دکتر سعید فلاحتی

دکتر سعید فلاحتی جراح بینی در رشت + نمونه کار و هزینه ۱۴۰۱

دکتر سعید فلاحتی متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی زیبایی بینی در رشت هستند.
دکتر فلاحتی پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود، در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی ادامه تحصیل دادند و تخصص خود را در سال ۱۳۷۳ دریافت نمودند.
ایشان فعالیت بسیاری در زمینه جراحی زیبایی بینی دارند و عمل‌های موفق زیادی را در رزومه خود به ثبت رسانده‌اند. متاسفانه در حال حاضر نمونه کار دکتر فلاحتی رشت در دسترس نیست.

 

شما می توانید برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر سعید فلاحتی در رشت و دریافت ویزیت اولیه رایگان با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

انتخاب بهترین جراح بینی

یکی از نگرانی‌های افراد برای عمل زیبایی بینی پیدا کردن یک جراح بینی خوب در رشت است. این انتخاب می‌تواند تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه جراحی بینی و رضایت بیمار بعد از عمل داشته‌باشد.

بهترین جراح بینی
شما می‌توانید با کسب اطلاعات بیشتر از معیارهای یک جراح خوب و پرس و جو و گرفتن نظرات سایر افراد در مورد جراحان بینی و همچنین مشاهده نمونه کارهای جراح مورد نظر خود، بهترین تصمیم را برای انتخاب برترین جراح بینی بگیرید.

 

معیارهای یک جراح بینی خوب

مهمترین معیار جراح بینی خوب، تخصص و دانش و تجربه کافی پزشک در زمینه جراحی بینی است. یک جراح با تجربه در زمان مشاوره و با بررسی شرایط بیمار از لحاظ نوع بینی، استخوان بندی بینی بیمار، نوع پوست بینی و شرایط روحی و روانی بیمار نظر خود را به بیمار انتقال می دهد و فرد را برای انجام عمل آماده می‌نماید.

همچنین جراح باید نظر و خواسته بیمار را برای عمل بینی بپرسد و انتظارات وی را در نظر بگیرد. علاوه بر این، بایستی سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد و تنها به ظاهر بینی توجه نکند تا بیمار پس از عمل با مشکلات تنفسی و ساختاری در بینی خود مواجه نشود.

معیار جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب باید بتواند بین بینی و سایر اجزای صورت یک تناسب و هماهنگی ایجاد کند. بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شود. عمل بینی های گوشتی کمی دشوارتر از بینی های استخوانی است. به این دلیل که غضروفی ضعیف‌تر و پوستی ضخیم‌تر دارد و ایجاد تغییرات بر روی آن دشوارتر است. همچنین گاهی اوقات نیاز به تقویت بافت‌های بینی دارد، به همین علت نیاز به مهارت و تجربه بیشتر جراح دارد.

برای اینکه بتوانید یک جراح خوب و متبحر را پیدا کنید، می‌توانید عکس نمونه کارهای قبل و بعد از عمل بینی پزشک را مشاهده کنید. همچنین برای این کار می‌توانید به مطب پزشک مراجعه کنید و بیمارانی که نزد این جراح عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند را ببینید.

در نهایت افرادی که برای انجام عمل زیبایی بینی اقدام می‌کنند بایستی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی دقت کامل را داشته باشند، زیرا عمل بینی یک عمل کاملا حساس است و به مهارت بسیاری نیاز دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراح مورد نظر خود و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان، با مشاورین پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

جهت مشاهده نمونه کارهای بهترین جراح بینی در رشت، اینستاگرام پزشک ۲۴ را ببینید:

اینستاگرام پزشک ۲۴

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.