحی بینی گوشتی

 

 • در صورتی که می خواهید به حمام بروید بهتر است از آب داغ استفاده نکنید زیرا اینکار می تواند ورم بعد از جراحی را افزایش دهد.
 • کاهش مصرف نمک یکی دیگر از اقداماتی است که می تواند به کاهش سریع تر تورم بعد از جراحی کمک به سزایی کند. زیرا سدیم موجود در نمک می تواند التهاب را افزایش دهد.
 • از انجام ورزش و فعالیت های سنگین تا چند ماه بعد از عمل خودداری کنید.
 • همچنین در هنگام خواب از چند بالشت برای استراحت کمک بگیرید تا سرتان بالاتر از بدنتان قرار بگیرد و این کار می تواند به روند بهبودی کمک بسیاری کند.

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

 • حداقل به مدت سه الی ۵ روز استراحت کنید و در این مدت زمان از شستن و خیس شدن آتل و گچ بینی خود خودداری کنید.
 • بعد از یک هفته برای کشیدن بخیه ها و برداشتن آتل بینی به مطب پزشک مراجعه نمایید.
 • از انجام فعالیت های سنگین و یا انجام ورزش تا چند مدت بعد از جراحی خودداری کنید.
 • بعد از عمل سعی کنید بیشتر از مایعات و غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد ندارد استفاده کنید و از خوردن غذاهای سفت خودداری کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

 

 • از زدن عینک بر روی بینی خود اجتناب کنید و در صورت نیاز با استفاده از چسب عینک را بالاتر از بینی خود قرار دهید.
 • از قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید تا حداقل یکماه بعد از عمل پرهیز کنید.
 • برای شستن موهای خود در هفته اول بعد از جراحی از شخص دیگری کمک بگیرید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی با مشاورین ما تماس بگیرید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه انجام جراحی بینی گوشتی در رشت

هزینه عمل بینی در افراد مختلف بسته به نوع بینی و شرایط جسمانی وی متفاوت است. در بینی های گوشتی به دلیل اینکه از پیچیدگی و حساسیت بیشتری در زمان جراحی برخوردار است در نتیجه معمولا هزینه بالاتری را نسبت به جراحی بینی استخوانی در بر می گیرد.
همچنین در صورتی که بیمار نیاز به پیوند غضروف داشته باشد، این عمل نیز هزینه بیشتری را نیز در بردارد. در نهایت باید گفت که هزینه دقیق زمانی تعیین می شود که بیمار به صورت حضوری نزد پزشک مورد معاینه قرار می گیرد و از نزدیک بینی وی ارزیابی می شود.
هزینه جراحی بینی گوشتی

 

جهت اطلاع از هزینه های جراحی بینی در رشت و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با پزشک متخصص، با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

در صورتی که یک پزشک کم تجربه و با تخصص پایین را برای انجام چنین جراحی انتخاب کنید احتمال اینکه نتیجه جراحی مورد رضایت شما قرار نگیرد بسیار افزایش می یابد.
جراحی که تجربه بالایی در این زمینه دارد می تواند در شرایط خاص و پیچیده بهترین عکس العمل را از خود نشان دهد و همچنین بهترین تصمیم را بگیرد و بتواند رضایت بیمار را بعد از جراحی جلب کند.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

پزشکانی که از تکنیک ها و روش های جدیدتری کمک می گیرند و همچنین تجهیزات پیشرفته تری برای انجام این کار دارند می توانند نتیجه ایده آل تری را به دست آورند. در نهایت بهتر است اولویت خود را برای انتخاب بهترین جراح بینی قرار دهید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراح بینی گوشتی در رشت با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *