هزینه عمل بینی

عمل بینی استخوانی در اصفهان | بهترین جراح بینی استخوانی + هزینه

عمل بینی استخوانی در اصفهان یکی از انواع جراحی زیبایی بینی است که در طی آن ایرادات و نواقص ظاهری که معمولا شامل قوز بینی و نوک بینی افتاده می‌شود برطرف می‌گردد. معمولا عمل بینی استخوانی بسیار راحت‌تر از بینی گوشتی است و دارای دوره نقاهت کوتاه‌تری نیز می‌باشد.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد عمل بینی استخوانی در اصفهان، ویژگی های بینی استخوانی، معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان، قیمت عمل بینی استخوانی اصفهان، اقدامات قبل از عمل بینی استخوانی اصفهان، مراقبت های بعد عمل بینی استخوانی اصفهان و انواع فرم بینی عمل بینی استخوانی بیشتر توضیح بدهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

عمل بینی استخوانی اصفهان

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در اصفهان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی استخوانی در اصفهان

این جراحی بسته به شرایط بیمار می‌تواند با بیهوشی عمومی و یا بدون بیهوشی انجام شود. پس از آماده شدن بیمار برای جراحی پزشک با ایجاد برش‌های لازم بر روی بینی تغییرات لازم را اعمال می‌کند و در نهایت محل برش‌ها را بخیه می‌زند.

برش‌ها بر اساس نوع جراحی به دو صورت جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می‌گیرد که توضیح هر کدام به شرح زیر می‌باشد:

جراحی بینی به روش بسته

در این روش برش‌ها از داخل بینی صورت می‌گیرد و هیچ برش خارجی بر روی بینی ایجاد نمی‌شود. تمامی تغییرات از داخل سوراخ‌های بینی اعمال می‌شود و پزشک دید مستقیمی بر روی اجزای داخلی بینی ندارد.

تکنیک بسته عمل بینی

به دلیل عدم وجود دید مستقیم بر روی ساختار داخلی بینی، این نوع جراحی برای اعمال تغییرات گسترده مانند برداشتن قوز بینی مناسب نیست.

جراحی بینی به روش باز

در این روش از جراحی علاوه بر برش‌های داخل سوراخ بینی، برش‌هایی در کنار پره‌های بینی و بین سوراخ‌های بینی (ناحیه کلوملا) ایجاد می‌شود. جراح پس از برداشتن پوست بینی، تغییرات را با دید مستقیم بر روی اجزای داخلی انجام می‌دهد و در نهایت با بازگرداندن پوست در جای مناسب، محل برش‌ها را بخیه می‌زند.

تکنیک باز عمل بینی

 

ویژگی جراحی بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی را می‌توان با خصوصیات بارز آن‌ها به راحتی تشخیص داد. خصوصیات بینی استخوانی در اصفهان به شرح زیر است:

پوست نازک

غضروف قوی

قوز روی بینی

نوک بینی افتاده

نمونه عمل بینی استخوانی

به دلیل وجود غضروف مستحکم در بینی‌های استخوانی اعمال تغییرات وسیع‌تر بر روی آن به راحتی صورت می‌گیرد. عمل بینی استخوانی در اصفهان بایستی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان انجام پذیرد تا نتیجه ایده آل را برای فرد رقم بزند. مدت زمان عمل بینی استخوانی حدود ۱ الی ۱/۵ ساعت می‌باشد که این زمان با توجه به نوع بینی و میزان پیچیدگی عمل می‌تواند تغییر کند.

 

بهترین جراح بینی استخوانی در اصفهان

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در اصفهان کسی است که بتواند با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه به دست آورده است بهترین نتیجه از عمل را برای بیمار خود رقم بزند. در واقع برای رسیدن به این ایده آل پزشک بایستی دارای ویژگی‌هایی باشد که این خصوصیات به شرح زیر هستند:

 • داشتن تخصص کافی در زمینه جراحی بینی
 • داشتن تجربه و سابقه لازم در عمل بینی
 • آگاهی از علم هنر و زیبایی شناسی
 • آگاهی از متدها و تکنولوژی روز دنیا
 • داشتن اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه
 • دارای پرسنل و کارمندان با اخلاق
 • اولویت قرار دادن سلامت بیمار

عمل بینی استخوانی در اصفهان

برای انجام عمل بینی استخوانی در اصفهان بایستی در ابتدا بهترین جراح زیبایی بینی استخوانی در اصفهان در این زمینه را بیابید و برای انجام مشاوره به وی مراجعه کنید. پزشک پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم زمان عمل را مشخص می‌کند.

 

شما می توانید برای دریافت ویزیت اولیه با بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

قیمت عمل بینی استخوانی در اصفهان

هزینه عمل بینی استخوانی در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس آن قیمت دقیق عمل برای افراد مختلف تعیین می‌شود. برخی از فاکتورهای موثر بر قیمت جراحی بینی استخوانی در اصفهان به شرح زیر می‌باشند:

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی سال 1401

 • میزان دستمزد پزشک متخصص
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک
 • هزینه آزمایشات قبل عمل
 • هزینه پرسنل اتاق عمل
 • تکنیک جراحی بینی
 • میزان پیچیدگی

علاوه بر این موارد سن بیمار، وجود یا عدم وجود مشکلات تنفسی، موقعیت جغرافیایی مطب پزشک و …. می‌توانند بر روی قیمت عمل بینی تاثیرگذار باشند. از این رو نمی‌توان یک قیمت واحد و یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت.

معمولا هزینه عمل بینی استخوانی در اصفهان نسبت به قیمت جراحی بینی گوشتی به دلیل ویژگی‌های این نوع بینی کمتر می‌باشد.

 

بهترین مدل عمل بینی استخوانی در اصفهان

بهترین مدل عمل بینی استخوانی با توجه به نوع بینی، تناسب بینی با دیگر اجزای صورت و نظر جراح انتخاب می‌شود. بهتر است در جلسه مشاوره قبل عمل بینی انتظارات و خواسته‌های خود را از نتیجه عمل بینی با جراح در میان بگذارید. عمل بینی استخوانی عروسکی فانتزی طرفداران بسیار زیادی دارد که در این مدل قوس روی بینی و همچنین فاصله بین نوک بینی با لب بالایی بیشتر می‌باشد.

عمل بینی فانتزی عروسکی در اصفهان

 

اقدامات قبل از عمل بینی استخوانی

اقدامات قبل از عمل برای داشتن یک جراحی راحت‌ و رسیدن به نتیجه مطلوب نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه برخی از این اقدامات لازم قبل از عمل بینی استخوانی در اصفهان بیان شده است:

 • حداقل به مدت دو هفته قبل از عمل از خوردن داروهای ضد التهاب مانند آسپرین‌ها خودداری کنید.
 • به مدت حداقل دو هفته قبل از جراحی از مصرف دخانیات و الکل پرهیز کنید.

عدم مصرف الکل قبل از جراحی بینی استخوانی

 • در زمان مشاوره در صورتی که سابقه بیماری دارید و یا داروی خاصی مصرف می‌کنید این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید.
 • در صورتی که پزشک برای شما آزمایشات و یا گرفتن عکس تجویز کرده است، قبل از اقدام به جراحی آن‌ها را انجام دهید.

اقدامات قبل از عمل بینی استخوانی در اصفهان

 • به مدت ۸ ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید و در روز جراحی به صورت ناشتا به بیمارستان مراجعه کنید.
 • در روز جراحی با فردی مطمئن به بیمارستان و یا کلینیک مراجعه کنید تا در صورت لزوم بتواند شما را همراهی کند.

 

مراقبت‌های بعد از جراحی بینی استخوانی

مراقبت‌های بعد از عمل بینی استخوانی نیز همانند اقدامات قبل از عمل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه‌ای که رعایت این نکات باعث می‌شود تا بیمار دوره نقاهت کوتاه‌تر و راحت‌تری را سپری کند. در پاسخ به این سوال که: درد عمل بینی استخوانی بیشتر است یا گوشتی؟ باید گفت که عمل بینی استخوانی دوره نقاهت کمتری دارد و خیلی زود با رعایت مراقبت های بعد عمل بینی بهبود می‌یابد. برخی از نکات مهم بعد از جراحی بینی استخوانی به شرح زیر می‌باشند:

 • تا یک هفته بعد از عمل از مصرف غذاهای خشک که نیاز به جویدن بسیار دارد خودداری کنید.

اقدامات بعد از جراحی بینی استخوانی

 • در هنگام خواب از دو بالشت در زیر سر خود استفاده کنید تا سرتان بالاتر از بدن قرار بگیرد. در ادامه فیلم بهترین روش خوابیدن بعد عمل بینی را می‌توانید مشاهده کنید.
 • به مدت ۵ الی ۷ روز بعد از جراحی از انجام فعالیت و ورزش‌های سنگین خودداری کنید.
 • برای کاهش سریع‌تر التهاب و تورم بعد از عمل می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

کمپرس سرد بعد عمل بینی

 • بعد از ۷ روز برای برداشتن آتل و بخیه‌های بینی خود به مطب پزشک مراجعه کنید.
 • داروها و پمادهای تجویز شده توسط پزشک را در زمان تعیین شده استفاده کنید.

 

انواع فرم بینی بعد از جراحی زیبایی بینی استخوانی

انواع مدل بینی بعد از جراحی بینی استخوانی فرم بینی می‌تواند در سه حالت بینی طبیعی، بینی فانتزی و بینی نیمه فانتزی باشد که توضیح هر کدام از آن‌ها در ادامه بیان شده است:

عمل بینی طبیعی

در عمل جراحی بینی طبیعی، پزشک تلاش دارد تا تنها ایرادات و نواقص ظاهری بینی را رفع نماید و از اعمال تغییرات گسترده بر روی آن پرهیز می‌کند. در واقع تغییرات بر روی این نوع بینی به گونه‌ای است که به وضوح قابل تشخیص نمی‌باشد. یکی از مشخصه‌های بینی طبیعی فاصله بین نوک بینی و لب بالایی است که در حدود ۹۰ درجه می‌باشد. عمل بینی استخوانی مردانه طرفداران زیادی دارد که بهتر است برای حفظ چهره مردانه آقایان به صورت طبیعی عمل شود.

عمل بینی استخوانی مردانه

عمل بینی طبیعی

عمل بینی فانتزی

در عمل جراحی بینی فانتزی علاوه بر رفع ایرادات و نواقص ظاهری بینی، یک قوس بر روی پل بینی ایجاد شده و نوک بینی نیز سربالا می‌شود. فاصله بین نوک بینی و لب بالایی در این نوع بینی در حدود ۱۰۵ درجه می‌باشد. معمولا خانم‌ها تمایل بیشتری برای انجام جراحی بینی فانتزی دارند. عمل بینی استخوانی عروسکی در بین خانم‌ها طرفداران بسیار زیادی دارد که بینی استخوانی نمونه بسیار مناسبی برای انجام عمل بینی فانتزی می‌باشد.

عمل بینی استخوانی عروسکی

عمل بینی عروسکی

عمل بینی نیمه فانتزی

این نوع عمل ترکیبی از جراحی بینی فانتزی و طبیعی است به گونه‌ای که علاوه بر رفع ایرادات و نواقص بینی، قوس کوچکی بر روی پل بینی ایجاد می‌شود. همچنین در عمل بینی نیمه فانتزی فاصله بین نوک بینی تا لب بالایی در حدود ۹۰ تا ۱۰۵ درجه می‌باشد.

عمل بینی نیمه فانتزی استخوانی

عمل بینی نیمه فانتزی

انتخاب نوع عمل بینی استخوانی در اصفهان به درخواست و سلیقه بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم بستگی دارد.

 

منبع: پزشک ۲۴، mayoclinic

۲ نظر

 1. ببخشید عمل بینی استخوانی درد کمتری داره؟ ی دکتر خوبی که نمونه عمل زیادی برای بینی استخوانی در اصفهان داشته باشن معرفی میکنین

  • پشتیبان سایت 2

   با سلام و وقت بخیر
   درد عمل بینی استخوانی با عمل بینی گوشتی تفاوتی ندارد و فقط به دلیل قوی بودن غضروف بینی استخوانی تورم و کبودی نسبت به عمل بینی گوشتی دارد. شما می توانید برای دریافت نوبت با بهترین جراح بینی استخوانی اصفهان از طریق راه های ارتباطی داخل متن مقاله با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.