جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد

جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد

جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد به عنوان یک مکان مناسب برای عمل های زیبایی محسوب می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا بیشتر در مورد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد تهران توضیح دهیم.

 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراحان بینی در تهران

 

تاریخچه بیمارستان میلاد تهران

بیمارستان هزار تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی میلاد در سال ۱۳۸۰ و به منظور تامین نیازهای درمانی کشور افتتاح گردید. این بیمارستان سعی دارد تا در زمینه مشتری مداری، بهبود مستمر سیستم مدیریتی و همچنین پیشگیری از آلودگی های محیطی و… پیشرفت داشته باشد و اهداف بلند مدتی را در نظر گرفته است که به طور مکرر آن ها را بازنگری می‌کند.

جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد

 

هدف بیمارستان میلاد

این بیمارستان اهداف مختلفی را دنبال می‌کند از جمله:

  • تکریم بیماران و مراجعه کنندگان
  • رضایتمندی و توجه به خواسته های مراجعین
  • رعایت تمامی استانداردهای موجود در بیمارستان
  • افزایش کیفیت بیمارستان به صورت مکرر
  • افزایش کیفیت تجهیزات

 

فاز دوم بیمارستان میلاد

شامل چند بخش است:

– بخش بستری: شامل قسمت فوق تخصص داخلی که دارای ۷۰ تخت می‌باشد و خدمات گوارش، ریه، غدد و …. را ارائه می دهند. قسمت فوق تخصصی جراحی که دارای ۳۷ تخت می باشد و خدماتی مانند جراحی عروق، توراکس و … را ارائه می‌دهند.
– بخش جراحی قلب: شامل اتاق عمل قلب باز با دو اتاق عمل با امکان انجام عمل‌های خاص، بخش ICU قلب باز و تعداد ۳۷ تخت بستری می‌باشد.
– بخش آنژیوگرافی کرونر: شامل سیستم‌های مختف آنژیوگرافی دیجیتال است و همچنین دارای سیستم دیجیتال الکتروفیزیولوژی برای تشخیص و درمان آریتمی‌های قلبی، سیستم اکوکاردیوگرافی رنگی و تعداد ۴۰ تخت بستری می‌باشد.
– بخش طب هسته‌ای: این بخش در سال ۸۲ و با ظرفیت ۶۰۰ بیمار شروع به فعالیت گردید و پس از آن با خریداری دستگاه دوم با قابلیت های بیشتر به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

و علاوه بر این سایر بخش‌های دیگری نیز می‌باشد.

جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد

 

جراحی زیبایی بینی در بیمارستان میلاد

برای انجام عمل بینی در بیمارستان میلاد بایستی با جراحی که با این بیمارستان قرارداد دارد عمل بینی خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی در بیمارستان میلاد تهران اینجا را کلیک کنید.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه جراحی بینی در تهران و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.