عمل بینی اقساطی

عمل بینی اقساطی در تبریز(جراحی بینی قسطی)

جراحی بینی در ایران یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شده است، اما به دلیل هزینه بالایی که دارد خیلی از افراد قید این جراحی را میزنند. از آن جایی که این عمل یک جراحی پیچیده و حساسی می باشد باید بدون در نظر گرفتن هزینه آن به دنبال بهترین متخصص عمل بینی گشت. بسیاری از افراد به دلیل وضعیت مالی خود ترجیح میدهند که عمل بینی اقساطی در تبریز را برای پرداخت هزینه های خود انتخاب کنند.

به دلیل بالا بودن هزینه های جراحی بینی برخی از پزشکان امکان جراحی بینی قسطی را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

عمل بینی اقساطی

در این مقاله قصد داریم تا شرایط عمل بینی اقساطی در تبریز را بیان کنیم.

هزینه های جراحی بینی

هزینه جراحی بینی چه به صورت نقد و چه به صورت اقساطی شامل مواردی همچون، دستمزد جراح، متخصص بی هوشی، هزینه اتاق عمل و در صورت نیاز بخش بستری می باشد.

همچنین یکسری هزینه های اضافی قبل و بعد از عمل که شامل انجام آزمایشات و در صورت لزوم انجام سی تی اسکن، ویزیت های بعد از عمل و … می باشد.

جراحی بینی به صورت اقساطی

عمل بینی اقساطی اگر چه انجام جراحی را برای خیلی از افراد راحت می کند اما کسانی که قصد انجام این جراحی را دارند باید آگاه باشند که در دام تبلیغات برخی از مراکز گرفتار نشوند، زیرا برخی از این مراکز با قسطی کردن جراحی بینی هزینه بیشتری از آن چه که باید پرداخت شود از بیماران دریافت می کنند.

عمل بینی اقساطی

جراحی زیبایی بینی به صورت اقساطی در برحی از کلینیک ها انجام می شود و افرادی که شرایط پرداخت هزینه را ندارند و نیاز به جراحی بینی هم دارند و پرداخت هزینه به صورت نقد برایشان سخت است می توانند از این شرایط استفاده نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.