عمل بینی فانتزی در تهران

عمل بینی فانتزی در اصفهان (نیمه فانتزی یا عروسکی)

بینی می تواند بر اساس ظاهر، در مدل های مختلف طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی قرار گیرد. همانطور که در مقاله عمل بینی طبیعی در اصفهان اشاره کردیم، به بینی هایی که حالت طبیعی خود را حفظ کرده و تنها ایرادات و نواقص آن رفع می شود را بینی طبیعی می گویند. اما در عمل بینی فانتزی در اصفهان، جراح سعی می کند تا بر روی بینی قوس ظریفی ایجاد کند، علاوه بر این، نوک بینی نسبت به بینی های طبیعی بالاتر بوده و زاویه لب بالا تا بینی فرد، در حدود ۱۰۵ درجه می باشد. به اینگونه بینی ها، بینی عروسکی نیز گفته می شود.

عمل بینی فانتزی یا نیمه فانتزی در اصفهان

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد بینی های فانتزی و نیمه فانتزی و همچنین تفاوت آن ها بیشتر توضیح دهیم تا بتوانید به راحتی برای فرم بینی ایده آل خود تصمیم بگیرید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی فانتزی در اصفهان و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

عمل بینی فانتزی در اصفهان

در این جراحی، علاوه بر رفع و از بین بردن ایرادات بینی مانند قوز بینی در جراحی بینی استخوانی در اصفهان، بینی دارای قوس است و سربالا می باشد. معمولا طرفداران این نوع جراحی خانم ها هستند و می خواهند بینی آن ها کوچک، ظریف و دارای قوس باشد.

عمل بینی عروسکی در اصفهان

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی می تواند هم به صورت بسته، که برش ها از داخل بینی انجام می شود و نیازی به برش خارجی نیست و هم با جراحی باز و با ایجاد برش هایی در کنار پره های بینی انجام شود. در جراحی باز پزشک می تواند با دید مستقیم بر روی اجزای داخلی بینی جراحی را انجام دهد. همچنین می توان این عمل را با جراحی بینی بدون تامپون در اصفهان نیز انجام داد.

متقاضی برای انجام جراحی بینی عروسکی باید تناسب بینی را با سایر اجزای صورت خود در نظر بگیرد و با مشورت پزشک بهترین فرم را برای صورت خود انتخاب کند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بینی عروسکی و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک متخصص با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

تفاوت بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی

در جراحی بینی طبیعی، جراح تنها به رفع ایرادات و نواقص بر روی بینی می پردازد و سعی در متقارن سازی آن می کند. نتیجه این جراحی، داشتن یک بینی ایده آل با فرمی طبیعی است به صورتی که تغییرات جراحی بر روی بینی به وضوح دیده نمی شود. همچنین زاویه بین لب بالا و بینی در حدود ۹۰ درجه می باشد و به گونه ای است که سوراخ های بینی قابل مشاهده نیست. معمولا مردان تمایل به داشتن فرم بینی طبیعی دارند.

تفاوت بینی طبیعی و فانتزی

در جراحی بینی فانتزی یا عروسکی، علاوه بر رفع ایرادات بینی و سعی در متقارن کردن آن، جراح قوسی بر روی بینی ایجاد می کتد و نوک بینی را تا حدودی به سمت بالا می برد. زاویه بین لب بالایی و بینی در این نوع جراحی در حدود ۱۰۵ درجه می باشد.

اما در جراحی بینی نیمه فانتزی، فرم بینی چیزی بین بینی طبیعی و فانتزی می باشد. بینی نیمه فانتزی به این صورت است که، نه به شکل عروسکی و سربالا است و نه خیلی طبیعی به نظر می رسد. زاویه بین لب بالایی و بینی در این فرم در حدود ۱۰۰ درجه است. در واقع پزشک با ایجاد یک قوس ظریفی بر روی بینی سعی دارد تا فرمی جذاب به بینی بیمار بدهد.

جراحی بینی نیمه فانتزی در اصفهان

در برخی از موارد جراح می تواند با اسکن سه بعدی، چهره بیمار بعد از عمل را به تصویر بکشد و تناسب فرم بینی مورد نظر متقاضی را با سایر اجزای صورت به وی نشان دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله جراحی بینی با قالب کنترلی در اصفهان مراجعه کنید.

 

نکات قابل توجه در عمل بینی فانتزی در اصفهان

عمل بینی فانتزی

 • اندازه سوراخ های بینی از یک حد نباید کوچک تر شوند. زیرا ممکن است از نظر تنفس فرد دچار مشکل شود و مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی گردد.
 • از آن جایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است باید حتما تناسب آن با اجزای صورت حفظ شود.
 • فاصله لب بالا تا بینی بیش از حد نباشد تا به اصطلاح عامیانه بینی خوکی شکل نشود.

 

مراقبت های قبل از جراحی بینی فانتزی

 • به مدت دو هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید.
 • همچنین در این مدت زمان از مصرف دخانیات و الکل اجتناب کنید زیرا می تواند باعث رقیق شدن خون و احتمال خونریزی در زمان جراحی شود.

اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی

 • برای جراحی ناشتا باشید و حداقل به مدت ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 • در زمان مشاوره با پزشک خود در مورد سوابق بیماری و داروهای خاصی که مصرف می کنید صحبت کنید.
 • آزمایشات و یا عکس های مورد نیاز برای جراحی را انجام دهید و نتیجه آن را با خود به همراه داشته باشید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزیت اولیه رایگان از پزشک مورد نظر خود با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مراقبت های بعد از عمل بینی فانتزی

 • در صورت داشتن احساس درد بعد از عمل می توانید با مشورت پزشک داروهای مسکن استفاده کنید.
 • برای کاهش سریع تر کبودی و ورم بعد از جراحی می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • بعد از جراحی و به مدت حداقل دو هفته از مصرف دخانیات، الکل و داروهای ضد التهاب خودداری کنید.
 • به مدت ۵ الی ۷ روز استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 • بعد از ۷ روز برای کشیدن بخیه ها و برداشتن آتل به مطب پزشک خود مراجعه کنید.
 • از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری کنید و مایعات فراوانی استفاده کنید.

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی با لیزر در اصفهان

 

هزینه جراحی بینی فانتزی در اصفهان چقدر است؟

قیمت جراحی بینی فانتزی و یا نیمه فانتزی به عوامل متعددی بستگی دارد که می تواند باعث افزایش و یا کاهش هزینه ها شود. فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی می تواند شامل: دستمزد جراح، هزینه کلینیک و بیمارستان، دستمزد پرسنل اتاق عمل و بیهوشی، هزینه آزمایشات و آتلیه، منطقه جغرافیایی و …. باشد.

هزینه جراحی بینی عروسکی در اصفهان

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در اصفهان به نوع بینی و شرایط بیمار نیز بستگی دارد به همین دلیل باید برای اطلاع از قیمت نهایی و دقیق عمل بینی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه جراحی بینی عروسکی در اصفهان و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با بهترین پزشک جراح بینی در اصفهان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

مطلب پیشنهادی: جراحی بینی با قیمت ۴ میلیون تومان در اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *