عمل بینی ارزان و اقساطی در رشت

امروزه عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی بین افراد محسوب می شود اما از آنجایی که هزینه های آن بالاست خیلی از کسانی که تمایل به انجام عمل بینی دارند توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند، به همین دلیل از انجام این جراحی صرف نظر می کنند.
بعضی از افراد نیز به دنبال عمل بینی ارزان در رشت هستند اما از عواقب آن خبر ندارند. ممکن است پیدا کردن ارزان ترین جراح عمل بینی کاری دشوار نباشد اما پس از آن عوارضی که به دنبال دارد و نتیجه نامطلوب آن می تواند بسیار دردناک باشد و علاوه بر این هزینه چند برابری را برای اصلاح آن به دنبال خواهد داشت.

عمل بینی ارزان در رشت

 

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل جراح های مختلف نیز قیمت های متفاوتی را برای اینکار دریافت می کنند. هزینه پایین یک پزشک به منظور بی کیفیت بودن آن نیست و همینطور هزینه بالای جراحی نیز نمی تواند دلیلی برای رسیدن به یک نتیجه عالی از جراحی باشد. در واقع برای انجام عمل بینی بایستی به دنبال بهترین جراح بینی با قیمت مناسب باشید.

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط جراح متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

هزینه جراحی بینی در رشت

قیمت جراحی بینی برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به شرایط جسمی وی دارد. از این رو باید برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید. علاوه بر این قیمت جراحی می تواند شامل مواردی همچون، هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی، هزینه آزمایشات قبل و بعد از عمل، هزینه کلینیک و یا بیمارستان باشد.
تجربه و مهارت جراح یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه جراحی است. هر چه سابقه یک پزشک در این زمینه بیشتر باشد می تواند در زمان جراحی بهترین تصمیم را بگیرد و در نهایت رضایت بیمار را به دنبال داشته باشد. قطعا یک پزشک با سابقه نسبت به جراحی که تجربه بالایی ندارد هزینه بیشتری را دریافت می کند.

عمل بینی ارزان در رشت

پرسنل اتاق عمل و بیهوشی نیز هزینه جداگانه در بردارند که در هزینه نهایی جراحی محاسبه می شود.
قبل از عمل باید یکسری اقدامات انجام دهید که می تواند شامل مواردی همچون گرفتن آزمایش خون، گرفتن عکس های آتلیه ای از بینی، پرداخت ویزیت های مشاوره با دکتر و ….. باشد. همچنبن بعد از جراحی هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک و همچنین جلسه های ویزیت بعد از عمل نیز شامل آن می شود.
هزینه بیمارستان و یا کلینیک جدا از هزینه دستمزد جراح محاسبه می شود و در صورتی که نیاز به بستری بیمار در بیمارستان باشد، بستری شدن هزینه ای جداگانه در بردارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه جراحی بینی در رشت، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا عمل بینی ارزان در رشت واقعیت دارد؟

عمل بینی یک جراحی هزینه بر محسوب می شود به این دلیل که یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عمل های زیبایی است. برای انجام این عمل باید به یک جراح متبحر و با سابقه مراجعه کنید تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند.
ممکن است در برخی تبلیغات و یا کلینیک ها قیمت های ۲ و یا ۳ میلیون تومان را برای اینگونه جراحی ها ببینید، اما آیا هزینه پایین جراحی ارزش به خطر انداختن جان و یا ظاهر چهره خود را دارد؟!

عمل بینی ارزان در رشت

 

اکثر عمل های بینی که با هزینه بسیار پایین انجام می شوند، نارضایتی بیمار و یا حتی اقدام به انجام مجدد عمل بینی را به دنبال دارد. عمل بینی ارزان در رشت به چند دلیل می تواند باشد که برخی از آن ها را در زیر بیان می کنیم:

 • برخی از پزشکان که سابقه و تجربه زیادی در این زمینه ندارند با انجام عمل های ارزان قیمت سعی در کسب تجربه و همچنین جذب مشتری برای خود دارند. نتیجه اکثر این عمل ها نارضایتی بیمار بوده است و علاوه بر این، در نهایت مجبور به پرداخت هزینه ای چند برابر برای عمل مجدد بینی بیمار می شود.
 • یکی دیگر از دلایل ارزان بودن عمل بینی، انجام این جراحی در مطب پزشک است. جراح برای دریافت هزینه ای کمتر بیمار خود را در مطب جراحی می کند که این می تواند ریسک بسیار بالایی داشته باشد. زیرا مطب تجهیزات و امکانات اتاق عمل را ندارد و در صورتی که مشکلی برای بیمار به وجود آِید به دلیل نداشتن امکانات ریسک بسیار بالایی برای وی محسوب می شود. در اینگونه عمل ها امکان به خطر افتادن جان بیمار بسیار بالا است.
 • گاهی اوقات به دلیل اینکه عمل بینی توسط رزیدنت ها و پزشکانی که در حال آموزش هستند انجام می شود، قیمت آن نیز کمتر است. عمل بینی به دلیل پیچیدگی و حساسیتی که دارد و از آنجایی که یک عضو حیاتی برای بیمار محسوب می شود باید توسط یک جراح با تجربه انجام شود، در غیر این صورت امکان بروز مشکلات اساسی بسیار زیاد است.
 • علاوه بر این، برخی از پزشکان با دریافت هزینه های کمتر بیماران بیشتری را جذب می کنند که این می تواند تبلیغی برای جراح باشد. بعضی از پزشکان بر این باورند که مطب شلوغ تر می تواند شهرت بیشتری برای آن ها به همراه داشته باشد.
 • پزشکانی هستند که ترجیح می دهند در طول روز تعداد جراحی های بالایی داشته باشند و برای اینکار از کیفیت جراحی کم می کنند و تعداد بیماران بیشتری را عمل می کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر ار جراحان عمل بینی در رشت، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

عمل بینی ترمیمی به چه منظور انجام می شود؟

معمولا عمل های مجدد نتیجه عمل بینی ارزان در رشت و یا جراحی نزد پزشکان کم تجربه و کم سابقه می باشد، اما می تواند به دلایل دیگری نیز فرد اقدام به جراحی مجدد نماید. به عنوان مثال، به دلیل وارد شدن ضربه و آسیب دیدن بینی بعد از جراحی و یا اشتباه جراح در طول عمل، حساسیت بیمار به ظاهر بینی خود و …. می تواند دلیلی برای انجام مجدد جراحی بینی باشد.

عمل بینی ارزان در رشت

عمل ترمیمی بینی مانند عمل اول نیاز به یکسری اقدامات قبل و بعد از عمل دارد تا بیمار بتواند به نتیجه بهتری از جراحی دست یابد. همچنین بهتر است از عمل اول حداقل یکسال گذشته باشد تا نتیجه نهایی بینی مشاهده شود و تورم و التهاب بینی به طور کامل از بین برود. علاوه بر این بیمار باید از نتیجه جراحی خود خواسته ها و توقعات منطقی داشته باشد و از نظر شرایط جسمی و روحی کاملا آمادگی انجام مجدد جراحی را داشته باشد.
عمل ثانویه بینی مانند اولین عمل هم می تواند به صورت باز و هم به صورت جراحی بسته انجام گیرد. در صورتی که بینی نیاز به تغییرات بسیاری نداشته باشد، جراحی می تواند با کمک بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام شود. اما زمانی که نیاز به ایجاد تغییرات گسترده تری در بینی بیمار باشد باید با استفاده از بیهوشی عمومی و جراحی باز انجام شود.

 

تکنیک های جراحی زیبایی بینی

در عمل بینی به صورت باز، جراح با ایجاد برش هایی در اطراف بینی و برداشتن پوست، می تواند دید مستقیمی بر روی ساختار اصلی داشته باشد و پس از اعمال تغییرات، پوست را برگردانده و بخیه می زند. اما در جراحی به صورت بسته، تنها یک برش در بین پره های بینی زده می شود و تمامی تغییرات از داخل بینی صورت می گیرد. این روش برای زمانی مناسب است که بینی نیاز به تغییرات زیادی ندارد. معمولا دوران نقاهت و همچنین تورم و کبودی در این تکنیک جراحی نسبت به جراحی باز کمتر است.

عمل بینی ارزان در رشت

 

جهت دریافت مشاوره و یا درخواست ویزیت اولیه رایگان توسط جراح متخصص، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

اقدامات بعد از عمل بینی در رشت

مراقبت های بعد از عمل بینی برای رسیدن به نتیجه دلخواه بسیار حائز اهمیت است، از این رو، برخی از این اقدامات را برای شما بیان نموده ایم:

 • در هنگام خواب سعی کنید سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید، برای اینکار می توانید از چند بالشت کمک بگیرید.

عمل بینی ارزان در رشت

 

 • در زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و همچنین عینک آفتابی و یا طبی را به مدت چند ماه به طور مستقیم بر روی بینی خود نگذارید.
 • از خوردن غذاهای سفت و خوراکی هایی که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری کنید. بیشتر سعی کنید از مایعات و غذاهای آبکی استفاده کنید.
 • به مدت چند ماه بعد از جراحی از انجام ورزش و فعالیت های سنگین خودداری کنید.
 • داروها و آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک را به موقع و به درستی مصرف کنید.
 • به مدت یک هفته از خیس شدن و شستن گچ بینی خودداری کنید و بعد از آن می توانید برای برداشتن آتل و کشیدن بخیه ها به مطب پزشک مراجعه کنید.
 • از وارد شدن ضربه به بینی و آسیب رسیدن به آن جلوگیری کنید. برای اینکار می توانید به مدت بیشتری از چسب بینی استفاده کنید تا اخطاری برای دیگران باشد.
 • برای نحوه صحیح زدن چسب بینی، می توانید آموزش های لازم را از پزشک خود بپرسید.
 • برای کاهش سریع تر تورم و التهاب بینی می توانید از کمپرس یخ در اطراف بینی خود استفاده کنید.

عمل بینی ارزان در رشت

 

عمل بینی اقساطی در رشت

به دلیل بالا بودن هزینه های انجام جراحی بینی، برخی از پزشکان و یا کلینیک ها هزینه های عمل بینی را به صورت اقساطی از بیماران خود دریافت می کنند. این روش پرداخت به این گونه است که بیمار بعد از مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود و پس از انجام معاینات لازم، هزینه جراحی برای وی به صورت دقیق تعیین می شود و بیمار بایستی مبلغی را ابتدا به صورت نقدی پرداخت نماید و مابقی آن را در چند قسط برای وی مشخص می کنند.

عمل بینی ارزان در رشت

 

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر از عمل بینی ارزان در رشت، می‌توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *