عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی اقساط در تهران و شهرستان ها

عمل بینی اقساط به چه صورت است؟ به دلیل هزینه های بالایی که عمل بینی دارد، برخی از جراحان این هزینه را اقساطی کرده اند تا هزینه پرداخت برای بیمار راحت تر باشد.
عمل بینی ممکن است به خاطر مشکلات تنفسی و یا به دلیل فرم نامناسب بینی صورت گیرد. حتی گاهی اوقات با اینکه افراد بینی بی عیب و نقصی دارند اما باز هم می خواهند که این عمل را انجام دهند.
حال برای آن که از نتیجه عمل بینی خود راضی باشید باید زمان زیادی را برای انتخاب دکتر مناسب و خوب صرف کنید که بهترین پزشک نیاز به تجربه کافی در این زمینه دارد و همین باعث می شود که هزینه پرداختی برای این عمل بیش تر شود.
از آنجایی که پرداخت هزینه بالا برای هر فردی ممکن است مقدور نباشد در نتیجه روش عمل بینی اقساطی می تواند راه مناسبی برای وی باشد.

مطلب پیشنهادی:

اگر در مورد پرداخت هزینه عمل اقساط بینی سوالی دارید می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی اقساطی در تهران

هزینه عمل بینی می تواند شامل مواردی باشد که برخی از آن ها را در این مقاله بیان کرده ایم:

هزینه بیهوشی در عمل بینی

در اتاق عمل، قبل از جراحی بیمار را بیهوش می کنند تا او درد ناشی از جراحی را حس نکند همچنین این کار به جراح کمک میکند تا کاری که می خواهد انجام دهد راحت تر شود. در زمانی که بیمار در اتاق عمل بیهوش است پرستار هوش، متخصص بیهوشی بیمار را کنترل می کنند.

پیچیدگی جراحی بینی

عمل بینی هم مثل سایر عمل ها پیچیدگی و سختی های خاص خودش را دارد. با پیچیده تر شدن جراحی، هزینه عمل هم افزایش می یابد زیرا پیچیده بودن عمل زمان و سختی کار را بیش تر می کند و همچنین نیاز به انرژی بیشتری دارد. به علاوه گوشتی و استخوانی بودن بینی هم مد نظر است که در بینی های گوشتی معمولا این هزینه بیش تر می شود. گاهی ممکن است در حین عمل بافت های غضروفی ضعیف تر نیاز به تقویت داشته باشند که همه این ها به افزایش هزینه جراحی بینی کمک می کنند

هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی

هزینه عمل بینی تنها مختص هزینه جراحی نمی شود و بیمار باید هزینه هایی قبل و بعد از جراحی برای ویزیت های خود نزد پزشک پرداخت کند تا بتواند نتیجه بهتری از عمل بینی خود دریافت کند. بیمار باید از هزینه های مشاوره، جلسات آماده سازی و نیز معاینه های پس از جراحی مطلع باشد تا بتواند هزینه واقعی عمل بینی خود را برآورد کند. برخی بیماران باید بعد از عمل خود از داروهای مسکن و یا پمادهای ترمیمی و همچنین بسته های یخ و اسپری باز کردن بینی استفاده کنند.

سایر هزینه های جراحی بینی

گاهی اوقات به دلیل حساسیت برخی از بیماران پس از انجام عمل بینی جوش هایی روی صورتشان ظاهر می شود که برای از بین بردن آن ها پزشک برای بیمار داروهای مراقبت پوستی توصیه می کند. برای اینکه از ایجاد این گونه جوش ها در روی صورت بتوان جلوگیری کرد پزشک شکا ممکن است پمادی برای شست و شوی پوست به شما توصیه کند.

عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی اقساط در تهران

با در نظر گرفتن این هزینه ها ممکن است به این نتیجه برسید که روش قسطی را برای پرداخت هزینه های جراحی خود انتخاب کنید.

باید این را در نظر داشته باشید که معمولا هزینه عمل قسطی نسبت به پرداخت هزینه نقدی در جراحی مبلغ بیش تری می شود و همین طور در ابتدا مبلغی به صورت نقدی دریافت می شود و مابقی آن به صورت اقساطی محاسبه می شود.
اگرچه عمل بینی اقساطی ممکن است کار را برای فرد راحت تر کند اما این را فراموش نکنید که اگر شما قصد عمل بینی قسطی و ارزان را دارید در این خصوص تحقیق کنید و به هیچ عنوان به تبلیغات توجه نکنید زیرا در برخی از موارد دیده شده است که با هدف دریافت مبلغ بیشتر اقدام به قسط بندی عمل بینی می کنند.

اگر در مورد هزینه عمل بینی اقساط در تهران سوالی دارید، می توانید با مشاوران ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *