ارزان ترین کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو در اصفهان سال ۱۴۰۱: عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

هزینه کاشت مو در اصفهان چقدر است؟ چه عواملی بر روی قیمت جراحی کاشت مو موثر است؟ آیا کاشت مو اقساطی در اصفهان امکان پذیر است؟ آیا بیمه هزینه کاشت مو را پرداخت می‌کند؟

در ادامه می‌توانید پاسخ تمامی این پرسش‌ها و مطالب مرتبط با هزینه کاشت مو در اصفهان سال ۱۴۰۱ را مشاهده نمایید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

 

عوامل موثر بر قیمت جراحی کاشت مو

فاکتورهای بسیاری هستند که قیمت جراحی کاشت مو را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند و بر اساس هزینه جراحی افزایش و یا کاهش پیدا می‌کند. برخی از این فاکتورها به شرح زیر هستند:

✓ میزان دستمزد پزشک 

یکی از مهم‌ترین عواملی که هزینه جراحی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، میزان دستمزد پزشک متخصص است. دستمزد پزشک بر اساس میزان مهارت و تخصصی که دارد می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند. به طور قطع یک دکتر با سابقه بالاتر برای کاشت مو نسبت به یک پزشک با تجربه پایین‌تر می‌تواند نتیجه بهتری را برای بیمار خود رقم بزند، از این رو هزینه بالاتری را نیز برای انجام کاشت مو دریافت می‌کند. مراجعه به بهترین دکتر کاشت مو در اصفهان بر رضایت و نتیجه ایده آل نهایی تاثیر دارد.

هزینه کاشت مو در اصفهان

 

عضویت پزشکان

 

✓ میزان تراکم مو

هر چه تراکم مو بیشتر باشد، وقت و زمان بیشتری برای کاشت موها و همچنین برداشت آن‌ها احتیاج است. به همین دلیل ممکن است کاشت مو در طی چند جلسه و در طول مدت بیشتری انجام گیرد. از این رو هرچه تراکم مو بالاتر باشد هزینه بیشتری برای انجام این جراحی دریافت می‌شود.

 

✓ هزینه کلینیک 

کلینیک‌ها نیز بر اساس خدماتی که به بیماران خود ارائه می‌دهند می‌توانند هزینه متفاوتی را دریافت کنند. به طور مثال کلینیکی که از دستگاه‌های پیشرفته و به روزتری استفاده می‌کند می‌تواند نتیجه بهتری را برای مراجعین خود فراهم نماید، از این رو قیمت بالاتری را نیز برای جراحی کاشت مو دریافت می‌کنند.

هزینه کلینیک کاشت مو

 

✓ منطقه جغرافیایی 

هزینه‌های کاشت مو در شهرهای مختلف متفاوت است. همچنین این مسئله برای نواحی مختلف یک شهر نیز صدق می‌کند. به عنوان مثال شهرهای بزرگتر به دلیل دسترسی به امکانات بیشتر هزینه بالاتری را نسبت به کلینیک‌های واقع در شهرهای کوچک تر دریافت می‌کنند.

 

✓ تکنیک مورد استفاده 

روش‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. انتخاب روش مناسب برای کاشتن مو به نظر پزشک متخصص بستگی دارد. هر کدام از روش‌های جراحی بر اساس میزان زمان و پیچیدگی که دارد هزینه متفاوتی را در بر می‌گیرد.

 

هزینه کاشت مو در اصفهان سال ۱۴۰۱

هزینه کاشت مو در اصفهان سال ۱۴۰۱ در افراد مختلف متفاوت است و نمی‌توان مبلغ یکسانی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. هزینه دقیق پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم توسط پزشک متخصص تعیین می‌گردد.

به صورت حدودی می‌توان قیمت کاشت مو در اصفهان را از ۱۰ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

قیمت کاشت موی طبیعی در اصفهان

 

متقاضیان بایستی برای اطلاع از هزینه نهایی و دقیق کاشت مو در اصفهان به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایند تا پس از انجام بررسی‌های لازم بر اساس میزان طاسی سر، تراکم مو، تکنیک انتخابی و …  قیمت کاشت مو اعلام گردد.

 

ارزان‌ترین روش کاشت مو کدام است؟

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، روش‌های مختلفی برای کاشت مو طبیعی با تراکم بالا وجود دارد که ارزان‌ترین آن‌ها کاشت مو به روش FUT است و این به دلیل سرعت بالا در روند برداشت گرافت‌ها و همچنین صرف زمان کمتر برای انجام جراحی می‌باشد.
در این روش بدون هیچ گونه ابزار و یا دستگاه‌های پیشرفته و به صورت کاملا دستی مراحل برداشت و کاشت موها انجام می‌گیرد. به این صورت که بخش مورد نظر برای برداشت موها (ناحیه اهدا کننده یا بانک مو) برش زده می‌شود و گرافت‌ها پس از بررسی‌های لازم برای کاشت در قسمت گیرنده آماده می‌گردند.

روش FUT برای کاشت مو

اما در روش FIT یا FUE به دلیل اینکه فولیکول‌های مورد نظر به صورت تکی برداشته می‌شوند نیاز به صرف زمان و دقت بالاتری دارد، از این رو هزینه انجام آن نسبت به روش FUT بیشتر است.

تفاوت هزینه روش FIT و FUT

 

هزینه کاشت مو به روش SUT در اصفهان

روش SUT به عنوان یکی از جدیدترین متدهای کاشت مو شناخته می‌شود که برای انجام این کار از دستگاه‌های پیشرفته و کاملا اتوماتیک استفاده می‌شود. معمولا هزینه انجام این تکنیک به دلیل سرعت بالایی که در برداشت گرافت‌ها و همچنین کاشت آن‌ها در سمت گیرنده دارد بالا است. اما در مقایسه روش SUT و FIT می‌توان گفت که تکنیک SUT به دلیل اینکه کاملا اتومات است از دقت کافی در برداشت فولیکول‌ها نسبت به روش FIT که به صورت دستی انجام می‌شود برخوردار نیست.

کاشت مو به روش SUT

در نهایت می‌توانیم بگوییم که هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش کاشت مو FIT پایین‌تر است. البته این هزینه به تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت و همچنین تعداد جلساتی که برای تکمیل کاشت مو نیاز است بستگی دارد.

 

عضویت پزشکان

 

کاشت مو اقساطی در اصفهان

برخی از کلینیک‌ها و پزشکان برای راحتی بیماران خود شرایط اقساطی را فراهم کرده‌اند تا کسانی که توان پرداخت هزینه‌های کاشت مو را به صورت یکجا ندارند بتوانند این عمل را انجام بدهند.
کاشت مو قسطی در اصفهان به این صورت است که، بیمار در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به کلینیک و یا پزشک پرداخت می‌کند و مابقی آن را به صورت اقساطی و در طی چندین ماه پرداخت می‌نماید.

شرایط اقساطی کاشت مو در اصفهان

توجه داشته باشید که کلینیک ممکن است بر اساس شرایط و ضوابطی که دارد به ازای هر قسط از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کند.

 

آیا بیمه هزینه کاشت مو را پرداخت می‌کند؟

از آنجایی که کاشت مو به عنوان یک متد زیبایی شناخته می‌شود در نتیجه بیمه هزینه آن را پرداخت نمی‌کند. بیمه تنها هزینه جراحی‌ها و خدماتی که با هدف درمان انجام گیرد را متحمل می‌شود. از این رو بیمار بایستی تمامی هزینه کاشت مو را شخصا پرداخت نماید.

کاشت مو و بیمه تکمیلی

گاهی اوقات ممکن است بیمارانی که برای انجام کاشت مو به کلینیک مراجعه می‌کنند موهای خود را بر اثر سوانح محتلف مانند تصادف و یا آتش سوزی از دست داده باشند، در این مواقع ممکن است بیمه هزینه جراحی راپرداخت نماید.

 

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو

علاوه بر هزینه جراحی کاشت مو در اصفهان، هزینه‌های قبل و بعد از عمل نیز وجود دارد که به شرح زیر هستند:

  • هزینه کلینیک
  • هزینه دستمزد جراح
  • هزینه ویزیت‌ مشاوره
  • هزینه آزمایشات قبل از جراحی
  • هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک

هزینه های قبل و بعد از کاشت مو

در نهایت باید بگوییم که قیمت کاشت مو در اصفهان با توجه به فاکتورهای مختلفی که در این مقاله ذکر کردیم می‌تواند افزایش و یا کاهش یابد. از این رو بهتر است برای اطلاع از هزینه نهایی و دقیق جراحی خود به صورت حضوری به متخصص کاشت مو در اصفهان مراجعه نمایید.

 

منبع: پزشک ۲۴، wikipedia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.