عمل ترمیم بینی

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در رشت

تخمین هزینه جراحی بینی شامل فاکتورهای مختلفی است و برای هر فرد متفاوت است. برخی از جراحان ممکن است هزینه های خیلی پایینی برای عمل های بینی خود دریافت کنند که این ارزان بودن قیمت جراحی بینی می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. حال سوال اینجاست که آیا امکان جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در رشت وجود دارد؟

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت

عمل بینی ارزان در رشت

جراحی زیبایی بینی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عمل های زیبایی محسوب می شود به همین دلیل انتخاب یک جراح متخصص و متبحر در این زمینه به نتیجه جراحی شما خیلی کمک می کند. شما باید اولویت خود را برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در رشت قرار دهید تا اینکه بخواهید به دنبال ارزان ترین عمل بینی باشید.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت

عمل بینی در صورتی که به درستی انجام نشود و جراح از تخصص و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، نه تنها نتیجه مطلوبی از عمل خود به دست نخواهید آورد بلکه ممکن است با مشکلات تنفسی و ایراد در عملکرد بینی خود نیز مواجه شوید.
همچنین نتیجه نامطلوب در جراحی بینی می تواند شما را مجبور به انجام عمل ترمیم بینی کند که این خود هزینه چند برابری نسبت به عمل اول در بردارد.

جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون در رشت

ارزان بودن جراحی بینی می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که یکی از این دلایل انجام عمل بینی توسط رزیدنت ها و پزشکانی است که به تازگی شروع به کار کرده اند.  به همین دلیل برای به دست آوردن تجربه و مهارت در این زمینه نرخ هزینه های جراحی خود را پایین می آورند. باید در نظر داشت که جراحی نزد چنین افرادی می تواند ریسک بالایی داشته باشد.

یکی دیگر از دلایل ارزان بودن عمل بینی این است که، برخی از جراحان تمایل دارند تا با قیمت پایین تعداد عمل های بیشتری را در یک روز انجام دهند. که این کار باعث می شود تا دقت و تمرکز جراح بر روی عمل بینی کاهش یابد.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت

این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه گران بودن یک متخصص جراحی بینی نشانه مهارت و تجربه کافی پزشک در این زمینه نیست، پس بهتر است به دنبال بهترین جراحان بینی در کنار قیمت مناسب آن ها باشید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از جراحان بینی در رشت و هزینه عمل بینی آن ها با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:   

ارتباط با مشاورین

 

هزینه جراحی بینی در رشت

هزینه عمل بینی در رشت به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن ها شامل: دستمزد جراح، هزینه متخصصین بی هوشی، هزینه بیمارستان و یا کلینیک است.
همچنین نوع بینی بیمار (استخوانی و یا گوشتی بودن بینی، داشتن پولیپ و یا انحراف در بینی، شکستگی بینی و…) محل زندگی و منطقه جغرافیایی (قیمت جراحی بینی در شهرهای بزرگ با شهرهای کوچک تر و یا مناطق کم جمعیت و پرجمعیت یکسان نیست، به این دلیل که خدمات ارائه شده توسط جراحان متفاوت است) و میزان پیچیدگی عمل و زمانی که جراحی بینی طول می کشد بر روی تعرفه عمل زیبایی بینی تاثیر می گذارد.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت
یکی از مهم ترین عواملی که بر روی هزینه جراحی بینی تاثیر می گذارد مهارت و تجربه جراح بینی است. قطعا جراحی که تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشد و عمل های بیشتری انجام داده باشد نسبت به یک متخصص کم تجربه تر هزینه بیشتری را دریافت می کند.

علاوه بر این عوامل که بر روی هزینه اصلی جراحی بینی تاثیر می گذارد یکسری هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی داریم که باید قبل از اقدام به جراحی آن ها را در نظر بگیریم:

هزینه قبل از عمل بینی

قبل از انجام جراحی بینی باید نزد جراح مورد نظر خود ویزیت شوید که برخی از پزشکان برای جلسات مشاوره هزینه دریافت می کنند.
همچنین برای انجام جراحی بینی نیاز به آزمایشات و گرفتن عکس ها و در برخی مواقع گرفتن سی تی اسکن برای مشکلات ساختاری بینی خود دارید که این خود می تواند هزینه جداگانه در بر داشته باشد.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت

هزینه بعد از عمل بینی

بعد از عمل بینی بایستی جلساتی برای ویزیت های هفتگی و بعد از آن ماهانه برای معاینات بعد از عمل بگذارید که باید هزینه ویزیت های این مشاوره را پرداخت نمایید.
جراح بعد از جراحی داروهایی برای کاهش درد و تورم بینی برای بیمار تجویز می کند و علاوه بر این برخی از بیماران بعد از عمل خود، جوش هایی بر روی صورتشان ظاهر می شود و یا دچار خشکی بر روی پوست خود می شوند که نیاز به درمان با دارو و پماد دارند.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت

پرداخت هزینه جراحی بینی توسط بیمه تکمیلی

بیمه هزینه جراحی زیبایی بینی را پرداخت نمی کند و تنها هزینه جراحی درمانی بینی مانند درمان پولیپ بینی، انحراف بینی، شکستگی در بینی و … را تحت پوشش خود قرار می دهد.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت
اگر بیمار بخواهد در کنار جراحی زیبایی بینی خود ایرادات تنفسی و عملکرد ساختاری بینی خود را نیز درمان کند می تواند هزینه بخشی از جراحی خود را که مربوط به زیبایی بینی نیست را از بیمه دریافت نماید.
گاهی اوقات نیز می توانید هزینه های مربوط به آزمایشات و سی تی اسکن قبل از عمل را از بیمه تکمیلی دریافت کنید.

هزینه عمل بینی در بیمارستان های دولتی رشت

شما می توانید عمل زیبایی بینی خود را در بیمارستان های دولتی شهر خود نیز انجام دهید که این باعث می شود تا هزینه جراحی بینی شما کمتر شود. اما برای اینکار ابتدا باید بدانید که جراح مورد نظر شما با چه بیمارستان هایی قرارداد دارد و در چه جاهایی عمل بینی انجام می دهند.

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در رشت
برای دریافت این اطلاعات می توانید در جلسات مشاوره قبل از عمل با پزشک خود در این مورد صحبت کنید و هزینه های پرداختی برای عمل خود را کامل بپرسید.

در صورتی که در مورد هزینه های جراحی بینی در رشت سوالی دارید می توانید با مشاورین ما در پزشک ۲۴ در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *