عمل بینی اقساطی در اصفهان

عمل بینی اقساطی در اصفهان (جراحی بینی قسطی)

عمل بینی اقساطی در اصفهان به چه صورت است؟ از آنجایی که پرداخت هزینه های عمل بینی برای خیلی از افراد ممکن است سخت باشد بنابراین به دنبال روش های قسطی برای انجام این جراحی هستند.

عمل زیبایی بینی برای افرادی که دچار شکستگی بینی شده اند و یا به دلیل ساختار بینی از زیبایی صورت آن ها کاسته شده باشد می تواند تاثیر بسیاری بر چهره آن ها بگذارد.

به دلیل مشکلات اقصادی در سال های اخیر و بالا رفتن هزینه های عمل زیبایی بسیاری از افراد به خصوص جوانانی که زیبایی چهره برایشان بسیار اهمیت دارد، قادر به پرداخت هزینه های عمل خود نمی باشند.

عمل بینی اقساطی در اصفهان

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی می تواند شامل: دستمزد پزشک، متخصص بیهوشی و بیمارستان باشد. حال بالا بودن این قیمت ها می تواند به دلیل مکانی که در آن زندگی می کنید، نوع بینی، میزان تخصص، نوع جراحی و تجربه پزشک از جراحی بینی باشد.

در صورتی که پزشک شهرت زیادی داشته باشد و عمل های بهتری نسبت به سایر پزشکان انجام داده باشد مطمئنا دستمزد بالاتری دریافت می کند.

اهمیت بینی در زیبایی چهره

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره هر فردی دارد. به همین دیلیل بسیاری از مردم به دنبال عمل برای بر طرف کردن ایرادات بینی خود هستند.بنابراین جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی در دنیا می باشد.

قبل از انجام جراحی باید به این نکته توجه کنید که ساختار بینی بعد از عمل باید با صورت شما همخوانی داشته باشد و به گونه ای نباشد که عدم تناسب آن به چشم آید.

بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می شود. بینی های استخوانی پوستی نازک و بینی های گوشتی پوستی ضخیم تر دارند. عمل زیبایی بینی های استخوانی معمولا نتیجه بهتری نسبت به بینی گوشتی دارند چرا که پوست نازک بینی در این افراد باعث می شود تا استخوان غضروف آن ها راحت تر عمل شود.

عمل بینی اقساطی در اصفهان

برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود از عمل زیبایی بینی باید تجربه پزشک مورد نظر، میزان تخصص، بیماران عمل شده و … را در نظر بگیرید.

با در نظر گرفتن این هزینه ها ممکن است به این نتیجه برسید که روش قسطی را برای پرداخت هزینه های جراحی خود انتخاب کنید.

باید این را در نظر داشته باشید که معمولا هزینه عمل قسطی نسبت به پرداخت هزینه نقدی در جراحی قیمت بیش تری می شود و همین طور در ابتدا مبلغی به صورت نقدی دریافت می گردد و مابقی آن به صورت اقساطی محاسبه می شود.

اگر در مورد نحوه انجام عمل بینی اقساطی در اصفهان سوالی دارید، می توانید با مشاوران ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *