عمل بینی رایگان

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی وابسته به فاکتورهایی می باشد که می تواند قیمت آن را افزایش و یا کاهش دهد. به عنوان مثال، پزشکی که برای جراحی بینی انتخاب می کنید، پرسنل بیهوشی که در بیمارستان و در زمان عمل همراه شما هستند، مرکز درمانی که برای انجام جراحی به آن جا می روید، همه بر روی هزینه عمل می تواند تاثیر بگذارد.

مطلب پیشنهادی: جراح بینی خوب در شیراز

هزینه جراحی بینی

هزینه عمل زیبایی بینی در هر فردی متفاوت از دیگری است، اما فاکتورهای مشترکی برای تمام بیماران وجود دارد که بر روی هزینه جراحی تاثیر می گذارد.
یکی از مهم ترین فاکتورها، سابقه و تبحر جراح در زمینه جراحی زیبایی بینی است که می تواند تاثیر بسیاری بر روی نتیجه جراحی داشته باشد. فاکتورهای دیگر می تواند شامل نوع بینی بیمار، منطقه جغرافیایی، امکانات و تکنیک های مورد استفاده توسط جراح و …. باشد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

گاهی اوقات افراد برای اینکه هزینه کمتری برای عمل بینی خود پرداخت کنند، ترجیح می دهند که در بیمارستان دولتی عمل کنند و یا اینکه به صورت اقساطی هزینه عمل خود را پرداخت نماید.
حال می خواهیم بدانیم هزینه جراحی بینی در بیمارستان های دولتی به چه صورت است؟

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

عمل بینی در بیمارستان دولتی

در چه صورتی می توانید عمل بینی خود را در بیمارستان دولتی انجام دهید؟
شما زمانی می توانید عمل بینی خود را در بیمارستان های دولتی انجام دهید که دکتر مورد نظر شما در آن بیمارستان عمل جراحی انجام دهد.
بهتر است برای اطلاع از بیمارستان ها و کلینیک هایی که پزشک شما با آن ها قرارداد دارد در جلسه مشاوره از دکتر خود بپرسید و اطلاعات دقیق تری را در مورد هزینه جراحی به دست آورید.

انواع عمل بینی در بیمارستان دولتی

عمل های بینی که تحت پوشش بیمه درمانی در بیمارستان های دولتی انجام می گیرد شامل، عمل هایی می شود که سلامت بیمار را تحت شعاع قرار داده است و جنبه زیبایی ندارد. از جمله این عمل ها می توان به درمان انحراف بینی، درمان پولیپ بینی اشاره نمود.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی
در نتیجه با داشتن بیمه درمانی و با تشخیص جراح می توانید در بیمارستان های دولتی مشکلات درمانی بینی خود را درمان نمایید و از خدمات بیمه درمانی استفاده نمایید.

هزینه عمل زیبایی بینی در بیمارستان دولتی

اگر فردی بخواهد عمل زیبایی بینی خود را در بیمارستان دولتی انجام دهد این را باید بداند که بیمه درمانی هزینه بیمارستان را پوشش نمی دهد و فرد باید تمام هزینه را به صورت کامل پرداخت نماید.

حال اگر کسی تمایل داشته باشد تا در کنار عمل درمانی بینی خود مانند انحراف بینی، شکستگی بینی در اثر ضربه و یا….، عمل زیبایی نیز انجام دهد، بیمه تنها بخشی از هزینه های بیمارستان که شامل هزینه های درمانی بیمار می شود را پوشش می دهد و سایر هزینه ها که برای جراحی زیبایی بینی می باشد را به صورت کامل دریافت می کند.

اگر در مورد عمل بینی در بیمارستان های دولتی سوالی دارید می توانید با مشاورین ما در پزشک۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی

از آن جایی که برای مشاوره و همچنین معاینه بعد از جراحی باید چندین بار به پزشک مراجعه کنید، پس هزینه های ویزیت را باید در نظر بگیرید. بهتر است قبل از اقدام به جراحی درک درستی از هزینه های لازم برای قبل و بعد از جراحی بینی خود داشته باشید تا بتوانید برای اقدام جراحی نزد پزشک مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

هزینه های قبل از عمل جراحی بینی

قبل از جراحی بینی، بیمار بایستی یکسری آزمایشاتی برای عمل انجام دهد. که این تست ها شامل هزیته انجام آزمایش خون، هزینه عکس آتلیه و در صورت لزوم هزینه انجام سی تی اسکن برای تشخیص دقیق تر مشکلات درمانی و یا انحراف بینی بیمار می باشد.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

هزینه های بعد از عمل جراحی بینی

ویزیت های دریافتی برای معاینات بعد از عمل که شامل ویزیت هفته اول و بعد از آن معمولا هر سه ماه یکبار است. علاوه بر ویزیت گاهی اوقات و در صورت لزوم پزشک برای بیمار داروهای مسکن و یا پماد های ضد التهاب تجویز می کند که این ها خود هزینه ای در برمی گیرند.

در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در بیمارستان های دولتی با ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

در نهایت، هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی معمولا نسبت به بیمارستان های خصوصی و یا کلینیک ها کمتر است. اما این را باید در نظر بگیرید که ممکن است در برخی از بیمارستان ها محدودیت هایی برای انجام برخی از عمل ها وجود داشته باشد و تمامی عمل ها به خصوص عمل های زیبایی را انجام ندهند، پس بهتر است قبل از انتخاب جراح و بیمارستان برای انجام جراحی خود، اطلاعات لازم در مورد بیمارستان را با در نظر گرفتن نوع عمل خود به دست آورید.

 

شما می توانید تجربه و یا پیشنهادات خود را در مورد انجام جراحی زیبایی بینی در بیمارستان های دولتی در قسمت دیدگاه این صفحه با ما به اشتراک بگذارید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *